Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εδω η γραμμουλα φαίνεται καλη μου !!! Όντως αν εγινε η εμφύτευση χθες ειναι αρκετα νωρίς να δείξει κατι έντονο !! Κάνε υπομονή 2 μέρες και επανέλαβε προτείνω !! 🤞🏽🤞🏽🤞🏽🤞🏽 Ευχομαι να πάνε όλα καλα @marinamanoulitsa !!! 

4D484746-D1F6-45F8-972D-3458BB09479D.jpeg

Καλεεε εδώ φαινετεεεε εντοναααααα! Μήπως να πανηγυρίσουμε;;;;; Για να δείχνει έτσι στο αρνητικο σημαίνει ότι έχει χρώμα η γραμμουλα! Αχχ θα σκάσω να περιμενω μέχρι να κανεις χοριακη!🙏🙏🙏🙏🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κοριτσι μου καλη επιτυχία !!!!! Σε νιώθω απόλυτα !!! Και γω είχα 2-3 μέρες τρομερό άγχος πριν την εξέταση ! Αλλα μετα αποδείχθηκε πως δεν ήταν τιποτα !!! Ετσι θα γινει και με σενα ! Καλα αποτελέσματα ! Θα περιμενουμε τα νέα σου !!!! 

Αχχχ μακάρι να αποδειχθεί και σε εμένα ότι δεν ήταν τίποτα! Να ρωτήσω και κάτι άλλο; Τα αποτελέσματα βγαίνουν αμέσως; Δλδ θα μου τα δώσουν να τα στείλω και στον γιατρό μου;; Στο ια..ω θα την κάνω αν γνωρίζει κάποια κοπέλα που την έκανε εκεί! Ο γιατρός μου μου είπε να του την στείλω με email την ίδια μέρα και κλείσαμε ραντεβού για 9 του μηνα δλδ την Τρίτη που μας έρχεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχχχ μακάρι να αποδειχθεί και σε εμένα ότι δεν ήταν τίποτα! Να ρωτήσω και κάτι άλλο; Τα αποτελέσματα βγαίνουν αμέσως; Δλδ θα μου τα δώσουν να τα στείλω και στον γιατρό μου;; Στο ια..ω θα την κάνω αν γνωρίζει κάποια κοπέλα που την έκανε εκεί! Ο γιατρός μου μου είπε να του την στείλω με email την ίδια μέρα και κλείσαμε ραντεβού για 9 του μηνα δλδ την Τρίτη που μας έρχεται!

Εμένα το κάνει ο γιατρός μου στο ιατρείο του.. Και θα μου λέει εκείνη την ώρα τι βλέπει στην οθόνη μου είπε... Οπότε δεν ξέρω αν πας στην κλινική πως θα είναι.. Λογικά αυθημερόν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εδω η γραμμουλα φαίνεται καλη μου !!! Όντως αν εγινε η εμφύτευση χθες ειναι αρκετα νωρίς να δείξει κατι έντονο !! Κάνε υπομονή 2 μέρες και επανέλαβε προτείνω !! 🤞🏽🤞🏽🤞🏽🤞🏽 Ευχομαι να πάνε όλα καλα @marinamanoulitsa !!! 

4D484746-D1F6-45F8-972D-3458BB09479D.jpeg

Αχ ναι οντως.. Θα φανεί κορίτσι μου.. Ευχαριστώ 😘Αύριο το πρωί θα ξανακάνω τεστακι.. Και αν είναι εμφύτευσης το αίμα θα πρέπει να σταματήσει έως αύριο το αίμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχχχ μακάρι να αποδειχθεί και σε εμένα ότι δεν ήταν τίποτα! Να ρωτήσω και κάτι άλλο; Τα αποτελέσματα βγαίνουν αμέσως; Δλδ θα μου τα δώσουν να τα στείλω και στον γιατρό μου;; Στο ια..ω θα την κάνω αν γνωρίζει κάποια κοπέλα που την έκανε εκεί! Ο γιατρός μου μου είπε να του την στείλω με email την ίδια μέρα και κλείσαμε ραντεβού για 9 του μηνα δλδ την Τρίτη που μας έρχεται!

Κορίτσι μου εκείνη την ώρα θα σου πει ο γιατρός που κάνει την εξέταση αν είναι ανοιχτή η σάλπιγγα απλά στο χαρτί με τα αποτελέσματα και την υπερηχογραφικη εικόνα θα γράφει λεπτομέρειες που θα τα δώσεις στον γιατρό σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo κοριτσάκι μου άλλαξα κι εγώ το ραντεβού και θα κάνω την Πέμπτη εκεί που θα κάνεις κι εσύ! 

Αναμένω νέα σου αύριο για να ξέρω τι με περιμένει!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εμένα το κάνει ο γιατρός μου στο ιατρείο του.. Και θα μου λέει εκείνη την ώρα τι βλέπει στην οθόνη μου είπε... Οπότε δεν ξέρω αν πας στην κλινική πως θα είναι.. Λογικά αυθημερόν 

Μια χαραααα Θα είσαι και πιο άνετη αφού θα στην κάνει ο γιατρός σου αν χρειαστεί και δεν σε προλάβει το μπεμπινι ❤️περιμενουμε και αύριο το τεστακι σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου εκείνη την ώρα θα σου πει ο γιατρός που κάνει την εξέταση αν είναι ανοιχτή η σάλπιγγα απλά στο χαρτί με τα αποτελέσματα και την υπερηχογραφικη εικόνα θα γράφει λεπτομέρειες που θα τα δώσεις στον γιατρό σου!! 

Ααα τελειααα❤️ αυθημερόν να φανταστώ θα παρω τα αποτελεσματα ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

@Mpourmpoulo κοριτσάκι μου άλλαξα κι εγώ το ραντεβού και θα κάνω την Πέμπτη εκεί που θα κάνεις κι εσύ! 

Αναμένω νέα σου αύριο για να ξέρω τι με περιμένει!!! ❤️❤️

Ααα πως και άλλαξες κλινική;; Βγήκαν οι εξετάσεις σου;   Αχ ελπιζω να μη πονέσω πολυυυυυ🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ααα τελειααα❤️ αυθημερόν να φανταστώ θα παρω τα αποτελεσματα ε;

Εμένα μου τα έστειλε με ε Μάιλ η γιατρός μετά από 2-3 μέρες αλλά αυτό εξαρτάται από το φόρτο εργασίας που έχει ο κάθε γιατρός! Η δικιά μου δεν πρόλαβε να τα στείλει πιο νωρίς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Εμένα μου τα έστειλε με ε Μάιλ η γιατρός μετά από 2-3 μέρες αλλά αυτό εξαρτάται από το φόρτο εργασίας που έχει ο κάθε γιατρός! Η δικιά μου δεν πρόλαβε να τα στείλει πιο νωρίς! 

Ααα οκ κατάλαβα! Ίσως και εμένα να γίνει έτσι! Τουλάχιστον να μου πει εκείνη την ωρα και μετά ας τα στειλει και εμένα τις επόμενες μέρες! Ευχαριστώ κορίτσι μου για τις πληροφορίες❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Σήμερα έχω περισσότερο αίμα αλλά όχι με τόσο έντονη ροή... Εκανα τεστακι.. Σας το παραθέτω... Κάτι αχνο φαίνεται.. Αλλά μάλλον είναι εξάτμισης.. Πως το βλέπετε εσείς; 

Αύριο θα πάω για εξετάσεις.. Ορμονολογικες.. . Είμαι πλήρως απογοητευμένη.. Δεν περίμενα τόσο νωρίς περίοδο...δεν ξέρω τι να πω... Κάποιος με ματιαξε... 🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿

IMG_20230502_103620_edit_264957899995507.jpg

Μαρινάκι μου πραγματικά είναι αίμα περιόδου???μίλησες με τον γιατρό σου?? Μήπως κορίτσι μου είναι αίμα εμφυτευσης η αίμα αποκόλλησης!? Μήπως πρέπει να ξεκινήσεις utrogestan?  Κάνε ένα τηλεφώνημα στον γιατρό σου και ενημέρωσε τον. Η αλήθεια είναι ότι αχνοφαινεται γραμμή εδώ αλλά αν είναι εγκυμοσύνη ίσως χρειαστεί προγεστερόνη. Μη το αφήνεις . Μίλησε μαζί του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκια μουυυυ εγώ αύριο εχω την σαλπιγγογραφια και ξερετεεεε το άγχος είναι μεγαλοοοο😬 ελπιζω να πανε όλα καλαα!🙏 

@singing in the rain τι κανεις κορίτσι μουυυ;;; Βγήκαν οι εξετάσεις ;; Εσυ σήμερα δεν ήταν να κανεις την σαλπιγγογραφια ή κάνω λάθος;;;

Εσύ κουκλάκι να μην αγχώνεσαι καθόλου! Εγώ με την παλιά μέθοδο τότε και δεν πόνεσα παραπάνω από ένα λεπτό και αυτό όχι έντονα. .με την καινούρια δε θα πονέσεις καθόλου όπως λένε! Εγώ τα αποτελέσματα τα έμαθα εκείνη την ώρα που μου ειπεμο γιατρός ότι είναι διαβάτες οι σάλπιγγες και όλα καλά. Δε θυμάμαι μετά ποτέ πήρα επίσημα τα χαρτιά ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ααα πως και άλλαξες κλινική;; Βγήκαν οι εξετάσεις σου;   Αχ ελπιζω να μη πονέσω πολυυυυυ🙏

Αλλαξα κλινική γιατι οι εξετάσεις της καλλιέργειας κολπικού υγρού θα βγουν μάλλον αύριο!

Και στο Ρ.α κάνουν μόνο κάθε Τρίτη σαλπιγγογραφία με αφρό. Την άλλη Τρίτη όμως θα είμαι κοντά στην ωορρηξία και δε θέλω..

Οπότε τσάμπα και η καλλιέργεια.. τεσπα δεν πειράζει! 🙂

Μην ανησυχείς όλα καλά θα πάνε όπως λέει και η @Girly

Πιστεύω αν είναι καλή η εξέταση, (μακάρι Παναγίτσα μου!!!!), μετά θα είμαστε αρκετά πιο χαλαρές και μέσα σε λίγους μήνες εγκυούλες 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ααα οκ κατάλαβα! Ίσως και εμένα να γίνει έτσι! Τουλάχιστον να μου πει εκείνη την ωρα και μετά ας τα στειλει και εμένα τις επόμενες μέρες! Ευχαριστώ κορίτσι μου για τις πληροφορίες❤️

Κορίτσι μου καταρχήν καλή επιτυχία, αν και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά!! Τίποτα δε θα νιώσεις να είσαι σίγουρη! Ειδικά εφόσον θα πάρεις και χαπάκι! Ότι ακριβώς νιώθεις κ στο τεστ ΠΑΠ. Επίσης, τα αποτελέσματα στα λένε εκείνη την ώρα και μάλιστα βλέπεις και μόνη σου στον υπέρηχο το υγρό να περνάει απ τις σάλπιγγες! Εμένα μου τα έδωσαν και σε στικάκι την ίδια ώρα, καθώς και κάποιες εκτυπώσεις υπερήχου. Όλα θα πάνε τέλεια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχχχ μακάρι να αποδειχθεί και σε εμένα ότι δεν ήταν τίποτα! Να ρωτήσω και κάτι άλλο; Τα αποτελέσματα βγαίνουν αμέσως; Δλδ θα μου τα δώσουν να τα στείλω και στον γιατρό μου;; Στο ια..ω θα την κάνω αν γνωρίζει κάποια κοπέλα που την έκανε εκεί! Ο γιατρός μου μου είπε να του την στείλω με email την ίδια μέρα και κλείσαμε ραντεβού για 9 του μηνα δλδ την Τρίτη που μας έρχεται!

Εγώ την έκανα στο Ια...ω πρόσφατα τον Μάρτιο δλδ. Τα αποτελέσματα βγαίνουν άμεσα και σου τα δίνει ο ίδιος ο γιατρός που σου κάνει την εξέταση, αυτός δλδ θα σου εξηγήσει κάποια πράγματα και μπορείς να τον ρωτήσεις αν έχεις απορίες. Μετά η γραμματεία σου στέλνει και σε email τα αποτελέσματα τα οποία μπορείς να στείλεις στον γιατρό σου. Στην κλινική που πήγα εγώ (επαρχία) είχαν και έναν κωδικό που μου έδωσαν για να ανοίξω το αρχείο

Επίσης επειδή κι εγώ φοβόμουν πολύ και έκλαιγα του ζήτησα να μου μιλάει και μου εξηγούσε κάθε βήμα και μου μιλούσαν συνέχεια και αυτός και η βοηθός του και ήταν πάρα πολύ καλοί μαζί μου και πολύ υποστηρικτικοί και πολύ ευγενικοί και υπομονετικοί. Βλέπουν πολλές γυναίκες συνέχεια και μην νομίζεις ολες λίγο πολύ στην αρχή φοβόμαστε. Να φανταστείς η κοπέλα που ήταν μαζί με τον γιατρό ήρθε μετά έξω να τσεκάρει πως είμαι 2 φορές και να με εμψυχώσει.

Εγώ πόνεσα νορμάλ όχι κάτι τραγικό σαν να μου ήρθε περίοδος αλλά αυτό εξαρτάται από την θέση του τραχήλου, από το αν υπάρχουν παθολογικά ευρήματα και στην τελική από την ανοχή που έχει κάποιος στον πόνο. Μπορεί εγώ σε σχέση με εσένα να είμαι εντελώς γαϊδάρα στον πόνο! 

Καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ααα οκ κατάλαβα! Ίσως και εμένα να γίνει έτσι! Τουλάχιστον να μου πει εκείνη την ωρα και μετά ας τα στειλει και εμένα τις επόμενες μέρες! Ευχαριστώ κορίτσι μου για τις πληροφορίες❤️

Ααα επίσης να ξέρεις ότι θα σου κάνουν έναν απλό υπέροχο πριν ξεκινήσουν την εξέταση για να βεβαιωθούν ότι δεν υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης. Τουλάχιστον έτσι ορίζει το πρωτόκολλο οπότε εσύ ρωτά τον γιατρό εκείνη την ώρα αν βλέπει κάποιο κυρίαρχο αυγουλάκι μήπως και κάνεις ωορρηξία πιο νωρίς. Με τα χάπια που παίρνεις δεν αποκλείεται!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλεεε εδώ φαινετεεεε εντοναααααα! Μήπως να πανηγυρίσουμε;;;;; Για να δείχνει έτσι στο αρνητικο σημαίνει ότι έχει χρώμα η γραμμουλα! Αχχ θα σκάσω να περιμενω μέχρι να κανεις χοριακη!🙏🙏🙏🙏🙏 

Καλεεε εδώ την βλέπω κι εγώ 😍 Από το κινητό φαίνεται πιο έντονα. Την έβλεπα από το λαπτοπ το πρωί.

@marinamanoulitsa ανυπομονώ για το επόμενο τεστακι σου. Μαζί (δεν) περιμένουμε περίοδο. 5/5 που νόμιζα ότι είναι την Πέμπτη αλλά τελικά είναι την Παρασκευή.

Λεω να κάνω κι εγώ κανα τεστακι αφού έχω πάρει τις δέκα ταινίες 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa τι γίνεται? Πώς είσαι??? 

@Mpourmpoulo κράτα γερά εεε! Όλα θα πάνε καλά! Να σκέφτεσαι τον σκοπό σου! Μη φοβάσαι τίποτα! Για πότε θα πας και πότε θα τελειώσεις χαμπάρι δε θα πάρεις! Και κορίτσια μου εδώ θα αντέξουμε τους πονους της γέννας ! Σε αυτόν θα κολλήσουμε?!?; Ούτε καν! Μη μασάς! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Girly είπε:

Εσύ κουκλάκι να μην αγχώνεσαι καθόλου! Εγώ με την παλιά μέθοδο τότε και δεν πόνεσα παραπάνω από ένα λεπτό και αυτό όχι έντονα. .με την καινούρια δε θα πονέσεις καθόλου όπως λένε! Εγώ τα αποτελέσματα τα έμαθα εκείνη την ώρα που μου ειπεμο γιατρός ότι είναι διαβάτες οι σάλπιγγες και όλα καλά. Δε θυμάμαι μετά ποτέ πήρα επίσημα τα χαρτιά ..

Μακάρι μακάρι να είναι όλα εντάξει καη να πονέσω λιγακι! Λίγες ώρες μείνανε 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Αλλαξα κλινική γιατι οι εξετάσεις της καλλιέργειας κολπικού υγρού θα βγουν μάλλον αύριο!

Και στο Ρ.α κάνουν μόνο κάθε Τρίτη σαλπιγγογραφία με αφρό. Την άλλη Τρίτη όμως θα είμαι κοντά στην ωορρηξία και δε θέλω..

Οπότε τσάμπα και η καλλιέργεια.. τεσπα δεν πειράζει! 🙂

Μην ανησυχείς όλα καλά θα πάνε όπως λέει και η @Girly

Πιστεύω αν είναι καλή η εξέταση, (μακάρι Παναγίτσα μου!!!!), μετά θα είμαστε αρκετά πιο χαλαρές και μέσα σε λίγους μήνες εγκυούλες 😍😍

Αα κατάλαβα ! Πιστεύω θα είμαστε μια χαραα❤️🙏 θα σου πω τοτε αύριο λεπτομέρειες αφού θα πάμε στην ίδια κλινική 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dimitrapth είπε:

Εγώ την έκανα στο Ια...ω πρόσφατα τον Μάρτιο δλδ. Τα αποτελέσματα βγαίνουν άμεσα και σου τα δίνει ο ίδιος ο γιατρός που σου κάνει την εξέταση, αυτός δλδ θα σου εξηγήσει κάποια πράγματα και μπορείς να τον ρωτήσεις αν έχεις απορίες. Μετά η γραμματεία σου στέλνει και σε email τα αποτελέσματα τα οποία μπορείς να στείλεις στον γιατρό σου. Στην κλινική που πήγα εγώ (επαρχία) είχαν και έναν κωδικό που μου έδωσαν για να ανοίξω το αρχείο

Επίσης επειδή κι εγώ φοβόμουν πολύ και έκλαιγα του ζήτησα να μου μιλάει και μου εξηγούσε κάθε βήμα και μου μιλούσαν συνέχεια και αυτός και η βοηθός του και ήταν πάρα πολύ καλοί μαζί μου και πολύ υποστηρικτικοί και πολύ ευγενικοί και υπομονετικοί. Βλέπουν πολλές γυναίκες συνέχεια και μην νομίζεις ολες λίγο πολύ στην αρχή φοβόμαστε. Να φανταστείς η κοπέλα που ήταν μαζί με τον γιατρό ήρθε μετά έξω να τσεκάρει πως είμαι 2 φορές και να με εμψυχώσει.

Εγώ πόνεσα νορμάλ όχι κάτι τραγικό σαν να μου ήρθε περίοδος αλλά αυτό εξαρτάται από την θέση του τραχήλου, από το αν υπάρχουν παθολογικά ευρήματα και στην τελική από την ανοχή που έχει κάποιος στον πόνο. Μπορεί εγώ σε σχέση με εσένα να είμαι εντελώς γαϊδάρα στον πόνο! 

Καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα εύχομαι! 

Αα τελεια και εγώ στο ια..ω θα πάω αλλά Αθήνα , όμως η ίδια κλινικη είναι στην ουσία όποτε πιστεύω θα τηρεί τα ίδια πράγματα με τα αποτελέσματα κτλ! Γενικα αντέχω σε πόνους! Ελπιζω να τον αντέξω και τον αυριανό 😂 θα παρω και το παυσίπονο μου πριν και μετά όποτε πιστεύω θα είμαι οκ! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Ααα επίσης να ξέρεις ότι θα σου κάνουν έναν απλό υπέροχο πριν ξεκινήσουν την εξέταση για να βεβαιωθούν ότι δεν υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης. Τουλάχιστον έτσι ορίζει το πρωτόκολλο οπότε εσύ ρωτά τον γιατρό εκείνη την ώρα αν βλέπει κάποιο κυρίαρχο αυγουλάκι μήπως και κάνεις ωορρηξία πιο νωρίς. Με τα χάπια που παίρνεις δεν αποκλείεται!! 

Η αλήθεια είναι ότι ντρέπομαι να τον ρωτήσω αν βλέπει κανένα αυγουλακι😂😂😂 μακάρι να μου πει μόνος του αν βλέπει κάτι 😂 ευχαριστωωω για τις πληροφοριες❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

@marinamanoulitsa τι γίνεται? Πώς είσαι??? 

@Mpourmpoulo κράτα γερά εεε! Όλα θα πάνε καλά! Να σκέφτεσαι τον σκοπό σου! Μη φοβάσαι τίποτα! Για πότε θα πας και πότε θα τελειώσεις χαμπάρι δε θα πάρεις! Και κορίτσια μου εδώ θα αντέξουμε τους πονους της γέννας ! Σε αυτόν θα κολλήσουμε?!?; Ούτε καν! Μη μασάς! 

 

Αχ κορίτσι μου μακαριιι να πανε όλα καλαααα🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️ φαντάσου για την γεννά τι άγχος θα έχω 😂 πω πωωω😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo Καλημερούδια καλή επιτυχία περιμένουμε τα νέα σου με αγωνία!!! 
@marinamanoulitsa Κορίτσι μου πως είσαι σήμερα; Έχεις ακόμα αίμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...