Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Αλήθεια;;;; Ορίστε έφτασα στο 3 παιδί για να το μάθω 🤣🤣🤣🤣 Με γεια τα ψώνια!!! Έχει πολύ Ωραια πράγματα το Zara…  Το έντερο παίζει μεγάλο ρόλο γιατί πιέζεται πιο πολύ απ όλα τα όργανα τώρα στην εγκυμοσύνη.  καρδιοτοκογραγημα γιατί;;; Για τις συσπάσεις;;; Με το καλό η κουκλα σας!!! 🩷🩷🩷🩷🩷 Τώρα θα τα έχεις 1+1 και θα δεις ποσο Ωραια θα μεγαλώνουν μαζί!!! Είναι εντελώς άλλη φάση τα κοριτσάκια αλλά έχω παρατηρήσει ότι παίζουν καλύτερα όταν είναι διαφορετικό φύλλο.  Πρέπει να ενημερώσω και τον πίνακα μας… Για πες λεπτομέρειες για το πάρτυ….  
    • Κορίτσια μου καλημέρα!! Σήμερα είναι μέρα γεμάτη βόλτες και ανυπομονώ για αύριο που έχουμε τον υπέρηχο!! ♥️♥️ Ελπίζω να μπορέσουμε να ακούσουμε καρδούλα! @Xrisa95 κορίτσι μου εγώ προσωπικά δεν έχω προαίσθημα αλλά η μητέρα μου και η πεθερά μου την ημέρα της χοριακης μου είδαν όνειρο ένα μικρό κοριτσάκι! Και ο άντρας μου ξύπνησε μια μέρα και μου είπε ότι είναι κορίτσι! 💓 Να σου πω την αλήθεια εγώ θέλω να είναι γερό και δεν με νοιάζει καθόλου το φύλο 😁😁. Εντωμεταξυ τι το ήθελα και γκρινιαζα για τα συμπτώματα.. εχθές και προχθές ήμουν χάλια αλλά για κάποιο λόγο τα απογεύματα με πιάνουν τριμερές αναγουλες! Εγώ νόμιζα ότι οι ανακατοσουρες είναι πρωινές αλλά εμένα τα απογεύματα με έπιασαν!! 
    • Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ καλή Κυριακή κ χρόνια πολλά αν έχετε κάποιον που γιορτάζει των Αποστολων.    τι θα κάνετε σήμερα;    να τολμήσω να σας ρωτήσω αν έχετε κάποιο προαίσθημα για το φύλο;;    να πω την αλήθεια εξαρχής είχα προαίσθημα κ στις άλλες εγκυμοσύνες και επεσα μεσα καθώς νωρίς νωρίς στην αυχενική μου είχαν πει φύλο κ στις δυο λόγω θέσης των μωρών . Ελπίζω κ σε αυτήν να πέσω μέσα 🥳 εσεις διαισθάνεστε κάτι;  θα είναι ωραία να δούμε αν θα το πετύχουμε ❤️    
    • Με το καλό το κοριτσάκι σου ❤️   εγω έχω επίσης 1+1 κ τώρα που περιμένω το τρίτο ανυπομονώ να δω τι θα είναι 🥳🥳🥳   θα με θυμηθείς όταν έρθει η ώρα❤️ 1+1 είναι σούπερρρρρ
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...