Μετάβαση σε περιεχόμενο

Mπρόκολο, απο πότε???


Recommended Posts

Καλημερα φιλεναδες.

Ποτε δωσατε στα μικρα σας μπροκολο??Εχω παθει αλτσχαιμερ και ξεχασα ποτε εδωσα στον Θανο πρωτη φορα στη κρεατοχορτοσουπα...

Ο μικρος μου ειναι 9 μηνων και λεω να του βαζω σιγα σιγα...τι λετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

0εγω εδωσα 6 μηνων και 10 ημερων περιπου...δηλαδη τρωμε καμια 18/ μερεσ τωρα αλλα μονο λιγο φουντιτσα...οχι μεγαλο...του αρεσε δεν τον πειραξε καθολου και βοηθαει και στα κακα πολυ απλα βαλτο τελευταιο για μαγειρεμα το μπροκολλο θελει 7-10 λεπτα το παρα πολυ...τωρα λεω να βαλω και κουνουπιδι λιγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλε εφοσον τρωνε σουπιτσα τπτ δε παθαινουν αρκει να μπαινει ενα ενα λαχανικο μεσα....εδω τσακιζουν μοσχαρι κρεασ δλδ θα χουν προβλημα στο μπροκκολακι που ναι λαχανικο και δεν ειναι και απο τα αλλεργιογονα?εντωμετα ξυ ειναι φουλ βιταμινεσ και ασβεστιο(ΤΟ ΦΥΤΙΚΟ).ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΑΝ ΟΤΙ ΤΙ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΑΤΑ...ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΤΥΠΗΤΟ ΣΕ ΧΤΡΩΜΑ ...ΠΧ ΤΟ ΜΠΡΟΚΟΛΛΟ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΟ ΠΟΥΝΑΙ ΧΤΥΠΗΤΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΑΤΑ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ....ΣΩΘΗΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΣΩΘΗΚΑ ΕΧΩ ΦΟΥΛΑΡΕΙ ΚΑΤΑΨΥΞΗ......ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΟ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΜΠΡΟΚΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΣΟΡΥ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...