Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

στις On 25/7/2024 at 9:36 ΜΜ, ο/η Annoula1995 είπε:

Γεια σας κορίτσια!θα ήθελα να μπω κι εγώ στην παρέα σας!αύριο κλείνω τις 11 εβδομάδες και έχω αυχενική στις 5 Αύγουστου!

Κορίτσι μου καλώς ήρθες στην παρέα μας!! Πόσο χαίρομαι που γινόμαστε περισσότερες!! Είσαι καινούργιο μέλος οπότε οι δημοσιεύσεις σου θα αργούν αρκετά να ανεβαίνουν!! Όταν περάσεις τις 20 τότε θα βγεις από δοκιμαστικό μέλος και θα βλέπουμε κατευθείαν τις αναρτήσεις σου!! Γι'αυτό γράψε μας διαφορά πράγματα για σένα ηλικία πόσα παιδιά έχεις αν έχεις κτλ αλλά γραφτά σε διαφορετικές δημοσιεύσεις για να φτάσεις τις 20 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου καλώς ήρθες στην παρέα μας!! Πόσο χαίρομαι που γινόμαστε περισσότερες!! Είσαι καινούργιο μέλος οπότε οι δημοσιεύσεις σου θα αργούν αρκετά να ανεβαίνουν!! Όταν περάσεις τις 20 τότε θα βγεις από δοκιμαστικό μέλος και θα βλέπουμε κατευθείαν τις αναρτήσεις σου!! Γι'αυτό γράψε μας διαφορά πράγματα για σένα ηλικία πόσα παιδιά έχεις αν έχεις κτλ αλλά γραφτά σε διαφορετικές δημοσιεύσεις για να φτάσεις τις 20 🥰🥰

Καλησπέρα σε όλες😄είμαι 29!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Annoula1995 λογικά είμαστε συνομήλικες ❤️ 

καλως όρισες στην παρέα γράψε μας όπως σου είπε κ η Αννίτα διάφορα πράγματα για εσένα για να βγεις από δοκιμαστικό μέλος κ να σε μάθουμε! Με το καλό η αυχενική 😍😍

 

@annitakianna είσαι φοβερή που τα ξεθάβεις τα μνμ  ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

@Annoula1995 λογικά είμαστε συνομήλικες ❤️ 

καλως όρισες στην παρέα γράψε μας όπως σου είπε κ η Αννίτα διάφορα πράγματα για εσένα για να βγεις από δοκιμαστικό μέλος κ να σε μάθουμε! Με το καλό η αυχενική 😍😍

 

@annitakianna είσαι φοβερή που τα ξεθάβεις τα μνμ  ❤️ 

Αχ είδες?? Εγώ πάντα κοιτάω γι'αυτό το λόγο!! Ψάχνω να βρω μήπως μπήκε κανένα άλλο κορίτσι.. τώρα το καλοκαίρι νομίζω ότι οι διαχειριστές κάνουν διακοπές οπότε εγκρίνονται πολύ αργά οι δημοσιεύσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/7/2024 at 9:36 ΜΜ, ο/η Annoula1995 είπε:

Γεια σας κορίτσια!θα ήθελα να μπω κι εγώ στην παρέα σας!αύριο κλείνω τις 11 εβδομάδες και έχω αυχενική στις 5 Αύγουστου!

Καλώς μας ήρθες κορίτσι μου.με το καλο το μωράκι σου!!! Πες μας πως προχωράει η εγκυμοσύνη σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου πόσο χάρηκα!! Επιτέλους μας απάντησες!!! Μας εσκασες μωρέ από χθες!! Αχ μαζί είμαστε εε?? Να σου πω το είχα στο νου μιας και ήμασταν ήδη πολύ κοντά στις μέρες 🩵 αχ μάλλον κοριτσάκι έχεις για να μην ήταν σίγουρος ο γιατρός!! Γιατί σε εμάς φάνηκε πεντακάθαρα οπότε θεωρώ ότι όταν αργεί να φανεί είναι κορίτσι!! Γερό είναι πάντως τώρα από εκεί και πέρα να είναι αυτό που θες εύχομαι ♥️♥️🥰🥰

καιγω αννίτα μου σκεφτομουν οτι θα πέσουν ίδιες οι μερες μας!! 🫶🏼🥰 εχεις δικιο χθες είχε πολυ δουλειά και μόλις επιανα το κινητό να γραψω κατι γινόταν κ το άφηνα😓😓 καλε δεν είναι ότι δεν εβλεπε αλλά δεν μας ελεγε επέμενε ότι το φύλο το βλέπουμε στη β επιπέδου οχι πιο νωρις.. και επειδή είναι η γυναίκα του γιατρού μου δεν ηθελα να το πιέσω.. γέλαγε και ο καημένος ο γιατρός σημερα που του το ειπα και μου ειπε θα μας πει 28.8 που θα ξαναπαμε 🤣 υγιής να είναι και ας είναι ότι θελει !!  ευχαριστω κοριτσι μου και το δικο σας γερό και δυνατο !!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Άντε μπράβο κορίτσι μου, χαίρομαι που πήγαν όλα καλά. Μας βλέπω για κοριτσάκια και τις δυο μας!!!! Υπομονή θα μάθουμε🧡 Σημασία έχει που είναι καλά τα ζουζούνια μας🤗

ετσι μας βλεπω καιγω ! ισως να είμαστε το ροζουλι της παρέας !!🩷🩷🩷🩷  εννοειται πως σημασία έχει να είναι καλα και ευχομαι ολες να συνεχισουμε τοσο καλα !!!🫶🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια έλαβα τις απαντήσεις απο τις αιματολογικές. Πως σας φαίνονται;;;

 

IMG_1942.jpeg

Άψογα τα αποτελέσματα σου! Μπράβο και σε εσένα και στο μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Μπράβο Ελενίτσα καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη και όλα να κυλήσουν υπέροχα ❤️❤️❤️❤️❤️ 

 

επομενο ραντεβού σου έδωσε ημερομηνία; Είναι μετά τον Δεκαπενταύγουστο;; 
 

εγω να πω την αλήθεια που έχω και τα δυο φύλα απο την αυχενική είχαν πολύ καλή θέση και το είδαμε με σιγουριά. Μάλιστα η εμβρυολογος μου είχε εξηγήσει ότι τα γεννητικά όργανα σ αυτήν την ηλικία προεξέχουν και τα δυο κ δυσκολεύουν λίγο τον γιατρό να δει με σιγουριά. (Μου το είχε δείξει κιόλας στον υπέρηχο) 

αλλα η διαφορά είναι αν κοιτάνε προς τα πάνω ή προς τα κάτω (δεν θυμάμαι ποιο είναι ποιο αλλά μ είπε γι αυτό θέλουν καλή θέση για να το διακρίνουν) 

ο γιατρός εδώ μου λέει ότι παίζει ρόλο κ η εμπειρία για να καταλάβουν. Σίγουρα όμως Ελενίτσα πολύ σύντομα θα μάθεις από τον γιατρό σου κ μέχρι την β’ επιπέδου θα ξέρεις. 
 

ανάλογα φυσικά κ τα μηχανήματα του κάθε γιατρού. 
 

Πολύ χαιρόμαστε με τα νέα σου ❤️❤️❤️

ευχαριστω χρυσά μου και σε σένα εύχομαι τα ίδια ❤️❤️❤️❤️

επομενο ραντεβού 28/8 ειπε ο γιατρός, ομως έχω την άλλη πέμπτη και ένα ραντεβού στο ελενα.

και εμας μας τα εδειξε η εμβρυολογος και μας ειπε πως μοιάζουν σε αυτή τη φαση στη προσπάθεια της να με πείσει ότι δεν θα μας πει 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια έλαβα τις απαντήσεις απο τις αιματολογικές. Πως σας φαίνονται;;;

 

IMG_1942.jpeg

είναι σουπερ!!!❤️🩷🫶🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/7/2024 at 9:36 ΜΜ, ο/η Annoula1995 είπε:

Γεια σας κορίτσια!θα ήθελα να μπω κι εγώ στην παρέα σας!αύριο κλείνω τις 11 εβδομάδες και έχω αυχενική στις 5 Αύγουστου!

καλώς ηρθες κοριτσι μου! με το καλο το μωρο σου ! είναι το πρωτο σου παιδακι ;; γραψε μας για σενα για να γνωριστούμε !!🥰🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η elenitsa2. είπε:

καιγω αννίτα μου σκεφτομουν οτι θα πέσουν ίδιες οι μερες μας!! 🫶🏼🥰 εχεις δικιο χθες είχε πολυ δουλειά και μόλις επιανα το κινητό να γραψω κατι γινόταν κ το άφηνα😓😓 καλε δεν είναι ότι δεν εβλεπε αλλά δεν μας ελεγε επέμενε ότι το φύλο το βλέπουμε στη β επιπέδου οχι πιο νωρις.. και επειδή είναι η γυναίκα του γιατρού μου δεν ηθελα να το πιέσω.. γέλαγε και ο καημένος ο γιατρός σημερα που του το ειπα και μου ειπε θα μας πει 28.8 που θα ξαναπαμε 🤣 υγιής να είναι και ας είναι ότι θελει !!  ευχαριστω κοριτσι μου και το δικο σας γερό και δυνατο !!❤️❤️

Όντως τώρα?? Πωπω είσαι ψύχραιμος άνθρωπος 😁 εγώ δεν θα αντιδρούσα έτσι!! Όπως και να έχει το μωράκι σου είναι γερό!! Αυτό έχει σημασία ♥️🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Κορίτσια έλαβα τις απαντήσεις απο τις αιματολογικές. Πως σας φαίνονται;;;

 

IMG_1942.jpeg

Κορίτσι μου φαίνονται πολύ καλά τα αποτελέσματα!! Άψογα για την ακρίβεια!! Όλα πάνε καλά 🥰🥰 κοίτα να χαλαρώσεις τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η elenitsa2. είπε:

καλώς ηρθες κοριτσι μου! με το καλο το μωρο σου ! είναι το πρωτο σου παιδακι ;; γραψε μας για σενα για να γνωριστούμε !!🥰🩷

Καλώς σας βρήκα!!είναι το πρώτο μου ναι!!ευχαριστώ και ανταποδίδω!!!!έχω γράψει ήδη κάποια σχόλια αλλά νομίζω θα αργήσουν πολύ να εμφανιστούν😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ!!!! Σας ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις. Μου έφυγε ένα βάρος😁

εύχομαι σε όσες περιμένουν.. καλά αποτελέσματα σε όλες τις εξετάσεις 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,από κοιλίτσα πως πάτε??

Εγώ 13+2 σήμερα, κοιμήθηκα χωρίς κ ξύπνησα με κοιλιά!!Εχθές με ενοχλούσε η μέση μου κι ένιωθα τραβήγματα στη κοιλιά κ ξύπνησα φουσκωμένη ,σε βαθμό που το παρατήρησαν και οι συνάδελφοι στη δουλειά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenaki_ είπε:

Κορίτσια,από κοιλίτσα πως πάτε??

Εγώ 13+2 σήμερα, κοιμήθηκα χωρίς κ ξύπνησα με κοιλιά!!Εχθές με ενοχλούσε η μέση μου κι ένιωθα τραβήγματα στη κοιλιά κ ξύπνησα φουσκωμένη ,σε βαθμό που το παρατήρησαν και οι συνάδελφοι στη δουλειά!!

Ελενάκι καταρχάς να σου πω ότι τελικά όπως πιστεύαμε είσαι πολύ γουρλου μιας και οι αυχενικες μας πήγαν τέλεια όπως και η δική σου!!! Και θα συνεχίσουν έτσι και για τα υπόλοιπα κορίτσια!! 

Όσο για την κοιλιά εμένα ίσως και αν φάνηκε ελάχιστα αυτή τη βδομάδα αλλά μόνο εγώ το κατάλαβα 😆😆 κανένας άλλος!! Βέβαια είναι 11+6 ακόμα !! Νομίζω ότι περίπου εμείς στην 13-14 εβδομάδα ξεκινάει να φαίνεται στα πρώτα παιδιά! Στα δεύτερα η τρίτα νομίζω πιο νωρίς μιας και το σώμα είναι ήδη προετοιμασμένο και ξέρει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Ελενάκι καταρχάς να σου πω ότι τελικά όπως πιστεύαμε είσαι πολύ γουρλου μιας και οι αυχενικες μας πήγαν τέλεια όπως και η δική σου!!! Και θα συνεχίσουν έτσι και για τα υπόλοιπα κορίτσια!! 

Όσο για την κοιλιά εμένα ίσως και αν φάνηκε ελάχιστα αυτή τη βδομάδα αλλά μόνο εγώ το κατάλαβα 😆😆 κανένας άλλος!! Βέβαια είναι 11+6 ακόμα !! Νομίζω ότι περίπου εμείς στην 13-14 εβδομάδα ξεκινάει να φαίνεται στα πρώτα παιδιά! Στα δεύτερα η τρίτα νομίζω πιο νωρίς μιας και το σώμα είναι ήδη προετοιμασμένο και ξέρει!

Χαίρομαι κι εύχομαι έτσι να συνεχίσουμε!!!

Εμένα σήμερα ξέφυγε!!

Πήγα να ντυθώ το πρωί με μια ολόσωμη που φορούσα την προηγούμενη εβδομάδα και λέω κάτι δε πάει καλά,κοιτιεμαι στον καθρέφτη κι ήμουν σα να είχα καταπιεί μπάλα.Ουτε τη φόρμα έβαλα,ούτε η μπάλα θα φύγει 😛Απλά μου έκανε εντύπωση η τόση διαφορά μέσα σε ένα βράδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλες κορίτσια ❤️❤️❤️❤️

Τον Αύγουστο τον λατρεύω γιατί γιορτάζουν με λίγες μέρες διαφορά η μαμά μου , η κόρη μου και ο γιος μου. 
 

κ η κόρη μου έχει 31 Αυγούστου γενέθλια γίνεται 5, δεν μπορώ να το πιστέψω πως πέρασαν 5 χρόνια 🤯🤯🤯 

 

όσες έχετε άδεια αυτό το μήνα να ξεκουραστείτε κ να απολαύσετε κοιλίτσες , όσες είστε σε άδεια καλά μπανακια κ όσες δεν πάτε κάπου χαρείτε με τους άντρες σας βολτούλες στην πόλη! Το γεγονός ότι κουβαλάμε θαυματακια στην κοιλιτσα είναι ήδη πολύ μεγάλο! 
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...