Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Ααα ναι σωστά νομίζω σε είχα ξανά ρωτήσει 😅 τώρα το θυμήθηκα η μνήμη δεν είναι και το δυνατό μου σημείο ξεχναω εύκολα η άτιμη 😂 αντε ωραία να περάσετε καλά τώρα που μπορείτε γιατί μετά θα έχουμε αγώνα με ξενύχτι και με 2 παιδεία στο σπίτι  σε αγχώνει καθόλου αυτό εσενα; Πως θα είναι με δυο παιδεία σπίτι; Και εγω με ρυθμούς χελώνας το πάω είναι η αλήθεια απλά εδώ στο χωριό πρέπει όλα αυτά που θέλω να τα κάνω παραγγελία όποτε θέλουν και καποιες μερες να μου τα στείλουν 
    • Όχι εμείς δεν θα έλεγα οτι μοιάζουμε αλλα ξέρεις λέμε μετά χρόνια με τα χρόνια τα ζευγάρια αρχίζουν και μοιάζουν μεταξύ τους 😂 αλλα ο αντρας μου, με τον αδερφό μου μοιάζουν πολύ λες και είναι αυτοί αδέρφια ένα πράγμα 😂 απλά ο αδερφός μου είναι λίγο πιο ψηλός 1,73 
    • Εχω ηδη ενα αγγελουδι που κοντευει να γινει δυο χρονων. Ελπίζουμε να ερθει και ενα μωρακι ακομα να ολοκληρωσει την οικογενεια μας.
    • Έλα βρε κορίτσι μου μπράβο μπράβο μπράβο !!!!! Πολλά συγχαρητήρια σου εύχομαι με το καλοοοοο 🥳🥳🥳🥳🥳🥳 Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι μου 🌈  @Antonia2 κορίτσι μου ούτε για εσενα γνώριζα ότι είσαι εγκυουλα με το καλο και σε ένα κορίτσι μου μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι 🥳🥳🥳🥳 @Xrisa95 εύχομαι και στις 3 σας κορίτσια μου να έχετε γερα μωράκια 🌈🌈🌈 πολυ χάρηκα 🍼🍼🍼
    • Ε μπα άμα ήταν δυδιμα δεν θα ήταν πιο μεγαλη η χοριακη? Όχι να μου δώσαν άλλης κοπέλας αποκλείεται γιατί είχε το όνομα μου αμκα κτλ.... δε ξέρω τι έγινε.μπορεί οι αντιβιωσεις που επινα συγχρόνως να έκαναν δουλεια να καθάρισαν τα μικρόβια. Βάζω κ κολπικα υποθετα έβα προβειοτικα.  Κρατάω μικρό καλάθι γιατί μπορεί κ όλο αυτό να μην εξελιχθεί καλά ότι γίνει! Θα το παλέψουμε!!! Θα προσέχω όσο μπορώ και όλα καλά!!! Είναι σίγουρα περίεργο όλο αυτό με τις χοριακες αλλά τελικά η επιστήμη είναι πάνω από εμάς! Εύχομαι και σε εσάς να αποκτήσετε οτι ποθεί η καρδιά σας αν δε τα έχετε αποκτήσει ακόμα!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...