Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΕΞΩ/ΤΙΚΗ????


thaumatheo

Recommended Posts

Κορίτσια θα ήθελα τις γνώσεις σας! Μία φίλη μου ψάχνετε για εξω/κη με αρκετά προβλήματα στο ιστορικό της, μπορείτε να μου πείτε μερικά τιπς τα οποία θα την βοηθήσουν στην αναζήτηση του κατάλληλου γιατρού-κλινικής ή νοσοκομείου; Δηλαδή για παράδειγμα κάπου διάβασα αν στην κάθε προσπάθεια βάζουν απλά ένα ωάριο αυτό είναι κλεψιά γιατί έχει μειωμένες πιθανότητες και άδικα καταβάλετε ψυχολογικά-οικονομικά η κοπέλα. Τι να προσέξει για να μην την εκμεταλλευτούν αλλά και να είναι κάπως πιο σίγουρη ότι το άτομο που έχει απευθυνθεί είναι κατάλληλο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thaumatheo έγραψε:

Κορίτσια θα ήθελα τις γνώσεις σας! Μία φίλη μου ψάχνετε για εξω/κη με αρκετά προβλήματα στο ιστορικό της, μπορείτε να μου πείτε μερικά τιπς τα οποία θα την βοηθήσουν στην αναζήτηση του κατάλληλου γιατρού-κλινικής ή νοσοκομείου; Δηλαδή για παράδειγμα κάπου διάβασα αν στην κάθε προσπάθεια βάζουν απλά ένα ωάριο αυτό είναι κλεψιά γιατί έχει μειωμένες πιθανότητες και άδικα καταβάλετε ψυχολογικά-οικονομικά η κοπέλα. Τι να προσέξει για να μην την εκμεταλλευτούν αλλά και να είναι κάπως πιο σίγουρη ότι το άτομο που έχει απευθυνθεί είναι κατάλληλο????

Καλημερα κοριτσακι και καλη επιτυχια στην προσπαθεια της φιλης σου!!Στη εξωσωματικη με διεγρση σπανιως βαζουν ενα εμβρυο και αυτο γιατι μονο ενα θα χει γονιμοποιηθει και θα ναι πολυ καλο..συνηθως βαζουν 3 εμβρυα..αλλα ολα αυτα εξαρταται απο την ποιοτητα των ωαριων κατα συνεπεια των εμβρυων...Δεν υπαρχει κατι συγκεκριμενο που πρεπει να προσεξει...θα πρεπει το κεντρο που θα απευθυνθει να της εμπνευσει εμπιστοσυνη να φυγει και ολες της οι αποριες να ναι κατα πολυ μεγαλο βαθμο καλυμενες...

Εχει παει σε καποιο γιατρο?Οδικος της γυναικολογος δεν της συστησε καποιον??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα δεν είχε δικό της γυκαικολόγο και τώρα θα απευθυνθεί στον δικό μου πράγμα που μου δημιούργησε λίγο αγχος γιατί όση εμπιστοσύνη και να έχω εγώ στον δικό μου το πρόβλημα της είναι δύσκολο και εγώ δεν αντιμετώπισα κάτι ανάλογο,ακόμη ψάχνει να δεί που θα πάει και για την προσέξουν αλλα και να μην την εκμευταλευτούν ενοείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από μένα

συμφωνώ με κατερίνα :kiss: το πιο σημαντικό είναι να βρεί ένα γιατρό που θα αισθανθεί ασφάλεια και ηρεμία ,που θα ασχολείται μαζί της ουσιαστικά και δεν θα την ξεπετάει,που θα εξηγεί όλες τις απορίες της και θα την κάνει να αισθάνεται ασφάλεια,καλό θα ήταν να επισκεφτεί διάφορα κέντρα ώστε να δει που θα αισθανθεί καλύτερα...

καλή της επιτυχία και οτιδήποτε χρειαστεί εδώ είμαστε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...