Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ;;;;;;;


Recommended Posts

Καλή σου ημέρα Mpakatoula μου! Τί κάνεις? Περιμένεις, ε???? Αυτό με τα σπυράκια το έχω κι εγώ! Μάλιστα..... τέλος Μαϊου που περίμενα πάλι, το πρόσωπο μου ήταν πεντακάθαρο και πονούσανε τα προ-εόρτια λιγότερο από άλλες φορές! Όταν αδιαθέτησα βέβαια..... πέθανα! Πιστεύω πως ήμουν έγκυος κι απέβαλλα! Γιατί? Άγνωστο.... αλλά αυτό με το πρόσωπο είναι που με κάνει πιο πολύ να το πιστεύω.... δεν το έψαξα.... το άφησα έτσι.... αλλά.... εάν ήμουν όντως έγκυος..... τώρα θα ήμουν 3 μηνών.... το σκέφτομαι καμμιά φορά, αλλά δε μπορώ να κάνω κάτι..... Καλή υπομονή λοιπόν και συγγνώμη αν σε ζάλισα, πρωϊνιάτικα! Φιλάκια κι αναμένουμε τα νέα σου καλή μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδα.... μη με παρεξηγήσεις..... δε θέλω να σου δώσω ελπίδες.... γιατί η απογοήτευση όταν τελικά έρχεται η περίοδος είναι τεράστια!!!!! Απλώς σχολίασα αυτό με τα σπυράκια, ναι? Καλή υπομονή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOYZOYNA ΜΟΥ ΑΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΟΥΝΑ ΑΠ'ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΞΕΦΡΑΖΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ.ΑΠΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΒΑΘΙΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΔΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΘΑ ΧΑΡΩ.ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΣΓΕΙΩΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΔΙΠΛΑ ΜΕΤΑ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΕΠΙΣΗΣ,ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΜΟΥ'ΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΟΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΟ ΧΩ ΚΑΙ ΓΩ.ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ από χθες βράδυ φιλενάδα μου είμαι κάπως.... αγχωμένη! Η μούρη μου έχει γεμίσει και πάλι σπυράκια (άρα η κυρία θα "σκάσει μύτη" κανονικότατα, εκεί, γύρω στις 21-23 του μηνός!) και το μόνο που με νοιάζει τώρα είναι να έρθει το γρηγορότερο! Να μην έχω καθόλου καθυστέρηση, γιατί το μυαλό μου, όσο κι αν το παλεύω.... "δεν ξεκολλάει"!!!!! Φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΓΩ ΑΝ ΔΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΘΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΠΛΕΟΝ ΑΠΛΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ;ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ 9 ΜΕΡΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ,ΜΕ ΚΥΚΛΟ 28-29 ΗΜΕΡΕΣ.ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΤΗΝ 1η ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΚΑΦΕΤΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΙΜΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕ 4 ΜΕΡΕΣ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΨΕΥΤΟΠΕΡΙΟΔΟΣ;ΔΗΛΑΔΗ,ΤΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΡΟΛΟ;ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΒΓΑΛΕΙ ΠΟΤΕ.ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΝ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν σου πω πως τα ίδια είχα κι εγώ!!!! Κι εμένα μου είχαν έρθει..... να υπολογίσω.... 4 μέρες νωρίτερα! Έχασα τα μπανάκια μου! Ίσως επειδή ήμουν πολύ χαλαρή και δε σκεφτόμουν καθόλου το θέμα "παιδί"??? Δεν ξέρω.... Το ίδιο αναρωτιέμαι κι εγώ πάντως..... αλλά φυσικά, εάν δεν έχουμε καθυστέρηση αυτόν τον μήνα.... μάλλον είναι κολπάκια του κύκλου λόγω καλοκαιριού!!!! Τί να πω.... υπομονή και θα δείξει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!ΤΕΛΙΚΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ!ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΗΛΠΙΖΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΑ.:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ..... αυτό το άτιμο το καλοκαίρι.... τί μας κάνει????? Μας τρελαίνει τον κύκλο με τα κόλπα του!!!!! Μη μου στενοχωριέσαι μάτια μου...... ο επόμενος μήνας θα 'ναι κι ο τυχερός σου!!!!! Λίγες μέρες..... ξεκούραση...... και δώστου πάλι!!!!! Φιλιά και να μου προσέχεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA ΣΑΙ ΚΑΛΑ PIPITSAZOYZOYNA ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ.ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ;ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ,ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΛΑ ΩΣ ΤΩΡΑ.ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΑΓΧΩΤΙΚΟ.ΕΓΚΥΟΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΟΧΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΛΟΤΤΟ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΕΠΡΗΞΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΣΤΟ ΝΑ ΤΑ ΚΡΥΒΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μας έχεις πρήξει καθόλου, Mpakatoula μου, και να μην το ξαναπείς αυτό!!!! Θα σε μαλώσω!!!!!

Εγώ κοριτσάκι μου, προσωπικά, είμαι τελείως εναντίον όλων αυτών των μεθόδων.... ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ, ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ, κτλ. Πιστεύω πως όλα αυτά επιδεινώνουνε το άγχος! Εκτός βέβαια από περιπτώσεις που το συστήνει ο γιατρός, ΟΚ??????

Θέλω κι εγώ με τη σειρά μου να επισπεύσω το θέμα "παιδί" αλλά όχι..... δεν θα αγχωθώ περισσότερο.... φτάνει τόσο άγχος που έχω.... αν με πιάσει το στομάχι μου από άγχος καήκαμε.....

Τώρα.... τί να σου πω φιλενάδα????? Αν πιστεύεις πως θα ηρεμήσεις και θα ξε-αγχωθείς..... πάρτο το τεστ, ξέρω γω????? Αλλά δεν θα είναι πιο αγχωτικό μετά.... να κάνεις σεξ μόνο και μόνο για να "πιάσεις παιδί"???????

Σκέψου το λιγάκι..... ό,τι αποφασίσεις, είμαι μαζί σου!!!! Να το ξέρεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ PIPITSAZOYZOYNA ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ, ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΔΙΚΙΟ ,ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΤΣΙ.ΑΝΤΕ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ.Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι anna_maria μου ακομα δεν εχουμε κανει εξετασεις για να δουμε αν υπαρχει καποιο προβλημα δεδομενου οτι δεν εχουμε κλεισει χρονο απο τοτε που ξεκινησαμε την προσπαθεια.αν μεχρι και τα χριστουγεννα δεν εχει γινει κατι τοτε ναι θα πρεπει να δουμε τι μπορει να συμβαινει ή αν απλα οφειλεται στο αγχος μου.ηλπιζα να μην φτασουμε να κανουμε εξετασεισ για να δουμε αν υπαρχει προβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ..... κι εγώ αυτό φοβάμαι και τρέμω Mpakatoula μου!!!!! Δε θέλω με τίποτε να κλείσουμε χρόνο και να μην έχω μείνει έγκυος..... γιατί φοβάμαι πάρα πολύ τις εξετάσεις!!!!!! Και ξέρω πως δεν θα αντέξω..... ψυχολογικά.... θα με πάρει πολύ από κάτω!!!!!!! Αλλά..... μέχρι τα Χριστούγεννα..... ποτέ δεν ξέρεις!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Μόλις γράφτηκα το foroum κ χαίρομαι να είμαι στην παρέα σας. Είμαι παντρεμένη εδώ κ 4 μήνες αλλά πρόσφατα (τον τελευταίο μήνα) αποφασίσαμε να κάνουμε ελεύθερα έρωτα με την προοπτική ενός παιδιού (το οποίο θέλω πολύ!!). Απο το τέλος της προηγούμενης περιόδου μέχρι σήμερα κάναμε έρωτα 2-3 φορές τη βδομάδα κατα μέσο όρο. Το κακό είναι ότι δεν έχω σταθερή περίοδο κ έχω μεγάλο κύκλο (συνήθως 32-35) μέρες. Κάποιες φορές βέβαια είχα κ κάτι τρελές καθυστερήσεις (χωρίς να έχουμε κάνει ελεύθερα έρωτα) 20 ημερών. Δεν μπορώ να υπολογίσω με ακρίβεια τις γόνιμες μέρες αλλά η γυναικολόγος μου είπε να μετρώ αντίστροφα 14 μέρες απο τη μέρα που περιμένω την επόμενη περίοδο. Αυτή η μέρα καθώς κ 2 πριν κ 2 μετά μου είπε ότι είναι γόνιμες. Κανονικά περιμένω την ακατανόμαστη απο μέρα σε μέρα. Είμαι στην 36 μέρα κ τίποτα ακόμα αν και νιώθω κάτι πονάκια χαμηλά.

Απο απλή περιέργεια αυτό το μήνα μετρούσα κ τη θερμοκρασία μου κάθε πρωί πριν σηκωθώ. Απ' ότι παρατηρώ σε ένα γράφημα που έχω φτιάξει η μέρα ωορρηξίας μου πρέπει να ήταν 2/8. Είχα 36,1 κ μετά πήρε την ανιούσα μέχρι που έφτασε 36,8. Τότε είχαμε έρθει σε επαφή. Μέχρι σήμερα η θερμοκρασία δεν έχει πέσει (σήμερα είχα 36,6). Λέω να περιμένω μέχρι το σαβ/κο να κάνω τεστ γιατί μπορεί κ λόγο άγχους να έχει καθυστερήσει.

Ας μη σας κουράζω άλλο.. Καλώς σας βρήκα λοιπόν κ καλό κουράγιο σε όλες όσες προσπαθούμε να κάνουμε ένα ζουζούνι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DOROYLINI ΚΑΛΟΣΩΡΗΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ:) ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΥΣΗ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ +++++ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα (να υποθέσω)κατ' αρχήν καλωσόρισες!!! Σου εύχομαι να είσαι έγκυος, αλλά αφού λες ότι έχεις τόσο άστατο κύκλο, τότε μην ενθουσιαστείς υπερβολικά. Αφού μόνο ένα μήνα προσπαθείτε, είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα, τόσο για ενθουσιασμούς, όσο και για απογοητεύσεις. Θα μπορούσες να κάνεις ένα τεστάκι, ή ακόμα καλύτερα και ασφαλέστερα, μια χοριακούλα, για να ξέρεις σίγουρα.

Αφού έχεις τόσο άστατο κύκλο, θα μπορούσες να κάνεις κάποιο τεστ ωορρηξίας, παρ' όλο που εγώ το θεωρώ περιττό, γιατί νομίζω ότι απλά φέρνει περισσότερο άγχος!

Σου εύχομαι τα καλύτερα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι σίγουρα είναι νωρίς για ενθουσιασμούς! Ευτυχώς δεν είμαι αγχώδης τύπος κ δεν μας πήραν κ τα χρόνια αλλά αν πάρω τεστ ωορρηξίας κ δεν μείνω έγκυος θα αρχίσει το άγχος. Αν δεν μείνω μέχρι τα Χριστούγεννα βλέπουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ για το τεστ. Γι' αυτό κι εγώ δεν κάνω. Μέχρι τα Χριστούγεννα κλείνετε 5 μήνες προσπαθειών, σωστά; Είναι ελάχιστο διάστημα, κοίτα μην αγχωθείς!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DOROULINI ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κ πάλι κορίτσια. Αισίως είμαι στην 18η μέρα μετά την ωορρηξία κ δεν έχω ακόμα περίοδο. Σήμερα μέτρησα τη θερμοκρασία μου κ είχα 36,9! Τεστ δεν έχω κάνει ακόμα. Μάλλον φοβάμαι την απογοήτευση. Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω κ συμπτώματα εγκυμοσύνης. Το μόνο που παρατηρώ είναι ότι ενώ περίμενα (ή περιμένω) περίοδο δεν έχω κανένα σπυράκι (πράγμα σπάνιο για μένα). Επίσης νιώθω τους συνήθεις πόνους στην κάτω κοιλιακή χώρα όπως και σε κάθε περίοδο. Α! κάποιες φορές νιώθω κ την καρδιά μου να φτερουγίζει (σαν να έχω αρρυθμίες) και να αυξάνεται κ ο ρυθμός της αναπνοής μου. Αυτό όμως κρατάει για λίγα δευτερόλεπτα.

Το ξέρω ότι το καλύτερο θα ήταν να κάνω ένα τεστ. Θα αγοράσω ένα σήμερα-αύριο. Έχω αρχίσει κ αγχώνομαι κ αυτό δεν είναι καλό. Θα προσπαθήσω να ηρεμήσω κ να είμαι προετοιμασμένη για κάθε ενδεχόμενο.

Συγνώμη για τη φλυαρία! Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χωρίς να θέλω να σε ξεσηκώσω....... το ότι δεν έχεις σπυράκια είναι πολιυ καλό!!!!! Το καλοκαίρι είναι σύνηθες φαινόμενο οι καθυστερήσεις, λόγω ζέστης και θάλασσας οπότε..... Καλού-κακού πάντως..... μην κουράζεσαι και μην το σκέφτεσαι!!!!! Ό,τι έγινε.... έγινε!!!!! Αν αντέχεις μέχρι αύριο..... τρέναρέ το λιγάκι το TEST!!!! Και πάλι όμως σου ξαναλέω....... χωρίς να θέλω να σε ξεσηκώσω!!!!! Τα φιλιά μου κι ότι καλύτερο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά κάνεις κ δεν με ξεσηκώνεις! Απλά τρέφω μια κρυφή ελπίδα διότι λόγω του ότι μετρούσα τη θερμοκρασία μου κάθε μέρα αυτό το μήνα κατάλαβα πια μέρα είχα ωορρηξία (πέρα απο τη χαμηλή θερμοκρασία είχα κ τα χαρακτηριστικά υγρά κ πόνο!). Αυτή τη μέρα έκανα ελεύθερα καθώς κ την επόμενη. Αυτό είναι που με ξεσηκώνει λίγο χωρίς βέβαια να σημαίνει κ τπτ. Μπορεί να είναι κ το καλοκαίρι ή ακόμα χειρότερα η έντονη επιθυμία μου.

Τεστάκι λέω να κάνω το Σ/Κ (αν δεν έχω περίοδο μέχρι τότε..)

Φιλάκια κ ευχαριστώ για την συμπαράσταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μενα!!!!!

ειμαι νεο μελος! και εχω μια μεγαλη απορια.ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ,ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ,ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ????:P

Γιατι να πρεπει να φτασουμε στην εξωσωματικη,για να κανουμε μωρακι?Η διαδικασια με αγχωνει οσο τιποτα αλλο!!!!!!

Ενα χρονο και,εχουμε που προσπαθουμε ελευθερα,ολες μου οι εξετασεις ΚΑΛΕΣ!!!και οταν λεω ΟΛΕΣ,εννοω ΟΛΕΣ.

μετα απο 3 αποβολες,αποφασισε ο ιατρος μου να δωσει ενεσεις ιπαρινης,ΑΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ.(μπορει αυτο να εφταιγε πριν)

τωρα? εχω αρχισει και τα παιρνω στο κρανιο,καθε φορα που ερχεται η...συχαμενη!!!:dry: και απογοητευομαι!!!

Και εδω και 2 μερες με προβληματιζει πολυ "η εξωσωματικη"που με περιμενει ..καπου εκει ..στην γωνια......:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...