Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 25η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ (26-29 ΗΜΕΡΩΝ) ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ (ΑΠΟ ΤΗΝ 17η ΜΕΡΑ)ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΠΟΝΑΚΙΑ.

ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ? (ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ βρε κατερινακι μου στο ευχομαι ολοψυχα πραγματικα

να ειναι αυτο το δωρακι των χριστουγεννων

για σας απο τον αγ.βασιλη

μακαρι παναγιτσα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 26η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!

ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ....ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ,ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΠΟΛΥ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΗΔΗ....................

ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Μακαρι να εισαι !

Στο ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου σε σενα και σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν! Φιλακια πολλα... Η Παναγιτσα να βαλει το χερι της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

ΑΥΡΙΟ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤΑΚΙ.......(ΑΧ,ΤΙ ΑΓΩΝΙΑ)

ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΘΕΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΘΑΥΜΑΤΑ!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΥΛΟΓΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου ευχομαι μεσα πο την καρδουλα μου να εχει γινει το θαυματακι και να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα.....μακαρι να εχεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tinkerbel25 έγραψε:

καλη επιυχια κοριστι μου.....αντε καθε ΔΕΥΤΕΡΑ εχουμε ανακοινωσεις συνηθως...μακαρι αυριο να μς τα πεις εσυ!!!!

Χαχαχαχα :laugh: Γεια σου τινκερμπελ......

καθε δευτερες εχουμε ανακοινωσεις? Ε δεν το ειχα παρατηρησει αυτο....

Παντως κι εγω ,οποτε ειναι ,δευτερα θα σας το πω το νεακι γιατι δευτερα παντα δεν περιμενω...... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Κατερινουλα...τι να ευχηθω.... μακαρι να περασουν γρηγορα οι ωρες και αυριο πρωι πρωι να πιεις καφεδακι παρεα με το θετικο σου τεστακι!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ! :kiss::kiss:

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΗ ΜΕΡΑ.....................

ΟΛΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΑΧΝΟ ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΑΧΝΟ+ ΤΕΣΤ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΑΦΑΛΙ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΑΩ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητηρια βρε κοριτσι....ειδες που το ελεγα????Τη Δευτερα ειπαμε εχουμε ανακοινωσεις....αντε να γινει καραμπινατο ++++++++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΜΟΥΝ ΟΜΩΣ ΣΕ ΑΝΑΜΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΚΑΙ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.

ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΟΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΙΜΑ ΓΙΑ Β'ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΚΥΗΣΗΣ.

ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΤΕΣΤ :ΑΡΝΗΤΙΚΟ--------------- :ohmy::ohmy::ohmy:

ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΕΧΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΜΟΥ ΞΑΝΑΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ..............ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΧΟΡΙΑΚΗ 40,16,ΕΙΜΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΦΤΑΣΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΟΥ....... :woohoo:

ΜΕΤΑ ΕΤΡΕΞΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΔΙΗΓΗΘΩ........ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ,ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΛΙΓΟ ΑΠΟΤΟΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙ!!!!!!!!!!

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ!!ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ!!ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΤΕ ΚΑΙΡΟ?ΑΝΤΕ ΠΑΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗΣ ΖΩΗΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕΣΑ ΣΟΥ!ΓΙΟΥΠΙ!ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!

ΤΙΝΚΕΡΜΠΕΛ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ?ΕΓΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!ΦΤΟΥ..ΜΑΛΛΟΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ, ΜΟΝΟ ΑΡΚΕΤΑ ΥΓΡΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ.ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΙΠΟΤΑ,ΠΟΥ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟ ΩΣ ΚΥΡΙΩΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.. ΕΠΙΣΗΣ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΣΗΚΩΝΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΡΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΙΛΙΓΓΟΣ ΟΠΟΤΕ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.ΟΥΦΦΦ,ΜΟΝΟ ΤΑ ΥΓΡΑ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ,ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ,ΞΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΥΤΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...