Μετάβαση σε περιεχόμενο

✨️🌞Μωράκια Μαρτίου 2025 🌞✨️


Recommended Posts

στις On 11/10/2024 at 6:24 ΜΜ, ο/η akonsta είπε:

Κοπέλα μου εμένα δεν είχαν βγει οι εξετάσεις του αίματος καλές σε συνδυασμό με την πιθανή προεκλαμψία μου έβγαζε αποτέλεσμα 1/ 338 μου είχαν πει ότι σίγουρα θα είναι καλά τα αποτελέσματα γιατί ο υπερηχος ήταν τελειος. Είχα κάνει και εγώ το nipt και τα αποτελέσματα για την τρίσωμια 21 ήταν τέλεια. Όμως μου έβγαλε πιθανότητα για σύνδρομο Turner 78% όποτε τέλη Σεπτεμβρίου έκανα αμνιοπαρακέντηση και εκεί επιβεβαιώθηκε ότι οντως έχει θέμα το κοριτσάκι μου και Την Δευτέρα που μας πέρασε προχώρησα σε διακοπή κύησης. Οποτε ζω ένα δραμα από τις 20 Αυγούστου που έκανα την αυχενική.

Κορίτσι μου τώρα το είδα το μήνυμα σου, λυπάμαι πολύ! Θα περιμένουμε όμορφα νέα σου τον επόμενο καιρό. Ελπίζω πολύ σύντομα να έρθει ένα γερό μωράκι  στην αγκαλιά σας. Να είσαι όσο πιο δυνατή μπορείς και να ελπίζεις 💚 στέλνω μεγαλη αγκαλιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η akonsta είπε:

Ευχαριστώ πολύ ❤️. Δυστυχώς το δικό μου ταξίδι τελειώνει εδώ. Ελπίζω στο μέλλον να κάνω ένα μωράκι υγιές. Όλα για κάποιο λόγο μας συμβαίνουν.  Εύχομαι και σε σένα και στα υπόλοιπα κορίτσια να έχετε καλή εγκυμοσύνη , να σας πάνε όλα καλά. Θα μπαίνω να σας διαβάζω. 

Λυπάμαι πολύ για την δυσάρεστη αυτή έκβαση τής εγκυμοσύνη σου ... Μπράβο στο κουράγιο σου να μπαίνεις να μας διαβάζεις κορίτσι μου...εγώ μέσα από την καρδιά 💓 πιστεύω ότι θα κρατήσεις πολύ σύντομα ένα υγιές μωράκι στην αγκαλιά σου...ο Θεός είναι μεγάλος και όντως πιστεύω ότι όλα γίνονται για κάποιον λόγο και για το καλό μας!!!! Εύχομαι να ανακτήσεις τις δυνάμεις σου και την αισιοδοξία σου σύντομα και να το αφήσεις πίσω...τα καλά είναι μπροστά 👍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MarwDim είπε:

Λυπάμαι πολύ για την δυσάρεστη αυτή έκβαση τής εγκυμοσύνη σου ... Μπράβο στο κουράγιο σου να μπαίνεις να μας διαβάζεις κορίτσι μου...εγώ μέσα από την καρδιά 💓 πιστεύω ότι θα κρατήσεις πολύ σύντομα ένα υγιές μωράκι στην αγκαλιά σου...ο Θεός είναι μεγάλος και όντως πιστεύω ότι όλα γίνονται για κάποιον λόγο και για το καλό μας!!!! Εύχομαι να ανακτήσεις τις δυνάμεις σου και την αισιοδοξία σου σύντομα και να το αφήσεις πίσω...τα καλά είναι μπροστά 👍

 

στις πριν 19 ώρες, ο/η Amp92 είπε:

Κορίτσι μου τώρα το είδα το μήνυμα σου, λυπάμαι πολύ! Θα περιμένουμε όμορφα νέα σου τον επόμενο καιρό. Ελπίζω πολύ σύντομα να έρθει ένα γερό μωράκι  στην αγκαλιά σας. Να είσαι όσο πιο δυνατή μπορείς και να ελπίζεις 💚 στέλνω μεγαλη αγκαλιά! 

Να είστε καλά κορίτσια μου❤️ Μετά από έξι μήνες μπορούμε να προσπαθήσουμε ξανά. Ελπίζω να είμαι τυχερή την επόμενη φορά. Σας εύχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά να έχετε εύκολες εγκυμοσύνες και γέννες. Να προσέχετε πολύ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katerina1990 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κάνετε? Πώς είστε?

 

Καλημέρα κορίτσι μου και μόλις μπήκα και έλεγα να γράψω να δω τα νέα σας. 

Καλά μια χαρά είμαι εγώ έχει από χθες βέβαια που ξαναπαιδεύομαι με καούρες. Το Σάββατο έχουμε και το gender reveal party. Από κινήσεις μιας και έχω πρόσθιο πλακούντα αισθάνομαι ώρες ώρες το βράδυ κάποιες "πεταλούδες" αλλά τίποτα πολύ έντονο. Τώρα έχει αρχίσει και φαίνεται και η κοιλιά και δεν κρύβεται 🤣. Το άγχος καλά κρατεί αλλά τι να κάνουμε.. 

 

Εσύ πως είσαιι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/10/2024 at 6:34 ΜΜ, ο/η akonsta είπε:

 

Να είστε καλά κορίτσια μου❤️ Μετά από έξι μήνες μπορούμε να προσπαθήσουμε ξανά. Ελπίζω να είμαι τυχερή την επόμενη φορά. Σας εύχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά να έχετε εύκολες εγκυμοσύνες και γέννες. Να προσέχετε πολύ ❤️

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ για αυτήν την κατάληξη... Είναι πολύ δύσκολο όλο αυτό ... Σου εύχομαι ότι καλύτερο κ πάνω από όλα υγεία 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikiev98 είπε:

 

Καλημέρα κορίτσι μου και μόλις μπήκα και έλεγα να γράψω να δω τα νέα σας. 

Καλά μια χαρά είμαι εγώ έχει από χθες βέβαια που ξαναπαιδεύομαι με καούρες. Το Σάββατο έχουμε και το gender reveal party. Από κινήσεις μιας και έχω πρόσθιο πλακούντα αισθάνομαι ώρες ώρες το βράδυ κάποιες "πεταλούδες" αλλά τίποτα πολύ έντονο. Τώρα έχει αρχίσει και φαίνεται και η κοιλιά και δεν κρύβεται 🤣. Το άγχος καλά κρατεί αλλά τι να κάνουμε.. 

 

Εσύ πως είσαιι???

Μια χαρά κι εγώ! Καούρες έχω μόνο πολλές μέρα νύχτα, ότι και να φάω!

Ααααχ τι τέλεια που θα κάνετε gender reveal! Έλεγα κι εγώ να κάνω αλλά δεν μπορούσα να κρατηθώ να μην μάθω, μετά έλεγα να το κάνω για τους άλλους και να ξέρω εγώ, αλλά και πάλι δεν κρατήθηκα και το είπα 😂

Εγώ τη νιώθω κανονικά πια, αλλά είναι και 2η και το αναγνώρισα πιο εύκολα κι επίσης έχω οπίσθιο πλακούντα, και η διαφορά με την πρώτη που είχα πρόσθιο είναι πραγματικά τεράστια!

Να μην έχεις κανένα άγχος, όλα καλά είναι! Τα δύσκολα πέρασαν! Κορίτσι μου έχεις γιατρό στο Έλενα ή κάνω λάθος? Νομίζω είχα δει κάπου το Χες γράψει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...