Μετάβαση σε περιεχόμενο

Β επιπέδου στην Αθήνα


Recommended Posts

Κουκλες καλημέρα!!! θέλω να ρωτήσω όλες εσάς που έχετε κάνει β επιπέδου ή όσες γνωρίζετε, σε ποιο νοσοκομείο της Αθήνας μπορώ να κάνω β επιπέδου με 3Δ υπέρηχο και DVD. ξέρει καμμία σας? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου στελνω ρενα μου pm...για νοσοκομειο δεν ξερω αλλα για ιδιωτικο θα σου στειλω...α!!!στα νοσοκομεια και γενικα δεν δινουν πια dvd γιατι λενε οτι εχει απαγορευτει...στο δικο μου που πηγα εκτος οτι ειναι κορυφη δινουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου...!

Ρένα εγώ έκανα την β' επιπέδου στο Μητέρα,3d υπέρηχος γίνεται,σου δίνουν με μια μικρή επιβάρυνση και φωτογραφίες,αλλά dvd έχει απαγορευτεί εκ της διοικήσεως από πέρυσι.Η κοπέλα τότε μου είχε πει ότι κρίθηκε και ανούσιο το dvd,μια και το μωρό τότε είναι πολύ λεπτό(Η δική μου η μικρή ήταν μόλις 323 γραμμάρια,την 21η εβδομάδα).Παρολ'αυτά,κάνουν καταπληκτική δουλειά.1,5 ώρα το λιγότερο ασχολήθηκε μαζί μου ο γιατρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες,

Ρένα79 εγώ θα κάνω τη Β Επιπέδου εκεί που έκανα και την αυχενική. Πριν 3 μήνες την έκανε εκεί και μια φίλη μου και δίνουν και dvd (όπως και στην αυχενική).

Το κέντρο ονομάζεται "Έμβρυο", είναι στο Κολωνάκι και εγώ έχω ραντεβού με τον κο Μαλιγιάννη (υπάρχουν άλλοι 2 γιατροί στο κέντρο). Σε περίπτωση που σε ενδιαφέρει να επικοινήσεις μαζί τους το τηλέφωνο είναι 2107258080.

Ελπίζω να σε βοήθησα.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rena79 έγραψε:

Κουκλες καλημέρα!!! θέλω να ρωτήσω όλες εσάς που έχετε κάνει β επιπέδου ή όσες γνωρίζετε, σε ποιο νοσοκομείο της Αθήνας μπορώ να κάνω β επιπέδου με 3Δ υπέρηχο και DVD. ξέρει καμμία σας? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΝΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΩ ΕΓΩ ΑΝ ΘΕΣ... :laugh:

ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΕΛΕΙΟΣΣΣΣ :woohoo: :woohoo:

ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΠΕΣ ΜΟΥ!! ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ Β-ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ DVD!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο το μωρακι σου.Το εμβρυο στο Κολωνακι δινει dvd,ομως οΜαλλιγιαννης ειναι απαραδεκτος ως ανθρωπος.Εχω γραψει σχετικα σε μαι συζητηση με θεμα Β επιπεδου!!!!Καλα αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mdion έγραψε:

Καλημέρα σε όλες,

Ρένα79 εγώ θα κάνω τη Β Επιπέδου εκεί που έκανα και την αυχενική. Πριν 3 μήνες την έκανε εκεί και μια φίλη μου και δίνουν και dvd (όπως και στην αυχενική).

Το κέντρο ονομάζεται "Έμβρυο", είναι στο Κολωνάκι και εγώ έχω ραντεβού με τον κο Μαλιγιάννη (υπάρχουν άλλοι 2 γιατροί στο κέντρο). Σε περίπτωση που σε ενδιαφέρει να επικοινήσεις μαζί τους το τηλέφωνο είναι 2107258080.

Ελπίζω να σε βοήθησα.

Φιλιά

να ρωτησω ποσο στοιχισε η αυχενικη εκεικαι το Β επιπεδου?ποσο καιρο πριν κλεινεις ραντεβου? :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα Κατρίνα,

δυστυχώς τώρα είδα το μήνυμά σου...Η αυχενική με το papA γύρω στα 150€ (αν θυμάμαι καλά)και η Β Επιπέδου 190€ (την έκανα την Παρασκευή)!

Sorry και πάλι για την καθυστέρηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...