Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΑΓΡΙΟΥΣ


ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ

Recommended Posts

ΠΡΙΝ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ. Η ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΞΙΝΗ. ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΤΟΙΜΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ. ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΚΑΕΙ ΜΥΤΗ ΜΕ ΚΟΙΛΙΤΣΑ... ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ!! ΛΙΓΟ ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΤΗΣ, ΛΙΓΟ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ. ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΟΙΛΙΑ, ΗΤΑΝ ΑΦΡΟΝΤΙΣΤΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΕΒΛΗΜΕΝΗ. ΑΠΟ "ΤΑΚΤ" ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΘΑΡΡΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ. ΘΕΩΡΗΣΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΠΑΕΙ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΑΣΕ ΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ ΚΥΗΣΗ... ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΕΜΑΘΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ. ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΧΩΡΙΣΕΙ Ο ΑΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΕΚΑΝΕ ΕΚΤΡΩΣΗ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΗΔΗ 5 ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ... ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ. ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΕ ΠΟΤΕ. ΠΗΡΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΗΣ ΠΙΣΩ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΑΥΤΗΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ. 3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΑΛΛΟΝ. ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΦΥΣΙΚΑ! ΕΙΧΕ ΔΙΑΛΥΣΕΙ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΤΗΣ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΕΦΕΡΕ ΔΙΔΥΜΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΕΤΑΝΟΙΩΝΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΗΣ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΝΕ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΠΑΙΔΙΑ. ΔΕΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΕ. Α!! ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΚΟΤΩΣΕ ΜΕ ΕΝΕΣΗ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΚΤΡΩΣΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω δεν μπορω να ακουω τετοια το χανω....μα τι εχει παθει ο κοσμος!!!!!!!!!!!!!!Στον εαυτο μου θα κανω οσο κακο γουσταρω αλλα οι αθωοι τα μωρα τι φταινε!!!!!!!Αυτο ποτε θα το καταλαβουμε δεν ξερω!!!!Αν βεβαια το καταλαβουμε θα ειμαστε σε αλλον πλανητη και ουτε και ξερω που γιατι δυστηχως αυτα δεν γινονται εδω στη γη....θα ηταν ολα καλυτερα!!5 μιση σ μηνων ολοκληρος ανθρωπος...για να εκδικηθει????Αυτο ειναι καθαρη δολοφονια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρομερο! ανατριχιασα! μα τι ανθρωποι υπαρχουνε ρε συ?

δεν θα ξεχασω ποτε την εικονα μιας φιλη μου που μετα απο τα τραγικα αποτελεσματα της β' επιπεδου αναγκαστηκε να τερματισει την εγκυμοσυνη της..την ειδα στην κλινικη σε αθλια κατασταση πρησμενη απο το κλαμα και α νυχια της φαγωμενα μεχρι μεσα καιματωμενα να μου λεει με τρεμαμενη φωνη

"ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΩ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ":(

και πιστεψτε με δεν ειχε επιλογη....

αυτη η γυναικα πως μπορεσε να αφαιρεσει την ζωη απο ενα μωρακι μια ψυχουλλα υγιεστατη που δεν εφταιξε κανεναν???? αλιμονο στα ζευγαρια που λαχταρουν ενα μωρακι και δεν μπορουν...

υπαρχει θεος ομως και ελπιζω να βλεπει :angry: ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν είναι δυνατόν!!!!:angry:

Απορώ με το ΘΡΑΣΟΣ και την ΑΝΩΡΙΜΟΤΗΤΑ μερικών γυναικών!!!!Πραγματικά δεν έχω λόγια και ΛΥΠΑΜΑΙ που της δώθηκε δεύτερη ευκαιρία να γίνει μάνα!!!Αυτή είναι εγκληματίας!!!:angry: Για να εκδικηθει σκότωσε το παιδι της;;;Ειμαι εξοργησμενη!!!:angry: Και φανταστείτε πόσα παρόμοια γίνονται καθημερινά στον κόσμο...:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RE PAEI KALA O KOSMOS??:angry:

SKOTOSE ENAN ANTHROPO SKOTOSE TO PAIDI THS 5 MHNON ENA SXHMATISMENO PAIDAKI KAI DEN METANOIONEI??:ohmy:

DEN MPORO....DEN ANTEXO NA AKOUO TETOIA

KALA KAI GIA TON GIATRO THS TI NA SXOLIASEI KANEIS...

MONO GIA NA TA ARPAXOUNE EINAI KAI AUTOI

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπο τι ειναι η εκτρωση ρε γαμωτο??????παιχνιδακι μαλλον για μερικες..

τι ειναι το παιδι κατσαριδα?με ενοχλει κ το σκοτωνω:angry:

μα αν ειναι δυνατον για ονομα του θεου:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μονο που σκεφτομαι ειναι πως μπορεσε να το κανει απ'τη στιγμη που ακουσε την καρδουλα του.....:( κι ο γιατρος που το δεχτηκε συνεχιζει το "λειτουργημα" του; κριμα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια, μήπως δεν είναι αλήθεια;;; Απαγορεύεται από το νόμο η έκτρωση σε τόσο προχωρημένη εγκυμοσύνη! Και δε νομίζω ότι ένας γιατρός θα διακινδύνευε την καριέρα του για μία ΤΡΕΛΛΗ που θέλει να εκδικηθεί τον πρώην της... Είμαστε σίγουροι ότι δεν είχε κάποιο άλλο πρόβλημα η κοπέλα;

Δε θέλω να το πιστέψω αυτό ότι συνέβει... :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μένα μου φαίνεται απίστευτο!!!! Στον 5ο μήνα δεν μιλάμε για έκτρωση αλλά για .... κανονική γέννα!!!!! Τουλάχιστον απο αυτά που εγώ γνωρίζω!!

Δεν ξέρω τι έγινε, αλλά αδυνατώ να πιστέψω ότι οι γιατροί εκτός από τις εκτρώσεις, προβαίνουν και σε προκλήσεις τοκετού για να σκοτώσουν έμβρυα, χωρίς να υπάρχει ιατρικό πρόβλημα!!!!

Ό,τι και εαν έγινε, μακάρι να καταφέρει αυτή η γυναίκα να δώσει όλη την αγάπη που στέρησε ή που δεν μπόρεσε να δώσει στο παιδάκι της στα άλλα της παιδάκια! Ας κάνει τουλάχιστον αυτά ευτυχισμένα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΑ. ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΕΠΕΙΧΗΡΗΜΑΤΟΛΟΓΙΣΕΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ. ΔΕΝ ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ ΠΙΑ. ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΟΥΤΩΣ ΣΙ ΑΛΛΟΣ. ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΚΑΠΝΙΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΝΟΙΓΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΑ ΕΛΕΓΕ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑΝ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΑ...:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω?

Να πω αίσχος και ντροπή?

Να πω η καρδιά της και η ψυχή της πως το άντεξε?

Δεν ξέρω!

Παναγιά μου συγχώρεσε μας γιατί οι άνθρωποι είναι αγνώμονες και επιφανειακοι, εγωιστές.

Δε μπορώ να την κρίνω αλλά σίγουρα πόνεσα για το νινάκι αυτό. Και επιτέλους πρέπει να καταλάβουν μερικές γυναίκες ότι αν έχουν έναν απαίσιο άνθρωπο δίπλα τους δεν πρέπει να εκδικούνται τα παιδιά τους είτε είναι στην κοιλίτσα, είτε έχουν έρθει στον κόσμο. Και θα πω κάτι ακόμη πιο σκληρό όσοι είναι σε θέση οργανικά ικανοί να γίνουν γονείς δε σημαίνει ότι είναι και ικανοί να το κάνουν." Έμεινες έγκυος και έτσι απλά γλυτώνεις από το βάρος μετά το χωρισμό. Απλές διαδικασίες... ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΑΣ!!!!". Τα παιδιά αγάπη και φροντίδα θέλουν από την πρώτη στιγμή της σύλληψης τους. Κρίμα κρίμα.

Όσο για τον γιατρό αυτό απλά ο "άνθρωπος" κάνει πράξη τη χειρότερη μορφή , εως παραμόρφωση, της επιστήμης που σπούδασε, έτσι στυγνά και τεχνοκρατικά... Έλεος!!!!

Συγνώμη αν τα είπα ακριβώς όπως τα ένιωσα, ίσως ακούγομαι σκληρή και απότομη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΚΤΡΩΣΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΨΥΧΡΗ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΚΛΗΜΑ ΕΚ ΠΡΟΜΕΛΕΤΗΣ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΚΡΙΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΚΟΛΑΣΗ ΚΑΙ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ! ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΑΡΤΙΑ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ! :angry: :angry: :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...