Μετάβαση σε περιεχόμενο

ποιες είμαστε απο χαλκίδα?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 260
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ πολυ κορίτσια για τις ευχές!!Απιστευτο μου φαινεται που το μωρο μου εγινε ενος!!! Προχθές αγορασαμε δυο καλοκαιρινα μπλουζακια και για τις δυο που εγραφαν daddy's girl!!! Επιλογη του ανδρα μου φυσικα!!! Και εγω τους πηρα κατι υπεροχα σορτσάκια και μπλουζακια απο τον ζαρα!!! Ανυπωμονώ να ερθει καλοκαιρι να εχουμε μπουτακια και μπρατσακια εξω!!! Μια αγκαλιά γεμάτη μωράκια, τι αλλο να ζητήσω!!!!!!!

Ηλιανάκι τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα; Με το καλο!!! Τι πητ εχεις; Που θα γεννήσεις;

Τι κάνετε οι υπόλοιπες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαμγκ μου σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να εισαι καλα κ να χαιρεσε τα παιδακια σου ,την οικογενεια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ κοριτσι μου να χαιρεσε την μικρη σου πριγκιπισσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χιλια συγνωμη δεν ηξερα ,δεν προσεξα πως εχει γεννεθλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να την καμαρωνεις κ να την δεις οπως επιθυμεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πητ εχω στις 27/10 κ θα γεννησω στο αλεξανδρας!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα. Είστε καλα; Χάθηκα το ξέρω αλλά είχα πρόβλημα με τον υπολογιστή και δεν μπορούσα να μπώ καθόλου. Την Δευτέρα μου τον έφτιαξαν αλλά δεν μπήκα γιατί 1ον) είμαστε super ξενυχτισμένοι με την κορούλα μου που βγάζει τον τραπεζίτη και 2ον) όταν είμαι σε λίγο πιο καλή διάθεση ετοιμάζω το καινούργιο μου blog. Θα το φτιάξω λίγο ακόμα και θα σας στείλω την διεύθυνση να διαβάζετε διάφορα καλούδια που θα ετοιμάζω :D .

Από το λίγο που διάβασα, Ηλιάννα συγχαρητήρια :D !!!!!!!! Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη :D !!!!!!! Τρίτο παιδάκι, ε; Εμένα ο άντρας μου μέχρι 2 θέλει.......

Κορίτσια συγνώμη που δεν σχολιάζω κάτι άλλο. Θα τα λέμε πιο τακτικά από εδώ και πέρα :D .

Φιλάκια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερακοριτσια τι κανετε?????πως ειναι τα ζουζουνια σας???????????????????ειμεις εδω ησυχα ειμαστε!!!!!

α βγαλαμε κ το πρωτο μας δοντακι προχθες!!!!!!!!!!!!!!!

πρινσιπεσσα σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!!!!!!να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την κορουλα σου!!!!!!!!!!!!

αχ κ εμεις μεχρι δυο θελαμε αλλα......... αφου ηρθε λοιπον,καλοδεχουμενο ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται πώς είναι καλοδεχούμενο. Εγώ πάντα ονειρευόμουν μια οικογένεια με πολλά παιδιά αλλά τελικά η πραγματικότητα είναι διαφορετική όπως λέει και ο αντρούλης μου. Δεν ξέρεις όμως, μπορεί και να τον πείσω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια τι κανετε?Και εγω ειχα μερες να μπω γιατι εχω προβλημα με το ιντερνετ!

Εμεις καλα ειμαστε...τα ιδια!τινεα εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια; Είσαστε καλά; Εμείς μια χαρά, λίγο με την κλεισούρα έχουμε ένα θέμα γκρίνιας αλλά κατά τα άλλα είμαστε καλά.

Κάτω από το τικεράκι μου έχω αναρτήσει το blog μου, αν θέλετε μπείτε να δείτε.... ελπίζω να σας αρέσει.... προς το παρόν τουλάχιστον. Έχει διάφορα θέματα, λίγο από όλα που λέμε.... στην πορεία όμως θα το φτιάξω καλύτερα.

Φιλάκια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Ερήμωση βλέπω στο θέμα!! Τι κανετε κοριτσια;

Ηλιάννα πως παει η εγκυμοσύνη σου; Εγω λογω της ταλιμπαν μου και της δυσκολης εγκυμοσύνης μου δεν εχω τον χρόνο να μπαίνω πλεον!! Αφήστε που η Μαρίνα χαλασε τον υπολογιστή του πατερα της και τωρα αυτος μου εχει βουτήξει το λαπτοπ, οποτε και να θελω να μπω.....

Εμεις ειμαστε μια χαρουλα, η μικρη μου εχει αλλαξει πολυ!! Μεγαλώνει το μωρό μου και καθε μερα μας ξετρελλαίνει ολο και περισσότερο, η μικρή μικρη μου κλωτσοπαναει και μετραμε αντιστροφα πλεον!! Αλλες 44 μερες!!! Απο την μια ανυπομωνώ να αγκαλιασω την μικρή απο την αλλη φρικάρω μονο στην σκεψη πως θα μείνω 5 μερες μακρια απο την Μαρινα μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο τα γεννητουρια ! εμεις εδω στην ρουτινα μας .. σε λιγες μερες θα κλεισουν και τα σχολεια .. παει και αυτη η χρονια .. απο τοτε που τα παιδια ξεκινησαν το δημοτικο νιωθω οτι ο χρονος περναει γρηγορα .. οταν τα ειχα μικρα , (με ενα χρονο διαφορα τα δυο πρωτα ) ολα εμοιαζαν βουνο , το οτι θα ξεπεταχτουν μακρινο ... και τωρα περνουν τα χρονια γρηγορα και αγχωνομαι στην σκεψη οτι σε δεκα χρονια μπορει να ανοιξουν τα φτερα τους ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...