Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ!


Recommended Posts

καλησπέρα κοριτσακια μου

μολις έκανα εγγραφή, ευχομαι ολοψυχα σε ολες σας να εχετε στα χερια σας το νινακι που τοσο ονειρευεστε!

Η δικια μου περοιτωση είναι η εξης:

Εμεις θα παντρευτούμε του χρονου και μετα κατευθειαν θα ξεκινησουμε για μωρο, πραγμα το οποιο το θελουμε πολυ και οι 2 και ειδικα εγω, Προχθες όμως ο αρραβωνιαρης ένιωσε κατι ενοχλησεις στον εναν ορχι, τεσπα να μην πολυλογω η διαγνωση ειναι κιρσοκηλη.

Του εδωσε χαπια για 10 μερες και μετα του ειπε να κανει υπερυχο με χρωματα και σπερμοδιαγραμμα γιατι συνδεεται αμεσα με την γονιμοτητα! Εχω τρελαθει!!! Σκεφτομαι συνεχεια τα αποτελεσματα μηπως δεν εχει ζωηρο σπερμα και κλαιω! Υπαρχει θεραπεια, φτιαχνεται αυτο το πραγμα ή δεν θα γινω ποτε μου μανουλα....Ειμαι πολυ χαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικα και θα γινεις μανουλα καλε!!!αν δει ο ιατρος οτι δεν ειναι και πολυ καλο το σπερμα του τοτε θα κανει επεμβαση και θαναι ολα καλυτερα!!!αν δει οτι δεν επηρεαζεται το σπερμα ιδιαιτερα τοτε θα συνεχισει πιθανοτατα με φαρμακευτικη αγωγη.μην σκεφτεσαι τετοια πραγματακια!!!καντε οτι λεει ο ιατρος φυσικα και θα δεις οτι ολα θαναι μια χαρ και θα κοιμασαι ησυχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η κυρσοκηλη θεραπευεται με επεμβαση αποσο εχω ακουσει, αλλα εχω την εντυπωση πως παιζει ρολο κ η ηλικια του αντρα. Ολα καλα θα πανε θα δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φτιαχνεται καλε αν με τα χαπακια δεν γινει τιποτα υπαρχει μετα η ενχειρηση και ολα διορθωνονται και μια χαρα κανει παιδια μετα ο ανθρωπος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"πατλακι" μου μην ανυσηχεις δεν ειναι τιποτα το φοβερο

ο αντρας μου εκανε εγχειρηση περισυ τον σεπτεμβριο και τον οκτωβριο εμεινα εγκυος

Ο γιατρος μας ειπε οτι στο 50% των περιπτωσεων οι γυναικες μενουν εγκυς στο πρωτο 6μηνο και μεχρι 75% στο χρονο...

Η επεμβαση δεν ειναι τιποτα το φοβερο ολα καλα θα πανε σου ευχομαι γρηγορα με ενα μωρακι στην κοιλια....

Αν μενεις βορεια ελλαδα πες μου να σου στειλω με Pm το ονομα ενος πολυ καλου γιατρου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά,δεν είναι τίποτα!

Έχω έναν γνωστό που είχε κάνει την επέμβαση πριν 3 χρόνια,το σπερμοδιάγραμμα έδειξε ότι μπορεί κάλλιστα να κάνει παιδιά,όπως και έκανε μετά από 4 μήνες στις πρώτες κιόλας προσπάθειες!Η επέμβαση είναι ρουτίνας,κάποιοι βγαίνουν και την ίδια μέρα,κάποιοι την επόμενη.Να μην ανησυχείς,θα γίνεις εύκολα μανούλα. ;)

Εύχομαι ότι καλύτερο! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ καθολου!!!!και ο δικος μου το ιδιο εχει!!!!!εκανε υπερηχο ορχεων και πρεπει να γινει αφαιρεση!ΟΜΩΣ,πρεπει να ειστε ετοιμη για μωρακι και τοτε να κανει την κυρσοκηλη.διοτι μπορει (δεν ειναι απολυτο)να ξανα βγει.επομενωσ οταν με το καλο τη κανετε μετα απο ενα 4μηνο περιπου θα ειστε ΔΥΝΑΤΟΙ.....ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΩΡΑΚΙ!!!!ο δικος μου θα την αφαιρεση οταν θα τελειωσει το δικο μου προβλημα !!(εχω κονδυλωματα στο τραχηλο...)αρκει να βρειτε εναν καλο χειρουργο.ολα θα πανε καλα ,μη φοβασαι καθολου μεγαλη πλειοψηφια αντρων αντιμετωπιζουν τετοιο προβλημα.εχετε κανει σπερμοδιαγραμμα?πρωτα καντε τις εξετασεισ και μετα να αποφασισετε.περιμενω πωσ και πωσ να τελειωσει το δικο μου προβλημα ωστε να τη κανει ο αντρουλησ μου και να αποκτησουμε μωρακι!!θα χειρουργηθει...και ειλικρινα το περιμενω πως και πωσ(τη στιγμη αυτη)γιατι θελουμε μωρακι παρα πολυ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!ΜΗ ΠΙΝΕΙ ΦΑΡΜΑΚΑ!!ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ!!ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ!!ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΚΩΤΙ ΠΕΡΝΑΝΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"πατλακι" καταρχήν μην πελαγώνεις! Ακολουθήστε τις οδηγίες του ουρολόγου, δείτε τι τιμές θα έχει το σπερμοδιάγραμμα καθώς και το μέγεθος του προβλήματος που θα δείξει ο υπέρηχος, και ακολούθως πράξετε. Εάν ο γιατρός σας συστήσει επέμβαση, να την κάνετε, ωστόσο βιταμίνες και αντιοξειδωτικά βοηθούν επίσης, αν το πρόβλημα δεν είναι μεγάλο. Όλα να πάνε καλά εύχομαι, χωρίς ταλαιπωρίες..Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψυχραιμια!!!!!

Οποια κ αν ειναι τα αποτελεσματα των εξετασεων

εσυ (κ εμεις :blush: ) θα γινεις μανουλα ο κοσμος

να χαλασει!

Μην εισαι αγχωμενη κ μεταδιδεις το

αγχος σου στον αντρα σου γιατι το σπερμα επηρεαζεται

κ αυτο δεν το θελουμε ;);)

Ολα θα πανε καλα!

Μην στεναχωριεσαι! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσακια μου καλα σας ευχαριστω πραγματικά παρα πολυ!

Ειλικρινά με εμψυχώσατε!

Σας ευχαριστω πραγματικά όλες για το ενδιαφέρον! Θα είμαστε σε επάφη για νεότερα!!

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...