Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πειτε μου τη γνωμη σας!!!


Elena333f

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα!

Γεννησα τα διδυμακια μου στισ 8/6.Παρολο που θηλαζα μου ηρθε περιοδος αρχες Αυγουστου!Κ αυτο το μηνα δε μου ηρθε!!!Τι μπορει να συμΒαινει?Επαφη παντως δεν ειχα χωρις προφυλακτικο.Προσεξαμε πολυ!

Ποσες μερες μετα την επαφη δειχνει η χοριακη?Πρεπει να ξερω τις γονιμες μερες μου κ να τη κανω μεσα σε συγκεκριμενη μερα?

Εχει συμβει σε εσας κατι τετοιο?Μετα απο γεννα να σας ηρθε περιοδος κ τον επομενο μηνα τπτ?

Φοβαμαι πολυ...σημερα ειχα επαφη κ εσπασε το προφυλακτικο.Πλυθικα καλα παρολο ποΥ Ξερω οτι δε κανει αλλα μια φορα δε θα παθω κ τπτ.

Εχω ακουσει οτι με τις κολπικες πλυσεις μετα την επαφη ειναι δυσκολο να μεινεις εγκυος!

Παρολο οτι στην ιδεα θα μου αρεσε να κανω κι αλλο κ να περασω ξανα ολη αυτη την ομορφη διαδικασια,οικονομικα δε μας παιρνει.Ουτε βοηθεια εχω για τρεια παιδια.

Βοηθιστε κοριτσακια μου!Ειμαι μεσα στο αγχος...

Πειτε μου οτι ειναι φυσιολογικο αυτο με τη περιοδο μετα απο γεννα :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως να σας πω την αληθεια,τωρα που το καλοσκεφτομαι... εχω παρει λιγα κιλακια τελευταια κ ψιλοζαλιζομαι (αλλα κουραζομαι κιολλας με τα διδυμα,δε ξερω απο τι ειναι)

Πριν μαθω οτι ημουν εγκυος ημουν ηδη 1 1/2-2 μηνων κ δεν ειχα παρει γραμμη...ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΙΛΑΚΙΑ Κ ΤΟΤΕ!!!κ ελεγα οτι παχυνα απλα!!!Κ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΛΕΩ!

Ρε παιδια....τα εχω παιξει!

Απαντηστε μου!!!Please!Ποτε δειχνει η χοριακη?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΝΑ! ΠΕΡΝΑ ΚΑΙΡΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΤΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΙΞΕΙ:blink: ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ! ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ. ΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΕΜΕΝΑ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟΥΣ 4 ΜΗΝΕΣ ΕΣΤΡΩΣΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ 1-2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΤΩΜΑΙ..ΟΠΟΤΕ ΗΡΕΜΗΣΕ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕ ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΝΑ 'ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ,ΜΕ ΚΑΘΥΣΗΧΑΣΕΣ!!!ΟΥΦ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟy ΜΠΕΜΠΑΚΟ!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΝΑ ΚΑΤΗΟΜΑΙ ΩΡΑ ΣΤΟ PC.ΘΑ ΤΡΩΓΟΜΟΥΝ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena333f έγραψε:

Κοριτσια καλησπερα!

Γεννησα τα διδυμακια μου στισ 8/6.Παρολο που θηλαζα μου ηρθε περιοδος αρχες Αυγουστου!Κ αυτο το μηνα δε μου ηρθε!!!Τι μπορει να συμΒαινει?Επαφη παντως δεν ειχα χωρις προφυλακτικο.Προσεξαμε πολυ!

Ποσες μερες μετα την επαφη δειχνει η χοριακη?Πρεπει να ξερω τις γονιμες μερες μου κ να τη κανω μεσα σε συγκεκριμενη μερα?

Εχει συμβει σε εσας κατι τετοιο?Μετα απο γεννα να σας ηρθε περιοδος κ τον επομενο μηνα τπτ?

Φοβαμαι πολυ...σημερα ειχα επαφη κ εσπασε το προφυλακτικο.Πλυθικα καλα παρολο ποΥ Ξερω οτι δε κανει αλλα μια φορα δε θα παθω κ τπτ.

Εχω ακουσει οτι με τις κολπικες πλυσεις μετα την επαφη ειναι δυσκολο να μεινεις εγκυος!

Παρολο οτι στην ιδεα θα μου αρεσε να κανω κι αλλο κ να περασω ξανα ολη αυτη την ομορφη διαδικασια,οικονομικα δε μας παιρνει.Ουτε βοηθεια εχω για τρεια παιδια.

Βοηθιστε κοριτσακια μου!Ειμαι μεσα στο αγχος...

Πειτε μου οτι ειναι φυσιολογικο αυτο με τη περιοδο μετα απο γεννα :silly:

ΕΛΕΝΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ! :)

ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Κ Η ΑΝΘΟΥΛΑ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΗΣ Κ

Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΘΕΙ..

ΣΚΕΨΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΗΣΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ Κ ΕΠΕΙΤΑ ΕΚΑΝΕΣ 1 ΓΕΝΝΑ

Ή ΜΑΛΛΟΝ 2 :)

ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ Κ ΕΝΩ ΘΗΛΑΖΑ 8 ΜΗΝΕΣ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!Ο ΚΑΘΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ!

ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΕΦΟΣΩΝ ΕΙΧΑΤΕ ΕΠΑΦΗ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ? :dry:

ΔΕ ΤΙΘΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΘΕΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ!

ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΠΑΙΔΙ!

ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΛΠΙΚΕΣ ΠΛΥΣΕΙΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ''ΔΟΥΛΕΙΑ'',ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΗ!

Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ 1Η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...