Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2011


Recommended Posts

Ναι ναι ναι ΚΑΛΑ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ!!!!

Δηλαδη, δεν καταλαβα :laugh: :laugh: διαβαζω απο δω, μελλοντικες μανουλες Απριλιου, Μαρτιου, καλοκαιριου, φθινοπωρου, χειμωνα κτλ Εγω που θα γραψω δηλαδη???ΕΜΕΙΣ που περιμενουμε μετααααααα το Πασχα να βαλουμε μπρος, δεν εχουμε τα ιδια δικαιωματα????? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Γιαυτο λοιπον, ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΕΙΤΕ, ΕΝΩΜΕΝΕΣ ΔΥΝΑΤΕΣ!!!!Ολες για μια, κ μια για ολες!!!!!!

Ειμαστε σιγουρες????

Ειμαστε αισιοδοξες????

Σκεφτομαστε θετικα???

Θα γινουμε κ εμεις μανουλες :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 115
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

katerina - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!

gorgina - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!

Irene - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αννα82 - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αβα - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρουλινι - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φωτεινη 73 - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!

Chrisa - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑνναΚ - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evelinaki - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!

elena23 - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doudou79 - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

geozouli - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xelonitsa - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lina - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Για να μην ξεχνιόμαστε ΟΟΟΟΟΟΟΛΑΑΑΑΑΑ τα κορίτσια από το θέμα εξωσωματική που θα τα καταφέρουμε την επόμενη φορά!!!!!!!!!!

Βέβαια κάποιες θα προλάβουν και το τέλος του 2010 αλλά δεν πειράζει είμαστε όλες ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou egw telika 3ekinaw prospa8eies arxes Iouniou...Mou eipe i kopela pou mou leei ta astra oti Aprili k Maio den eina kali mines gia egkimosini...Vlepei k 2 apovoles alla den 3erei an i apovoli pou eixa ton Dekevri einai i prwti k i alli anamenete i an einai i deuteri k tin prwti den tin pira xampari...Mou eipe na min to diakindene4w...

Axxxxx mallon 8a perimenw!!

P.S. Tis exw apoliti empistosini vrike polla gegonota pou eginan i anamenontai na ginoun...Einai apo tis kaliteres stin Kipro...Vrike k tin apovoli pou eixa logw planitwn...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

Koritsakia mou egw telika 3ekinaw prospa8eies arxes Iouniou...Mou eipe i kopela pou mou leei ta astra oti Aprili k Maio den eina kali mines gia egkimosini...Vlepei k 2 apovoles alla den 3erei an i apovoli pou eixa ton Dekevri einai i prwti k i alli anamenete i an einai i deuteri k tin prwti den tin pira xampari...Mou eipe na min to diakindene4w...

Axxxxx mallon 8a perimenw!!

P.S. Tis exw apoliti empistosini vrike polla gegonota pou eginan i anamenontai na ginoun...Einai apo tis kaliteres stin Kipro...Vrike k tin apovoli pou eixa logw planitwn...

Θέλω κι γώ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela vre Adria pistepse koritsi mou sto theo mono autos mpori na voithisi kai astes autes.ego oso asxoliomoun m'auta apo to kako sto xirotero pigena,akou ti sou lene i giatroi kati tha xeroun kalitera apo mia astrologo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gianna mou ENNOEITE pws pistevw sto 8eo...Den eipa kati tetoio..Tin prwti fora piga gia plaka alla i kopela den paizete...Stin kipro kanei ekpompes sto radiofwno k tin trellainoune apo minimata...Einai poli kali..Xwris na tis pw pote eixa tin 1i apovoli mou eipe apo moni tis to mina k auto to vriskei me tous planites k ta astra..K mou eipe proswpika pragmata pou den iparxei periptwsi na ta i3ere k milame emeina me to stoma anoikto...Estw k mia periptwsi sto ekatommirio na exei auto pou mou leei den 8a meinw egkios k na 3ana perasw auta pou perasa ton Dekevri...Den 8a to ante3w...

P.S..Den milame gia magia i mpala k aidies...Na min ta mperdevoume pros 8eou!!!! Erxete Ellada k exei epafes me pollous tragoudistes!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria Ρωτα σε παρακαλω τη φιλεναδα σου....."εχω μια φιλη στο μαμμυ Υδροχοαρα, με Αφροδιτη στον Υδροχοο, το 2009 της λεγαν ολοι οτι θα ειναι η χρονια της!!!!!! Επαγγελματικα, προσωπικα, οικογενειακα, οικονομικα, ΕΠΕΚΤΑΣΗ ολα τελεια!!! Μεχρι κ παιδι!!!"

Γιατι εγω λοιπον επεσα τσακιστηκα κ εφαγα τα μουτρα μου???ΤΙΠΟΤΑ απο τα παραπανω δε συνεβει.....ΟΛΑ χαλια!!!!! Κ εκει που ειπα "ουφ ευτυχως τελειωνει η χρονια" ΧΛΑΤΣ παρε κ εξωμητριο σπορακι... :blink:

Κοριτσαρα μου πραγματικα στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου....για να ειμαι ειλικρινης κ εγω πιστευα οτι υπαρχει μια ταση στα αστρολογικα...μια ταση οχι το απολυτο.....αλλα η χρονια εδειξε αλλα...

Τελοσπαντων...κατσε να κλεισεις το τριμηνο κ βοοοοοουρ!!!!!! Μελλοντικη μανουλα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria mou kai ego apo kipro eimai.

katarxas lipame poli gia oti kai na perases kai sou euxome ola na sou pigenoun kala apo edo kai mpros.

to kalokairi piga se enan geronta sto paralimni kai exomologithika mou edose tin euxi tou kai mou perase stin kilia tin zoni tis panagias pou vriskete stin eklisia.den tha to pistepsis alla o anthropos mou eipe posa embrya tha mou valoun kai posa pedakia tha kano.kai ontos tora perimeno didima.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irene1 έγραψε:

katerina - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!

gorgina - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!

Irene - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αννα82 - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αβα - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρουλινι - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φωτεινη 73 - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!

Chrisa - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑνναΚ - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evelinaki - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!

elena23 - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doudou79 - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

geozouli - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xelonitsa - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lina - ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Για να μην ξεχνιόμαστε ΟΟΟΟΟΟΟΛΑΑΑΑΑΑ τα κορίτσια από το θέμα εξωσωματική που θα τα καταφέρουμε την επόμενη φορά!!!!!!!!!!

Βέβαια κάποιες θα προλάβουν και το τέλος του 2010 αλλά δεν πειράζει είμαστε όλες ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Καλως τες!!!!!!!!!!!!!! Μανουλομανουλιτσες μελλοντικες , δεν ευχομαι το 2011 για εσας, αλλα οπως λεει κ το σλογκαν σας "ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ" :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Το Μαρτη με Απριλη θα με βαλετε κ μενα στη λιστα σας, (που τοτε ελπιζω να ειμαι μονη εκει) κ που θα ξεκινησω :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans mou piga prin ena xrono otan eimoun stin prospa8eia k mou eipe pws exw ormoniko provlima k na to 4a3w opws k eixa 3 ormones panw apo to kanoniko...Genika apo persi mou elege pws i xronies mou 8a einai XALIA mexri k ton Maio tou 2010 (einai k ekeini 4araki k to polli 4axnei)...Ws twra osa mou eipe egina...twra 8a dei3ei...Mou eipe me to kalo pou 8a meinw egkios na prosexw ton 4o mina pros 5o mina...8a 8elw iatriki voi8eia...Tis exw apoliti empistosini k panw apo ola einai An8rwpos me A kefalaio...Einai 4ixoula!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpravo Gianna mou..k egw foraw mia zwni edw k ena xrono apo to Agio Oros..Sto laimo mou exw se kolie eikonitsa tis Agias Eirinis-Xrisovalantou k akomi mia ston komondino mou,niste4a k 3 meres k efaga to milaraki Tis k emeina egkios ton idio mina..Ton maio pantrevome k ta3idi tou melitos 8a paw A8ina mono k mono gia na paw sto ekklisaki tis Agias Eirinis-Xrisovalantou kai stin Pangia Malevi...Pistevw polli sto 8eo k stous Agious!!!

Me ena pono Gianna mou k oti kalitero se sena k stin oikogeneia sou!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans κι συ Υδροχόος;

Κι εγώ με τρία εξωμήτρια στο ενεργητικό μου, 6ος 2008 και 2009, τώρα ξεμπέρδεψα...

Ας ελπίσουμε το 2010 να τυχερό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το 2010 μπήκε με ΠΟΛΛΕΣ ανακοινώσεις. Αυτό μας λέει ότι θα είναι μια καλή και γόνιμη χρονιά για το forum! Καλή επιτυχία κι από εδώ κοριτσάρες, μόνο με καλά νέα στο εξής :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irene1 έγραψε:

Konstans κι συ Υδροχόος;

Κι εγώ με τρία εξωμήτρια στο ενεργητικό μου, 6ος 2008 και 2009, τώρα ξεμπέρδεψα...

Ας ελπίσουμε το 2010 να τυχερό!!!!

Κ που ειμαι Υδροχοος, τι καταλαβα...την ουρα μου κυνηγαω....τι κ αν μου ελεγαν, ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ.... :blink::blink: Ηρθε, εφυγε κ προσευχομαι να μην ξαναρθει τετοιο πραγμα....Εσυ?????

Κ με τρια......απιστευτο....? Να υποθεσω οτι αρχικα δεν αφαιρεσες τη σαλπιγγα??? κ σου εκανε απο την ιδια πλευρα? Τωρα τις αφαιρεσες???

Συγνωμη που ρωταω..αλλα καταλαβαινεις....

Καλη δυναμη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το 1ο δεξιά - ανοιχτό χειρουργείο - αφαίρεση σάλπιγγας (υποτίθεται ότι ο γιατρός έλεγξε αριστερά κι ήταν όλα οκ)

Το 2ο αριστερά - λαπαροσκόπηση - αφαίρεση σάλπιγγας

Το 3ο με την 1η εξωσωματική στο κέρας της μήτρας (το σημείο που οι σάλπιγγες διαπερνούν το τοίχωμα της μήτρας και δεν το "πειράζουν" οι γιατροί) υπάρχει βέβαια περίπτωση επειδή ήταν μικρό και δεν το είδαμε να ήταν και ενδομήτριο που δεν αναπτυσσόταν σωστά - με φάρμακα αποβολή...

Οπως βλέπει πρέπει πάντα να λεμε "και μη χειρότερα"...

Ακόμα όμως ελπίζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια για την δύναμή σας,συγχαρητήρια που δεν το βάζετε κάτω.Που δεν παρατάτε τις προσπάθειες και είστε γερές και δυνατές.Μπράβο σε όλες σας,μακάρι να σας δώσει ο Θεός το μωράκι που τόσο επιθυμείτε...Γιατί πραγματικά το αξίζετε περισσότερο από κάθε άλλη.

Εύγε,σας βγάζω το καπέλο!Μπράβο και πάλι μπράβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αν είπε στις 8 Ιουλίου, νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς ακόμα, κορίτσι μου. Δεν θα δείξει με έμβρυο τριών ημερών. Κάνε υπομονή έστω μέχρι το Σαββατο. Κρίμα να σου δείξει λάθος και ν απογοητευτείς. Καλή επιτυχία ευχομαι και να ειναι θετικο!!🙏❤️
    • Τέλεια νέα!!  Μπράβο κορίτσι μου! Με το καλό να κυλήσει ήρεμα και ευχάριστα η εγκυμοσύνη σου και σε λίγο καιρό να έχεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!!  Θα χαιρόμαστε να ακούμε τα νέα σου!! 🙏😊💗
    • Τώρα μπήκα να γράψω!!!! Όλα καλά! 141 παλμοί το μωρό μεγάλωσε όσο έπρεπε με έβγαλε 7 εβδομάδες και 1! Αλλά το πάμε από βδομάδα σε βδομάδα επειδή είχε η χοριακη αυτό το σκαμπανευασμα!!! Μου είπε όμως ότι όλα τα βλέπει όπως πρέπει να είναι κ η εμφύτευση σωστή καμία αποκόλληση τίποτα.... απλά κρατάμε την πισινή μας! Εσείς όλα καλά???? Τον βρήκες τον γιατρό?
    • Καλησπέρα κορίτσια μου!! @Raf123 συγχαρητήρια για την κόρη!!! Τέλεια!!!  διαβασα ολα τα νεα σας με γιατρους κ ψωνια!! Σούπερ!! Εγω πηρα τωρα το κολιέ εγκυμοσύνης το μπολα! Επίσης είμαι σε φάση που πρέπει να ξέρω ακριβώς πως θα κάνω το δωμάτιο του παιδιού μιας κ τώρα φτιάχνω το σπίτι κ έχω μαστορια! Κατά πάσα πιθανότητα λέω ν πάρω την κούνια από τ ικεα μια άσπρο καφέ με συρτάρι από κάτω που γίνεται κ κρεβατι.  Κ γω θέλω φωλιά μάλλον θα πάρω μια από Βόλο που μ άρεσε σε σχεση με τις αλλες. Τίποτα δεν μ αρέσει γ τα αγόρια δυσκολεύομαι πάρα πολύ 😝
    • Ειμαι 32 χρονων κ προσπαθω απο οκτωβριο του 2022 αμεσως μετα το γαμο μας....με τεστ ωορηξιας βεβαια π δεν την εβρισκα ποτε γτ ο κυκλος ηταν οτι να ναι...μ ειπε να καουμε απλα μεχρι 5 κυκλους προκλησης κ.μετα εξωσωματικη...δεν μ ειπε καν να κανω ενεσεις μαζι με χαπια κ να παμε σπερματεγχυση...δεν μ εβαλε καν ορμονολογικες....σαλπιγγογραφια κ σπερμοδιαγραμμα ειναι αψογα...δεν ξερω τι αλλο μπορει να φταιει...δεν εχω συλλαβει ουτε μια φορα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...