Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάνω ευχή σε ένα αστέρι μωράκια πολλά ο Αύγουστος να φέρει, να είναι γλυκά και δροσερά σαν τα καλοκαιρινά νερά ♥️♥️♥️ ( Amp92, Cat12)


cat12

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Παίζω 25-30 τώρα το καλοκαίρι είμαι στις 25 κ συνάδει με 11η μέρα ωορρηξία.. Είχαμε κ την 3η μέρα του κύκλου καθώς μου είχε κοπεί η περίοδος από τη θάλασσα🤣🤣🤣  Ελπίζω να έχουμε πολλά θετικα τεστακια αυτό το μήνα!!! Εσυ τι κύκλους κανεις;

25-29 κάπου εκεί ανάλογα πχ τώρα μετά τη θάλασσα ήρθε στις 25 η προηγούμενη στις 27 μέρες. Οπότε και η ωορρηξία θα παίζει σίγουρα. 

Ναιιι μακάριιιι πολλά +++ 

🙏🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

25-29 κάπου εκεί ανάλογα πχ τώρα μετά τη θάλασσα ήρθε στις 25 η προηγούμενη στις 27 μέρες. Οπότε και η ωορρηξία θα παίζει σίγουρα. 

Ναιιι μακάριιιι πολλά +++ 

🙏🌸

Μαζί θα είμαστε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η flowerv είπε:

Κορίτσια καλημερα που σας πρήζω..

αλλα ζω κατι πρωτόγνωρο και δε μου αρέσει καθολου! 

σας ειπα χθες που ξαφνικα ενιωσα εναν οργασμό απο χθες το βραδυ μεχρι και τωρα νιωθω σαν συσπασεις κατι πολυ περίεργο..

Έχω ανησυχήσει πήρα τη γιατρό μου και μου λέει δεν γνωρίζω, δεν έχω ακούσει ποτέ κατι τέτοιο.. εγώ έχω τρελαθεί και φοβάμαι μην είναι μόνιμο.. 

Συσπάσεις μήτρας ή όρεξη για σεξ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ έκανα πιο γρήγορα στις 29εβ γιατί είχε πέσει σε καμπύλη ανάπτυξης όποτε πήγα έκτακτα, τώρα θα πάω για δεύτερη παρακολούθηση κ θα ξανά πάω κ για 3η μάλλον 

Ααα. Σαν εμένα. Από 28η μέχρι 32η γίνεται βρε. Αλλά κι εγώ το 1ο 29+0 το είχα κάνει. Μετά έκανα αλλά 2 και 3 καρδιοτοκογραφήματα μέχρι την ημέρα του τοκετού. Κι εσένα είναι άψογη η μπέμπα σου. Εμένα στο 1ο Doppler μου την έβγαζαν 1232γρ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εγώ αγάπη υπάρχουν κύκλοι που στην ωορρηξία πονάω κατά την επαφή πολύ.. Παίζει δηλαδή να πάρω κ παυσίπονο πριν για να αντέξω.. Όλες οι σκέψεις σου είναι απόλυτα φυσιολογικές καθώς κ τα συναισθήματα σου. Θα έρθει με το καλό σιγά σιγά θα το δεις!! 
 

Εμεις σήμερα είχαμε μια επαφή. Κ μάλλον αύριο η ωορρηξία γιατί νομίζω πως το τεστακι είναι θετικό. Προηγούμενη επαφή 7η μέρα του κύκλου κ θα το επιχειρήσω κ αύριο σίγουρα!!!🙏🏻🙏🏻🌈🌈
 

IMG_6820.jpeg

Καλή τύχη σου εύχομαι κορίτσι μου. Μακάρι να είναι ο μήνας σου ο Σεπτέμβρης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

25-29 κάπου εκεί ανάλογα πχ τώρα μετά τη θάλασσα ήρθε στις 25 η προηγούμενη στις 27 μέρες. Οπότε και η ωορρηξία θα παίζει σίγουρα. 

Ναιιι μακάριιιι πολλά +++ 

🙏🌸

Μακάρι κορίτσι μου και για σένα!!! Άντε να γεμίσουμε θετικά τεστάκια σε λίγες μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλή τύχη σου εύχομαι κορίτσι μου. Μακάρι να είναι ο μήνας σου ο Σεπτέμβρης. 

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! Τι κάνει το αστεράκι σου ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Ααα. Σαν εμένα. Από 28η μέχρι 32η γίνεται βρε. Αλλά κι εγώ το 1ο 29+0 το είχα κάνει. Μετά έκανα αλλά 2 και 3 καρδιοτοκογραφήματα μέχρι την ημέρα του τοκετού. Κι εσένα είναι άψογη η μπέμπα σου. Εμένα στο 1ο Doppler μου την έβγαζαν 1232γρ. 

Εμένα στο πρώτο ντομπλερ 1165… στον γιο μου δεν έκανα ντομπλερ γιατί δεν είναι αναγκαστικό στην Κύπρο. Εκτός αν δει κάτι ο γιατρος κ ανησυχήσει οπως τώρα. 
 

NST ακόμα ευτυχως δεν χρειάστηκε ομως σίγουρα μολις μπω στον μήνα μου θα με βάλει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

@arntalia πως είναι η μανούλα σου κορίτσι μου; Εσυ πως είσαι;

Ελα κοριτσι μου προσπαθω να ειμαι καλα αλλα δε μπορω να σταματησω να κλαιω...αδιαθετησα κ σημερα...η μαμα παραμενει εντατικη ειμαστε ακομη επικινδυνα αλλα το θετικο ειναι οτι σημερα εφαγε και εχει και καλη επαφη.με περιμενει η καημενη εστω αυτα τα 5 λεπτα καθε πρωι πως κ πως...προσευχομαι να ειναι ολα καλα🙏🙏🙏🙏 . Εσυ ολα καλα @annie! μου?? Τα υπολοιπα κοριτσια εδω...?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Ελα κοριτσι μου προσπαθω να ειμαι καλα αλλα δε μπορω να σταματησω να κλαιω...αδιαθετησα κ σημερα...η μαμα παραμενει εντατικη ειμαστε ακομη επικινδυνα αλλα το θετικο ειναι οτι σημερα εφαγε και εχει και καλη επαφη.με περιμενει η καημενη εστω αυτα τα 5 λεπτα καθε πρωι πως κ πως...προσευχομαι να ειναι ολα καλα🙏🙏🙏🙏 . Εσυ ολα καλα @annie! μου?? Τα υπολοιπα κοριτσια εδω...?? 

Το ότι έφαγε είναι πολύ καλό σημάδι!! Κ το ότι έχει επαφή!! Εύχομαι να γίνει γρήγορα καλά!!! Εμείς καλά εδώ με τα μικρά τερατάκια ετοιμαζόμαστε για πάρκο σε λίγο να ξεδώσουν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια παρατηρω πως πολλές κοπέλες είμαστε στις γονιμες μας και ας έχουμε διαφορετικό κύκλο, σαν να το ρυθμισαμε 

Εγώ σήμερα 18η μέρα,  προηγούμενες ωορρηξίες είναι από 18η μέχρι 21η , αυτον τον μήνα δεν κάνω τεστακια , θα προσπαθήσουμε τις επαφές μέχρι 23η μέρα και ελπίζουμε να πάει καλά 🤞

Φοβάμαι η αλήθεια είναι μη τυχόν κάνω ξανά ανώμαλη ωορρηξία όπως στον προηγούμενο κύκλο που το είχαμε δει με τον υπέρηχο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Το ότι έφαγε είναι πολύ καλό σημάδι!! Κ το ότι έχει επαφή!! Εύχομαι να γίνει γρήγορα καλά!!! Εμείς καλά εδώ με τα μικρά τερατάκια ετοιμαζόμαστε για πάρκο σε λίγο να ξεδώσουν!! 

Να εισαι καλα κοριτσι μου ευχαριστω ! Αχ τι ωραια ετσι μια βολτιτσα με τα μικρουλια να περασετε ομορφα  κ να γελασετε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια παρατηρω πως πολλές κοπέλες είμαστε στις γονιμες μας και ας έχουμε διαφορετικό κύκλο, σαν να το ρυθμισαμε 

Εγώ σήμερα 18η μέρα,  προηγούμενες ωορρηξίες είναι από 18η μέχρι 21η , αυτον τον μήνα δεν κάνω τεστακια , θα προσπαθήσουμε τις επαφές μέχρι 23η μέρα και ελπίζουμε να πάει καλά 🤞

Φοβάμαι η αλήθεια είναι μη τυχόν κάνω ξανά ανώμαλη ωορρηξία όπως στον προηγούμενο κύκλο που το είχαμε δει με τον υπέρηχο 

Εγώ έχω δύο εφαρμογές. Η μία με έβγαζε χθες για ωορρηξία και η άλλη για σήμερα. Χθες πάντως έγινε το πάρτυ το βράδυ και λογικά και σήμερα. Θα δούμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MinaSam είπε:

Εγώ έχω δύο εφαρμογές. Η μία με έβγαζε χθες για ωορρηξία και η άλλη για σήμερα. Χθες πάντως έγινε το πάρτυ το βράδυ και λογικά και σήμερα. Θα δούμε :)

Δώστε του να καταλάβει 🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια παρατηρω πως πολλές κοπέλες είμαστε στις γονιμες μας και ας έχουμε διαφορετικό κύκλο, σαν να το ρυθμισαμε 

Εγώ σήμερα 18η μέρα,  προηγούμενες ωορρηξίες είναι από 18η μέχρι 21η , αυτον τον μήνα δεν κάνω τεστακια , θα προσπαθήσουμε τις επαφές μέχρι 23η μέρα και ελπίζουμε να πάει καλά 🤞

Φοβάμαι η αλήθεια είναι μη τυχόν κάνω ξανά ανώμαλη ωορρηξία όπως στον προηγούμενο κύκλο που το είχαμε δει με τον υπέρηχο 

Νιώθεις καθόλου σαν να είσαι στις γόνιμες; Πχ υγρά, πονάκια κλπ 

Επαφές ναι σίγουρα μέρα παρά μέρα - αν όχι κάθε μερα- αυτές τις μέρες που λες. 

Άντε να δούμε!! 😊

Πόσες μέρες διαρκεί ο κύκλος σου; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! Τι κάνει το αστεράκι σου ;; 

Μεγαλώνει η Ισμήνη-Μαρία μου!!! Ακόμα μου φαίνεται απίστευτο το πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός και είμαστε ήδη 2 εβδομάδων!!!😱😱😱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Εμένα στο πρώτο ντομπλερ 1165… στον γιο μου δεν έκανα ντομπλερ γιατί δεν είναι αναγκαστικό στην Κύπρο. Εκτός αν δει κάτι ο γιατρος κ ανησυχήσει οπως τώρα. 
 

NST ακόμα ευτυχως δεν χρειάστηκε ομως σίγουρα μολις μπω στον μήνα μου θα με βάλει! 

Ναι αλλά εγώ σου είπα το βάρος που είχε η μπέμπα στις 29 εβδομάδες. Κι εμένα το 1ο NST 36+4 μ' έβαλε να το κάνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Μεγαλώνει η Ισμήνη-Μαρία μου!!! Ακόμα μου φαίνεται απίστευτο το πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός και είμαστε ήδη 2 εβδομάδων!!!😱😱😱

Ψυχούλα μου γλυκιά!!! Περνάει παρα πολύ γρήγορα ο καιρός αλήθεια είναι!! Βγάλε όσο περισσότερες φωτογραφίες μπορείς❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Ψυχούλα μου γλυκιά!!! Περνάει παρα πολύ γρήγορα ο καιρός αλήθεια είναι!! Βγάλε όσο περισσότερες φωτογραφίες μπορείς❤️❤️❤️

Αυτό κάνω. Μόλις πάρουμε τη μισή ευχή και μπορέσουμε να βγούμε, θα πάω και για τη φωτογράφιση!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Naty_ και εγώ έχω πόνους, κάποιες φορές είναι δυνατοί σε σημείο να θέλω να πιω παυσίπονο κ κάποιες φορές αντέχονται.. Και 1-2 μέρες πριν έχω διάφανα υγρά..

Επίσης επειδή κ εγώ τρελαινομουν στις σκέψεις κ υπήρχαν οι φορές που έκανα για να κάνω, είπα στοπ.. Αποφάσισα να μην αφήσω να χάσει νόημα η όλη διαδικασία γιατί κυρίως είναι οι στιγμες του άντρα μου με εμένα και ήταν πολύ κρίμα να περνάνε έτσι..Οπότε πλέον προσπαθούμε να κάνουμε όσες περισσότερες φορές γίνεται υπολογίζοντας απλά 5-6 μέρες μετά την περίοδο.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Ελπίζω να είστε όλες καλά :) 

@arntalia κορίτσι μου διάβασα τα νέα από την μαμά σου..θετικά δείγματα το ότι έφαγε και έχει επαφη..εύχομαι σύντομα να ειβαι όλα μια κακή ανάμνηση! Να προσεχεις τον εαυτό σου πρέπει να είσαι δυνατή για τη μαμά! 
Στα δικά μας νέα πήγαμε στον ουρολόγο ειδε το σπερμοδιαγραμμα που είχαμε κάνει τότε με το μικρόβιο μας είπε ότι είναι γόνιμο ακόμη κ με οποία επιρροή είχε το μικρόβιο σ αυτό.. Επισης είπε ότι τα όρια στον αριθμό κ την κινητικότητα επεσαν από τον παγκόσμιο οργανισμό υγείας οποτε είμαστε μέσα σε αυτά κ είναι οκ..θα κάνει ένα επαναληπτικό κ μια καλλιέργεια 18-20 Αυγούστου να δούμε αν καθάρισε (που το εύχομαι) και στο μεταξύ 10/8 έχω την γυναικολόγο που θα είμαι κ στις γόνιμες οποτε αφήνουμε έξω και τον Σεπτέμβρη!! 
Οταν τον ρώτησα για να δούμε κατακερματισμό κ τέτοια τότε μου ειπε για αυτή την εξέταση να πάμε λυμπεροπουλο αν την προτείνει και η γυναικολόγος στις εξετάσεις που θα πρέπει να κάνουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Ελπίζω να είστε όλες καλά :) 

@arntalia κορίτσι μου διάβασα τα νέα από την μαμά σου..θετικά δείγματα το ότι έφαγε και έχει επαφη..εύχομαι σύντομα να ειβαι όλα μια κακή ανάμνηση! Να προσεχεις τον εαυτό σου πρέπει να είσαι δυνατή για τη μαμά! 
Στα δικά μας νέα πήγαμε στον ουρολόγο ειδε το σπερμοδιαγραμμα που είχαμε κάνει τότε με το μικρόβιο μας είπε ότι είναι γόνιμο ακόμη κ με οποία επιρροή είχε το μικρόβιο σ αυτό.. Επισης είπε ότι τα όρια στον αριθμό κ την κινητικότητα επεσαν από τον παγκόσμιο οργανισμό υγείας οποτε είμαστε μέσα σε αυτά κ είναι οκ..θα κάνει ένα επαναληπτικό κ μια καλλιέργεια 18-20 Αυγούστου να δούμε αν καθάρισε (που το εύχομαι) και στο μεταξύ 10/8 έχω την γυναικολόγο που θα είμαι κ στις γόνιμες οποτε αφήνουμε έξω και τον Σεπτέμβρη!! 
Οταν τον ρώτησα για να δούμε κατακερματισμό κ τέτοια τότε μου ειπε για αυτή την εξέταση να πάμε λυμπεροπουλο αν την προτείνει και η γυναικολόγος στις εξετάσεις που θα πρέπει να κάνουμε..

Αααα... Άρα Σεπτεμβρίου εννοείς. 

Καλά αποτελέσματα να έχετε κορίτσι μου γλυκό!!! Και να έρθει γρήγορα μετά το σποράκι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Νιώθεις καθόλου σαν να είσαι στις γόνιμες; Πχ υγρά, πονάκια κλπ 

Επαφές ναι σίγουρα μέρα παρά μέρα - αν όχι κάθε μερα- αυτές τις μέρες που λες. 

Άντε να δούμε!! 😊

Πόσες μέρες διαρκεί ο κύκλος σου; 

 

Max διαρκεί 31 μέρες,  αλλά είχα και 30 είχα και 28...τώρα αυτές είναι οι περίοδοι από Φλεβάρη και κάνοντας τεστακια τι παρατήρησα

Όσον αφορά πονακια και υγρά, καταλαβαίνω σίγουρα τα υγρά που ξεκινουν 2 3 μερες πριν,  πονακια όχι τόσο έντονα πάρα μόνο ενοχλήσεις, τον προηγούμενο κύκλο είχε δημιουργηθεί κύστη και η αλήθεια πονούσα υπερβολικά....

Σήμερα 19η μέρα φαντάζομαι ή έγινε ή θα γίνει μέχρι αύριο η ωορρηξία μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η arntalia είπε:

Ελα κοριτσι μου προσπαθω να ειμαι καλα αλλα δε μπορω να σταματησω να κλαιω...αδιαθετησα κ σημερα...η μαμα παραμενει εντατικη ειμαστε ακομη επικινδυνα αλλα το θετικο ειναι οτι σημερα εφαγε και εχει και καλη επαφη.με περιμενει η καημενη εστω αυτα τα 5 λεπτα καθε πρωι πως κ πως...προσευχομαι να ειναι ολα καλα🙏🙏🙏🙏 . Εσυ ολα καλα @annie! μου?? Τα υπολοιπα κοριτσια εδω...?? 

Όπως είπαν και πιο πάνω τα κορίτσια , είναι πολύ θετικό οτι έφαγε και οτι έχει επαφή.. Εύχομαι σήμερα να είναι ακόμα καλύτερα και σύντομα να είστε σπίτι σας.🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια!  @Katiana1987 αν μπορέσεις στο σεμινάριο να ρωτήσεις πως αυξάνουμε την παραγωγή στο ένα και μειώνουμε στο άλλο (που κάνει υπερπαραγωγή) Ευχαριστώ πολύ! 
    • Παρόλο που κι εμένα μου φαίνεται νωρίς να ξεκινήσεις χωρίς να έχει γεννηθεί το παιδί να ψάχνεις για βρεφονηπιακούς, θεωρώ ότι κάνετε πολύ καλά που το ψάχνετε. Να ξέρετε τι υπάρχει, πώς λειτουργεί το σύστημα, τι προσφέρει ο κάθε ένας κτλ. Μετά ίσως να μην έχετε την ίδια ευχέρεια με τον μικρό μαζί.  Κι εμείς εδώ, επειδή είναι λίγοι οι βρεφικοι και πολλή η ζήτηση, οι περισσότερες θέσεις είναι κλεισμένες από Μάρτιο σκέψου για την νέα σχολική χρονιά τον Σεπτέμβριο...  Θα σου πω τη δικιά μας εμπειρία μιας και μοιάζει να είμαστε στην ίδια περίπου φάση με εσάς. Επειδή δουλευουμε από το σπίτι και οι δύο και δεν έχουμε καθόλου γονείς κατά τη διάρκεια του χρόνου κοντά μας, τον στείλαμε τον μικρό από 1ος έτους βρεφικό. Για μας ήταν η καλύτερη απόφαση που πήραμε, έπαιζε το παιδί, χαιρόταν, πήγαινε με όρεξη στο σχολείο, μάθαινε πιο γρήγορα πράγματα, είχε πρόγραμμα. Ευτυχώς ήμασταν και τυχεροί και δεν αρρώστησε ούτε πολλές φορές ούτε άσχημα ποτέ. Όσο είναι σπίτι κι εμείς δουλεύουμε, απλά έρχεται πάνω μας, θέλει να είναι με εμάς, θέλει να πατάει τα πληκτρολόγια, να τραβάει ακουστικά κτλ, δεν γίνεται δουλειά... Φαντάσου και να είσαι μόνη σου σπίτι και να προσπαθείς να δουλέψεις παράλληλα... Όταν θα τελειώσει η άδεια σου/σας, θα θέλει έξτρα χέρια για να μπορέσετε και οι δύο να επανέλθετε στις υποχρεώσεις σας 🙄 Η λύση με το να τον κρατάει άνθρωπος στο σπίτι εμάς δεν μας βόλεψε, επειδή τα γραφεία μας είναι στο σαλόνι, δεν έχουμε δωμάτιο γραφείου να κλείνει η πόρτα να μη μας βλέπει. Το είδαμε και τώρα που το σχολείο είχε τελειώσει, τον κρατούσε η μάνα μου κι εμείς δουλεύαμε. Πάλι πάνω μας ερχόταν... 
    • Αχ βρε κορίτσι μου υπομονή τι άλλο να κανείς τώρα τουλάχιστον έχεις και ένα πιάτο φαει κάτι είναι και αυτό  και εγω έτσι από της 4 έχω σηκωθεί μετά την βγάζω στην πολυθρόνα κάπως χαζό κοιμάμαι εκεί τι να κάνω 
    • Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;    ναι έφυγε η μαμα μου προχτές τελικά έφυγε νωρίτερα πριν σαραντησω αλλά εντάξει είχα κουραστεί και εγω 1,5 μήνα την είχα εδώ ποσο να καθησει .. ααα την έπιασαν καλά οι κολικοι ; Ή έτυχε εκεί την μέρα ; γιατι και εμένα έχει αλλά είναι μικρής εντάσεις δεν κρατάνε πολύ  εμενα με ταλαιπωρεί με ξενύχτι αλλα όχι από κολικούς χορταίνει ύπνο και σηκώνετε από της 4 τα ξημερώματα όποτε μετά την βγάζω στην πολυθρόνα αγκαλιά για να μπορω να κοιμάμαι και εγω λίγο μέχρι να ξημερώσει 🤷‍♀️ σημερα έχω και έναν γάμο να πάμε τώρα δεν έχω σαραντίσει κιολας, ο αντρας επιμένει πιο πολύ να πάμε για να ξεσκάσουμε λίγο, εγω πιστεύω πιο πολύ θα κουραστούμε με δυο παιδεία αλλά τέλος πάντων 
    • Αμάν βρε κορίτσι μου, μεγάλη τρομάρα από το ροζ να μείνεις δυο μέρες μέσα... Δε θέλω καν να το φανταστώ. Μεγάλο άγχος η αποκόλληση και πόσο μάλλον σε προχωρημένη εγκυμοσύνη που δεν το έχεις τόσο στο μυαλό σου. Προσωπικά δεν έχω περάσει κάτι παρόμοιο...  Προληπτικά σε κρατήσανε μέσα; Πιστεύω ότι όλα θα είναι μια χαρά, απλώς μάλλον από δω και πέρα θα πρέπει να ρίξεις κι άλλο τους ρυθμούς. Θα τη δείτε τη μικρούλα την Τετάρτη και θα μας πεις!! ☺️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...