Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Ευχήθηκα και στο άλλο ποστ θα ευχηθώ και εδώ…με το καλό το κοριτσάκι σας!!!🩷🩷🩷🩷 Στους 18 μήνες αρχίζει το συνειδητό να υπερισχύει σιγά σιγά στα μωρά καθώς μπαίνουν στην νηπιακή ηλικία. Μου το είχε πει ο παιδονευρολογος του γιου μου αυτό. Αλλά μου είχε πει και κάτι άλλο πολύ όμορφο…ότι όταν γίνεται αυτό το παιδί συνειδητά για πρώτη φορά αγαπάει την μαμά ως άνθρωπο και όχι ως τροφό. 
    • Ναι, λογικά αν δεν κοιμηθείς μεσημέρι θα πέσεις ξερή! Εγώ πλέον έχω αποδεχτεί ότι θα κοιμάμαι ό,τι να ναι ώρες! Δεν το ζορίζω, οπότε νυστάξω και μπορώ! Αχ το συνεχόμενο οχτάωρο που κοιμόμουν πριν δεν ξέρω αν θα το ξαναδώ! 🤷😀 
    • Μια χαρά θα περάσετε!! Μου χει λείψει να πάω για καφέ! Εμείς μπορεί να βγούμε βραδάκι με τη δροσιά! 
    • Καλημέρα!! Τελικά κοιμήθηκα 3:30-6:30 και 9:00-13:00 σε δύο δόσεις😀 εντάξει κάτι έγινε! Βγήκα και πήρα ένα παγωτό, τώρα μεσημέρι έχει ζέστη αλλά πιστεύω σήμερα θα έχει δροσιά το βράδυ! 6 σερί εσύ ε; Πολύ καλό! 
    • Αλήθεια;;;; Ορίστε έφτασα στο 3 παιδί για να το μάθω 🤣🤣🤣🤣 Με γεια τα ψώνια!!! Έχει πολύ Ωραια πράγματα το Zara…  Το έντερο παίζει μεγάλο ρόλο γιατί πιέζεται πιο πολύ απ όλα τα όργανα τώρα στην εγκυμοσύνη.  καρδιοτοκογραγημα γιατί;;; Για τις συσπάσεις;;; Με το καλό η κουκλα σας!!! 🩷🩷🩷🩷🩷 Τώρα θα τα έχεις 1+1 και θα δεις ποσο Ωραια θα μεγαλώνουν μαζί!!! Είναι εντελώς άλλη φάση τα κοριτσάκια αλλά έχω παρατηρήσει ότι παίζουν καλύτερα όταν είναι διαφορετικό φύλλο.  Πρέπει να ενημερώσω και τον πίνακα μας… Για πες λεπτομέρειες για το πάρτυ….  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...