Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Μπράβο κοριτσάκι μου!! Και εμένα σχετικά καλές βγήκαν, μόνο ο θυρεοειδής θέλει λίγο ρύθμιση γιατί τώρα που κόψαμε κορτιζόνες/cyclacur και μειώσαμε το ultro, η δόση που παίρνω για το θυρεοειδή το γύρισε σε υπερθυρεοειδισμό οριακά μέσα στα φυσιολογικά.. οπότε μειώσαμε τη δόση και σε δύο εβδομάδες θα κάνω επαναληπτικές.. Εσένα αλήθεια στα κόψανε αυτά; Προγεστερόνη/οιστρογόνα/κορτιζόνη εννοώ.. Λίγες μέρες λέει.. δύο εβδομάδες θες να πεις!!! 😰😰😰😅😅 Και έχουν περάσει ήδη άλλες δύο... 😩 Εσύ πότε έχεις ξανά ραντεβού;! Καλά εννοείτε θα σας στείλω εντυπώσεις!!! Δεν την πάλευα άλλο..!!! Έπρεπε να το πάρω μπας και ηρεμήσω λίγο.. τη Δευτέρα έχω και τα γενέθλια μου εντωμεταξυ.. λέω το καλύτερο δώρο που μπορούσα να κάνω στον εαυτό μου θα είναι!!! 😂😂😂 Όχι 50€ έκανε έχει πολλές επιλογές βέβαια.. βρήκα και μεταχειρισμένο στο vendora  αλλά λέω τώρα 20€ διαφορά, καλύτερα να το πάρω καινούργιο.. Οπίσθιος πλακούντας αν έχω καταλάβει καλά είναι ότι είναι από τη πίσω μεριά πάνω στη μήτρα οπότε το μωράκι είναι από μπροστά.. εμπρόσθιος πλακούντας ότι είναι από τη μπροστινή μεριά και το μωράκι από πίσω.. @Θέτις Κ. τα φώτα σου..!! Λάθος το κατάλαβα;! Καλά όπως και να έχει εγώ το πήρα και στην εβδομάδα που είμαστε όλο και κάτι θα ακούσουμε, δεν μπορεί!!! 🙄😅 Για να δούμε!!!! 🤞🤞🤞
    • Καλησπέρα κορίτσια! Τι κανετε; μόλις μ ήρθε τ παραπεμπτικο με την καμπύλη ζαχαρου! Συν τις γενικές εξετάσεις που κάνω πριν την επίσκεψη στη γιατρο! Ραντεβού εχω 15 ιουλιου! Ελπιζω να μου ξαναδωσει βιταμίνες  γιατι 20 μερες τωρα δεν παιρνω τιποτα κ η μπαταρία μου πεφτει πολυ γρήγορα. Αισίως σήμερα 25+0!!!!! Εσείς πως είστε? 
    • Όσα κορίτσια είστε δοκιμαστικά μέλη κάντε πολλά σχόλια να βγείτε . Στα 20 σχόλια βγαίνετε κ έτσι ότι σχολιάζετε μετά θα είναι σε πραγματικό χρόνο! ❤️   ανυπομονούμε να επικοινωνήσουμε μαζί σας κανονικά γιατί τώρα μένουν πίσω πίσω τα μνμ σας κ δν τα διαβάζουμε έγκαιρα! 🥳 
    • Κορίτσι μου μέχρι την αυχενική οι εβδομάδες αλλάζουν ανάλογα την υπέρηχογραφική εικόνα .    στην αυχενική δίνεται η πητ που μένει σταθερή όποτε όταν με το καλό κάνουμε αυχενική θα βάλουμε την πητ γιατί αν βάλουμε εβδομάδες θα πρέπει κάθε εβδομάδα να το αλλάζουμε κ ίσως απαιτεί χρόνο από την Αντωνία μας!  ❤️   Τώρα είδα είχες 03/07 ραντεβού. Πως πήγε;;;; 
    • @Antonia2 έχουμε και νέα προσθήκη την @elenitsa2. ❤️ Βάλε κ το κορίτσι μας στο πινακακι!  10/7 έχει υπέρηχο ❤️ στο γράφω ξεχωριστά γιατί εμένα από τα καινούργια μέλη δεν μου τα εμφανίζει πάντα στην ΡΟΗ τα σχόλια αλλά πιο πίσω! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...