Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστώ! Ναι κι εμένα η παιδίατρος μου είπε να τις πάρω.  Ελπίζω να κάνουν δουλίτσα!  Τι καλά που σας πέρασαν; πόσο καιρό είχατε εσείς; 
    • Έτσι είναι, το σπέρμα είναι λαχείο νομίζω και έχει να κάνει και ποιος το παίζει. Σε άλλους κάθετε ο λαχνός και σε άλλους όχι. Εγώ πιστυεώ πως σε μας μετά απο δύο χρόνια δεν παίζει να καθήσει γιατί έχουμε κουραστεί ψυχολογικά και οι δύο. Τότε ήμουν 33 στα 34 και τώρα 35 στα 36, οπότε δεν θέλω ηλικιακά να περιμένω άλλο, όσο με παίρνει θέλω να το προσπαθήσω με εξωσωματική τώρα που υποτίθετε ότι έχω καλο απόθεμα και καλά ωάρια. Επιτροπή εγώ θα περάσω στο νοσοκομείο της Αλεξανδρούπολης. Πήρα τέλος Αυγούστου για να κλείσω ραντεβού και μου είπαν ότι η επιτροπή θα συνεδριάσει τον Οκτώβριο. Μου είπαν ότι θα με πάρουν αρχές Οκτωβρίου για να μου πούνε μέρα και ώρα και απο ότι ξέρω κι απο άλλες κοπέλες φίλες μου, χρειάζεται φυσική παρουσία, σε φωνάζουν, σε ρωτάνε δύο τρία πράγματα για την περίπτωσή σου και βγάζουν την απόφαση εκείνη την ώρα, την παίρνεις και φεύγεις!
    • Από εχτές το βράδυ είχα μια μικρή βελτίωση στον πόνο.. πονάω πάλι ακόμα αρκετά αλλά ειναι λίγο πιο διαχειρίσιμο από τις προηγούμενες μέρες.. αντε να δούμε  Και εμένα το αμάξι της αρέσει πολύ εχτές που κάναμε 3 ώρες πήγαινε έλα γιατρό έριξε κατι ύπνους άλλο πράγμα 😂 Εμένα δεν την πιάνει καθόλου…  από την μια φαντάζομαι ειναι βολικό να παίρνει μια πιπίλα για παρηγοριά αλλά από την άλλη όταν θα έρθει η ώρα να την κόψουν θα είναι δύσκολο 
    • Καλημέρα! Κ εγω τα δυο χρόνια ειχα βαλει ταβάνι! Υπάρχουν μερικά ζευγάρια που όντως πέτυχαν φυσιολογικα! Μια φίλη μου με 200.000 σπέρμα έχουν τώρα το 3 χρονών μωράκι τους.εμεις απο την αλλη με καλύτερο σπέρμα ελεύθερο ΣΕξ κ προσπάθειες εδω και πέντε χρόνια ειχα εγκυμοσύνη με εξωσωματικη  ειναι πως θα σου κατσει το λαχείο! Αν δεν μπορείς να περιμένεις αλλο να κανεις οτι πιστεύεις καλύτερο! Να ρωτήσω κατι; μετα απο ποσο καιρο σου εκλεισαν για επιτροπή; και οταν λες πρέπει να πας στο νοσοκομείο σε ποιο; εγω οταν περασα επιτροπή το απλα πηγα τα χαρτια στον εοππυ κ με πηραν να παω να παρω την έγκριση βέβαια τοτε είχαμε και κοβιντ
    • Δεν έχω ιδέα και εγώ γιατί εμένα δεν πήρε ούτε η μεγάλη πιπίλα ενώ την έδωσα δεν την ήθελε με τίποτα αλλά από ότι βλέπω δεν θα πάρει ούτε μικρή την αναγουλιαζει δοκίμασα 3 μάρκες πιπίλες δεν ..  Ας μας πει καμία κοπέλα που δίνει πως το της δίνουν να ξέρουμε 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...