Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Ναι ησυχασαμε!!! Βεβαια βγηκε τη μια μερα το αποτελεσμα κ την επομενη βγηκε ποσο προσφατα ειναι τα αντισωματα οποτε αγχωθηκαμε λιγο..

Τελος καλο, ολα καλα!!🥰

Τωρα με τρωει το αγχος αν συνεχιζουν ολα καλα.. 🤪 δν ηρεμουμε ποτε ε;;

ευτυχως που ειμαι σε διακοπες κ ξεχνιεμαι καπως...

Μόλις αρχίσεις να τα νιώθεις κάπως θα ηρεμείς, γιατί θα ξέρεις πως είναι καλά! Βέβαια θα υπάρχουν και μέρες που θα είναι λίγο πιο ήσυχα, οπότε τότε θα αρχίζεις να τρως σοκολάτες, να πίνεις κρύο νερό, θα πιέζεις την κοιλίτσα μέχρι να πάρεις απάντηση-κλωτσιτσα από τα μωράκια! Χαχαχα είναι πολύ όμορφο ταξίδι, γεμάτο άγχος βεβαια! Αλλά χαλάλι τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια μας διάβασα τα νέα σας με τη σειρά ❤️

 

@Antonia2 είσαι πολύ ψηλή κορίτσι μου για το ύψος σου είσαι λεπτή (εγώ είμαι 20εκ κοντύτερη κατεβαίνεις από στρατόσφαιρα κ με βρίσκεις 😂😂😂😂

λοιπον μέχρι τώρα έχουμε πολλά αγοράκια 💙 @Annoula1995 υπέροχα που πήγαν όλα καλά κ είδατε κ το φύλο αφού ήταν σε καλή θέση 💙 με το καλό όλα να κυλήσουν έτσι ευχάριστα μέχρι το τέλος! 
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η barbounaki04 είπε:

Κ εγώ δίδυμα με φυσική σύλληψη και είμαι τρομοκρατημένη.. προσπαθώ να σκέφτομαι αισιόδοξα,αλλά φοβάμαι τόσο πολύ για προωρότητα κοκ 

 

Πότε περιμένεις τα μωράκια σου;;; Με το καλό εύχομαι! 
πόσων εβδομάδων είσαι τώρα; ❤️

 

Πάντως αν το δούμε ψύχραιμα πλέον τα μωράκια που γεννιούνται στον 9ο λόγω της προόδου της ιατρικής δεν αντιμετωπίζουν κανένα πρόβλημα! Όλα θα πάνε καλά στο λέω με σιγουριά! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η giogo είπε:

Εγώ δεν έχω πάρει κιλά αλλά η κοιλιά φαίνεται αρκετά. Ειδικά μετά το απόγευμα αποκτά άλλη διάσταση 😂

Έχεις και διδυμάκια εσύ και όσο να ναι...... Με το καλό κορίτσι μου οι εξετάσεις σου, εύχομαι να είναι όλα καλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ τώρα αξιώθηκα λίγες ώρες πριν να μπω στο σάιτ του εμβρυολόγου 😂 κ κάνει ευτυχώς 3D άρα θα έχω κ από τα τρια τα παιδάκια μου! Δεν θα ήθελα να αδικήσω κάποιο είναι η αλήθεια 😂😂🤪🤪 ορμόνες γαρ! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Κορίτσια εγώ τώρα αξιώθηκα λίγες ώρες πριν να μπω στο σάιτ του εμβρυολόγου 😂 κ κάνει ευτυχώς 3D άρα θα έχω κ από τα τρια τα παιδάκια μου! Δεν θα ήθελα να αδικήσω κάποιο είναι η αλήθεια 😂😂🤪🤪 ορμόνες γαρ! 

 

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Σήμερα είναι το ραντεβού σου!! Τώρα έχεις το Ραντεβού?? Τόσο πρωί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Σήμερα είναι το ραντεβού σου!! Τώρα έχεις το Ραντεβού?? Τόσο πρωί?

Όχι όχι 4 η ώρα το έχω 

αλλα στην Ελλάδα είναι 5 εκείνη την ώρα. 
 

ομως ξύπνησα και λέω εεε ήρθε η ώρα να τσεκάρω που είναι ο γιατρός, τι προσφέρει κτλ κτλ 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

Μόλις αρχίσεις να τα νιώθεις κάπως θα ηρεμείς, γιατί θα ξέρεις πως είναι καλά! Βέβαια θα υπάρχουν και μέρες που θα είναι λίγο πιο ήσυχα, οπότε τότε θα αρχίζεις να τρως σοκολάτες, να πίνεις κρύο νερό, θα πιέζεις την κοιλίτσα μέχρι να πάρεις απάντηση-κλωτσιτσα από τα μωράκια! Χαχαχα είναι πολύ όμορφο ταξίδι, γεμάτο άγχος βεβαια! Αλλά χαλάλι τους!

Καλημερα Ελπιδα μου!!! 😍

Μολις αρχισουν να κλωτσανε θα ηρεμω απο το αγχος κ θα γκρινιαζω γ το κλωτσιδι που θα τρωω!!!😂😂😂😂 καλα στην αρχη θα ειναι τελειο σλλα οταν μεγαλωσουν με το καλο, χαμος θα γινει!!! Ειναι και 2... Ταμπουρλο θ παιζουν στην κοιλια μου!!! 🥁🥁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η barbounaki04 είπε:

Κ εγώ δίδυμα με φυσική σύλληψη και είμαι τρομοκρατημένη.. προσπαθώ να σκέφτομαι αισιόδοξα,αλλά φοβάμαι τόσο πολύ για προωρότητα κοκ 

 

Καλημερα κοριτσι μου!!! 🥰

Καλως ηρθες στην ομαδα μας!!! ❤️

Διδυμα με φυσικη συλληψη ε;;; μπραβο σας!!! Να πανε ολα τελεια ως το τελος!!! 🙏🤰❤️🧿

Ποσων εβδ εισαι;;; γεννας μαζι μας τον Φλεβαρη του 2025;; Ειναι στον ιδιο σακο τα μωρακια σας ή σε διαφορετικους;

Μου φαινεται πρεπει να ανοιξουμε μια ομαδα για διδυμομανουλες γτ η αληθεια ειναι οτι τα αγχη μας κ οι προβληματισμοι ειναι πολλοι.. η μια να ξεσηκωνει την αλλη!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η giogo είπε:

Εγώ έχω ΠΗΤ 13/2 αλλά κι εμένα μου έχει πει ο γιατρός πάμε για 37-38η βδομάδα, οπότε προς τέλος Ιανουαρίου.

Σ' ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλα τα κορίτσια και σε λίγους μήνες να συζητάμε πόσο μας παιδευουν τα ζουζούνια μας 😍😍😍

Ναι το έχουμε συζητήσει για NIPT. Ο γιατρός της εξωσωματικής επέμενε να την κάνω πριν την αυχενική. Ο γυναικολόγος μου μου είπε να δούμε πρώτα την αυχενική και να αποφασίσουμε. Αυτό που με προβλημάτισε είναι ότι ο εμβρυομητρικος μου είπε ότι στις δίδυμες κυησεις η ακρίβεια της εξέτασης πέφτει λίγο είναι 97% αλλά και πάλι είναι πάνω από την αυχενική (95%). 

Μπορώ να πω ότι τα μωράκια συνεργαστηκαν άψογα στην αυχενική είχαν πάρει και τα 2 την κατάλληλη θέση και απλά κολυμπουσαν χωρίς να κάνουν τούμπες οπότε τελειώσαμε σχετικά γρήγορα. Το ένα είναι γενικά πιο ήσυχο αλλά σ αυτό τον υπέρηχο συνεργάστηκε και το πιο ζωηρό 😂😂😂

Να πανε ολα καλα ως το τελος κοριτσι μου!! 🥰❤️

Δυο μωρακια ισον διπλες εννοιες η αληθεια ειναι... οσο πλησιαζει η αυχενικη σκεφτομαι, αν το ενα μας κουκουνι εχει καποιο θεμα;; οχι οτι δν ειμαι θετικη, αλλα με τρωνε κ λιγο τα υποθετικα "αν" που δν τελειωνουν!!😇

Τελεια μ την αυχενικη σας!!! Μακαρι ν κυλησει ετσι ομορφα κ σ εμας!!! 🥰🥰

Η πητ που μας εδωσες ειναι βασει αυχενικης;; γτ νομιζω ισως αλλαξει κατα την αυχενικη σχετικα με την πρωτη εκτιμηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Annoula1995 είπε:

Κορίτσια όλα πήγαν τέλεια στην αυχενική!!!τα βρήκε όλα απόλυτα φυσιολογικά και οι πιθανότητες όλες μειωμένες!!επίσης σχεδόν σίγουρο ότι είναι αγοράκι💙ΠΗΤ 10/2.

@Xrisa95 Καλή επιτυχία για αύριο!!!όλα να πάνε τέλεια!!!😘

Ευχαριστώ πολύ @Xrisa95!!!!😘😘μακάρι να πάνε όλα καλά!!!έχω αρκετό άγχος!!το πρωί έκανα τ αιματολογικά και περιμένω τώρα από ώρα σε ώρα να βγουν...και το απόγευμα στις 7 έχω την εξέταση!!! Θα σας ενημερώσω σύντομα🙂

Μπραβο Αννουλα!!!! 😁😁😁🥰🥰🥰🥰

Με το καλο να ερθει το αντρακι σας γερο στην αγκαλια σας!!!🙏🙏🤰🧿🧿🧿🧿💙💙💙🤱

Με το καλο κ τα υπολοιπα αποτελεσματα!!!🤞🤞🤞 θα περιμενουμε τα νεα σου!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια μας διάβασα τα νέα σας με τη σειρά ❤️

 

@Antonia2 είσαι πολύ ψηλή κορίτσι μου για το ύψος σου είσαι λεπτή (εγώ είμαι 20εκ κοντύτερη κατεβαίνεις από στρατόσφαιρα κ με βρίσκεις 😂😂😂😂

λοιπον μέχρι τώρα έχουμε πολλά αγοράκια 💙 @Annoula1995 υπέροχα που πήγαν όλα καλά κ είδατε κ το φύλο αφού ήταν σε καλή θέση 💙 με το καλό όλα να κυλήσουν έτσι ευχάριστα μέχρι το τέλος! 
 

 

Καλημερα Χρυσα μου!!! ❤️☀️ 

Χαχα!! Νομιζω κανονικη με λες γ τα κιλα μου!!! Ολα καλα!!!

Το αγαπω το σωμα μου κ τωρα που θα μας χαρισει τα πιο πολυτιμα δωρα της ζωης μας, το αγαπω ακομη πιο πολυ!!!😍😍😍 

Μονο ο αντρας μου δε μπορει να το αγαπησει αυτη την περιοδο!!!😂😂😂 ποσο κριμα... κι εχουμε μια ορεξη... 🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

Κορίτσια εγώ τώρα αξιώθηκα λίγες ώρες πριν να μπω στο σάιτ του εμβρυολόγου 😂 κ κάνει ευτυχώς 3D άρα θα έχω κ από τα τρια τα παιδάκια μου! Δεν θα ήθελα να αδικήσω κάποιο είναι η αλήθεια 😂😂🤪🤪 ορμόνες γαρ! 

 

Τελειαααα!!! Με το καλο Χρυσα μου!!!🙏🙏🤰🧿❤️🤩

να δεις το μωρακι σου, να ειναι γερο κ μακαρι να δειτε κ φυλο!!!🥰🥰🥰

Το απογευμα θ περιμενουμε νεα σου!!! 💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου τώρα είδα και εγώ το μύνημα!! Όντως το προηγούμενο ποστ χάθηκε αλλά τώρα το βρήκα και το διάβασα!! Ήσουν αρκετά απαισιόδοξη αλλά ελπίζω αυτό να άλλαξε μιας και έφτασες μέχρι την αυχενική άρα οι πιθανότητες να πάει κάτι στραβά έχουν μειωθεί πάρα πολύ!! Εύχομαι να είναι όλα τέλεια σήμερα και πιστεύω ότι θα είναι!! Είσαι ακόμα δοκιμαστικό μέλος και θα αργούν τα μυνήματα σου αρκετά! Προσπάθησε να γράψεις τα νέα σου σε πολλές δημοσιεύσεις έτσι ώστε να φτάσεις τις 20 και να μπορούμε να επικοινωνήσουμε καλύτερα!! Περιμένουμε τα νέα σου♥️

Αννιτα μου η αλήθεια είναι στην αρχή ήμουν αρκετά αγχωμένη, όσο όμως περνάει ο καιρός και πλησιάζουμε στον 4ο μήνα φεύγει και λίγο άγχος. 

Είδα έχουμε ΠΗΤ και επόμενο υπέρηχο ίδια μέρα ❤️.

Γράφω όσο περισσότερα μπορώ αλλά υπάρχει και περιορισμός ανά μέρα. Πιστεύω σε λίγες μέρες θα μπορούμε να τα λέμε πιο άμεσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η barbounaki04 είπε:

Κ εγώ δίδυμα με φυσική σύλληψη και είμαι τρομοκρατημένη.. προσπαθώ να σκέφτομαι αισιόδοξα,αλλά φοβάμαι τόσο πολύ για προωρότητα κοκ 

 

Τέλεια κορίτσι μου!!! Γεμίζει η ομάδα διδυμομανουλες 😍😍😍

Κι εμένα η προωρότητα είναι μια βασική ανησυχία μου αλλά από την άλλη πλέον υπάρχουν πολλές δυνατότητες και τα προωρακια είναι πολύ δυνατά ❤️

Εγώ λέω στον εαυτό μου ένα βήμα τη φορά γιατί το άγχος δεν είναι καλό σύμβουλος (δε με ακούω πάντα βέβαια 😂). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Έχεις και διδυμάκια εσύ και όσο να ναι...... Με το καλό κορίτσι μου οι εξετάσεις σου, εύχομαι να είναι όλα καλα!!!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ Λευκή μου!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όλα καλά το μωράκι υγιέστατο. 

Είναι αγόρι 🤷🏼‍♀️💙🎉  δν το πιστεύω ακόμα ότι έχω πάλι αγόρι χαχαχα. Έχω κ κορίτσι δν λέω αλλά η τεστοστερόνη στο σπίτι θα απογειωθεί. 
 

την άλλη εβδοαμαδα θα κάνω κ την Νιπτ που την καλύπτει το ταμείο κ θα σιγουρέψουμε κ το φύλο (αν κ ήταν σίγουρος ο γιατρός κ δν χρειάστηκε να το πει πρώτο  το είδα πλέον έχω εμπειρία  κ μου το επιβεβαίωσε.😂

 

κορίτσια λιώνω γιατί εκτός από φωτό 3d k 4d μου έστειλε κ βίντεο το μωρό από το μηχάνημα κατευθείαν μπήκα κ το κατέβασα από I cloud. Το βίντεο δείχνει το μωρό να πιπιλαει το χεράκι του κ να κουνιέται. Καλά κάθε εγκυμοσύνη κ νέα εμπειρία. Το έχω δει 100 φορές μέχρι τώρα χαχαχα 

θα τον ξανά δουμε τον εμβρυολογο  στην β επιπέδου τώρα με το καλό.🙏🏼

 

αααα είμαι 12+3 με πητ 15.02.2025 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

Κορίτσια μου όλα καλά το μωράκι υγιέστατο. 

Είναι αγόρι 🤷🏼‍♀️💙🎉  δν το πιστεύω ακόμα ότι έχω πάλι αγόρι χαχαχα. Έχω κ κορίτσι δν λέω αλλά η τεστοστερόνη στο σπίτι θα απογειωθεί. 
 

την άλλη εβδοαμαδα θα κάνω κ την Νιπτ που την καλύπτει το ταμείο κ θα σιγουρέψουμε κ το φύλο (αν κ ήταν σίγουρος ο γιατρός κ δν χρειάστηκε να το πει πρώτο  το είδα πλέον έχω εμπειρία  κ μου το επιβεβαίωσε.😂

 

κορίτσια λιώνω γιατί εκτός από φωτό 3d k 4d μου έστειλε κ βίντεο το μωρό από το μηχάνημα κατευθείαν μπήκα κ το κατέβασα από I cloud. Το βίντεο δείχνει το μωρό να πιπιλαει το χεράκι του κ να κουνιέται. Καλά κάθε εγκυμοσύνη κ νέα εμπειρία. Το έχω δει 100 φορές μέχρι τώρα χαχαχα 

θα τον ξανά δουμε τον εμβρυολογο  στην β επιπέδου τώρα με το καλό.🙏🏼

 

αααα είμαι 12+3 με πητ 15.02.2025 😊 

Αχ Χρύσα μου μπράβο κορίτσι μου όλα είναι τέλεια🥰🥰🥰🩵🩵🩵🩵🩵🩵

Αγοράκι ξανά λοιπόν ε?? Χαχαχχα στην έκανε την έκπληξη 🩵 .. έχουμε γεμίσει το θέμα με μπλέ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

Κορίτσια μου όλα καλά το μωράκι υγιέστατο. 

Είναι αγόρι 🤷🏼‍♀️💙🎉  δν το πιστεύω ακόμα ότι έχω πάλι αγόρι χαχαχα. Έχω κ κορίτσι δν λέω αλλά η τεστοστερόνη στο σπίτι θα απογειωθεί. 
 

την άλλη εβδοαμαδα θα κάνω κ την Νιπτ που την καλύπτει το ταμείο κ θα σιγουρέψουμε κ το φύλο (αν κ ήταν σίγουρος ο γιατρός κ δν χρειάστηκε να το πει πρώτο  το είδα πλέον έχω εμπειρία  κ μου το επιβεβαίωσε.😂

 

κορίτσια λιώνω γιατί εκτός από φωτό 3d k 4d μου έστειλε κ βίντεο το μωρό από το μηχάνημα κατευθείαν μπήκα κ το κατέβασα από I cloud. Το βίντεο δείχνει το μωρό να πιπιλαει το χεράκι του κ να κουνιέται. Καλά κάθε εγκυμοσύνη κ νέα εμπειρία. Το έχω δει 100 φορές μέχρι τώρα χαχαχα 

θα τον ξανά δουμε τον εμβρυολογο  στην β επιπέδου τώρα με το καλό.🙏🏼

 

αααα είμαι 12+3 με πητ 15.02.2025 😊 

Μπράβο Χρυσα!!!τι καλά!!!😃😚 Εμένα πάλι π με είπε αγόρι συνεχίζω να πιστεύω ότι μπορεί να είναι κορίτσι δεν ξέρω γιατί😛😛να σου στείλω και το δικό μου να μου πεις τι σου φαίνεται;;😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Αχ Χρύσα μου μπράβο κορίτσι μου όλα είναι τέλεια🥰🥰🥰🩵🩵🩵🩵🩵🩵

Αγοράκι ξανά λοιπόν ε?? Χαχαχχα στην έκανε την έκπληξη 🩵 .. έχουμε γεμίσει το θέμα με μπλέ! 

Δν έχω άλλες αντιδράσεις 🥹🥹🥹

 

αγορι αγόρι πιάναμε τα κεφάλια μας εμείς 😂😂😂 αλλά εντάξει το πρώτο κ έντονο σοκ το είχα στο πρώτο αγόρι που έκανα τώρα το ξεπέρασα πιο γρήγορα αλλά ξέρω τι με περιμένει 🤪

 

Αντε στα υπόλοιπα κορίτσια που δν ξέρουν ακόμα φύλο κανονίστε  ψάχνουμε νύφες εδώ μην αναγκαστούμε να πάμε σε άλλο θέμα για να βρούμε υποψήφιες 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Annoula1995 είπε:

Μπράβο Χρυσα!!!τι καλά!!!😃😚 Εμένα πάλι π με είπε αγόρι συνεχίζω να πιστεύω ότι μπορεί να είναι κορίτσι δεν ξέρω γιατί😛😛να σου στείλω και το δικό μου να μου πεις τι σου φαίνεται;;😋😋

χαχαχα στείλε μου κορίτσι μου αλλά να ξέρεις αν ο γιατρός είναι σίγουρος γιατί τον βοήθησε κ η θέση δύσκολο να αλλάξει 🤷🏼‍♀️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου τέλεια νέα!!!

Φοβερή εμπειρία αυτή με το βίντεο κρίμα που δεν υπάρχει κι εδώ κάτι αντίστοιχο!!

Εγώ κορίτσια πήρα τα αποτελέσματα της ΝΙΠΤ και είναι τέλεια!!

Υπάρχει όμως μια ανατροπή!!

Περιμένω κοριτσάκι τελικά!!!🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elenaki_ είπε:

Χρύσα μου τέλεια νέα!!!

Φοβερή εμπειρία αυτή με το βίντεο κρίμα που δεν υπάρχει κι εδώ κάτι αντίστοιχο!!

Εγώ κορίτσια πήρα τα αποτελέσματα της ΝΙΠΤ και είναι τέλεια!!

Υπάρχει όμως μια ανατροπή!!

Περιμένω κοριτσάκι τελικά!!!🩷

Μπράβο Έλενα !!!να ηρεμήσεις τώρα😃

Να το πρώτο κοριτσάκι 🌷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

χαχαχα στείλε μου κορίτσι μου αλλά να ξέρεις αν ο γιατρός είναι σίγουρος γιατί τον βοήθησε κ η θέση δύσκολο να αλλάξει 🤷🏼‍♀️ 

Χαχα τι να πω...απλώς επειδή έχω ψάξει διάφορα βιντεάκια για το πώς φαίνεται το αγόρι και το κορίτσι δεν είμαι σίγουρη ότι Μ μοιάζει με αγόρι 😛από την άλλη η γιατρός μάλλον θ ξέρει καλύτερα!😋υπομονή και θ σιγουρευτούμε σε κάνα 2 μηνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...