Μετάβαση σε περιεχόμενο

5h mera kathisterisis!!


Recommended Posts

exw kathisterisi 5 meres...perimena stis 12 den exw stathero kuklo alote mou rxete stis 32 meres alote mexri tis 35 ma exei tuxei kana 2 fores pou thimame na rthei kai stis 39...stis 12 tou minos ekana 32 meres ekana test to vradu kai vgike arnitiko!!ma ourisa ligo kai to ekana vradu!!ponous periodou den exw pou egw panta otan perimenw ponaw poli...exthes kana 2 fores ponese i koilia mou ma elaxista kati poli midamina ponakia kai tpt apo aima..simera pali tpt...simera kana 2 fores meta to mesimeri eniwsa anagoula xwris na thelw na kanw emeto...exw liga ugra ma den xerw an einai ugra i....xerete ti epidi kaname exthes to vradu eleuthera...to stithos mou einai elafra prismeno...oi salpigges mou ana diastimata rixnoun kati tsimpimatakia...elafria kai auta...tha dw ti tha ginei mexri tin triti kai tha paw gia xwriaki....episis tin koilia mou tin niwthw prismeni!!i thermokrasia mou fusiologiki 36.5!peite mou vre koritsia tin gnwmi sas!empiries....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly μου σου ευχομαι να εισαι εγκυουλα!!! Οσο για τα συμπτωματα( εγκυμοσυνης) δεν τα γνωριζω αφου ακομη δεν τα εχω καταφερει!!! Γιατι δεν πας αυριο για χοριακουλα αφου εχεις και καθυστερηση θα δειξει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω τα'χω χαμενα και εγω εχω 3 μερες καθηστερηση με πονακια υγρα και πρησμενο στηθος.Εχω σταθερο κυκλο.Εκανα 1 κλιαρμπλου ντιτζιταλ και ηταν αρνητικο.Με εχει φαει η αγωνια μαλλον θα κανω 1 ακομα μεθαυριο.Απλα λεω να περιμενουμε λιγο ακομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω τα'χω χαμενα και εγω εχω 3 μερες καθηστερηση με πονακια υγρα και πρησμενο στηθος.Εχω σταθερο κυκλο.Εκανα 1 κλιαρμπλου ντιτζιταλ και ηταν αρνητικο.Με εχει φαει η αγωνια μαλλον θα κανω 1 ακομα μεθαυριο.Απλα λεω να περιμενουμε λιγο ακομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κέλλυ μου, παρακολουθώ την αγωνία σου τόσες μέρες..

Γιατί παιδεύεσαι βρε κοριτσάκι μου;;

Αν έχεις άλλο τεστ, κάνε το πρωί. Αν όχι, πήγαινε για χοριακή κατευθείαν.

Τόσο άγχος δεν σου κάνει καλό, ούτε στην περίπτωση που είσαι έγκυος (μακάρι!!), ούτε στην περίπτωση που δεν είσαι... Αφού υπάρχει ο τρόπος να μάθεις, γιατί να περνάς τέτοια ζόρια;; κρίμα δεν είναι;; ;)

Εύχομαι να'χεις νινάκι στην κοιλίτσα σου.. :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Κέλλυ μου, παρακολουθώ την αγωνία σου τόσες μέρες..

Γιατί παιδεύεσαι βρε κοριτσάκι μου;;

Αν έχεις άλλο τεστ, κάνε το πρωί. Αν όχι, πήγαινε για χοριακή κατευθείαν.

Τόσο άγχος δεν σου κάνει καλό, ούτε στην περίπτωση που είσαι έγκυος (μακάρι!!), ούτε στην περίπτωση που δεν είσαι... Αφού υπάρχει ο τρόπος να μάθεις, γιατί να περνάς τέτοια ζόρια;; κρίμα δεν είναι;; ;)

Εύχομαι να'χεις νινάκι στην κοιλίτσα σου.. :) :)

Θα συμφωνήσω με την Crazy 100%.Γιατί να υποβάλλεις τον εαυτό σου σε τέτοια διαδικασία;

Ούτε το να αγχώνεσαι και να είσαι έγκυος είναι θεμητό,γιατί περνούν όλα στο μωράκι,αλλά ούτε και να μην είσαι είναι καλό,γιατί σε τρελαίνεις από αγωνία..

Κάνε μια χοριακή,είναι ό,τι πιο αξιόπιστο.Μην παιδευτείς καν με τεστ για μένα.Πάρε μια βαθειά ανάσα,ηρέμησε,και πήγαινε για χοριακή.

Ειλικρινά,εύχομαι από την καρδιά μου να έχεις ένα τόσο δα πασατέμπο που θα σε κάνει ευτυχισμένη και θα σε χαλαρώσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia enw tin deutera to prwi ertoimazomoun na paw gia xwriaki..mou irthe i katarameni...alla...eixa tragikous ponous...poli dunatous...den eixa poli aima...kai tin triti mono katharismata kai simera 2-3 stagones katharismata giati re koritsia??ti mporei na exw kai eixa toso ligo aima?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...