Μετάβαση σε περιεχόμενο

psachno pediatro sti glyfada


Recommended Posts

koritsia gia sas ke pali apo mena,

i kopeles pu me gnorizete apo to allo thema pu aniksa sto forum, isos na thimosaste pos gennao poli pithanon eos tin alli vdomada..

epidi ime nea stin glifada, tha ithela an borite na me voithisete sto thema pediatro..

mipos echete na mou protinete kapion??? etsi oste otan vgo na echo kapion pu na di tin beba mou...

sas efcharisto idi gia tin voithia sas ke na sas efchitho ek ton proteron, na echete oles sas kalles giortes me chara ichia ke eftichia..

filia pola

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • 6 και 1 μου είπε!!! Δεν ξέρω κ εγώ σηκώνω τα χέρια ψηλά!!!!
    • Α τέλεια!! Το είχα κι εγώ άγχος με το σκυλί γιατί δεν έχω καταλήξει ακόμα σε παιδίατρο για να το συζητήσουμε..
    • αχαχ το ίδιο είμαστε!  Κορίτσια μίλησα με παιδίατρο! Ρώτησα για εμβόλια αν πρέπει να κάνουμε, και μου είπε τίποτα άλλο πέραν του κοκκύτη που έχω ήδη κάνει! Μου είπε ότι μπορεί να είναι και στον τοκετό μας. Επίσης, είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα με το σκυλάκι ίσα ίσα ότι βοηθάει το μωρό απλά στην αρχή να υπάρχουν όρια, να μην πάει στην κούνια κτλ..
    • Έλα σοβαρά τώρα ;;; Ρε κορίτσι μου τι γίνετε δεν ξέρω εύχομαι να πάνε οοολα καλά πραγματικά στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 🙏🙏🙏 Ίσως δεν έπρεπε να κανείς άλλη χοριακη αφού είχατε με τον υπέρηχο εικόνα  σε ποια βδοαμδα βρίσκεσαι τώρα ;
    • Κορίτσια! Ο γιατρός σήμερα είδε το έμβρυο κ ακούσαμε και καρδιά! Και εγώ πήγαινα για αποξεση...του λέω μα η χοριακη έπεσε...μου λέει εγώ αυτήν την εγκυμοσύνη τώρα δεν την ρίχνω  Δε ξέρω τι έγινε αλλά κρατάω μικρό καλάθι!!! Πριν μια βδομάδα ακριβώς φαινόταν μόνο ο σακος κ μέσα σε μια εβδομάδα είδαμε κ μωρό κ καρδιά???? Θα τρελαθούμε!!!! Έχει ξανά συμβεί αυτό? Του λέω μήπως κάτι δε πάει καλά γι αυτό πέφτει η χοριακη? Μου λέει εγώ κρατάω μόνο τον υπέρηχο τωρα....
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...