Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟ ΚΟΡΡΕΣ!!! ΣΟΥΠΕΡ!


Guest

Recommended Posts

Κοριτσάκια, πήρα ένα τέλειο μανο Κορρές για να συνεχίσω να φτιάχνω τα νυχάκια μου αλλά χωρίς τύψεις για το νινάκι μου, και είναι σούπερ! Είναι silicone free, acetone free, phthalate free, formaldehyde free, camphor free, toluene free, xylene free! Σας φώτισα? Είναι ότι πιο αθώο βρήκα και σε αρκετά χρώματα και ευτυχώς έχει τέλεια εφαρμογή!! Τιμή 5,50 ευρώ!

Βέβαια, δεν έχω βρεί ακόμα αθώο ασετόν, αλλά ελπίζω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα γιατι τοσο αγχος να τα βρεις ολα αθωα?

εμενα ο γιατρος με αφηνε κ να βαφω κ μαλλι...

μη αγχωνεσαι...,το νινι ειναι καλα κ με κανονικη οζα(μανο) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy bebaki έγραψε:

Απλά είμαι της άποψης από όπου μπορώ να το προστατέψω να το κάνω.

Δεν είναι κακό.......

Καλά κανεις κορίτσι μου.

Γιατί και αυτοί οι φαρμακοποιοί κλέφτες να γίνουν;;;; (είναι ό άντρας μου γιαυτό ;););););) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O KORRES KORITSIA EINAI H PIO ''ATHWA MARKA'' ME FYTIKA KATHARA SYSTATIKA!!!KAI OI VAFES MALLIWN TO IDIO!!!DEN PERIEXOYN AMWNIA KATHOLOU.OPOTE PARE KAI VAFI KORRES

EKANA ERGASIA SXETIKA ME AYTH THN ETAIRIA KAI TA EXW PSAKSEI POLYYY!!!

EIMAI OIKONOMOLOGOS VLEPETE.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι γιατί όχι! Δεν απαγορευτεί κάτι!!! Κάνει θαύματα σου λεωωω!!! Βασικά οδεύει με σωστά βήματα κ καθοδηγεί! Γιάννης Κουτουλακης ! Σε μια εβδομάδα!
    • Ναι θα ήθελα το όνομα του αν είναι εφικτό 🤗...Να είσαι επιφυλακτική αν αυτό δε βοηθάει 🤗 πότε θα ξανά πας ?
    • Κορίτσια χωρίς να σας ξέρω μου δίνετε δύναμη Κ κουράγιο!!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!! Δεν ξέρω η καθεμία από εσάς σε τι φάση είστε αλλά εύχομαι να έχετε όλες αυτό που ποθειτε! Θα δείξει. .είμαι λίγο πιεσμένος αυτή τη περίοδο με τη δουλειά κάνω κ κοσμήματα Κ έχω Κ κάποια φεστιβάλ.αν θελετε να τα δείτε mariemma Art είναι σε ινστα και φβ!!!! Αυτό μου δίνει δύναμη Κ ξεχνιέμαι πάντα όταν δε είμαι καλά...κάθομαι Κ δημιουργω....
    • Τέλεια!! Τι να σου πω κορίτσι μου; Όντως δεν έχει λογική!! Αλλά γι αυτό ακριβώς δεν χρειάζεται να κοιτάξεις άλλο τη χοριακη από τη στιγμή που είδατε έμβρυο που αναπτύσσεται και ακούσατε και καρδιά ❤️ ❤️!! Λογικό να είσαι επιφυλακτική με το τι θα γίνει στη συνέχεια αλλά πιστεύω αυτό το σπορακι φαίνεται να είναι αποφασισμένο να μείνει!! Να έχεις μια καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη χωρίς άλλα απρόοπτα εύχομαι! Αν θελήσεις μας λες τα νέα σου από τον υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα! Οτιδήποτε θελήσεις είμαστε εδώ!!!
    • Σε μια βδομάδα πάλι!!!! Και ότι γίνει!!! Μακάρι βρε κορίτσια δεν ξέρω τι να πω!! Πως γίνεται να έπεσε χτες η χοριακη στα 2.500 και να φάνηκε σήμερα ένα μωρό μεγάλο κ καρδιά? Ενώ ο σακος ήταν κενός με 3.500...τώρα τι έγινε???
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...