Μετάβαση σε περιεχόμενο

πονος στη κοιλια κατα τη διαρκεια του θηλασμου


Recommended Posts

κοριτσια θελω να μου πειτε αν γνωριζετε γιατι τα χω παιξει απο την κυριακη το βραδυ η μπουμπου μου 3 μηνων και 11 ημερων :(:( ξεκιναει να φαει τρωει 2-3 λεπτα και μετα βαζει τα κλαματα.κουναει τα ποδια της πανω κατω και μολις τη σηκωσω σταματαει. πηρα το γιατρο και μου ειπε οτι μαλλον εχει πονακια μπορει να κρατησουν 3-5 μερες και να της αραιωσω τα γευματα. αν το κανω αυτο θα μειωθει το γαλα και δεν θα παρει και βαρος. μηπως πρεπει να κανω κανενα υπερηχο?μηπως ειμαι υπερβολικη? σας εχει τυχει κατι τετοιο? please help!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ειχες φαει εσυ?

θηλαζεις αποκλειστικα?

αυτο το κανει σε καθε γευμα?

αν αλλαζες σταση θηλασμου?

μια πολυ καλη για εσας ειναι... το μωρο ξαπλωμενο και εσυ απο επανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανάλογη αντίδραση είχε η μικρή μου όταν της πονούσε το αυτί.

Σίγουρα κάτι τη ενοχλεί.

Απάντησε στα παραπάνω που σου γράφει η pebi.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η διατροφη μου ειναι ιδια ναι θηλαζω αποκλειστικα σχεδον σε καθε γευμα μου το κανει χτες ας πουμε μου το εκανε το απογευμα και το βραδυ τα ξημερωματα οχι το πρωι παλι καπως ετσι 3 μερες και αλλαζω θεση μονο ξαπλωμενη δεν εχω επιχειρησει ενα αλλοκοτο πραγμα ειναι αυτο που μου κανει αγχωνομαι και με το παραμικρο και τα εχω παιξει κανονικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mήπως θέλει να ρευτεί?

Είχα παρόμοιο θέμα και γρήγορα διαπίστωσα πως από την λαιμαργία του στην αρχή, κατάπινε αέρα...

Θήλαζει ελάχιστα, ρεύεται και συνεχίζουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν τη σηκωνω σταματαει και οταν επιχειρω να τη ξαναβαλω ξανακλαιει. το μονο που ευχομαι ειναι να κρατησει λιγο και να μην εχει καποιο προβλημα αλλα και το να σας μιλαω μου κανει καλο!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...