Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια βοηθεια παρακαλω!


lemon

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια και καλη χρονια!

Θελω την βοηθεια σας γιατι θελω να βαλω μια φωτο των αγοριων μου και δεν μπορω!

Εψαξα για παρομοια θεματα στο φορουμ αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν εβγαλα ακρη!

Μπορειτε να μου πειτε την διαδικασια σας παρακαλω γιατι μου λεει οτι ειναι μεγαλες.

Ευχαριστω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

θα σου πω καποια βηματα και πιστευω να σε βοηθησω....

θα αποθηκευσεις τη φωτο στον υπολογιστη σου...μετα θα πας πανω στη φωτο και θα πατησεις δεξι κλικ, θα πας πανω αριστερα και θα πατησεις αλλαγη μεγαθους, θα επιλεξεις τα pixel και εκει που γραφει οριζοντια θα το κανεις 1000....το σωζεις...

στο φορουμ τωρα θα πας στο αποστολη εικονας κατω αριστερα,πατας αναζητηση και επιλεγεις την φωτο με το ονομα που την εχεις αποθηκευσει στον υπολογιστη...πατας %7Boption%7D ακριβως διπλα στην αναζητηση και κανεις υποβολη...

κανε μια προσπαθεια πιστευω να σε βοηθησα λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lemon έγραψε:

Καλημερα κοριτσια και καλη χρονια!

Θελω την βοηθεια σας γιατι θελω να βαλω μια φωτο των αγοριων μου και δεν μπορω!

Εψαξα για παρομοια θεματα στο φορουμ αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν εβγαλα ακρη!

Μπορειτε να μου πειτε την διαδικασια σας παρακαλω γιατι μου λεει οτι ειναι μεγαλες.

Ευχαριστω πολυ!

ΛΕΜΟΝ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΕΓΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ IMAGE SACK ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΟ.ΑΠΛΑ ΤΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΝ ΦΟΡΤΩΝΕΙ Κ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙΣ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΣΑΝ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lemon σου εκανα προταση φιλιας!δεξου την αν θες να σου πω πως να το κανεις στο τσατ κ να το κανεις ταυτοχρονα να διευκολυνθεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον κορίτσι μου....μου ήρθε εχθές περίοδος...μάλλον ήταν βιοχημική γιατί έχω έντονη ροή....και ο γιατρός δεν το αποκλείει εφόσον είδα αχνές γραμμουλες που δεν σκουρυναν... Έχω παρα πολύ αίμα....Αλλά μπορεί και όχι ..δεν είμαστε σίγουροι εφόσον δεν έκανα χοριακη  Οπότε προχωράμε...
    • Κοριτσάκι μου η διαφορα φαινετε! Μεγάλη διαφορα θα βλεπεις κάθε δυο μέρες που αυξάνεται η χοριακη❤️ ειπαμεεεε ηρθεεεε για να μεινει αυτή τη φοραααααα❤️👶🏻
    • Ναι ναι αυτό μου είπε και ο γιατρός! Έπρεπε να φύγει ! Επίσης μου είπε ότι γεννιουνται τέτοια κοριτσάκια και έχουν πολλα προβλήματα εκτός το ότι είναι στείρα έχουν και αναπτυξιακά προβλήματα και νοητικά αλλά και παθολογικά όποτε καλύτερα που εφυγε😢 Θα μου στείλει το πιστεύω και εγώ αυτό! Και είμαι σιγουρη ότι είναι καλά εκεί πάνω με τα υπόλοιπα αγγελάκια👼 σε όλες μας θα μας στειλει το ουράνιο τόξο μας🌈 Θα μου το στείλει το ουράνιο τόξο και σε έμενα και σε εσενα και σε όλες μας🌈 Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω ! Κορίτσι μου έτσι νοιωθω και εγώ μια σκέφτομαι θετικα μια με ποιανού τα κλάμματα! Μη δίνεις σημασία καθόλου στα σχόλια και στις ερωτήσεις αυτές απαντά με θράσος! Το ουράνιο τόξο είναι κοντα να το θυμασαι🌈 Μακάρι η επόμενη να είναι η τυχερη 🙏🙏🙏 θα έρθει σε όλες μας κάποια στιγμή που θα παειιιιιι❤️ ανταποδίδω την αγκαλια🫂   Σφίξει τα δοντια κοριτσάκι μου! Η καταιγίδα θα σταματήσει και θα βγει το ουράνιο τόξο! Κάθε εμπόδιο για καλό ! Δεν έχουν βγει τυχαία αυτές οι φράσεις και είναι βγαλμένες από την ζωή! Το μωρακι μας είναι στο δρομοοοο❤️🥰🌈 Ήθελα από την πρώτη στιγμή που απέβαλα να μάθω το φύλο ! Ηταν δυσκολο όταν μου το ανακοίνωσε καθώς ξεκίνησε με αυτό αλλά στη συνέχεια που μου είπε ότι είχε το σύνδρομο αυτό και ότι τα κοριτσάκια αυτά γεννιουνται και θα ήταν στείρο αλλά θα είχε και πολλα προβλήματα κάπως απάλυνε ο πόνος ! Το πήραν ψηλά ο θεος και όλοι οι άγιοι για να μη ταλαιπωριόνταν και είμαι σιγουρη ότι είναι καλά εκεί πάνω μαζί με τα υπόλοιπα αγγελούδια 👼 εκτός ότι θα το έχω στην καρδιά μου μαζί με το άλλο αγγελούδι μου που εφυγε πολύ νωρίς θα τα αποτυπωσω και στο σώμα μου για να τα βλέπω καθημερινά και να κοιτάω ψηλά με χαμόγελο πλέον! 👼👼 καποια στιγμή θα μου φέρουν το αδερφάκι τους που θα είναι υγιης και θα το προσέχουν από εκεί ψηλά 🌈🤍🤍
    • Ευχαριστώ πολύ.με αγχωνει λίγο γιατί κάπου κάπου έχω πονάκια σαν περιόδου 
    • Χρόνια πολλά κορίτσι μου! Είναι πολύ νωρίς ακόμα, είσαι ουσιαστικά 8 μέρες από την εμβρυομεταφορα και είναι με τεστ ούρων που η συγκέντρωση της χοριακης απ όσο γνωρίζω δεν είναι το ίδιο με το αίμα. Που και αίματος να έκανες τωρα είναι νωρίς ακόμα. Μην απογοητευεσαι καθόλου!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...