Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗ,Κ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ!!!


Recommended Posts

κοριτσακια μου ειμαι πολυ ευτυχισμενη!!!το μωρο μου ειναι μια χαρα!!!

η αυχενικη πολυ καλη μου ειπε, 1.6 και εχουμε και εμφανες ρινικο οστο(δεν καταλαβα τιποτα,αλλα για να χαρηκε τοσο ο γιατρος,καλο θα ειναι!!!) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

πολυ ζωηρουλι ειναι ολο τουμπες εκανε,μια ωρα προσπαθουσαμε να το πετυχουμε ακινητο και να δουμε το φυλο του,και απο οτι μου ειμαι πιθανοτερο ειναι να ειναι αγορακι,αλλα δεν ειναι και 100%..

:laugh: :laugh: λαθος προβλεψη ειχα!!!και ημουν και σιγουρη!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?????????

ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ.....

ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο αλκοστάκι! Το ρινικό οστό είναι μια ακόμη ένδειξη ότι δεν υπάρχει σύνδρομο ντάουν. Όλα καλά λοιπόν! Πάντα τέτοια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο, εύχομαι πάντα καλά νέα να ακούτε!!

Όσο για το φύλο γερό να είναι κ θα το δείτε σε λίγο καιρό τι είναι με σιγουριά!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο πάντα καλά νέα να έχετε για το μωράκι σας!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό να γεννηθεί το μωράκι σας όλο υγεία!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Alkostaki μου!!!!!!

Υπέροχα νέα!!!!!!!

Ό,τι και να ‘ναι μάτια μου……

Να είναι γερό!!!!!!

Αυτό έχει σημασία!!!!!

Ναι???????

Άντε……

Καλή συνέχεια….. στο φούσκωμα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Αλκοστακι μου!!!

Καλα..Μην το "δενεις" για το αγορακι!!!

Προσφατα μια φιλη μου ελεγε "ο γιος μου" κ στην επομενη εξεταση της αυχενικης....Ειδε την κορη της!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλιτσα μου μου το ειχες πει!!!!

ευχαριστω κοριτσακια μου,ηρεμησα τωρα..δεν υπαρχει κατι αλλο να με αγχωνει,ολα ειναι καλα..

οσο για το φυλο,απο απλη περιεργεια ηθελα να ξερω οχι τιποτα αλλο.αλλωστε δεν ειναι και σιγουρο 100%

οτι και να ειναι θα το λατρευω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα οτι η αυχενικη θα ηταν καλη δεν ειχα καμια αμφιβολια

σε τετοια τεστ ειμαι παντα πολυ θετικη

οσο για τον αγοραρο

αν ειδε εστω κατι να κρεμεται τοτε μαλλον ειναι σιγουρο

α ρε κι αλλη μανουλα να την τρεχουν οι αντρες τις

ξερεις τωρα θελει υπομονη!!

πως το καταλαβαινουν οι ατιμοι οτι μας κανουν οτι θελουν δεν μπορεις να φανταστεις

δεν ξερω για τα κοριτσια - αλλα λενε οτι ειναι πιο ησυχα σαν μωρακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσακι μου

μπραβο ευχομαι καλη συνεχεια να εχεις

κ με το καλο να τον κρατησετε αγκαλιτσα

φιλακιααααααααααα :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ για τα μηνυματακια σας,ειχα φοβερο αγχος,ενιωθα οτι κατι θα παει στραβα,δεν μπορει,αλλα να που ειναι καλα το μωρο μου!!!!!!!

ευχομαι πραγματικα να το ζησουν οοοοοοοοοοοολες οι κοπελες,πριν να μπει το 2010 να γεμισουν ολες οι κοιλιτσες!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε αλλος ενας πιθανος γαμπρος!!!!!!!!!!!!!!!!καλε πως περναει ο καιρος ?σε λιγο θα μας λες πως γεννας!!!!!!χαιρομαι που ολα ειναι καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω οταν εκανα αυχενικη μου'πε ο γιατρος ΜΑΛΛΟΝ ΑΓΟΡΑΚΙ...μετα ο γυναικολογος μου ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΓΟΡΑΚΙ... εντωμεταξυ εκανα σε 2 διαφορετικες ιστοσελιδες που σου βγαζουν το φυλο του μωρου...βγηκε και στις 2 ΑΓΟΡΑΚΙ! ασε που ειχα εντονοτατη αισθηση πως θα κανω αγορακι....

στον 4ο μηνα παλι ο γυναικολογος μου'πε ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΙΓΟΥΡΑ...

τελικα... ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

και το "ανακαλυψαμε" γιατι ο παππους μου παντα καταλαβαινει απο το σχημα της κοιλιας και απο το προσωπο (απο τον 2ο μηνα εγκυμοσυνης) και μου'λεγε πως εκανε λαθος ο γιατρος....

επρεπε να φτασω στον 5ο να μαθουμε σιγουρα το φυλο στην β επιπεδου!!!

οποτε, σημασια εχει να'ναι γερο το μωρακι και ο,τι να'ναι!!!

αντε με το καλο και σε'σενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα μου μπράβο!!!:)έτσι γέρο να είναι πάντα!:) Και κοιτα...μην το δέσεις σκοινί κορδόνι ότι είναι γιος...κι εμένα αγόρι μου το βγάζανε στν αυχενική και προχθές ο γιατρός μου είπε πως μάλλον είναι κοριτσάκι!!!!:)οπότε...κράτα και μια πισινή!!!Δεν ξέρεις!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μερα σε ολες!!!

ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!

ευχομαι τα καλυτερα και σε σας!!!

και ο γιατρος μου ειπε να μην το ανακοινωνω ακομα γιατι εχει μονο καποιες ενδειξεις,δεν ειναι σιγουρο..παντως παρ'ολο που ειχα προαισθημα οτι ειναι κοριτσακι χαρηκα πολυ με την ιδεα του γιου..βασικα θα χαιρομουν ουτως η αλλως,οτι και να μου ελεγε..απο τη στιγμη που ειδε καλα την αυχενικη,ειμαι με το χαμογελο στα χειλη,σαν χαζη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΛΚΟΣΤΑΚΙ ΜΟΥ !!ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΟΥ !!ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ!!!Η Η ΜΠΕΜΠΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ!! :P ΝΑ ΜΑς ΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...