Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΜΑΘΑΜΕ ΜΟΛΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ?


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ!!!!ΑΝΟΙΞΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ!!!!!ΠΟΤΕ ΤΟ ΜΑΘΑΤΕ?ΠΩΣ?ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΑΜΕ? :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια κι απο μενα! Είμαι 9 μήνες παντρεμένη και μόλις πριν 5 μέρες έμαθα οτι είμαι έγκυος. Δεν είχα καν καθυστέρηση, αλλά πείτε το ένστικτο, πείτε το όπως θέλετε, πήρα ένα τεστ και βγήκε θετικό. Πήρα άλλο ένα, θετικό κι αυτό! Δεν το πίστευα γιατί είχα ελέυθερη επαφή με τον άντρα μου μόνο 2 φορές! Μόλις είχαμε ξεκινήσει την προσπάθεια! Έκανα εξέταση χοριακή και βγήκε θετική, την Τρίτη πάω στον γιατρό για την πρώτη επίσκεψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!ΣΕ ΝΙΩΘΩ,,ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΗ!!ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσια!Χαίρομαι πολύ όταν ακούω τέτοια νέα, πλησιάζουν και

γιορτές τώρα!τέλεια!

Μπράβο σας! Όλα να πάνε καλά ,σε όλες σας και με το

καλό να κρατήσετε στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας το 2010!:):);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άνοιξα κι εγώ πριν μέρες ένα θέμα με τις φρεσκοεγκυούλες στο Ανακοινώσεις εγκυμοσύνης, αλλά θάφτηκε! Δεν το τιμήσατε! :(

Δεν πειράζει.. Συνεχίστε εδώ!

Με το καλόοοοοοοοοοοο!!!!!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραίο θεματάκι...Μπράβο!Κι εφόσον πλέον δεν είμαι ψάρακας-εγκυούλα,αλλά βαδίζω σταθερά στο τρίτο τρίμηνο,να ευχηθώ από την καρδιά μου να σας πάνε όλα καλά...

Θυμάμαι κι εγώ όταν το έμαθα,παρότι δεν είχα παντρευτεί ακόμα,κι είχα κάποιες εκκρεμότητες ακόμα με τον άντρα μου το καλοκαίρι(για το σπίτι και τα λοιπά)και σε καμία περίπτωση δεν ήταν στο πρόγραμμα,πατήσαμε γερά στα πόδια μας,το δεχτήκαμε,το λατρέψαμε,και τώρα κάνουμε σαν τρελοί.Δεν κρατιόμαστε μέχρι να έρθει!

Είναι-ειλικρινά- η πιο όμορφη στιγμή της ζωής σου όταν το μαθαίνεις...

Όλα με το καλό κορίτσια μου,να είναι όλα ρόδινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sugxarhthria se oles tis kopelitses pou einai egkuoules!euxomai olopsuxa se oles na exete-exoume mia uperoxh egkumosunh kai na thn xaroume mexri telous!na xairomaste to ka8e skirthma tou akoma kai an eimaste sthn arxh kai exoume krampes monaxa..thn kuriakh mpainw sthn 7h evdomada,akousame me ton antoulh mouthn tetarth thn kardoula tou mwrou mas kai klaigame apo sugkinhsh!eimai 3,5 mhnes pantremenh..kai anupomonw pleon na perasoun autoi oi mhnes na parw sthn agkalitsa mou to mpempaki mou!!!euxomai na einai oi poio omorfoi mhnes ths zwhs mas! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την Κυριακή μάθαμε για το σποράκι μας. Χθες το επιβεβαιώσαμε και ήδη μιλάμε γι' αυτό λες και θα έρθει αύριο :blush: Η πλάκα είναι ότι λόγω διάφορων ορμονικών μικροπροβλημάτων τους τελευταίους μήνες, δε μου είχε περάσει καν από το μυαλό ότι η καθυστέρηση μπορεί να οφείλεται σε αυτό. Μετά ήρθε η γλυκιά κεραμίδα και έκτοτε είμαστε κάπως έτσι :woohoo: Άντε με το καλό σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω δεν εχω σπορακι..μπηκα απλα να σας ευχηθω τα καλυτερα και να ειστε παντα τοσο χαρουμενες οπως οταν μαθατε για αυτο το ομορφο θαυμα που σας συμβαινει...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου σε νιώθω τόσο πολύ και πραγματικά λυπάμαι που το βιώνεις και πάλι αυτό το πραγματικά δυσβάχτο και άδικο γεγονός.... Γνώμη μου, επειδή σε μένα δεν έδωσαν την επιλογή της απόξεσης τότε και πήρα τα χάπια (χ2 γιατί το πρώτο πρωτόκολλο δεν έπιασε γιατί ήμουν κι εγώ σχεδόν 11εβδ τότε), χωρίς να θέλω να σε τρομάξω, είναι πολύ επώδυνη και κυρίως ψυχολογικά βαριά διαδικασία... Μπορώ να σου στείλω σε προσωπικό μήνυμα την εμπειρία μου, αλλά να είσαι προετοιμασμένη ότι ίσως αυτή η οδός πολύ πιθανόν να σε κάνει χειρότερα ψυχολογικά και σωματικά... 😢  
    • Εγω έχω πάρει ένα που λέγεται "Η βίβλος της φροντίδας του μωρού"..Καλό είναι,πιάνει αρκετά θέματα και για την αρχή κ αργότερα..
    • Αυτό το έχω απορία κ εγώ..συσπάσεις ακούω αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως είναι..Με πιάνουν καμιά φορά τπτ περίεργα κ λέω λες να είναι;;;🤔
    • Από την ώρα που γυρίσαμε σπίτι , έχω κλειστεί στο δωμάτιο, δεν θέλω να με βλέπει η μικρούλα μου μέσα στα κλαματα. Πήρε ο άντρας μου τον γιατρό και του είπε ότι δεν θα μου κάνει καλό τώρα ναε βάλει στο νοσοκομείο για 3-4 μέρες και να πάρω κάτι χάπια για να αποβάλλω. Στην προηγούμενη παλινδρομη είχα μείνει λίγες ώρες στο μαιευτήριο,όπου φυσικά πονούσε η ψυχήου να βλέπω γυναίκες ετοιμογεννες. Τώρα γιατί να χρειαστούν 3-4 μέρες; Λόγω της εβδομάδας που βρίσκομαι; Δεν ρώτησε ο άντρας μου και δεν ήθελα να τον καλέσω ξανά για λεπτομέρειες. Φοβάμαι πολύ την αποβολή στο σπίτι... Από την άλλη δεν θα αντέξω ψυχολογικά να ξαναπεράσω τη διαδικασία βλέποντας και ακούγοντας μωράκια νεογέννητα. Αχχχ βρε κορίτσια, ενώ έχω τον θησαυρό μου, πονάω τόσο πολύ. Μου έχει μείνει η εικόνα του υπερήχου, με το μωράκι κουλουριασμένο σχεδόν, ενώ διέκρινα ξεκάθαρα τα ποδαράκια του. Ήταν εκεί ακίνητο και σκέφτομαι ότι δεν θα το αγκαλιασω ποτέ. Η καρδιά μου έχει γεμίσει πληγές από τις απώλειες, και απλά αναρωτιέμαι γιατί;;; 
    • Μου είναι τρομερά δύσκολο. Είναι κ η περίοδος δύσκολη γ μένα γιατί χτίζουμε σπίτι και τρέχω κ πιέζομαι πολύ σε συνδυασμό με τις πολλές ώρες δουλειάς συν ένα σωρό κουλες υποχρεώσεις που προκύπτουν.  Πφφφ δεν μπορώ νιωθω ότι κλαταρω κ τσιγάρο πάει σύννεφο 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...