Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΧΗΜΑ ΚΟΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΦΥΛΛΟ ΠΑΙΔΙΟΥ!


Recommended Posts

Νανούκα έγραψε:

Από την πρώτη στιγμή όλοι μου λέγανε οτι έχω αγοράκι.

Η κοιλιά μου ήταν μυτερή.

Αν με έβλεπες από πίσω, δεν καταλάβαινες οτι είμαι έγκυος...

Επίσης, στα αγοράκια κάνεις την καφέ γραμμή...

θα συμφωνησω για την μυτερη κοιλια καθως και στις δυο εγκυμοσυνες μου εχω μυτερη κοιλια αλλα καφε γραμμη παρολο που ειναι και τα 2 αγορια δεν εχω κανει ;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!! Επισήμως να σας ενημερώσω ότι το σχήμα της κοιλιάς ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΜΙΑ σχέση με το φύλλο του παιδιού!!!! Τελικά ναι, έχω αγοράκι και η κοιλιά μου είναι στρογγυλή σαν πανσέληνος!!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ki emena i koilia mou einai miteri ki exw kai tin kafe grammi....alla exw koritsaki!!3 fores to eide o giatros pentakathara...ti na pw...ki emena otan me blepoun oloi lene gia agori alla egw to eniwsa apo tin prwti stigmi oti itan koritsi....ki egw pistevw oti de paizei idiaitero polo to sxima tis koilias.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΟΜΟΡΦΥΝΕΙ ΠΟΛΥ!!ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΟΜΟΡΦΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΑΓΡΙΕΥΕΙΣ!!ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΑΝΤΡΙΚΩΝ ΟΡΜΟΝΩΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ!!ΔΕ ΞΕΡΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΑ!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα η κοιλια μου ηταν ολοστρογγυλη ,δεν εβγαλα την καφε γραμμη,δεν ειχα εμετους και ηταν αγορακι....τελικα πιστευω οτι ειναι διαφορετικο στην καθεμια μας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω κ εγω την εμπειρια μου..

Η νυφη μου εχει μια κορη κ ενα γιο...

Στην κορη ειχε αγριεψει πολυ στο προσωπο ειχε κ ακμη και η κοιλια της ηταν ολοστρογγυλη και φαινοταν και στα πλαινα...

Στον γιο ειχε γλυκανει και το δερμα της ηταν πεντακαθαρο..και η κοιλια της ηταν μυτερη οσο δεν παει... Τωρα συμπτωση ηταν ολα αυτα??? Δεν ξερω! παντως ειχε τεραστιες διαφορες στις 2 εγκυμοσινες της!

Εγω ειμαι 15 βδομαδων εγκυος και τωρα που φουσκωνω καπως νομιζω μυτερη μου φαινεται.. αλλα ειναι νωρις! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...