Μετάβαση σε περιεχόμενο

τεστ παπ


voula25

Recommended Posts

μου μυριζει ιος hpv , πολυ συχνο φαινομενο. (και σε μενα ειχαν βρε8ει καποτε) να μιλησεις με τον γυναικολογος σου να σε κατατοπισει , ισως χρειαστει να γινει ταυτοποιηση ισως κ οχι . Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ 8Α ΣΕ ΚΑΤΕΥΘΗΝΕΙ! Μην ανυσηχεις αλλα και σαφως μην αδιαφορησεισ ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο γιατρος σου τι σου ειπε?αυτο προερχεται μαλλον η απο καποια τραχηλιτιδα(δεν ειναι τιποτα)ή απο τα κονδυλωματα.εγω εχω αλλοιωσεις εξωτραχηλικων κυτταρων και εχω κονδυλωματα....cin2 .μην αγχωνεσαι...εχω αγχωθει εγω τοοσο πολυ που φτανει και για σενα.δεν ειναι κατι τραγικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μου ειπε τιποτα για καποια μολνυση.απλα οτι ειναι μια μικρη φλεγμονη.παντως εκεινη την ημερα πληθηκα 2 φορες και γυρισα το ντουζ με μεγαλη πιεση του νερου,κανει να πλενεσαι ετσι πριν το τεστ? να ξανα κανω λεω δεν ξερω.λεω μηπως ηταν να φανει κατι και δεν φανηκε λογου του νερου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑΣΧΕΣΗ ΑΥΤΟ!

ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΤΕΣΤ !

ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ , Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ !!! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΟΤΕΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοπέλα μου, εφόσον έκανες Τεστ Παπ, σημαίνει ότι έχεις γυναικολόγο... Ε τι πιο απλό από το να τον ρωτήσεις... Η δουλειά του αυτή είναι!

Μην ανησυχείς, κατά πάσα πιθανότητα δεν είναι τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...