Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Εγω κορίτσια προσπαθω να μην κοιμάμαι μεσημέρι για να κοιμάμαι το βράδυ  εχτες κοιμήθηκα το βράδυ στης 12.. 8:30 χτύπησε το ξυπνητήρι και με το ζόρι σηκώθηκα 9 για να φάω γιατί με την διατροφη τρώω συγκεκριμένες ώρες 😅 Καλά εκανες και πήρες παγωτο δώστου να καταλαβει 😂
    • ΕΕ και εμείς τελικά το ακυρώσαμε γιατί είχε πολύ ζεστη όποτε το αφήσαμε για απόγευμα  Εμένα μου έλειψε να πιω ένα καφέ χωρίς το παιδί να σου πω την αλήθεια 😂
    • Καλησπέρα κορίτσι μου, πετάγομαι στο θέματακι σας για να σου πω πως είχα πλακούντα grade 3 από την 30η εβδομάδα. Απλά παρακολουθούσαμε πιο συχνά την ανάπτυξη του μωρού...εν τέλει γέννησα στις 39 εβδομάδες και μάλιστα με προκληση(για άσχετο λόγο). Το μωρό 3100, άρα όλα καλά!μην αγχώνεσαι!! Με το καλό κορίτσια σε όλες να φέρετε στον κόσμο τα μωράκια σας!
    • Μπράβο! Ακριβώς, λίγο έμεινε! Μετά θα προσαρμοστούμε εκ νέου στο πρόγραμμα του μωρού!! 😊🧸🤱🤱🤱
    • Νομίζω πρέπει να ακολουθήσω το σκεπτικό σου! Εγώ ήμουν τυχερή μέχρι τώρα και κοιμόμουν μια χαρά το βράδυ! Ίσως λίγο αργούσα να κοιμηθώ αλλά ένα 7ωρο το κοιμόμουν!  Τώρα έχει λίγες μέρες που δεν βολεύομαι με τπτ!  Λίγες βδομάδες έμειναν! Μετά θα ξενυχτάμε πάλι αλλά τουλάχιστον θα υπάρχει καλός λόγος!😊😊💙💗
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...