Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eliza Kats είπε:

Αχ κρίμα και ήταν εύκολο το 8/8 σαν ημερομηνία🤣🤣🤣 Αλλά μου αρέσει και το 12 σαν νούμερο οπότε οκ 😜 

Ναι καλύτερα λίγες μέρες ακόμα στην κοιλίτσα. Οπότε 15Αυγουστο θα είστε σπίτι σας και οι 4😁😁😁😁 

Χαχαχα ναι ήταν βολικο το 8/8 αλλά να που θα λείπει τότε 

13/8 εχει ο αντρας μου γενέθλια για μια μερα δεν θα έχουν μαζί αλλά δεν πειράζει ντράπηκα να του πω κιολας γιατρέ δεν με βάζεις μια μέρα μετά να έχουν μαζί γενέθλια ; 😂

Αλλά αν ήμουν στον ιδιώτη θα το έλεγα τώρα στο δημόσιο τα χειρουργεία φαντάζομαι δεν μπορείς να τα κανονισεις εσυ  

15/8 που θα είναι αργια θα μου δώσει εξιτήριο ; Θα έχουν κανέναν υπάλληλο να δουλεύει ; Γιατί το δημόσιο 15 Αύγουστο δεν δουλεύει και κανείς 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Το διαβασα μολις και ειπα κα το μοιραστω με ολες μας!! 

Υπάρχουν 3 τρόποι που η φύση απαντά στα θέλω σας. Ο πρώτος είναι όταν απαντά καταφατικά και σας δίνει ό,τι ζητάτε. Ο δεύτερος, όταν απαντά αρνητικά και σας δίνει μια εναλλακτική προοπτική. Ο τρίτος, όταν σας ζητά να περιμένετε και σας δίνει τον κόσμο όλο.”🙏🙏🙏🙏

Να με συγκινήσεις μεσημεριατικα🥹🥹🥹🥹Να μη γλυτώσω να κλάψω πάλι 🥹😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα σας... τι κάνετε;; Διαβάζω τα νέα σας και λίγο πολύ όλες έχουμε τα άγχη μας... 

Εγώ ξεκίνησα τα τεστακια ωορρηξίας, σήμερα έκανα το δεύτερο αλλά και πάλι αρνητικό, είμαι στην 10η μέρα του κύκλου οπότε θεω΄ρω ότι ειναι λογικό να είναι αρνητικό ακόμα ε;  Δεν μου βγάζει ούτε αχνή γραμμή... 

βρε @Kiddo μου τί ωραία που τα λές!! θα ήθελα να μάθω την ιστορία σου και το happy end σου. Νιώθω ότι έχεις περάσει πολλά

@anna_30 κορίτσι μου είναι πολύ νωρίς για να είναι ανεβασμένη η χοριακή σου, θεωρώ ότι από αύριο και μετά θα έχεις μεγάλη διαφορά!! 

@Mpourmpoulo μου αγκάλια σε τον εαυτό σου! Το μωράκι σου ήρθε για να μείνει! όλα θα πάνε καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας... τι κάνετε;; Διαβάζω τα νέα σας και λίγο πολύ όλες έχουμε τα άγχη μας... 

Εγώ ξεκίνησα τα τεστακια ωορρηξίας, σήμερα έκανα το δεύτερο αλλά και πάλι αρνητικό, είμαι στην 10η μέρα του κύκλου οπότε θεω΄ρω ότι ειναι λογικό να είναι αρνητικό ακόμα ε;  Δεν μου βγάζει ούτε αχνή γραμμή... 

βρε @Kiddo μου τί ωραία που τα λές!! θα ήθελα να μάθω την ιστορία σου και το happy end σου. Νιώθω ότι έχεις περάσει πολλά

@anna_30 κορίτσι μου είναι πολύ νωρίς για να είναι ανεβασμένη η χοριακή σου, θεωρώ ότι από αύριο και μετά θα έχεις μεγάλη διαφορά!! 

@Mpourmpoulo μου αγκάλια σε τον εαυτό σου! Το μωράκι σου ήρθε για να μείνει! όλα θα πάνε καλά!! 

Κορίτσι της ωορρηξίας βγάζουν πάντα γραμμή... περίεργο μου φαίνεται 🤔 εγώ κάνω τα ηλεκτρονικά και εκεί και αρνητικο που βγαίνει μέσα φαίνεται αχνή γραμμή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσι της ωορρηξίας βγάζουν πάντα γραμμή... περίεργο μου φαίνεται 🤔 εγώ κάνω τα ηλεκτρονικά και εκεί και αρνητικο που βγαίνει μέσα φαίνεται αχνή γραμμή 

Όντως; Πήρα τα one test και στις οδηγίες έλεγε ότι μια γραμμή είναι αρνητικό και ότι το θετικό είναι οι δύο πολύ έντονες γραμμές, όχι οι αχνές γραμμές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Όντως; Πήρα τα one test και στις οδηγίες έλεγε ότι μια γραμμή είναι αρνητικό και ότι το θετικό είναι οι δύο πολύ έντονες γραμμές, όχι οι αχνές γραμμές 

Ααα δεν ξέρω μήπως είναι διαφορετικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

Τι κατάκαρδα βρε πες του;;; 🤣🤣🤣 Ίσα ίσα!!! Εμείς πάρτυ θα κάναμε με τέτοιες εξετάσεις!!! 🤣🤣🤣🤣

Μέρα παρά μέρα τρυπιοταν (με ορμόνες διέγερσης) ο δικός μου επί σειρά 15-16 μηνών για να δούμε τεστοστερόνη στο 3.. Τι λέμε τώρα;;; 

Κορίτσια μου.. ξέρω ότι πολλές δεν θα το καταλάβετε αυτό που θα σας πω και ειλικρινά δεν θέλω να το παρεξηγησετε γιατί καταλαβαίνω ολόψυχα πιστέψτε με και το πως είναι το να προσπαθείς επί σωρεία μηνών και να μην έρχεται το πολυπόθητο.. Αλλά είστε πολύ τυχερές.. προσωπικά σας θεωρώ ευλογημένες..! Το να μπορείς να ξαπλώσεις με τον άνθρωπο σου στο κρεβάτι σας και μέσα από μια τόσο τρυφερή στιγμή να έρθει το θαύμα της ζωής σας..! Έστω και με το "πάσο" του..! Δεν ισχύει για όλα τα ζευγάρια εκεί έξω.. δυστυχώς υπάρχουν πολλά ζευγάρια εκεί έξω που δεν έχουν καμία πιθανότητα φυσιολογικής σύλληψης.. και δεν αναφέρομαι μόνο σε βασικά προβλήματα υπογονιμότητας που μπορεί να οδηγήσουν ένα ζευγάρι στην εξωσωματική.. υπάρχουν ζευγάρια εκεί έξω που δεν έχουν ωοθήκες, μήτρα, σπερματοζωάρια.. με μόνες δυνατότητες τη βαθιά τσέπη, τη ψυχική δύναμη και επιθυμία για ένα παιδί.. Σας το γράφω γιατί καταλαβαίνω ότι απελπιζεστε αλλά πρέπει να σκέφτεστε πιο αισιόδοξα.. για εμένα είστε ειλικρινά ευλογημένες..! Απολαύστε τις επαφές σας, κάντε τα μπανάκια σας, πιείτε τα κοκτέιλ σας.. σύντομα δεν θα μπορείτε!! 😘😘😘

Κορίτσι μου ήταν πολύ ωραίο το κείμενό σου! Πραγματικά με συγκίνησε! Γιατί κι εγώ όπως όλοι μας πιάνω πολλές φορές τον εαυτό μου να είναι ανυπόμονος ή απελπιζομαι για διάφορα θέματα. Και σκέφτομαι όπως μίλησες.. ότι πρέπει να εκτιμήσω όσα έχω, να κάνω υπομονή και όλα θα πάνε καλά, όλα θα έρθουν.. Για μένα, και ίσως για πολλές, δεν είναι εύκολο να διατηρώ αυτή τη στάση συνεχώς, πάντα ξεχνιέμαι και "ξανακυλω". Και είναι κ λογικό όταν προσπαθείς πολύ για κάτι κ δεν έρχεται. Αλλά το σημαντικό είναι να υπενθυμίζουμε όσο μπορούμε στον εαυτό μας πράγματα σαν αυτά που ανέφερες!

Αν θα ήθελες να μοιραστείς μαζί μας την ιστορία σου ή ένα κομμάτι αυτής, θα ήθελα πολύ να σε διαβάσω! Έχεις τώρα κάποιο παιδάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η eva_gge_lia είπε:

Να με συγκινήσεις μεσημεριατικα🥹🥹🥹🥹Να μη γλυτώσω να κλάψω πάλι 🥹😂

Το κλαμα φερνει δυναμη μεσα μας να το ξερεις!!!!....εμπιστοσυνη στο θεο!🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@flowerv κορίτσι μου θέλω ν σ πω κ γώ τη δίκη μου ιστορία!!! 3 χρόνια προσπαθειών! Ένα βήμα πριν ξεκινήσουμε άλλες διαδικασίες με σπερματεγχυσεις προσκλήσεις και τεκος εξωσωματική! Ο σύζυγος χάλια σπερμα , 1% φυσιολογικές μορφές και 8.000.000 ολικό αριθμό! Ο γιατρός μ μας έσωσε ν πάρει κατι βιταμίνες ο σύζυγος (πανάκριβες αλλά για εμάς θαυματουργές) και φυσικά διατροφή και άσκηση! Τρεις μήνες  πριν μείνω έγκυος σπερμοδιαγραμμα συζυγου θεαματική αλλαγή ! Ωστόσο μορφολογία και πάλι 1% και με πρόβλημα στη κεφαλή των σπερματοζωαρίων!Ο γιατρός τότε μας είπε ν κάνουμε παρακολούθηση δυο κύκλων και μετά πρόκληση κι μετά σπερματέγχυση! Τον μήνα π έμεινα έγκυος δν τον πιστευα καλύπτουν ήταν ένα. Μήνα πριν ξεκινήσουμε πρόκληση! Τον είχα βγάλει τελείως από το μυαλό μ! Μάλιστα θυμάμαι ν λέω τον άντρα μ Ε ας κάνουμε και άλλη μια επαφή μιας και το τεστ ωορρηξιας εγινε θετικό ! Η επαφή μας μηχανικά και εγώ ν τον έχω Καμμένο αυτόν τον μήνα τελείως! Και όμως ήρθε το σποράκι μ κ τώρα είμαι 16 εβδομάδων έγκυος! Δν πιστευα ποτέ ότι θ ερχόταν κ γ μένα η στογμη ν κρατήσω θετικό τεστ στα χέρια μ, ν δω τον πρώτο μ υπέρηχο, ν ακούσω την καρδούλα κλπ κλπ! Γ εμένα ήταν ένα άπιαστο όνειρο! Η ψυχολογία εννοείται στα τάρταρα αλλά ειλικρινα εκείνος ο μήνας ήταν ο ξεγραμμένος για μένα και ήμουν τέρμα χαλαρή! Και τσουπ ήρθε! 
τι κατάλαβα απ όλα αυτά ; Πρώτον έρχεται όποτε πραγματικά αυτό θέλει και δεύτερον το άγχος παίζει το πιο σημαντικό ρόλο γ μένα!!!! 
δεν θα σ πω βγαλτο από το μυαλό σ η χαλάρωσε η μη το σκέφτεσαι κλπ κλπ! Πίστεψε με όμως θ ρθει η στιγμή που θ πεις εσυ στον εαυτό σ τέλος τ βγάζω από το μυαλό μ κ όποτε έρθει γιατί θ έχεις κουραστεί πολύ ψυχολογικά και τότε θ ρθει!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλι πιστεύω οτι ειδικα στο πρωτο δεν μπορεις να τ βγαλεις απο τ μυαλο σου. Απλα αλλους μηνες το παιρνεις πιο χαλαρα, αλλους σε επηρεαζει περισσότερο.

Και ναι εκ του αποτελέσματος μπορει να λεμε οτι τ πηρα χαλαρα κ ηρθε αλλα οι περισσότερες κανατε τεστ την αναμενομενη της περιοδου αν οχι και νωριτερα. Το ηρθε οταν ήμουν χαλαρη σημαινει οτι δ εκανα τεστ ωορηξιας κ καταλαβα την καθυστέρηση μερες μετα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Όντως; Πήρα τα one test και στις οδηγίες έλεγε ότι μια γραμμή είναι αρνητικό και ότι το θετικό είναι οι δύο πολύ έντονες γραμμές, όχι οι αχνές γραμμές 

Κορίτσι μου καλησπέρα και εγω onestep πήρα αλλά βγάζει 2 γραμμές. Το αρνητικό είναι άχνη γραμμή μαι το θετικό είναι όταν η πρώτη είναι πιο έντονη από την δεύτερη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Χαχαχα ναι ήταν βολικο το 8/8 αλλά να που θα λείπει τότε 

13/8 εχει ο αντρας μου γενέθλια για μια μερα δεν θα έχουν μαζί αλλά δεν πειράζει ντράπηκα να του πω κιολας γιατρέ δεν με βάζεις μια μέρα μετά να έχουν μαζί γενέθλια ; 😂

Αλλά αν ήμουν στον ιδιώτη θα το έλεγα τώρα στο δημόσιο τα χειρουργεία φαντάζομαι δεν μπορείς να τα κανονισεις εσυ  

15/8 που θα είναι αργια θα μου δώσει εξιτήριο ; Θα έχουν κανέναν υπάλληλο να δουλεύει ; Γιατί το δημόσιο 15 Αύγουστο δεν δουλεύει και κανείς 🤷‍♀️

Χαχαχα λες να μείνεις μέσα; Δεν πειράζει πάρε το παιδί και φύγε 🤣 

Θυμήθηκα τώρα την ιστορία των γονιών μου όταν γεννήθηκα. Είχα μικρό κεφάλι και πίστευαν ότι έχω κάποιο πρόβλημα. Οπότε ερχόντουσαν κάθε τόσο και μου έπαιρναν αίμα και μου έκαναν εξετάσεις και δεν μπορούσα να ηρεμήσω ως μωρό. Και αυτοί λέει επειδή εγώ έκανα κάτι περίεργα πίστευαν ακόμα περισσότερο ότι κάτι έχω. Τελικά με πήραν νύχτα οι δικοί μου κρυφά από το νοσοκομείο και πήγαμε σπίτι. Εκεί ηρέμησα λένε. Τελικά μια χαρά κορίτσια δεν έχω κάτι, απλά έχω σχετικά μικρό κεφάλι 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Να είσαι καλά ευχαριστώ 😊

ΠΗΤ έχω κανονικά 23/8

23/08 πέρυσι γέννησα κ εγώ το αγοράκι μου! Με το καλό εύχομαι 💙 να είναι γερό κι εσύ να μην ταλαιπωρηθείς κορίτσι μου ! Μακάρι να έχουμε την ίδια μέρα γενέθλια 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Χαχαχα λες να μείνεις μέσα; Δεν πειράζει πάρε το παιδί και φύγε 🤣 

Θυμήθηκα τώρα την ιστορία των γονιών μου όταν γεννήθηκα. Είχα μικρό κεφάλι και πίστευαν ότι έχω κάποιο πρόβλημα. Οπότε ερχόντουσαν κάθε τόσο και μου έπαιρναν αίμα και μου έκαναν εξετάσεις και δεν μπορούσα να ηρεμήσω ως μωρό. Και αυτοί λέει επειδή εγώ έκανα κάτι περίεργα πίστευαν ακόμα περισσότερο ότι κάτι έχω. Τελικά με πήραν νύχτα οι δικοί μου κρυφά από το νοσοκομείο και πήγαμε σπίτι. Εκεί ηρέμησα λένε. Τελικά μια χαρά κορίτσια δεν έχω κάτι, απλά έχω σχετικά μικρό κεφάλι 🤣🤣

Αλήθεια; Σε πήραν κρυφά ; Χαχαχα απίστευτο 🥰

για μέσα με κόβω δυστηχως αν ήμουν σε ιδιωτικό θα με έβγαζαν δεν με πειράζει τόσο αυτό το να κάθησε μια μέρα παρά πάνω το παιδί μου θα λείπω τόσες μερες σκέφτομαι και με στεναχωρεί 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Amp92 είπε:

23/08 πέρυσι γέννησα κ εγώ το αγοράκι μου! Με το καλό εύχομαι 💙 να είναι γερό κι εσύ να μην ταλαιπωρηθείς κορίτσι μου ! Μακάρι να έχουμε την ίδια μέρα γενέθλια 😜

12/8 με εχει κλεισει προγραμματισμένα για καισαρική δεν με αφηνει πιο πολύ 38 εβδ και 3 μερες θα είμαι τότε 

να σου ζήσει το αγορακι 

την κόρη μου 27/8 την γέννησα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elk είπε:

12/8 με εχει κλεισει προγραμματισμένα για καισαρική δεν με αφηνει πιο πολύ 38 εβδ και 3 μερες θα είμαι τότε 

να σου ζήσει το αγορακι 

την κόρη μου 27/8 την γέννησα 

Έπρεπε να διαβάσω μέχρι τέλους και θα το ήξερα,βιάστηκα να απαντήσω. ! 😜 με το καλό λοιπόν!!! 🤍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk θα του το πεις απο πριν οτι θελεις να βγεις οσο πιο αμεσα γίνεται. Ισα ισα στο δημοσιο πιο ευκολα θα σε βγαλουν απο οτι στο ιδιωτικό που χάνουν μιας μερας εσοδα. Εγω στο 2ο π εκανα καισαρικη στις 3 μερες εφυγα. Μ εδωσε η δικη μ γιατρός το οκ, πηρα κ τ οκ για το παιδι απο την παιδιατρο κ απο την κλινικη (ιδιωτικη) δ ήθελαν να με αφήσουν. Γτ χανανε μιας μέρας τα λεφτα. Μαλωσα κ μια χαρα βγηκαμε. Σε καταλαβαινω απολυτα. Εμενα η μεγαλη μ ηταν 21 μηνών. 3 μερες εκλαιγα π δ την εβλεπα. Και σκεψου δεν ειμαι απο αυτες π δεν αποχωριζεται τα παιδια της. Κατι οι ορμονες, κατι π μου τη φερανε κ την ειδα. Ασε πολυ κλαμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Amp92 23/08 ειναι τα 9μερα της Παναγίας. Στους Λειψους εχει παναγια π γιορτάζει εκεινη τη μερα. Ειναι η αγαπημενη μου γιορτή. Αν καταφερω κ μεινω εγκυος ξανα και πανε ολα καλα το χω ταξει οτι θα δωσω τ ονομα της. Ειναι πολυ σημαδιακη ημερομηνία για μενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Elk θα του το πεις απο πριν οτι θελεις να βγεις οσο πιο αμεσα γίνεται. Ισα ισα στο δημοσιο πιο ευκολα θα σε βγαλουν απο οτι στο ιδιωτικό που χάνουν μιας μερας εσοδα. Εγω στο 2ο π εκανα καισαρικη στις 3 μερες εφυγα. Μ εδωσε η δικη μ γιατρός το οκ, πηρα κ τ οκ για το παιδι απο την παιδιατρο κ απο την κλινικη (ιδιωτικη) δ ήθελαν να με αφήσουν. Γτ χανανε μιας μέρας τα λεφτα. Μαλωσα κ μια χαρα βγηκαμε. Σε καταλαβαινω απολυτα. Εμενα η μεγαλη μ ηταν 21 μηνών. 3 μερες εκλαιγα π δ την εβλεπα. Και σκεψου δεν ειμαι απο αυτες π δεν αποχωριζεται τα παιδια της. Κατι οι ορμονες, κατι π μου τη φερανε κ την ειδα. Ασε πολυ κλαμα.

15/8 θα είναι η 3 ημέρα που θα πρέπει να φυγω ο γιατρός μου θα είναι στο νοσοκομείο γιατί έχει γεννά εκείνη την μέρα το άκουσα που το έλεγε στην μαία πως θα δουλεύει 

το θέμα είναι αν θα υπάρχουν υπάλληλοι στα γραφεία που κάνουν την χαρτούρα 🤷‍♀️

Θα το ρωτήσω όταν ξανά πάω για να ξέρω 

εγω βράδυ δεν την έχω αφήσει την κόρη μου θα είναι πρώτη φορά και όσο να πεις κοιμόμαστε μαζί θα μου κακοφανεί αλλά και τι να κάνω.. εμένα δεν μπορούν να μου την φέρουν ίσως και καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Amp92 23/08 ειναι τα 9μερα της Παναγίας. Στους Λειψους εχει παναγια π γιορτάζει εκεινη τη μερα. Ειναι η αγαπημενη μου γιορτή. Αν καταφερω κ μεινω εγκυος ξανα και πανε ολα καλα το χω ταξει οτι θα δωσω τ ονομα της. Ειναι πολυ σημαδιακη ημερομηνία για μενα.

Αμήν 🙏 στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!!

Και Εγώ το έχω τάξει το μωρό αν έρθει....θα δώσω όνομα Αγίου..μακάρι να έρθουν τα τρίτα μας μωράκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Amp92 23/08 ειναι τα 9μερα της Παναγίας. Στους Λειψους εχει παναγια π γιορτάζει εκεινη τη μερα. Ειναι η αγαπημενη μου γιορτή. Αν καταφερω κ μεινω εγκυος ξανα και πανε ολα καλα το χω ταξει οτι θα δωσω τ ονομα της. Ειναι πολυ σημαδιακη ημερομηνία για μενα.

Ναι είναι τα 9μερα όντως.. τελικά το ξέρει πολύς κόσμος,  πίστευα το ξέραμε μόνο εμείς 😜 εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να το καταφέρεις ! Θα το σκεφτώ ειδικότερα φέτος εκείνη την ημέρα των γενεθλίων του γιου μου για να σου φέρουμε γούρι και να μας πεις τα ευχάριστα από Σεπτέμβρη!!! 🙏🏻🙏🏻🥹🥹η πίστη κάνει θαύματα 💫

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω για τις ευχες κοριτσι μου!!!🫶🫶🫶

Εγω εκανα εξωσωματικη κ στον υπερηχο ειδαμε 2 καρδουλες να χτυπανε!!!💓💓🥹

Μακαρι να συνεχισουμε ετσι καλα μεχρι το τελος και του χρονου να τρεχουμε κ να μη φτανουμε!!!😂😂

Κορίτσι μου γλυκό... Με το καλό τα μπουμπούκια σας!!! Πότε είναι η ΠΗΤ με το καλό;;; αν και τα δίδυμα τα παίρνουν νωρίτερα λένε εδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa @Amp92 σας ευχαριστώ κοριτσια! Με συγκινεται 22 /08 εκανα τη διακοπη. Μεσα μ ειχα μια ελπιδα να ημουν εγκυος μέχρι εκεινη την ημερομηνία αλλα δ τ βλεπω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

15/8 θα είναι η 3 ημέρα που θα πρέπει να φυγω ο γιατρός μου θα είναι στο νοσοκομείο γιατί έχει γεννά εκείνη την μέρα το άκουσα που το έλεγε στην μαία πως θα δουλεύει 

το θέμα είναι αν θα υπάρχουν υπάλληλοι στα γραφεία που κάνουν την χαρτούρα 🤷‍♀️

Θα το ρωτήσω όταν ξανά πάω για να ξέρω 

εγω βράδυ δεν την έχω αφήσει την κόρη μου θα είναι πρώτη φορά και όσο να πεις κοιμόμαστε μαζί θα μου κακοφανεί αλλά και τι να κάνω.. εμένα δεν μπορούν να μου την φέρουν ίσως και καλύτερα 

Το ίδιο θέμα είχα κ εγώ με την κόρη μου 2 ετών ακριβώς. Πρώτη φορά την άφηνα. Κ δεν ήθελα να την φέρουν γιατί ήμουν σίγουρη ότι θα επηρεαστεί. Εεε με πήρε  βιντεοκλήση ο μπαμπάς της κ με είδε κ δυστυχώς επηρεάστηκε παρά πολύ. Μην τα πολυλογώ και στα δυο μου παιδιά σε ιδιωτικό έφυγα την επόμενη μέρα. Υπέγραψα κ έφυγα δεν σήκωνα αντίρρηση (το πρώτο σε ιδιωτικό Αθήνα κ το δεύτερο σε ιδιωτικό Λάρισα)

 Βέβαια ήμουν με φυσιολογικό τοκετό (ίσως με καισαρική να μην επιτρέπουν την επόμενη ημέρα γιατί είναι χειρουργείο) 

Αίμα από την πατούσα πήρε η παιδίατρο στο πρώτο την επόμενη μέρα κ το πήγε ο αντρας μου στο Ινστιτούτο Υγείας του παιδιού που ήταν δίπλα μας κ στο δεύτερο πήρε αίμα η παιδίατρος κ το πήγε ο άντρας μου στην κλινικη. Δεν χρειάστηκε να τρέχω το μωρό καθόλου. 

τωρα στο τρίτο δεν το συζητώ την επόμενη μέρα έχω φύγει (κι αυτήν την μέρα μέρα που θα κάτσω πολύ θα είναι 😂

 

να είσαι δυνατή το παιδάκι σου θα απασχοληθεί να ξέρεις, θα σε σκέφτεται αλλά θα ξεχνιέται αν έχει τον μπαμπά της κιόλας. ❤️ μου το έλεγαν κ δεν το πίστευα. Αν δεν κάναμε το λάθος να μας δει μέσω βιντεοκλήσης θα ήταν καλύτερα κ για τις δυο μας. 
 

ολα να πάνε καλά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...