Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΡΕΦΙΚΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ???


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!! ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΒΡΕΦΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΦΙΑΞΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΕΛΙΝΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!

ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ρουμπελα... υπαρχουν πολλα καταστηματα στην Αθηνα και στον Πειραια με βρεφικα... κουνιες και προικα μωρου θα βρεις στο Ηρα, στο Λητω, στο mothercare, στο lapin house, αλλα και στο Ικεα... μεγαλη ποικιλια εχει το Λητω... τα πιο οικονομικα θα τα βρεις στο ικεα... εγω απο το ικεα εχω παρει κουνια και αλλαξιερα, σεντονακια και κουβερτουλες, χαλακι, φωτιστικο... ολα τα υπολοιπα τα εχω συνδιασει απο ολα τα αλλα τα καταστηματα... τα επιπλα μου εχουν βγει πολυ καλα... τα εχω πανω απο 1μιση χρονο και με μια μετακομηση ειναι μια χαρα γερα...!!! Εχει και site αν θες να τα δεις... θα σου προτινα το εγκλεζικο site που τα εχει ολα γιατι το ελληνικο δειχνει μονο τον καταλογο...!!! www.ikea.co.uk φιλακια πολλα...!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΕΙΔΗ ΨΑΞΕΙ ΣΤΟ GOOGLE ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΛΕΓΕΤΑΙ ΣΤΡΑΤΑ ΣΤΡΑΤΟΥΛΑκαι ειναι 950 τμ)ΠΟΥ ΝΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ...ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΣΤΟ ΚΟΡΩΠΙ(ΛΕΓΕΤΑΙ ΔΗΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 1800 τ.μ) ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΛΗΤΩ,ΗΡΑ ΚΑΙ MOTHERCARE! :cheer::cheer:;);)

OΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΙΚΕΑ ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ! ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΙΔΕΑ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ??

ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΣΕ ΡΟΖΖΖΖΖ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κούνιες και τα παρελκόμενα

οπως ακομα και το καροτσια τα πηρα απο εργοστασιο επιπλων

τα επιπλα ηταν σε τιμ,ες παρα πολυ καλες

ποιοτικα ηταν τελεια - μαλιστα αυτοι ηταν να βαλουν ακθεση στο λητω

και καροτσια φερνμουν της perego

οι κουνιες ειχαν 290E και στο καροτσι μας εκανε 40Ε απο την τιμη καταλογου

πηρα με αλλαξιερα και μπαουλο το μπαουλο ειχε 200Ε μη αλλακιερα δεν θυμαμαι

και ειχε και ολες τις μεγαλες εταιρεις για την προικα του μωρου που και σε αυτα μας εκανε πανω απο 15% εκπτωση

εχει και site στο ιντερνετ

τον λενε Καρρά (Karrasbebe) νομιζω ειναι και είναι στο Ιλιον

διακοσμιση βαλαμε αυτοκολλητα ταπετσαριας ηταν ομως αρκετα ακριβα παλι απο καταστημα στο Ιλιον

εγω ειμαι απο ολα πολυ ευχαριστημενη μεχρι στιγμης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο το στρατα στρατουλα πηρα εγω! ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΔΙΑ8ΕΤΕΙ Η ΚΑ8ΕΜΙΑ (ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΕΒΑΛΕ Η ΠΕ8ΕΡΑ 1.300 ΑΛΛΑΞ,ΚΟΥΝΙΑ,ΣΤΡΩΜΑ)

ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΟΥΔΕΤΕΡΟ ΧΡΩΜΑ ΚΟΥΝΙΑ (ΜΠΑΣ ΕΡ8ΕΙ Κ ΝΑΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΙΝΙ) Κ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΕ ΤΟΙΧΟ Κ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ Κ ΕΙΔΗ ΠΡΟΙΚΟΣ ΣΕ ΡΟΖ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GW KOUNIA PIRA APO TON "ASTERIA"

WWW.ASTRIAS .COM.GR

KATASKEYAZEI MONOS TOY KAI EMPOREYETE .KAI EXEI KAI PANYROPAIKO BRABIO GIA TO KALITEROO BREFIKO EPIPLO .MPOREIS NA KANEIS KAI OTI METATROPES THELEIS XROMA ,ANEBOKATEBASMA KAGELA ,SXEDIO K.A

EIMAI IKANOPOIHMENH APO THN KOYNIA EINAI PARA POLY GERH KAI THN EXW KATAPONISEI ARKETA .

EPITA O ASTERIAS EXEI SHMBASH ME KAPOIES EPAGELMATA TOU DIMOSIOU GIA EKPTOSH SE TIMH METRITHS .

THN KOUNIA THN PIRA 300e SXEDON KAI DEN AGORASA TIPOTE ALO GIATI NTOULAPA UPARXEI STO PAIDIKO KAI ALLAKSIRA HTHELA KATI PTISOMENO .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marker έγραψε:

εγω κούνιες και τα παρελκόμενα

οπως ακομα και το καροτσια τα πηρα απο εργοστασιο επιπλων

τα επιπλα ηταν σε τιμ,ες παρα πολυ καλες

ποιοτικα ηταν τελεια - μαλιστα αυτοι ηταν να βαλουν ακθεση στο λητω

και καροτσια φερνμουν της perego

οι κουνιες ειχαν 290E και στο καροτσι μας εκανε 40Ε απο την τιμη καταλογου

πηρα με αλλαξιερα και μπαουλο το μπαουλο ειχε 200Ε μη αλλακιερα δεν θυμαμαι

και ειχε και ολες τις μεγαλες εταιρεις για την προικα του μωρου που και σε αυτα μας εκανε πανω απο 15% εκπτωση

εχει και site στο ιντερνετ

τον λενε Καρρά (Karrasbebe) νομιζω ειναι και είναι στο Ιλιον

διακοσμιση βαλαμε αυτοκολλητα ταπετσαριας ηταν ομως αρκετα ακριβα παλι απο καταστημα στο Ιλιον

εγω ειμαι απο ολα πολυ ευχαριστημενη μεχρι στιγμης

:woohoo: :woohoo: ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΕΠΙΠΛΩΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ!! ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΑΠΟ ΠΗΡΕΣ??? :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

GW KOUNIA PIRA APO TON "ASTERIA"

WWW.ASTRIAS .COM.GR

KATASKEYAZEI MONOS TOY KAI EMPOREYETE .KAI EXEI KAI PANYROPAIKO BRABIO GIA TO KALITEROO BREFIKO EPIPLO .MPOREIS NA KANEIS KAI OTI METATROPES THELEIS XROMA ,ANEBOKATEBASMA KAGELA ,SXEDIO K.A

EIMAI IKANOPOIHMENH APO THN KOYNIA EINAI PARA POLY GERH KAI THN EXW KATAPONISEI ARKETA .

EPITA O ASTERIAS EXEI SHMBASH ME KAPOIES EPAGELMATA TOU DIMOSIOU GIA EKPTOSH SE TIMH METRITHS .

THN KOUNIA THN PIRA 300e SXEDON KAI DEN AGORASA TIPOTE ALO GIATI NTOULAPA UPARXEI STO PAIDIKO KAI ALLAKSIRA HTHELA KATI PTISOMENO .

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΤΑ ΕΙΔΑ!! ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙ??? ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΓΑΖΙ?? :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρότσι πήρα απο το ιδιο εργοστασιο

φέρνει μονο τις perego και τα δινει με αρκετα καλη εκπτωση εαν παρεις και τα αλλα πραγματα απο εκει

αν πας - μην φοβηθεις - απο εξω ειναι ενα εργοστασιο απλο - εχει μια πορτα διπλα που γραφει το κουδουνι εκθεση χτυπας εκει και σου ανοιγουν - ειναι στον 1ο οροφο

και σου ξαναλεω οτι ποιοτικα ειναι παρα πολυ καλα

ασε που σου κανουν οτι αλλαγες θελεις

φτιαχνουν ραφια , κρεβατια οτι θελεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

GW KOUNIA PIRA APO TON "ASTERIA"

WWW.ASTRIAS .COM.GR

KATASKEYAZEI MONOS TOY KAI EMPOREYETE .KAI EXEI KAI PANYROPAIKO BRABIO GIA TO KALITEROO BREFIKO EPIPLO .MPOREIS NA KANEIS KAI OTI METATROPES THELEIS XROMA ,ANEBOKATEBASMA KAGELA ,SXEDIO K.A

EIMAI IKANOPOIHMENH APO THN KOYNIA EINAI PARA POLY GERH KAI THN EXW KATAPONISEI ARKETA .

EPITA O ASTERIAS EXEI SHMBASH ME KAPOIES EPAGELMATA TOU DIMOSIOU GIA EKPTOSH SE TIMH METRITHS .

THN KOUNIA THN PIRA 300e SXEDON KAI DEN AGORASA TIPOTE ALO GIATI NTOULAPA UPARXEI STO PAIDIKO KAI ALLAKSIRA HTHELA KATI PTISOMENO .

ΚΑΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΟΟ :P:P:P:P ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ :P:P:P:P:P

ΗΤΑΝ ΠΕΛΑΤΗΣ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΣΦΑΤΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ!!! :silly: :silly: :cheer::cheer::cheer:

ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

GW KOUNIA PIRA APO TON "ASTERIA"

WWW.ASTRIAS .COM.GR

KATASKEYAZEI MONOS TOY KAI EMPOREYETE .KAI EXEI KAI PANYROPAIKO BRABIO GIA TO KALITEROO BREFIKO EPIPLO .MPOREIS NA KANEIS KAI OTI METATROPES THELEIS XROMA ,ANEBOKATEBASMA KAGELA ,SXEDIO K.A

EIMAI IKANOPOIHMENH APO THN KOYNIA EINAI PARA POLY GERH KAI THN EXW KATAPONISEI ARKETA .

EPITA O ASTERIAS EXEI SHMBASH ME KAPOIES EPAGELMATA TOU DIMOSIOU GIA EKPTOSH SE TIMH METRITHS .

THN KOUNIA THN PIRA 300e SXEDON KAI DEN AGORASA TIPOTE ALO GIATI NTOULAPA UPARXEI STO PAIDIKO KAI ALLAKSIRA HTHELA KATI PTISOMENO .

Καλημέρα & Χρόνια Πολλά ,

Μπορείς να μου πεις στο περίπου που έιναι η συγκεκριμένη βιοτεχνία ???

Προσπάθησαν να πανε ενα ζευγάρι γνωστών αλλά δεν τα κατάφεραν

να την βρουν μιας και στην όδο που αναφέρεται στο Site έπεσαν σε κάτι "εγκαταλελειμένα" εργοστάσια στην μέση του πουθενα !!! :ohmy:

Απότι κατάλαβα πρέπει να είναι βιομηχανική ζώνη εκει που έιναι το πρατήριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geokor08 έγραψε:

Καλημέρα & Χρόνια Πολλά ,

Μπορείς να μου πεις στο περίπου που έιναι η συγκεκριμένη βιοτεχνία ???

Προσπάθησαν να πανε ενα ζευγάρι γνωστών αλλά δεν τα κατάφεραν

να την βρουν μιας και στην όδο που αναφέρεται στο Site έπεσαν σε κάτι "εγκαταλελειμένα" εργοστάσια στην μέση του πουθενα !!! :ohmy:

Απότι κατάλαβα πρέπει να είναι βιομηχανική ζώνη εκει που έιναι το πρατήριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...