Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

Κορίτσια.... Πείτε μου ότι συμβαίνει στα αλήθεια... Το βλέπω θετικό αλλά δεν το πιστεύω... Τρέμουν τα χέρια μου!!! Για αυτό η θαμπή φωτογραφία... Είμαι 13η μέρα από την ωορρηξία... 🥹 Ήθελα να κάνω αύριο το πρωί πριν την γυμναστική κ με τα πρωινά ουρα αλλά λέω ας κάνω τώρα γιατί θα κάνω πολύ έντονα βάρη από αύριο... Κ βγήκε αυτό!!! 

IMG_20240716_200335.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια.... Πείτε μου ότι συμβαίνει στα αλήθεια... Το βλέπω θετικό αλλά δεν το πιστεύω... Τρέμουν τα χέρια μου!!! Για αυτό η θαμπή φωτογραφία... Είμαι 13η μέρα από την ωορρηξία... 🥹 Ήθελα να κάνω αύριο το πρωί πριν την γυμναστική κ με τα πρωινά ουρα αλλά λέω ας κάνω τώρα γιατί θα κάνω πολύ έντονα βάρη από αύριο... Κ βγήκε αυτό!!! 

IMG_20240716_200335.jpg

Αχ ναι θετικό το βλέπω και εγωωωωω🌈🌈🌈🥹🥹🥹🥹🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια.... Πείτε μου ότι συμβαίνει στα αλήθεια... Το βλέπω θετικό αλλά δεν το πιστεύω... Τρέμουν τα χέρια μου!!! Για αυτό η θαμπή φωτογραφία... Είμαι 13η μέρα από την ωορρηξία... 🥹 Ήθελα να κάνω αύριο το πρωί πριν την γυμναστική κ με τα πρωινά ουρα αλλά λέω ας κάνω τώρα γιατί θα κάνω πολύ έντονα βάρη από αύριο... Κ βγήκε αυτό!!! 

IMG_20240716_200335.jpg

Κορίτσι μου είναι θετικό συγχαρητήρια ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ πήγαινε αύριο για χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η eva_gge_lia είπε:

Αχ ναι θετικό το βλέπω και εγωωωωω🌈🌈🌈🥹🥹🥹🥹🥹

Θα τρελαθώ!!! Κ δεν έχω άλλο τεστ!!! Μήπως να έκανα με τα πρωινά ούρα γιατί τώρα είχα πιει πολυ νερό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η cat12 είπε:

Θα τρελαθώ!!! Κ δεν έχω άλλο τεστ!!! Μήπως να έκανα με τα πρωινά ούρα γιατί τώρα είχα πιει πολυ νερό!!! 

Συγχαρητήρια 🩷🩷🩷🩷🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου είναι θετικό συγχαρητήρια ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ πήγαινε αύριο για χοριακη 

Σε ευχαριστώ πολυυυυ!!! Το βλέπω αχνό και αγχώθηκα! Την προηγούμενη φορά μου είχε βγει έντονο την ίδια μέρα... Δεν το πιστεύω ♥️ να πάω αύριο λες? Πω πω τα έχω χαμένα ακόμα... 1,5 χρόνο προσπάθειες 2 εξωσωματικές με μηδέν αποτέλεσμα κ τώρα αυτό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eva_gge_lia είπε:

Πόσο χαίρομαι με τη χαρά σου! Όλες να δούμε ενα θετικό τεστ 🌈🌈🥹🩷

Στο εύχομαι ολόψυχα ♥️ ♥️ ♥️  πέρασε πολύς καιρός από την αποβολή που είχα κ είχα απογοητευτεί ότι δεν θα ξαναδώ θετικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια.... Πείτε μου ότι συμβαίνει στα αλήθεια... Το βλέπω θετικό αλλά δεν το πιστεύω... Τρέμουν τα χέρια μου!!! Για αυτό η θαμπή φωτογραφία... Είμαι 13η μέρα από την ωορρηξία... 🥹 Ήθελα να κάνω αύριο το πρωί πριν την γυμναστική κ με τα πρωινά ουρα αλλά λέω ας κάνω τώρα γιατί θα κάνω πολύ έντονα βάρη από αύριο... Κ βγήκε αυτό!!! 

IMG_20240716_200335.jpg

🥹🥹🥹🥹🥹🥹 Κορίτσι μου ναι υπάρχει ξεκάθαρα γραμμή!! Είσαι έγκυος 🤰 🤰 επιτέλους το θαύμα ήρθε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια.... Πείτε μου ότι συμβαίνει στα αλήθεια... Το βλέπω θετικό αλλά δεν το πιστεύω... Τρέμουν τα χέρια μου!!! Για αυτό η θαμπή φωτογραφία... Είμαι 13η μέρα από την ωορρηξία... 🥹 Ήθελα να κάνω αύριο το πρωί πριν την γυμναστική κ με τα πρωινά ουρα αλλά λέω ας κάνω τώρα γιατί θα κάνω πολύ έντονα βάρη από αύριο... Κ βγήκε αυτό!!! 

IMG_20240716_200335.jpg

Κορίτσι μου πίστεψε το είναι θετικοοοο 🌈🌈🌈🥳🥳🥳🥳

τα κατάφερες κορίτσι μου μπράβο χαίρομαι παρά πολύ για εσενα συγχαρητήρια 🥰🥳

Εννοείται με τα πρωινά ουρά θα έδειχνε πιο εντονο αλλά αυτό είναι αρκετό για να πουμε πως είναι ΘΕΤΙΚΟ!!! 
αυριο αφού θα είσαι 14 ημέρα μπορείς να κανείς μια χοριακη 

Τα home test θέλουν και πιο πολύ χρόνο για να σκουρινει η γραμμή τους 

και πάλι μπραβοοοο 🥳👏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

🥹🥹🥹🥹🥹🥹 Κορίτσι μου ναι υπάρχει ξεκάθαρα γραμμή!! Είσαι έγκυος 🤰 🤰 επιτέλους το θαύμα ήρθε 

Ήρθε???? Ήρθε!!!! Αχ δεν πίστευα ότι θα ερχόταν αυτή η μέρα!!!!

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Κορίτσι μου πίστεψε το είναι θετικοοοο 🌈🌈🌈🥳🥳🥳🥳

τα κατάφερες κορίτσι μου μπράβο χαίρομαι παρά πολύ για εσενα συγχαρητήρια 🥰🥳

Εννοείται με τα πρωινά ουρά θα έδειχνε πιο εντονο αλλά αυτό είναι αρκετό για να πουμε πως είναι ΘΕΤΙΚΟ!!! 
αυριο αφού θα είσαι 14 ημέρα μπορείς να κανείς μια χοριακη 

μυς home test θέλουν και πιο πολύ χρόνο για να σκουρινει η γραμμή τους 

και πάλι μπραβοοοο 🥳👏🥰

Σε ευχαριστώ πολύ elk μου!!! Ακόμα τρέμω φαντάσου!!! Κ λείπει ο άντρας μου θα έρθει Αύγουστο!!! Θα κρατηθώ να δω πως θα πάει κ θα του το πω αύριο μεθαύριο ελπίζω να κρατηθώ!!!Προλάβαμε τις γόνιμες κ μετά έφυγε!!! Όντως τα home test δεν δείχνουν έντονα από την αρχή? Αγχώθηκα τι την ήθελα την γυμναστική μέσα στην ζέστη τόσες μέρες!!! Θα κάνω το πρωί χοριακη ♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια.... Πείτε μου ότι συμβαίνει στα αλήθεια... Το βλέπω θετικό αλλά δεν το πιστεύω... Τρέμουν τα χέρια μου!!! Για αυτό η θαμπή φωτογραφία... Είμαι 13η μέρα από την ωορρηξία... 🥹 Ήθελα να κάνω αύριο το πρωί πριν την γυμναστική κ με τα πρωινά ουρα αλλά λέω ας κάνω τώρα γιατί θα κάνω πολύ έντονα βάρη από αύριο... Κ βγήκε αυτό!!! 

IMG_20240716_200335.jpg

Συγχαρητήρια είναι σίγουρα μα σίγουρα θετικό και είναι αληθινό 🥳🥳🥳🥳🥳 

ολοψυχα εύχομαι να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη μόνο με χαρές σ αυτό το όμορφο ταξίδι που μόλις ξεκινά ❤️❤️❤️❤️❤️

 

συγχαρητήρια και πάλι 🎉🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Συγχαρητήρια είναι σίγουρα μα σίγουρα θετικό και είναι αληθινό 🥳🥳🥳🥳🥳 

ολοψυχα εύχομαι να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη μόνο με χαρές σ αυτό το όμορφο ταξίδι που μόλις ξεκινά ❤️❤️❤️❤️❤️

 

συγχαρητήρια και πάλι 🎉🎉🎉🎉

Χρύσα μου σε ευχαριστώ πολύ!! Κ σενα εύχομαι ότι καλύτερο ♥️♥️♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12κοριτσι μου!!!!! Εισαι ξεκαθαρα εγκυος! Στο ειπα οτι θα ρθει φυσιολογικα??? Για τη γυμναστική μην τ σκεφτεσαι καν. Ολα τελεια να σου πανε αγαπη μοη! Πολυ χαρηκα! Ανατριχιασα ολοκληρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! Εγώ από την πρώτη κιόλας μέρα της ελεύθερης επαφής είχα πονάκια και τσιμπήματα, τα οποία κράτησαν γύρω στις εννιά μέρες και τα οποία δεν τα είχα ποτέ ξανά δέκα μέρες πριν την περίοδο όπως τώρα...και ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι είμαι έγκυος χωρίς να έχω κάνει κάποιο τεστ βέβαια και περίμενα να το επιβεβαιώσω με την καθυστέρηση της περιόδου. Όμως τελικά μου ήρθε αίμα δύο μέρες μετά την ημερομηνία που περίμενα περίοδο και φαίνεται ότι είναι κανονικό. Όχι λίγες κηλίδες δηλαδή. Όλα αυτά που ένιωθα ήταν εντελώς άσχετα δηλαδή ή υπάρχει πιθανότητα να είμαι; Μπορώ να κάνω το τεστ τώρα έχοντας αίμα; Ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Θα τρελαθώ!!! Κ δεν έχω άλλο τεστ!!! Μήπως να έκανα με τα πρωινά ούρα γιατί τώρα είχα πιει πολυ νερό!!! 

Είναι θετικό!!!!!το πιστεύω!!!!!! Και τηβ άλλη φορά μαζί ήμασταν κορίτσι μου ! Ελπίζω αυτή να είναι τυχερή και να το ζήσουμε μαζί μέχρι το τέλος 😍😍😍🥹🥹🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12 εεεελλααααα τρέλανε μαςςςς!!!!! Συγχαρητήριαααααα!!!! Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!! Θα περιμένουμε αύριο την χοριακη σου με αγωνία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@cat12κοριτσι μου!!!!! Εισαι ξεκαθαρα εγκυος! Στο ειπα οτι θα ρθει φυσιολογικα??? Για τη γυμναστική μην τ σκεφτεσαι καν. Ολα τελεια να σου πανε αγαπη μοη! Πολυ χαρηκα! Ανατριχιασα ολοκληρη!!

Το είπες!!!! Αχ είμαι τόσο χαρούμενη!!!! Ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!!

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Amp92 είπε:

Είναι θετικό!!!!!το πιστεύω!!!!!! Και τηβ άλλη φορά μαζί ήμασταν κορίτσι μου ! Ελπίζω αυτή να είναι τυχερή και να το ζήσουμε μαζί μέχρι το τέλος 😍😍😍🥹🥹🥹

Κορίτσι μου με θυμάσαι!!! Ναι ήμασταν μαζί κ τότε τα Χριστούγεννα!!!! Μακάρι να μείνει το σπορακι μου! Πάλι μαζί κ τώρα ούτε να το κανονίζαμε!!!!🤰♥️ Κ σε σένα εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

@cat12 εεεελλααααα τρέλανε μαςςςς!!!!! Συγχαρητήριαααααα!!!! Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!! Θα περιμένουμε αύριο την χοριακη σου με αγωνία!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🥰🥰🥰 αχ δεν με βλέπω να κοιμάμαι το βράδυ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12 είναι ξεκάθαρο θετικό κορίτσι μου!!! Πόσο μα πόσο χαίρομαι για σένα❤️❤️❤️❤️ εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα καλά! Περιμένουμε νέα σου απ' τη χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Θέτις Κ. είπε:

@cat12 είναι ξεκάθαρο θετικό κορίτσι μου!!! Πόσο μα πόσο χαίρομαι για σένα❤️❤️❤️❤️ εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα καλά! Περιμένουμε νέα σου απ' τη χοριακη

Θέτις μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!! ♥️♥️♥️ Με βλέπω να μην κλείνω μάτι κ να είμαι από τις 7 εκεί 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια.... Πείτε μου ότι συμβαίνει στα αλήθεια... Το βλέπω θετικό αλλά δεν το πιστεύω... Τρέμουν τα χέρια μου!!! Για αυτό η θαμπή φωτογραφία... Είμαι 13η μέρα από την ωορρηξία... 🥹 Ήθελα να κάνω αύριο το πρωί πριν την γυμναστική κ με τα πρωινά ουρα αλλά λέω ας κάνω τώρα γιατί θα κάνω πολύ έντονα βάρη από αύριο... Κ βγήκε αυτό!!! 

IMG_20240716_200335.jpg

ΑΑΑΑΑΑ ΤΣΙΡΙΖΩΩΩΩΩ🌈🌈🌈 το σποράκι είναι εδωωωωωωω! Τα καταφέρατε κορίτσι μου ❤️❤️ καλούς διπλασιασμούς θα ευχηθωωωωωωω🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

ΑΑΑΑΑΑ ΤΣΙΡΙΖΩΩΩΩΩ🌈🌈🌈 το σποράκι είναι εδωωωωωωω! Τα καταφέρατε κορίτσι μου ❤️❤️ καλούς διπλασιασμούς θα ευχηθωωωωωωω🤞🤞🤞

🥰🥰🥰🥰🥰 Σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Το είπες!!!! Αχ είμαι τόσο χαρούμενη!!!! Ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!!

Κορίτσι μου με θυμάσαι!!! Ναι ήμασταν μαζί κ τότε τα Χριστούγεννα!!!! Μακάρι να μείνει το σπορακι μου! Πάλι μαζί κ τώρα ούτε να το κανονίζαμε!!!!🤰♥️ Κ σε σένα εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

Φυσικά και σε θυμάμαι! Και πιστεύω αυτήν την φορά θα πάνε όλα καλά και για τις 2 μας 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγώ πήρα τηλέφωνο εκεί που λέει στο φάκελο τους ρώτησα αν μπορούν να μου εξηγήσουν η αν μπορούν με το ΑΜΚΑ του παιδιού να μπουν να δουν τι ακριβώς γίνεται αλλά μου είπαν οτι δε γίνεται και να κάνω ότι ακριβώς λέει ο φάκελος ...να σου πω μήπως μπορείς να πας εκεί και να του πάρουν αίμα? Για ρωτα..
    • @Elli13αχ τι μου κανες βραδιατικα! Σε συγκινησα εγω τ πρωι με συγκινησες εσυ βραδιατικα. 22 Αυγούστου εγινε το μολις 10+2 βδομαδων μωρο μ αστερι στον ουρανο. Εχοντας 2 παιδια ηλπιζα οτι μέχρι αυτη την ημερομηνία φέτος θα ειχα τ ουρανιο τοξο μ στην κοιλια μου αλλα δεν... κ δεν ξερω και αν υα ερθει και ποτέ.. Για τη βαφτιση κορίτσι μ μην αγχώνεσαι. Θα εχεις μαζι τ φρούτακια της, κανενα γιαουρτι, κατι π ξερεις οτι σίγουρα θα τ φαει. Επισης δοκιμασε σημερα, αυριο, μεσα στη νυχτα π θα ξυπνησει να τις δωσεις εσυ γαλα στο μπουκαλι. Να δεις π θα ειναι απο τ υπνο, θα εχει κ τη μυρωδια σου και το δεχτει πιο ευκολα. 
    • Κι εμένα ακριβώς το ίδιο γράφει..η παιδίατρος είπε ότι συχνά γίνεται κακή αιμοληψία ή δεν επαρκεί το αίμα.. εγώ σκέφτομαι μήπως πάω αύριο από εκεί, στο παίδων δλδ..λέτε βλακεία; Γτ η παιδίατρος λείπει διακοπές κι έρχεται την Πέμπτη.. πώς θα περιμένω ως την Παρασκευή;
    • Την πήρες τη γιατρό τηλέφωνο? Εγώ όταν τον πήρα προχτές μου είπε ότι δεν πειράζει στο επόμενο ραντεβού δηλαδή 8/9 περίπου να του πάρει αίμα..αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να περιμένω τόσο..Δευτέρα θα πάρω τηλ να μου πει ποια μέρα να πάω..κι εγώ αγχώθηκα..εμένα στον υποθυρεοειδισμό μου γράφει επανάληψη εξέτασης και σ όλα τ αλλά φυσιολογικα
    • Θύμισέ μου πότε έχεις ραντεβού ξανά; 😊 τι ωραία έτσι να απολαμβάνεις τις στιγμές ,το σπιτάκι σας κ την κοιλιτσα σου  ❤️! Συμπτώματα δν έχεις πια σωστά; 😊  εμενα επιμένουν ακόμα αλλά έτσι ήμουν κ στο πρώτο παιδί μου άρα συνηθισμένα τα βουνά στα χιόνια 🤷🏼‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...