Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγαπητέ Σεπτέμβρη , δρόσισε μας με φιλιά και γέμισε τις κοιλιτσες μας με μωρά❤️❤️🌈🌈


Elenaki12

Recommended Posts

  • Elenaki12 changed the title to Αγαπητέ Σεπτέμβρη , δρόσισε μας με φιλιά και γέμισε τις κοιλιτσες μας με μωρά❤️❤️🌈🌈
  • Απαντήσεις 899
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elenaki12 είπε:

Κορίτσια μου καλό μήνα !! Εύχομαι αυτός να είναι ο τυχερός σε όλες 💕

Κακό μήνα κορίτσια μου!!! 

@Elenaki12μια χαρά τ' ονοματάκι!!!

@Mpourmpoulo @Elk@Naty_@Παρασκευαιδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Καλό μας μήνα!! 🫶

Μαζεύεις βιταμίνη D εσύ .. ετοιμάσου..  είμαι σίγουρη έρχεται.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας καλημερίζω με μια πορτοκαλόπιτα να είναι στο φούρνο για ψήσιμο και τώρα θα ετοιμάσω και μια ζαμπονοτυρόπιτα να ψηθεί μετά , για όποιον προτιμάει γλυκό ή το αλμυρό!!! 

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα! Εύχομαι αυτός ο Σεπτέμβριος να είναι μοσχομυριστός και νόστιμος σαν την πορτοκαλόπιτα 😇 

Σεπτέμβριο είχα την τελευταία περίοδο μου και μετα έμαθα πως είμαι εγκυουλα , να ευχηθώ να μην μου ρθει καθόλου αυτό το μήνα και να με προλάβουν τα ευχάριστα 🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια σας καλημερίζω με μια πορτοκαλόπιτα να είναι στο φούρνο για ψήσιμο και τώρα θα ετοιμάσω και μια ζαμπονοτυρόπιτα να ψηθεί μετά , για όποιον προτιμάει γλυκό ή το αλμυρό!!! 

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα! Εύχομαι αυτός ο Σεπτέμβριος να είναι μοσχομυριστός και νόστιμος σαν την πορτοκαλόπιτα 😇 

Σεπτέμβριο είχα την τελευταία περίοδο μου και μετα έμαθα πως είμαι εγκυουλα , να ευχηθώ να μην μου ρθει καθόλου αυτό το μήνα και να με προλάβουν τα ευχάριστα 🤞🤞🤞🤞

Μας άνοιξες την όρεξη πρωί πρωί!!!

Μακάρι κορίτσι μου. Στο εύχομαι απο καρδιάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μαζεύεις βιταμίνη D εσύ .. ετοιμάσου..  είμαι σίγουρη έρχεται.. 

Όντως;; Τι να κάνω θα πάρω τα βουνά να βρω ήλιο 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια σας καλημερίζω με μια πορτοκαλόπιτα να είναι στο φούρνο για ψήσιμο και τώρα θα ετοιμάσω και μια ζαμπονοτυρόπιτα να ψηθεί μετά , για όποιον προτιμάει γλυκό ή το αλμυρό!!! 

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα! Εύχομαι αυτός ο Σεπτέμβριος να είναι μοσχομυριστός και νόστιμος σαν την πορτοκαλόπιτα 😇 

Σεπτέμβριο είχα την τελευταία περίοδο μου και μετα έμαθα πως είμαι εγκυουλα , να ευχηθώ να μην μου ρθει καθόλου αυτό το μήνα και να με προλάβουν τα ευχάριστα 🤞🤞🤞🤞

Αχ πορτοκαλόπιτα αγαπώ! 

Έτσι με ωραίες μυρωδιές να είναι ο μήνας σου κορίτσι μου και όλων μας! 

Και εύχομαι να δεις σύντομα το θετικό τεστακι 🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου!!!! 
 

Εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός μας για όλες και να γεμίσει τις κοιλίτσες μας  με μπεμπακια🌈 

 

Εμεις ακόμα εδώ στο νησί έχουμε καλοκαίρι όποτε με βρίσκει στην θάλασσα από νωρίς το πρωι😎 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Κορίτσια δείτε και το σημερινό μου τεστακι, σήμερα ξύπνησα και με ενοχλήσεις.

 

IMG_20240901_150249.jpg

Θετικό το βλέπω! Επαφές σήμερα και / ή αύριο αν γίνεται 🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

@arntalia μου πως είναι η μητερα σου ; ευχομαι να μεινει ως ενα κακο ονειρο ολο αυτο !

Κοριτσι μου εχουμε δρομο ακομη...επανερχεται σταδιακα και καποιες εξετασεις βγηκαν καλες. Ωστοσο θα παραμεινει ακομη εντατικη μεχρι κ την επομενη εβδομαδα ειμαστε δυσκολα ακομη🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσι μου εχουμε δρομο ακομη...επανερχεται σταδιακα και καποιες εξετασεις βγηκαν καλες. Ωστοσο θα παραμεινει ακομη εντατικη μεχρι κ την επομενη εβδομαδα ειμαστε δυσκολα ακομη🙏🙏🙏🙏🙏

Να παραμείνει κορίτσι μου όσο χρειάζεται,  είναι κάποιες δυσκολίες που δεν μπορούμε να τις αποφύγουμε, κράτα γερά και να είσαι ψύχραιμη και δυνατή για να παίρνει δύναμη και η μανούλα σου 😇🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια εγώ αύριο γυρναω από διακοπές στη δουλειά, μάλιστα δουλεύω όλη μέρα κ βάλε κ δεν ξέρω πως θα την παλέψω με τόση υπνηλία που έχω.. ευτυχώς είναι το μόνο σύμπτωμα μαζί με λίγη περιστασιακή αναγούλα που έχω , αλλά δεν ξέρω πως θα είμαι λειτουργική ….

απο την άλλη περιμένω πως κ πως την τριτη που θα μας δει ο γιατρός πρώτη φορά στον υπέρηχο  🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα και χρόνια πολλά σε όσα κορίτσια γιορτάζουν!!! Αντιγόνη, Αφροδίτη, Αθηνα, Πηνελοπη, Ευτέρπη κλπ 40 ονόματα!!!!

Εύχομαι αυτός ο μήνας να φέρει στην καθεμία ότι επιθυμεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσι μου εχουμε δρομο ακομη...επανερχεται σταδιακα και καποιες εξετασεις βγηκαν καλες. Ωστοσο θα παραμεινει ακομη εντατικη μεχρι κ την επομενη εβδομαδα ειμαστε δυσκολα ακομη🙏🙏🙏🙏🙏

Οι γιατροί τι λένε κορίτσι μου; Δείχνει πολλά θετικά σημάδια η μαμάκα σου!!! Κουράγιο και καλή δύναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenaki12 είπε:

Αχ κορίτσια εγώ αύριο γυρναω από διακοπές στη δουλειά, μάλιστα δουλεύω όλη μέρα κ βάλε κ δεν ξέρω πως θα την παλέψω με τόση υπνηλία που έχω.. ευτυχώς είναι το μόνο σύμπτωμα μαζί με λίγη περιστασιακή αναγούλα που έχω , αλλά δεν ξέρω πως θα είμαι λειτουργική ….

απο την άλλη περιμένω πως κ πως την τριτη που θα μας δει ο γιατρός πρώτη φορά στον υπέρηχο  🤞

Ελπίζω να μην είναι "βαριά" η δουλειά σου κορίτσι μου! 

Με το καλό θα περιμένουμε την Τρίτη, να μας πεις τα νέα σας από τον υπέρηχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...