Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεξιά υποκλείδιος αρτηρία και σύνδρομο di george


Recommended Posts

Καλησπερα θα ήθελα να μου απαντήσουν οι μανουλες που διαγνώστηκαν  με arsa αποκλίνουσα δεξιά υποκλειδια αρτηρία  που συνδέεται με τ σύνδρομο down και το di George αν τελικά όταν γέννησαν είχαν τα παιδιά κάτι από αυτά τα δυο ή τελικά δεν είχαν απολύτως τίποτα γιατί μας έχει πιάσει ανχος και θα πρέπει να επιλέξουμε αν θα κάνουμε αμνιοπαρακέντηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/3/2022 at 11:12 ΜΜ, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Διαγνωσθηκε κάποιο μωράκι με δεξιά υποκλείδιο αρτηρία της καρδιάς ? Ο γιατρός μου συστήνει αμνιοπαρακεντηση γιατι συνδεεται με το σύνδρομο di george. Εχει καμια κοπέλα αντίστοιχη εμπειρία?

Καλησπερα είμαι καινούργιο μέλος 

επειδή μόλις διαγνώστηκε  το μωράκι μας και μας με ARSA και είναι τεράστιο το ανχος για το αν θα εχει κάποιο σύνδρομο και αν θα πρέπει τελικά να κάνουμε αμνιοπαρακέντηση θα ήθελα να μου πείτε τελικά εσείς που γεννήσατε και είχαν arsa έχουν κάποιο σύνδρομο από αυτά που λένε ; πως είναι τα μωράκια σας με όλο ο θάρρος  

να σας ζήσουν κιόλας γερά και ευτυχισμένα να ναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...