Μετάβαση σε περιεχόμενο

ADIKIA


katiana

Recommended Posts

Koritsia mou kalhspera!To thema mou einai poly dyskolo kai katholou eyxaristo.

Eimai kathigitria agglikwn kai molis xthes ematha oti mia mathitria mou 2a dhmotikou exei ogko sto kefalaki ths kai den xeirourgeitai.Eimai na skasw.Ayto to paidi to hksera 3 mhnes kai to latrepsa!!

To dilhmma pou exw einai oti thelw na parw tous goneis ths na tous zhthsw an theloun na phgainw 1 fora thn evdomada na ths kanw kai kala mathima gia na asxoleitai me kati kai na mhn exei sto myalo ths synexeia thn arrwstia.

Exw xasei th mama mou apo to idio pragmakai kserww poso dyskolo mporei na einai gia olh thn oikogeneia.

Fovamai omws mhn to parekshghsoun oi goneis.Ennoeitai pws den tha zhthsw xrhmata.Thelw mono na voithisw.

Meta ap'ayto koitaw to koritsaki mou pou einai 1,5 etous kai vazw ta klamata.

Pistevete prepei na epikoinwnhsw mazi tous?

Syggnwmh gia to toso dysaresto thema alla eimai poly stenaxwrhmenh kai 2 meres twra klaiw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικα και να το προτεινεις,εαν αρνηθουν δεν πειραζει ,εσυ απλα δωσε τους την επιλογη!!!Αχ Χριστε μου γιατι να συμβενουν αυτα ?ειναι η μοναδικη φοβια για το μωρο μου!ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ! :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katiana αυτό είναι πραγματικά αδικία!!Χριστέ μου..Και έχεις δίκαιο ως προς τον χειρισμό είναι πολύ λεπτό θέμα,η άποψη μου είναι αν έχεις έστω και λίγο το θάρρος τους να τους το προτείνεις!Και μπράβο σου έχεις πολύ καλή καρδιά!Ο Θεός να βοηθήσει το κοριτσάκι και την οικογένειά του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορει να κανει εγχειριση ειπες?

Για ποιο λογο?Ειναι τοσο προχωρημενο σταδιο γιααυτο?

Ωχ θεε μου...τα εχω ζησει αυτα ρε κοριτσια απο πολυ κοντα...

αστα τραγωδια!!!!

Να τους το πεις αφου το νοιωθεις....δεν νομιζω

να παρεξηγηθεις...εξηγησε τους και τα υπολοιπα

που σκεφτεσαι και δεν θα παρεξηγηθεις!!!

Το μικουλι μωρεεεεε....αυτα να μην υπηρχαν!

Τα χειροτερα ερχονται...δυστυχως για αυτη την οικογενεια

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den kserw leptomereies alla einai ston ayxena ths kai den mpore na xeirourgithei se ekeino to shmeio.

Mou dinete poly kouragio kai mono pou apantate alla to myalo mou einai s'ayth th mana pou exei kai ena mwraki 5 mhnwn.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε κοριτσακι πως σε καταλαβαινω...

και ολες μας δηλ...!

Τι να σου πω...οι ανθρωποι θα ειναι τρελαμενοι τωρα!

Αν το παιδακι καθεται σπιτι και δεν τρεχει σε νοσοκομεια

κλπ καλο θα ηταν να το κανεις...αυτο που λες

Καλο ειναι να κανουμε πραγματα πριν να ειναι αργα...

και πριν μετανιωσουμε που ΔΕΝ το καναμε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι τόσο μεγάλη αδικία. Είναι πολύ μικρο...Εφόσον το παιδί δεν μπορεί πλεον να πηγαίνει σχολείο θεωρώ πως είναι πολύ καλή ιδέα να πηγαίνεις στο σπίτι και να μιλάτε να διαβάζεται... να ξεχνιέται λιγάκι.Πάρολο που είναι άρρωστο εξακολουθεί να είναι ένα παιδάκι. Θα του κάνει καλό και πιστεύω πως και οι γονείς θα χαρούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

ειναι παρα πολυ μεγαλη αδικια ολο αυτο που συμβαινει στο κοριτσακι

εσυ παρε τηλ στους γονεις πες τους πως νιωθεις κ για πιο λογο θελεις

να εισαι κοντα στην μικρουλα κ ολα τα αλλα που σκεφτεσαι κ περασες κ εσυ

πιστευω οτι ισως θα σε καταλαβουν

εσυ καντο ασχετα με το αποτελεσμα που θα εχει

τουλαχιστον εσυ θα εισαι καλα με το εαυτο σου

μακαρι να γινει ενα θαυμα κ ολο αυτο που περνα

αυτη η μικρη ψυχουλα να ειναι μια δοκιμασια που

θα περασει κ θα την κανει πιο δυνατη κ ολα αυτα

θα ειναι μια κακια αναμνηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω ρε κοριτσια τι ειναι αυτα ΓΙΑΤΙ?????/

ποσο πολυ λυπαμαι να ηξερες

μονο αδικια??????

ενα μωρακι ειναι ακομα δ το πιστευω

καταραμενη αρρωστια!!!!!!

κ γω πιστευω πως αν το ελεγες στους γονεις

θα ηταν καλο δ νομιζω να το αρνηθουν

ευχομαι μονο να γινει ενα θαυματακι γιαυτο το παιδακι

κ να γινει καλα τετοιες μερες παναγιτσα μου

βαλε το χερακι σου

καλη δυναμη τους ευχομαι !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ σταναχωρεθηκα ρε παιδια....παρα πολυ....το μικρο παιδακι με ογκο και ποσα ακομα μικρα με τετοια προβληματα.....τι να πω..... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Avrio kiolas tha epikoinwnhsw mazi tous. Na fantasteite hrthe xthes o mpampas ths pou diname vathmous kai zhthse na ths ftiaksoume enan elegxo me 20aria gia na xarei to koritsaki mou.Thelw na kanw o,ti pernaei apo to xeri mou gia na tous anakoufisw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο σου να κανεις οτι μπορεις για να τους συμπαρασταθεις!Αυτο τον τροπο σκεψης οφειλουν να εχουν οι παιδαγωγοι και ολοι οσοι εχουν επαγγελματα, που εχουν επαφη με ευαισθητες κοινωνικες ομαδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Αφου πίνεις κεφίρ, σούπερ! Εγώ δεν το μπορώ καθολου 😜 Και το ξινολάχανο/τουρσί έχουν προβιοτικά και πρόβειο γιαούρτι!  Εγώ σωματικά κάπως καλύτερα αν και σήμερα είπα να κάνω λίγη άσκηση και έβγαλα αίμα πάλι αλλά οκ λογικό ακόμα καθαρίζω. Ψυχολογικά πότε έτσι πότε αλλιώς. Είμαι σε φάση που θέλω να βγουν αποτελέσματα να δούμε τι γίνεται. Θυμώνω κι απ’ την μία που μπορεί να είναι κάτι που δεν βρήκαν, απ’ την άλλη απλά το αποδέχομαι. Θα φανεί το επόμενο διάστημα!  
    • Μια απόφαση είναι και τα ψώνια! Ίσως τα κάνεις και μαζεμένα! Εμείς τα κάναμε λίγα λίγα για να μη μας φανούνε 😀 Εγώ έχω παραγγείλει ένα μαξιλάρι θηλασμού της kika b.. αλλά δε μου έχει έρθει ακόμη..για εγκυμοσύνης προς το παρόν λέω μήπως το γλιτώσω χρησιμοποιώντας άλλα μαξιλάρια..
    • Κορίτσια έχω χάσει επεισόδια! Αυτή η βδομάδα ζοριστηκα κι εγώ πολύ με τη ζέστη. Είμαι σε σχολείο χωρίς καθόλου κλιματισμό στον πάνω όροφο και είμαι σε μια τάξη με 26 παιδιά. Σήμερα πρωί πρωί ζαλίστηκα και άφησα μια συνάδελφο στην τάξη και κάθισα λίγο στο γραφείο των δασκάλων να συνέλθω.. @Demy93 @Katiana1987 με την το καλό να κάνετε το Doppler!! @nanouko αυτό με τη βοήθεια ειδικά από τα πεθερικά είναι ένα θέμα! Κι εγώ πιο πολύ στον άντρα μου βασιζομαι που όντως και λόγω δουλειάς του έχουν πέσει και θα του πέσουν πολλά!! Μπράβο που έκανες τα ψώνια σου. Εγώ δεν θέλω να σκεφτεί τι έχω να ψωνίσω  @Χρύσακιποιο μαξιλάρι εγκυμοσύνης έχεις εσύ; Σκέφτομαι να πάρω τώρα γιατί άρχισα να δυσκολεύομαι ακόμα και όταν κάθομαι στον καναπέ   
    • Εγώ πήρα πάνες-υποσέντονα και αν χρειαστεί φορητή αλλαξιέρα θα το δούμε στην πορεία!!
    • Εμένα κάποιοι δεν ξέρουν καν πότε γεννάμε! 😅 Δε ρωτήσανε.. άσε καλύτερα έτσι, μόνοι μας!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...