Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Χριστουγέννων 24 & Πρωτοχρονιάς 25


Recommended Posts

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Τι λες τώρα!!!! Πωπω πως πέρασε ο καιρός!!!!! 😯😯 Όλα με το καλό γλυκιά μου!!!😍😍😍😍 Να ξεκινήσεις το "χορό" για όλες μας!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Έλα εντάξει δεν είμαι το μόνο "γυφτάκι" που θα κυκλοφορεί με αντρικά ρούχα!! 🤣🤣🤣🤣🤣 Μα είναι πανάκριβα βρε παιδί μου.. οτιδήποτε σχετίζεται με την εγκυμοσύνη δηλαδή... 

Ααα!! Τεστακια είχα πάρει καμία 50αρια και διαφορετικών εταιρειών!! 🤣🤣🤣🤣 Ξεκίνησα από την 3η μέρα ετ ή αλλιώς από την 8η dpo.. και ήταν θετικό!!!! 😍😍😍😍 Τα λατρεύω τα τεστακια!!! Καημό τα είχα τόσα χρόνια!! 🤣🤣🤣🤣 Θες να σου στείλω κανένα;;; Ακόμα θετικά θα βγαίνουν ξέρεις...!! 😝 Και πες του γιού αύριο μεθαύριο ότι το έκανες στις αρχές..🤣🤣🤣🤣

Είναι όλα ακριβά μωρέ, και τα βάζεις σε μια περίοδο εγκυμοσύνης μόνο και τέλος. Μετά δεν είναι κολακευτικά ιδιαίτερα... 🙄 Ενώ τα αντρικά θα τα φορέσει και κάποιος άλλος 😆

Τα τεστακια εμένα μου αρέσουν μόνο όταν βγαίνουν θετικά 🤣🤣 λες να κάνω κανένα τώρα που προλαβαίνω;; 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Ζώνη αυτοκινήτου εγκυμοσύνης έχει πάρει καμία αλήθεια; Το σκέφτομαι γιατί με πιέζει πολύ στη κοιλιά η κανονική.. τι λέτε εσείς;!

Εγώ δεν πήρα. Δεν κυκλοφορώ πολύ και με το αυτοκίνητο τελευταία, γι αυτό. Αλλά η ζώνη η αλήθεια είναι ότι με πιέζει κι εμένα και την τραβάω συνέχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...