Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2011


Recommended Posts

kalimera koritsia.

na mpw kai egw stin lista sas??

meta apo 4mino ''polemo'' me ta mikrovia ston antra mou mesw antiviwsis pirame auton ton mina to ok na sunexisoume.

autes oi meres twra einai oi gonimes mou kai exw ''piasei'' douleia :silly: :silly: :silly:

elpizw suntoma na exw na sas pw euxarista nea opws kai na akousw kai apo esas ta euxarista!!!

kali epityxia se oles mas!!!

gera me tsampouka!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 115
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιωτάκι μου καλή επιτυχία σου εύχομαι και καλοσώρισες στη λίστα μας.

Και εννοείται ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!! :blush: :silly: :woohoo:

Ελπίζω να έχεις να μας πει σύντομα ευχάριστα νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Γιωτάκι μου καλή επιτυχία σου εύχομαι και καλοσώρισες στη λίστα μας.

Και εννοείται ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!! :blush: :silly: :woohoo:

Ελπίζω να έχεις να μας πει σύντομα ευχάριστα νέα.

euxaristw maraki...

kai se sena me to kalo......

ase ase kanw idi uperwries xixixixi

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα σαρωσατε τα μικροβια ε??? Καλα τους κανατε!!! :woohoo: :woohoo:

Αντε Γιωτακι τωρα βουυυυυρ!!!

Εγω αδιαθετησα σημερα...οποτε σε λιγες μερες παμε γερα, γερα με τσαμπουκα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Οσον αφορα τη λιστα μας....Ειχα αναφερει κ προτεινω δηλαδη...να την ανοιξει η πρωτη κοπελα που θα μεινει εγκυος....κ θα γραψουμε την ΠΗΤ της...ετσι για γουρι κ στις υπολοιπες....Τι λετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Τα σαρωσατε τα μικροβια ε??? Καλα τους κανατε!!! :woohoo: :woohoo:

Αντε Γιωτακι τωρα βουυυυυρ!!!

Εγω αδιαθετησα σημερα...οποτε σε λιγες μερες παμε γερα, γερα με τσαμπουκα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Οσον αφορα τη λιστα μας....Ειχα αναφερει κ προτεινω δηλαδη...να την ανοιξει η πρωτη κοπελα που θα μεινει εγκυος....κ θα γραψουμε την ΠΗΤ της...ετσι για γουρι κ στις υπολοιπες....Τι λετε???

ase konstans den eixe mono ena oute duo alla oute tria......

alla tessera mikrovia pou simainei oti exw ginei expert se oti afora ta mikrovia - exw kati san doctora xaxaxa. kai ston antra de feygoun toso eukola opws stin gynaika. foliazoun ston prostati k ''krivontai''

pigainame kathe mina gia exetaseis k anti na fygoun ta arxika 2 pou vrethikan prosthethikan ton prwto mina epanexetasis 1 k ton 2. mina allo ena k fygan ta prwta duo... e mia tou klefti duo tou klefti stis 3. tou klefti ksekoumpistikan. afou o ourologos mas eipe gelontas an de fygoun kai twra tha ton vgalw sto sunedrio k gelousame. exei dunato organismo se antiviwseis. de ton pianane ta farmaka. alla telos kala ola kala - gt opws katalavaineis eixame apoxi apo to athlima- gia na min kollisw egw :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly:

sumfwnw gia tin lista i prwti fouskwmeni na tin anoixei !!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακου εκει να δεις βρε παιδι μου ΗΗΗΗμαρτον!!! Ακου 4....τι να πω...

Παλι καλα που τα αντιμετωπισατε....!!!Αφου κιολας ειναι επιρρεπης, θα πρεπει να προσεχει πολυ! ακομα κ τις πετσετες, σεντονια κτλ...

Περασμενα λοιπον....τωρα παμε γι' αλλα, πιο καλα κ πιο μεγαλα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Το πρωτο σποριδιο λοιπον του 2011, να κοψει την κορδελα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia

ti kanete??

egw teleiwsa autes tis meres tin douleia pou eixa .... :laugh: :laugh:

elpizw na exw thetika apotelesmata kai na min mou erthei 11/5 ...

an vevaia mou erthei paw gera gia to maio...... :woohoo: :woohoo:

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχια Γιωτακι!!!!! Κ περιμενουμε να μας πεις τα νεοτερα....

Την ημερα που περιμενεις εσυ......περιμενω κ εγω να οργιασω :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ειπαμε, παμε γερα χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmeraaaa!!!!

Tsoup na 'mai kai egw!!! :laugh:

Eimai sthn anamonh gia xoriaki se 14 meres meta

apo thn emvriometafora pou ekana xtes! :)

An ta kataferw prwta o theos gennaw Ianouario!

Kalh epityxia se ola ta koritsia eyxomai!!

Kalo tyxero mhna na exoume kai kalh Prwtomagia!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως το Λενακι μας!!!

Καταρχας, χρονια πολλα!!! Οτι επιθυμεις....σε αναμονη της χοριακης σου...με το καλο κ ενα δευτερο μαιμουδακι!!!!

Θα ειναι τυχερος ο μηνας.....ειμαι σιγουρη......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hallo koritsia...........

kalws to lenaki .....

good luck ola mia xara na pane.....

konstans egw de tha perimenw 11/5 kai esu ekeini tin mera tha exeis douleia swsta katalava???

mono ekeini tin imera omws tha orgiaseis??? oi trigyrw meres??? min afiseis kamia mera apexw :laugh: :laugh: :laugh:

ante kali mas epityxia loipon..... :woohoo: :woohoo:

kai ennoeitai oti tha sas enimerwsw opoio kai na einai to apotelesma...

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχια ευχομαι να εχετε κοριτσακια μου!!!Εγω περσυ τετοιο καιρο εμαθα για την εγκυμοσυνη μου και 16/1 γεννησα την μπεμπουλα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Καλως το Λενακι μας!!!

Καταρχας, χρονια πολλα!!! Οτι επιθυμεις....σε αναμονη της χοριακης σου...με το καλο κ ενα δευτερο μαιμουδακι!!!!

Θα ειναι τυχερος ο μηνας.....ειμαι σιγουρη......

Eyxaristw poly Konstans mou!! Kale pou ksereis oti

exw genethlia??? :laugh: me exeis sto facebook??? :P

Se eyxaristw pou to thymithikes!!

Eyxomai kai se sena na gemisei syntoma h koilitsa! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki οχι, δεν εχουμε γινει φιλες στο φμ, τουλαχιστον οχι ακομα.....αλλα η φιλεναδα σου manoula3 μας το υπενθυμισε βρε! ανοιγοντας σου ολοκληρο θεμα!!! Σ' ευχαριστω πολυ κ για την ευχη σου...

Γιωτακι :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: σιγα κ μην δεν το επιανες!!!Ακριβως αυτο...αλλα κ οπως το ειπες!! πριν μετα, παραλληλα, καθετα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: καμια μερα δε θα παει χαμενη!!!

Αν κ μονοσαλπιγγη θα τα καταφερω..... :):):)

Μαρακι, να σου ζησει η μπεμπουλα σου!!! Σ' ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σου.............θα πιασουν τοπο, να σαι σιγουρη :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες δε μπορώ να το πιστεψω

οτι θα φτιαξω εγω τη λιστα.

Η Κωνσταντινα ειχε προτεινει να φτιαξει τη λιστα

η πρωτη εγκυουλα.

Λοιπον η πρωτη εγκυουλα μαλλον ειμαι εγω. :silly:

Σημερα εκανα τεστ (θετικο) πηγα και για χοριακη.

347 ολοκληρες μοναδες. :woohoo: Ειναι πολυ νωρις ακομα

περιπου στην 2η βδομαδα.

Αρχιζω τη λιστα.

Konstans

KALLI5

ζουμπι

Kimon

christinne

Χρυσα82

maraki24

Lollipop

ΕΦΣ

mpougatsoula24

giwtaki

Lenaki26.

THEODOSIADOU

Ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου

να σας φερω γουρι και γρηγορα η λιστα να

γινει ολη κοκκινη :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κλαιωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω.................

Μα στ' αληθεια δακρυσα....θες δε θες πιστεψε το......

Φιλεναδα μου γλυκεια....με συγκινησες πραγματικα....Τι να πω....Με το καλο, να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη...μ΄ενα γερο γερο γερο σπορακι....

Ολα τ' αφηνουμε πισω μας....θυμασαι...?

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Οποτε κοριτσια, η κορδελα κοπηκε!!!!! Γιουπιιιιιιιιιιιιιι :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα μου την εκοψα την κορδελα

αντε να ξεκινησετε κι εσεις να κοκκινιζετε.

Τα αφηνουμε ολα πισω και κοιταμε μπροστα

με αισιοδοξια και χαμογελο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου ΜΠΡΑΒΟ Ο Ο Ο Ο Ο Ο!! Πραγματικά χάρηκα πάρα πολύ, είσαι η πρώτη στην παρεα μας!! Αντε να μας φερεις γούρι. Ευχομαι να πάνε όλα καλά και να περάσεις 9 υπέροχους μήνες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU έγραψε:

Κοριτσάρες δε μπορώ να το πιστεψω

οτι θα φτιαξω εγω τη λιστα.

Η Κωνσταντινα ειχε προτεινει να φτιαξει τη λιστα

η πρωτη εγκυουλα.

Λοιπον η πρωτη εγκυουλα μαλλον ειμαι εγω. :silly:

Σημερα εκανα τεστ (θετικο) πηγα και για χοριακη.

347 ολοκληρες μοναδες. :woohoo: Ειναι πολυ νωρις ακομα

περιπου στην 2η βδομαδα.

Αρχιζω τη λιστα.

Konstans

KALLI5

ζουμπι

Kimon

christinne

Χρυσα82

maraki24

Lollipop

ΕΦΣ

mpougatsoula24

giwtaki

Lenaki26.

THEODOSIADOU

Ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου

να σας φερω γουρι και γρηγορα η λιστα να

γινει ολη κοκκινη :kiss:

ax ti wraia!!!!!!

bravo theodosiadou kai apo oti eida eisai draminoula k esy e???

lene oti oi eggyes pianoun tis mytes se aytes pou theloun na meinoun...

gia ayto loipon molis xanaerthw drama tha mou tin piaseis?? :)

:kiss::kiss::kiss::kiss:

oti kalitero sou euxomai.....

kai koritsia vour na tin sarwsoume tin lista .....

egw meta tis 11/5 tha exw na sas pw nea ...elpizw na einai kokkina gia tin lista k oxi gia allon logo :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι μπραβ0ο κοριτσακια !να περνουμε σειρα μια μια!!!!!!μπαρβο κοριτσακι μου ολα καλα θα πανε θα το δεις κ επιτελους ανοιξε αυτη η περιβοητη λιστα με τις μανουλες του 2011!!!σειρα μας τωρα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η::::: ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΟ ΣΕΧ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΚΟΠΟ ΜΑΣ Κ ΟΛΕς ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟς ΥΓΙΟΙ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ!ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΧΑΝΕΤΕ ΧΡΟΝΟ!!!ΤΡΕΞΤΕ ΣΤΟ ΨΗΤΟ!!!!! :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τέλεια νέα!!  Μπράβο κορίτσι μου! Με το καλό να κυλήσει ήρεμα και ευχάριστα η εγκυμοσύνη σου και σε λίγο καιρό να έχεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!!  Θα χαιρόμαστε να ακούμε τα νέα σου!! 🙏😊💗
    • Τώρα μπήκα να γράψω!!!! Όλα καλά! 141 παλμοί το μωρό μεγάλωσε όσο έπρεπε με έβγαλε 7 εβδομάδες και 1! Αλλά το πάμε από βδομάδα σε βδομάδα επειδή είχε η χοριακη αυτό το σκαμπανευασμα!!! Μου είπε όμως ότι όλα τα βλέπει όπως πρέπει να είναι κ η εμφύτευση σωστή καμία αποκόλληση τίποτα.... απλά κρατάμε την πισινή μας! Εσείς όλα καλά???? Τον βρήκες τον γιατρό?
    • Καλησπέρα κορίτσια μου!! @Raf123 συγχαρητήρια για την κόρη!!! Τέλεια!!!  διαβασα ολα τα νεα σας με γιατρους κ ψωνια!! Σούπερ!! Εγω πηρα τωρα το κολιέ εγκυμοσύνης το μπολα! Επίσης είμαι σε φάση που πρέπει να ξέρω ακριβώς πως θα κάνω το δωμάτιο του παιδιού μιας κ τώρα φτιάχνω το σπίτι κ έχω μαστορια! Κατά πάσα πιθανότητα λέω ν πάρω την κούνια από τ ικεα μια άσπρο καφέ με συρτάρι από κάτω που γίνεται κ κρεβατι.  Κ γω θέλω φωλιά μάλλον θα πάρω μια από Βόλο που μ άρεσε σε σχεση με τις αλλες. Τίποτα δεν μ αρέσει γ τα αγόρια δυσκολεύομαι πάρα πολύ 😝
    • Ειμαι 32 χρονων κ προσπαθω απο οκτωβριο του 2022 αμεσως μετα το γαμο μας....με τεστ ωορηξιας βεβαια π δεν την εβρισκα ποτε γτ ο κυκλος ηταν οτι να ναι...μ ειπε να καουμε απλα μεχρι 5 κυκλους προκλησης κ.μετα εξωσωματικη...δεν μ ειπε καν να κανω ενεσεις μαζι με χαπια κ να παμε σπερματεγχυση...δεν μ εβαλε καν ορμονολογικες....σαλπιγγογραφια κ σπερμοδιαγραμμα ειναι αψογα...δεν ξερω τι αλλο μπορει να φταιει...δεν εχω συλλαβει ουτε μια φορα
    • Αχ @Xrisa95 χτύπησες φλέβα με την ερώτηση σου! Εγώ προσωπικά δεν ξεχνάω λεπτό ότι είμαι έγκυος 🤰!! Ακόμα και το βράδυ τινάζομαι απότομα πολλές φορές γιατί φοβάμαι μην έχω κακή στάση για το έμβρυο 🤣🤣🤣 ότι να ναι!! @ΛΕΥΚΗ @Antonia2 αυτό το συζήτησα με την γιατρό προχθές! Μου είπε ότι δεν είναι καλό να αντιμετωπίσουμε την έγκυο σαν άρρωστη και καλά είναι να κάνουμε ότι κάναμε και πριν αλλά σε ήπια μορφή! Και όταν γύρισα να της πω για το βάρος ότι σηκώνω το πολύ 3-4 κιλά μου είπε " εσύ άσε τα 3-4 κιλά" και της λέω ότι υπάρχουν έγκυες που σηκώνουν περισσότερα και μου είπε ότι γυναίκες που έχουν και άλλα παιδιά δεν υπάρχει θέμα αλλά σε γυναίκες που είναι από υποβοηθούμενη αναπαραγωγή είναι πιο αυστηροί!!  Εντάξει εγώ το βρίσκω υπερβολικό πάντως 3-4 κιλά δεν είναι κάτι!! Φυσικά εγώ πλέον ούτε αυτά σηκώνω γιατί δεν θέλω να κάνω του κεφαλιού μου!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...