Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είδαμε μια τσουτσουνα!!! Είναι αγόρι!!!


Recommended Posts

μόλις γύρισα παό τον γιατρό!!! είδαμε το μικρό μας!!! κουνιόταν χερακια ποδαράκια!!!! και είχε και τσουτσούνι!!!! :)

έχουμε ένα αγοράκι μάλλον!!!! μας είπε για σιγουριά θα δούμε τον άλλο μήνα αλλά ήταν σχεδόν σίγουρος... και βεβαια το είδαμε και εμείς!!! Δεν γινόταν να μην το δούμε!!!! :) αχ κορίτσια είμαι πολύ πολύ χαρουμενη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Με το καλό να έρθει ο γιός τότε!

Βλέπω είμαστε πολύ κοντα στις μέρες..λές να μου πει κι εμένα ο γιατρός τη Δευτέρα?

Στην αυχενική που έκανα το προηγούμενο Σάββατο δε φάνηκε τπτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κρατα κ μια πισινη ομως γγτ στην αρχη ολα ιδια φαινονται,εμεις μαθαμε φυλο στην 20 εβδομαδα,παντως εμπιστεψου το ενστικτο σπυ,αμα λεει αγορι ειναι αγορι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρενακι μου !!!πολυ χαρηκα !!!και ζηλεψα λιγακι...χαχαχχαχαχα

εμενα στην αυχενικη μου ειπε πως μαλλον ειναι κοριτσακι και επαθα ενα σοκ!!!λες να εκανε λαθος???γερο ναναι το πουλακι μου αλλα ηθελα να βγαλω τον μπαμπα μου και εσκασα λιγακι.χαχαχαχχαχαχα τωρα θα βγαλω τη πεθερα.......................................γαμωτι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Με το καλό το αγοράκι σου λοιπόν!!!!!Γερό να είναι...

Ζήλεψα μωρέ. :dry::dry: .Τί καλά να μου πεί κ εμένα αύριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρένα, πες κι άλλα! Πώς είναι; Φαίνεται καθαρά; Δεν εννοώ το τσουτσουνάκι, εννοώ το μπεμπάκι! Συγχαρητήρια και με το καλό ο άντρακλάς σας :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου ήταν τόσο ωραία!!! ο γιατρός μου δεν έχει πολύ μοντέρνο υπέρηχο και δεν μπορούσαμε να δουμε λεπτομέρειες, αλλα το μπεμπάκι καθόταν πολύ ωραία, και μόλις ο γιατρός πίεζε λίγο περισσότερο με τον υπέρηχο, το μωρό μου κουνούσε τα ποδαράκια του!!!! και έφερνε τα χεράκια του κοντά στο μουτράκι του!!! ηταν πολύ γλυκούλι!!! ο γιατρός ήταν πολύ ευχαριστημένος, με όλα!!! και τωρα το επόμενο βήμα είναι το Α τεστ στις 18 εβδομάδες... σε ένα μηνα λοιπόν το επόμενο ραντεβού με το μωρό μου!!! ανυπομονώ να τον δώ τον μπέμπη μου μωρε... περιττό να σας πω!!! ξετρελλάθηκα όταν είδαμε το τσουτσουνάκι!!! από πάντα ήθελα αγοράκι, και παλιοτερα έβλεπα στον υπνο μου τον γιο μου!!! οπότε είμαι ήδη μια χαζομαμα... μαλλον!!! ο μπαμπας λίγο τσίνισε, αλλά ότνα θα τον δεί το γιοκα θα ξετρελλαθεί είμαι σίγουρη!!!

ο γιατρός μου είπε να ξεκινησω σιγά σιγά τον σίδηρο και το μαγνήσιο... τι λέτε κορίτσια σε ποια μορφή είναι πιο ευκολα για το στομάχι???? μασώμενα χάπια ή αναβράζοντα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε προστυχες πρωι πρωι...ειδα ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑ στο ποστ και καπως μου ρθε!!!!

:laugh: :laugh:

με το καλοοοο κοπελιτσα...με το καλο ο γοης, ο ΖΕΝ ΠΡΕΜΙΕ...αχ θα στο παρει η ΝΑΣΑ κι εσενα ε???

:laugh:

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

βρε προστυχες πρωι πρωι...ειδα ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑ στο ποστ και καπως μου ρθε!!!!

:laugh: :laugh:

με το καλοοοο κοπελιτσα...με το καλο ο γοης, ο ΖΕΝ ΠΡΕΜΙΕ...αχ θα στο παρει η ΝΑΣΑ κι εσενα ε???

:laugh:

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Καλα μόνο Ζεν πρεμιε??? ασε τι να σου λέω!!!!

και εγώ γι αυτό το έγραψα έτσι στον τίτλο για να σας κουνήσω λίγο πρωι πρωι!!! είναι και παρασκευούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παει έχω λολέψει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

βρε προστυχες πρωι πρωι...ειδα ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑ στο ποστ και καπως μου ρθε!!!!

:laugh: :laugh:

με το καλοοοο κοπελιτσα...με το καλο ο γοης, ο ΖΕΝ ΠΡΕΜΙΕ...αχ θα στο παρει η ΝΑΣΑ κι εσενα ε???

:laugh:

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Κι εσύ όμως ... είδες τσουτσούνα και μπήκες! Μη χάσεις!!! Καλά, καλά δεν εξαιρώ τον εαυτό μου :blush:

Με το καλό ο γιος σου rena79 - να τον καμαρώσεις γερό,υγιή ευτυχισμένο και όμορφο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vivianka έγραψε:

zaxarenia έγραψε:

Κι εσύ όμως ... είδες τσουτσούνα και μπήκες! Μη χάσεις!!! Καλά, καλά δεν εξαιρώ τον εαυτό μου :blush:

Με το καλό ο γιος σου rena79 - να τον καμαρώσεις γερό,υγιή ευτυχισμένο και όμορφο![/quote:2mer7yaq]

και εσύ Βιβιανκα μου με το καλο!!! βλέπω και εσύ γιο!!! πρέπει να μαζευτούμε όλες οι αγορομάνες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΡΕΝΑΚΙ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΙΠΑ ΣΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΔΑΤΕ "ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑΚΙ" ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ.

ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ , ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΡΥΦΤΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΠΙΝΑ ΑΝΑΒΡΑΖΟΝΤΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΣΚΕΤΗ ΑΗΔΙΑ. ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ , ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ.

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΡΕΝΑΚΙ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΙΠΑ ΣΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΔΑΤΕ "ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑΚΙ" ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ.

ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ , ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΡΥΦΤΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΠΙΝΑ ΑΝΑΒΡΑΖΟΝΤΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΣΚΕΤΗ ΑΗΔΙΑ. ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ , ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ.

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ΒΙΒΙΑΝΚΑ ενα εχω να πω : μμμμμμ B)B)B)B)

ΡΕΝΑ ενα εχω να πω και σε σενα: ΛΟΛΑ να ενα μηλο!!!! :laugh:

Ζαχαρένια κάνε μου λιγάκι μμμμμ κι εγώ αμέσως θα σου κάνω μμμμμ! (πού το θυμήθηκα τώρα;) :woohoo:

Ναι ΡΕΝΑ μου κι εγώ το σερνικοβότανο ήπια! Αλλά το έμαθα στη 18η εβδομάδα, ως τότε μου έλεγαν στον υπέρηχο, ότι έχω μπουμπούκα... και πάνω που το είχα συνηθίσει και της είχα δώσει και τ' όνομα της μαμάς μου, μας ξεφύτρωσε η τσουτσούνα! :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επί τη ευκαιρία να σου πω ότι εγώ προτιμώ μακράν τις ταμπλέτες, τα αναβράζοντα μου άφηναν μια δυσάρεστη γεύση στο στόμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε εχω ελαχιστοποιημενο το μαμμυ γιατι κανω και δουλεια ταυτοχρονα...(αμ πως) και φαινεται απο κατω..Απ:Είδαμε μια τσουτσουνα!!!

και μου λεει ενας συναδελφος : καλε τσοντα εχεις βαλει????

αααααααααααααααααααααααααααα

ροοοοοοομπαααααααααααααααααααααααααααα :woohoo: :woohoo:

ειστε και ΜΑΑΑΑΑΑΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣ

:P:P:P:P

μηπως πρεπει να το γραψω στο ποστ τις ΛΙΜΠΕΡΤΙ με τις γκαφες???

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧ

και εσύ καλή μου !!! το είχες ελαχιστοποιημένο!!!! έπρεπε να το χες ανοιχτό να δεί και ο ανθρωπος τι εννουμε... μην μας πάρει για ανώμαλιάρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Θα περιμένουμε λοιπόν τα νέα σου!! 😃😃
    • Ναι γιατί όχι! Δεν απαγορευτεί κάτι!!! Κάνει θαύματα σου λεωωω!!! Βασικά οδεύει με σωστά βήματα κ καθοδηγεί! Γιάννης Κουτουλακης ! Σε μια εβδομάδα!
    • Ναι θα ήθελα το όνομα του αν είναι εφικτό 🤗...Να είσαι επιφυλακτική αν αυτό δε βοηθάει 🤗 πότε θα ξανά πας ?
    • Κορίτσια χωρίς να σας ξέρω μου δίνετε δύναμη Κ κουράγιο!!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!! Δεν ξέρω η καθεμία από εσάς σε τι φάση είστε αλλά εύχομαι να έχετε όλες αυτό που ποθειτε! Θα δείξει. .είμαι λίγο πιεσμένος αυτή τη περίοδο με τη δουλειά κάνω κ κοσμήματα Κ έχω Κ κάποια φεστιβάλ.αν θελετε να τα δείτε mariemma Art είναι σε ινστα και φβ!!!! Αυτό μου δίνει δύναμη Κ ξεχνιέμαι πάντα όταν δε είμαι καλά...κάθομαι Κ δημιουργω....
    • Τέλεια!! Τι να σου πω κορίτσι μου; Όντως δεν έχει λογική!! Αλλά γι αυτό ακριβώς δεν χρειάζεται να κοιτάξεις άλλο τη χοριακη από τη στιγμή που είδατε έμβρυο που αναπτύσσεται και ακούσατε και καρδιά ❤️ ❤️!! Λογικό να είσαι επιφυλακτική με το τι θα γίνει στη συνέχεια αλλά πιστεύω αυτό το σπορακι φαίνεται να είναι αποφασισμένο να μείνει!! Να έχεις μια καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη χωρίς άλλα απρόοπτα εύχομαι! Αν θελήσεις μας λες τα νέα σου από τον υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα! Οτιδήποτε θελήσεις είμαστε εδώ!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...