Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ ΣΤΟ 'ΕΛΕΝΑ"?


bebadomama

Recommended Posts

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

ναι τον ειχε μια γειτονισα αλλα μαλον δεν ειμαι σιγουρη δεν αναλαμβανει πια τοκετους μονο χειρουργεια !!

ΚΑΛΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ... :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marygeo έγραψε:

Εντωμεταξύ για τον Κανακάκη έχω ακούσει πάρα πολύ καλά λόγια και όπως τον είδα μου εμπνέει εμπιστοσύνη. Από την άλλη ο άλλος με ξέρει χρόνια και γνωρίζει όλο το ιστορικό με την εξωσωματική. Δεν ξέρω τι να αποφασίσω. Θα δούμε. :huh::huh::huh:

Επιβεβαιώνω για τον Κανακάκη... Πριν λίγη ώρα ρώτησα την θεία μου... Έχει πολύ καλή φήμη μέσα στο ΈΛΕΝΑ... :cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΚΑΝΑΚΑΚΗ... B) ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟΥ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ?? B)

Λέγεται Κανακάκης Σταύρος και είναι αναπληρωτής διευθυντής στο Έλενα. Το μόνο τηλέφωνο που έχω είναι κινητό: 6944354557

Εγώ σε αυτό τον παίρνω και του κλείνω ραντεβού αλλά υποθέτω μπορείς να κλείσεις μαζί του και μέσω του νοσοκομείου στα εξωτερικά ιατρεία. Δεν ξέρω ακριβώς τη διαδικασία.

Στο τηλέφωνο ποτέ δεν θυμάται ποια είμαι ή αν με έχει ξαναδεί!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Απλά του λες όνομα και την περίπτωσή σου και σου λέει πότε μπορείς να πας. Από κοντά είναι πάρα πολύ φιλικός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marygeo έγραψε:

RUBELA έγραψε:

Στο τηλέφωνο ποτέ δεν θυμάται ποια είμαι ή αν με έχει ξαναδεί!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Απλά του λες όνομα και την περίπτωσή σου και σου λέει πότε μπορείς να πας. Από κοντά είναι πάρα πολύ φιλικός.[/quote:2ijpnkrj]

Αλήθεια; Εγώ με ΤΗΝ γυναικολόγο μου, παίζαμε σφαλιάρες... Θα μου πεις τέσσερα παιδιά, τί θα κάναμε; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marygeo έγραψε:

RUBELA έγραψε:

Λέγεται Κανακάκης Σταύρος και είναι αναπληρωτής διευθυντής στο Έλενα. Το μόνο τηλέφωνο που έχω είναι κινητό: 6944354557

Εγώ σε αυτό τον παίρνω και του κλείνω ραντεβού αλλά υποθέτω μπορείς να κλείσεις μαζί του και μέσω του νοσοκομείου στα εξωτερικά ιατρεία. Δεν ξέρω ακριβώς τη διαδικασία.

Στο τηλέφωνο ποτέ δεν θυμάται ποια είμαι ή αν με έχει ξαναδεί!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Απλά του λες όνομα και την περίπτωσή σου και σου λέει πότε μπορείς να πας. Από κοντά είναι πάρα πολύ φιλικός.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥΥΥ... :woohoo: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΟΥΣ ΑΠΟΜΑΚΡΟΥΣ! :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ ΕΙΝΑΙ 6944438925 ΕΛΕΙΠΕ ΕΝΑ 4 ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΦΑΚΕΛΟ ΓΙ9Α ΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΚΑΙ ΝΘΥΜΑΤΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΕΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πηρε φωτια το θεμα! :laugh: :laugh: :laugh:

rubela μου οπως βλεπεις ειναι πολλες που επελεξαν το συγκεκριμενο μαιευτηριο,και περα απο τα λεφτα που ειναι σημαντικο θεμα,το βασικοτερο ολων ειναι οτι το μωρο μενει υποχρεωτικα με την μητερα απο τη στιγμη που γενιεται.Ειναι χαρακτηρισμενο απο unesco (αν δεν κανω λαθος μονο το Ελενα και το Αλεξανδρα στην Ελλαδα ειναι χαρακτηρισμενα ως baby friendly μαιευτηρια). Εχει απο τις καλυτερες μαιευτηκες κλινικες. Αυτο που ειναι σημαντικο για ολες μας ειναι εκει που παμε να ξερουμε οτι ειναι το πιο ασφαλες μερος για μας κ τα νεογενητα για οτι και αν προκυψει.

οτι και αν αποφασισεις παντως με το καλο σου ευχομαι!

ποτε γενας αληθεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρακια έγραψε:

RUBELA ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ ΕΙΝΑΙ 6944438925 ΕΛΕΙΠΕ ΕΝΑ 4 ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΦΑΚΕΛΟ ΓΙ9Α ΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΚΑΙ ΝΘΥΜΑΤΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΕΟΣ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΔΩ ΣΙΓΟΥΡΑΑΑΑΑ..... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama έγραψε:

κοριτσια πηρε φωτια το θεμα! :laugh: :laugh: :laugh:

rubela μου οπως βλεπεις ειναι πολλες που επελεξαν το συγκεκριμενο μαιευτηριο,και περα απο τα λεφτα που ειναι σημαντικο θεμα,το βασικοτερο ολων ειναι οτι το μωρο μενει υποχρεωτικα με την μητερα απο τη στιγμη που γενιεται.Ειναι χαρακτηρισμενο απο unesco (αν δεν κανω λαθος μονο το Ελενα και το Αλεξανδρα στην Ελλαδα ειναι χαρακτηρισμενα ως baby friendly μαιευτηρια). Εχει απο τις καλυτερες μαιευτηκες κλινικες. Αυτο που ειναι σημαντικο για ολες μας ειναι εκει που παμε να ξερουμε οτι ειναι το πιο ασφαλες μερος για μας κ τα νεογενητα για οτι και αν προκυψει.

οτι και αν αποφασισεις παντως με το καλο σου ευχομαι!

ποτε γενας αληθεια?

ΓΕΝΝΑΩ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΣΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΩ ΜΕ ΧΑΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΕΛΕΝΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ....ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ....ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΤΙΡΙΟ ΤΟΥ ΕΛΕΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΜΑΡΙΚΑ ΗΛΙΑΔΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι καινουριο το κτιριο,εχουν ανακαινισει 2 οροφους,τον 5ο και τον 6ο στο Μαρικα Ηλιαδη. Θα πας λοιπον στο Μαρικα Ηλιαδη και ανεβα σε αυτους τους οροφους αν θες να δεις πως ειναι.Κατα τα αλλα ειναι τα παλια κτιρια.

Αλλη μια πληροφορια,οπου και αν γενησεις ιδιωτικο/δημοσιο μπορεις να παρακολουθησεις τα μαθηματα ψυχοπροφυλακτικης (ανωδυνου τοκετου κ θηλασμου) στο Ελενα. Δεν βρισκω τωρα τα τηλεφωνα,αλλα αν παρεις στις πληροφοριες του ελενα θα σου τα δωσουν,ισως να τα εχουν και στο site του μαιευτηριου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama έγραψε:

δεν ειναι καινουριο το κτιριο,εχουν ανακαινισει 2 οροφους,τον 5ο και τον 6ο στο Μαρικα Ηλιαδη.

Ανακαίνησαν και τον 6ο όροφο; Πέρυσι το Φλεβάρη που γέννησα ήταν μόνο ο 5ος ανακαινισμένος.

Στο μάθημα του ανώδυνου που είχα πάει μας είχαν πει ότι δεν είναι ακόμη χαρακτηρισμένο φιλικό για τα βρέφη γιατί από τους 10 όρους που τίθενται για να χαρακτηριστεί ένα μαιευτήριο φιλικό για τα βρέφη το Έλενα δεν καλύπτει έναν όρο που είναι να θηλάσει το μωρό στο πρώτο μισάωρα από τη γέννα. Θα ήταν πολύ ευχάριστο να γινόταν και αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ....

ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ 6ο ΟΡΟΦΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΑΝΑΚΑΙΝΗΣΜΕΝΑ...ΣΤΟΝ 5ο ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ...ΕΚΕΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικο μου λαθος,τον 5ο εχουν ανακαινισει!(νομιζω οτι το νεκταρινι ανεφερε κατι σχετικο με τον 6ο οροφο καπου στις πρωτες σελιδες)

μαρια εχουν και την ταμπελα στην εισοδο αυτη με την μαμα και το μωρο του Πικασο που εχουν μονο τα μαιευτηρια που ειναι babyfriendly...τι να πω?θα το ξανακοιταξω! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες. εγώ βρίσκομαι στον 5ο μήνα και κάτι ψιλά.

ο γιατρός μου ειναι ο κ.Διακάκης.

και εγώ σε μονόκλινο επιθυμώ να είμαι όταν θα γεννήσω με το καλό αλλά αυτό με τη λίστα αναμονής με αγχώνει.

γνωρίζετε το κόστος στο μονόκλινο και τι καλύπτει το ικα?

ευχαριστώ πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΣΤΟ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ ΕΙΝΑΙ 130 ΕΥΡΩ Η ΒΡΑΔΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ....ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΩΣ ΤΩΡΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑΞΑ ΓΝΩΜΗ.... :):) ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 6972208820.

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΥΣΤΗΡΟΣ.

ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΣΑΝ(ΠΗΡΑ ΓΝΩΜΕΣ ΑΠΟ 3 ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ) ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΛΗΤΩ.

ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΟΠΟΥ ΕΙΧΕ ΒΡΕΘΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΣΤΑ ΟΥΡΑ ΜΟΥ.

ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ.

ΗΔΗ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΔΙΑΚΑΚΗ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΜΟΥ ΜΑΖΙ, ΤΟΥ ΕΔΕΙΞΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΟΠΟΥ ΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ (ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΕΙ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 20 ΗΜΕΡΩΝ ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΟΒΑΡΟ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ.

ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ ΒΟΗΘΟΙ ΤΟΥ.

ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ.

ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ?

ΤΙ ΗΛΙΚΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ? ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΑΥΣΤΗΡΟΣ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ? ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟΜΑΚΡΟΣ...

ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΣΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΔΕΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ Η ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ?

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 22η ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 60.

ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΑΥΣΤΗΡΟΣ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΕΜΕΝΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΠΑΧΟΥΛΗ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΙΛΑ(ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ!).

ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΠΕΛΑΤΙΣΣΑΣ.

Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΟΛΥΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟΜΑΚΡΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΤΗΣ.(ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΣΑ ΕΓΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΠΗΡΕ ΓΝΩΜΗ!)

ΑΠΛΑ ΑΠ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΨΙΛΟΥ ΠΗΔΗΜΑ!!!!

ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ( 1 ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ) ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΧΑΖΑ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ.

ΟΥΤΕ ΣΕ ΑΠΟΚΡΥΨΗ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ, ΕΑΝ ΤΥΧΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΘΑ ΣΤΟ ΠΕΙ ΚΑΙ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ...ΘΑ ΔΩ ΠΡΩΤΑ ΤΟΝ ΠΑΠΑΡΕΙΣΤΙΔΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΥΡΙΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΟΝ.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 years later...

RUBELA ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ ΕΙΝΑΙ 6944438925 ΕΛΕΙΠΕ ΕΝΑ 4 ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΦΑΚΕΛΟ ΓΙ9Α ΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΚΑΙ ΝΘΥΜΑΤΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΕΟΣ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΦΑΚΕΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΘΥΜΑΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΩ.ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...