Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Εγώ πάντως την ημέρα που περίμενα περίοδο είχα αρκετά αχνό τεστ. Κ τη μεθεπόμενη του τεστ αρκετά χαμηλή χοριακη δλδ 53 αν θυμάμαι καλά.. οπότε κ να μην έδειχνε τώρα δεν μου φαίνεται περίεργο:) 
    • @Christi.D.γιατί απογοητεύεσαι κορίτσι μου;;; Εγώ απο τα λιγα που καταλαβαίνω μια χαρά σου πάει ο αποκλειστικός θηλασμός!  Κορίτσια, εμείς με το που ήρθαμε Λευκάδα δε μου ξανά έκανε κολικό! Τι να πω;;; η αλλαγή περιβάλλοντος βοήθησε; η δική μου διάθεση;;; Δεν ξέρω, αλλά, ησυχάσαμε! Σιγά σιγά μπαίνουμε και σε ρουτίνα. Αυξάνει τις ώρες που κοιμάται το βράδυ. Να δω τι θα πει και η παιδίατρος την επόμενη εβδομάδα.
    • Ο μπαμπάς του υπάρχει μόνο. Η μαμά του πέθανε πριν 4 χρόνια. Η οποία μου είχε κάνει δώρο έναν πίνακα της (ζωγράφιζε πολύ και πολύ ωραία) τον οποίο έβαλα πάνω από την κούνια της Ισμήνης-Μαρίας. Από την αρχή της εγκυμοσύνης μου την αισθάνομαι κοντά μας. Σα να μας προστατεύει από εκεί ψηλά, σα φύλακας άγγελος για την Ισμήνη-Μαρία. Πείτε με τρελή αλλά εγώ πιστεύω πολύ στις ενέργειες. Κάθε φορά που αλλάζω πάνα στην μπουμπού, κοιτάει τον πίνακα και χαμογελάει!!! Πραγματικά ελπίζω να συνεχίσουν να έχουν επαφή μαζί μας οι από εκεί συγγενείς. 
    • πολυ ταλαιπωρία οι κολικοί άσε 🤦🤦 μεσα σε ολα αυτά έχω και πολύ γάλα και πρέπει να βγάζω συνέχεια.. αλλιώς πονάει πολύ το στήθος μου 😔 γενικά δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα... θα κοιτάξω για μάρσιπο μήπως με βοηθήσει 🤷
    • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ (καρδούλες εδώ γιατί δν έχω άλλες να χαρίσω στο σχόλιο, τελείωσαν οι αντιδράσεις) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...