Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Αυγούστου 2022❤️💙❤️💙


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια πηγα σήμερα στόν γιατρό ακούσαμε πρώτη φορά καρδούλα 🥰 160 παλμούς... Αν και μου είπε ο γιατρός ότι μπορεί να έχω και δίδυμα τελικά έχω ένα μωράκι... Είμαι πολυ χαρούμενη και με το ένα γέρο να είναι  και ας είναι ένα... Σε 3 βδομάδες θα παω παλι! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 427
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Κορίτσια μου, τλκ πήγανε όλα καλά σήμερα! Ακούσαμε καρδούλα, μπαίνω 8 η βδομάδα σιγά σιγά! Όλα καλά τα είδε. 152 παλμούς. Γύρω στο 1 εκατοστό είναι! Περιμένω και τα δικά σας νέα!

@Μαργαρίτσ @Elk

Υπέροχα νέα!! Κορίτσια μου μεγαλώνουν τα σπορακια μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμένα! Εμείς μπαίνουμε στην 7η εβδομάδα σιγά σιγά και σήμερα ακούσαμε πρώτη φορά καρδούλα! περιττό να σας πω πως κόντεψε να σπάσει η δική μου καρδιά! Θα με δει πάλι σε μια εβδομάδα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπέροχα τα νέα σας κορίτσια!! Χαίρομαι πολύ για όλες!!

Με συμπτώματα πώς πάτε;  Εγώ είμαι 8 εβδ και 3 μέρες τώρα και έχω αγχωθεί μήπως κάτι δε πάει καλά γιατί από εκεί που ανακατευόμουν όλη μέρα για καμία βδομάδα τώρα έχει μειωθεί..Κυρίως το πρωί και κρατάει καμία ώρα..Εσάς σας έχει τύχει μήπως κάτι παρόμοιο; Τα πονάκια χαμηλά βέβαια συνεχίζουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η blueheart είπε:

Καλησπέρα κι από εμένα! Εμείς μπαίνουμε στην 7η εβδομάδα σιγά σιγά και σήμερα ακούσαμε πρώτη φορά καρδούλα! περιττό να σας πω πως κόντεψε να σπάσει η δική μου καρδιά! Θα με δει πάλι σε μια εβδομάδα ❤️❤️❤️

Ααααα σήμερα γίνεται χαμός από χαρούμενες καρδούλες στην ομάδα μας 💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Maggy22 είπε:

Υπέροχα τα νέα σας κορίτσια!! Χαίρομαι πολύ για όλες!!

Με συμπτώματα πώς πάτε;  Εγώ είμαι 8 εβδ και 3 μέρες τώρα και έχω αγχωθεί μήπως κάτι δε πάει καλά γιατί από εκεί που ανακατευόμουν όλη μέρα για καμία βδομάδα τώρα έχει μειωθεί..Κυρίως το πρωί και κρατάει καμία ώρα..Εσάς σας έχει τύχει μήπως κάτι παρόμοιο; Τα πονάκια χαμηλά βέβαια συνεχίζουν..

Καλησπέρα εγώ είμαι 8 εβδομάδων + 4 μέρες εμετούς έχω κάθε μέρα μόνο  εχτές είχα αναγούλα αλλά δεν έκανα εμετό και σήμερα μέχρι στιγμής πάλι δεν έκανα αλλά μπορεί μέχρι το βράδυ να με πιάσει δεν ξέρω.. πονάκια δεν εχω σχεδόν καθόλου πολύ σπάνια με τσιμπάει για λιγο και με αφήνει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Maggy22 είπε:

Υπέροχα τα νέα σας κορίτσια!! Χαίρομαι πολύ για όλες!!

Με συμπτώματα πώς πάτε;  Εγώ είμαι 8 εβδ και 3 μέρες τώρα και έχω αγχωθεί μήπως κάτι δε πάει καλά γιατί από εκεί που ανακατευόμουν όλη μέρα για καμία βδομάδα τώρα έχει μειωθεί..Κυρίως το πρωί και κρατάει καμία ώρα..Εσάς σας έχει τύχει μήπως κάτι παρόμοιο; Τα πονάκια χαμηλά βέβαια συνεχίζουν..

Εγώ μπήκα σήμερα στην 8η εβδομάδα. Εκτός από ένα πρωί για καμιά ώρα δεν είχα ποτέ ξανά ναυτία. Μόνο τσιμπήματα έχω χαμηλά. Να χαίρεσαι που μειώθηκε να μπορείς να απολαμβάνεις τα γεύματα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Maggy22 είπε:

Υπέροχα τα νέα σας κορίτσια!! Χαίρομαι πολύ για όλες!!

Με συμπτώματα πώς πάτε;  Εγώ είμαι 8 εβδ και 3 μέρες τώρα και έχω αγχωθεί μήπως κάτι δε πάει καλά γιατί από εκεί που ανακατευόμουν όλη μέρα για καμία βδομάδα τώρα έχει μειωθεί..Κυρίως το πρωί και κρατάει καμία ώρα..Εσάς σας έχει τύχει μήπως κάτι παρόμοιο; Τα πονάκια χαμηλά βέβαια συνεχίζουν..

Εγώ δεν κάνω εμετούς αλλά έχω συνέχεια ανακατοσουρες, αναγούλα κ πόνο στο στομάχι :( κατά Τ αλλά καλα! Θα περάσει!!!! Το πρώτο τρίμηνο λένε είναι το πιο δύσκολο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/1/2022 at 9:09 ΜΜ, ο/η blueheart είπε:

Καλησπέρα κι από εμένα! Εμείς μπαίνουμε στην 7η εβδομάδα σιγά σιγά και σήμερα ακούσαμε πρώτη φορά καρδούλα! περιττό να σας πω πως κόντεψε να σπάσει η δική μου καρδιά! Θα με δει πάλι σε μια εβδομάδα ❤️❤️❤️

Κορίτσια καλησπέρα! Έχει κάνει κάποια μέτρηση προγεστερόνης τώρα τελευταία? Τώρα μπαίνω στην 9η εβδομάδα κι έκανα σήμερα και μου φαίνεται λίγο χαμηλή η τιμή. Την προηγούμενη φορά που είχα κάνει ήταν όταν είχα λίγο αίμα και μου αύξησε τα φάρμακα. Σήμερα είχα 46.70 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mary.Ger είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Έχει κάνει κάποια μέτρηση προγεστερόνης τώρα τελευταία? Τώρα μπαίνω στην 9η εβδομάδα κι έκανα σήμερα και μου φαίνεται λίγο χαμηλή η τιμή. Την προηγούμενη φορά που είχα κάνει ήταν όταν είχα λίγο αίμα και μου αύξησε τα φάρμακα. Σήμερα είχα 46.70 

Καλησπέρα Mary! Εμένα ο γιατρός μου δεν μετράει προγεστερόνη πια γιατί θεωρεί πως με τόση που παίρνω κάθε μέρα ότι δεν χρειάζεται (600mg utrogestan, 400mg cyclogel και 1 prolutex). πάντως 46.70 δεν ακούγεται χαμηλή. Τι σου είπε ο γιατρός σου;

 

Με συμπτώματα πως πάτε; Έχω χθες και σήμερα δεν νιώθω τίποτα κι αγχώνομαι. Και που είχα τρέξιμο όλη μέρα σήμερα τίποτα, καμία ενόχληση. Χθες είχα δυο σταγόνες καφέ μαζί με τα υγρά αλλά προσπάθησα να μη με πιάσει πανικός. Αχ άντε να έρθει η Δευτέρα να δούμε ότι όλα προχωράνε καλά…. 
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η blueheart είπε:

Καλησπέρα Mary! Εμένα ο γιατρός μου δεν μετράει προγεστερόνη πια γιατί θεωρεί πως με τόση που παίρνω κάθε μέρα ότι δεν χρειάζεται (600mg utrogestan, 400mg cyclogel και 1 prolutex). πάντως 46.70 δεν ακούγεται χαμηλή. Τι σου είπε ο γιατρός σου;

 

Με συμπτώματα πως πάτε; Έχω χθες και σήμερα δεν νιώθω τίποτα κι αγχώνομαι. Και που είχα τρέξιμο όλη μέρα σήμερα τίποτα, καμία ενόχληση. Χθες είχα δυο σταγόνες καφέ μαζί με τα υγρά αλλά προσπάθησα να μη με πιάσει πανικός. Αχ άντε να έρθει η Δευτέρα να δούμε ότι όλα προχωράνε καλά…. 
 

Την φοβάμαι πολύ αυτή την προγεστερόνη γιατί την άλλη φορά είχε πέσει στο 25 και τρέχαμε... Σήμερα πήρα τηλέφωνο, έδωσα την τιμή και μου είπε η γραμματέας αν ο γιατρός κρίνει ότι δεν είναι καλή η τιμή θα σε πάρει τηλ. Την Δευτέρα έχω κι εγώ υπέρηχο οπότε εκεί θα φανούν όλα!

Εγώ κορίτσια συμπτώματα του τύπου ναυτίες, ζαλάδες,κλπ δεν έχω και καθώς περνάει ο καιρός κατάλαβα ότι μάλλον δεν θα έχω γενικά. Θα τον ρωτήσω αυτή τη φορά που θα πάω γιατί ανησυχώ. Μα να μη νιώθω τίποτα?? Η κοιλιά μου άρχισε να φουσκώνει λιγάκι κ το στήθος παραμένει όπως ήταν λιγάκι πρησμένο και  ευαισθητο απο τις προηγούμενες εβδομάδες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mary.Ger είπε:

Την φοβάμαι πολύ αυτή την προγεστερόνη γιατί την άλλη φορά είχε πέσει στο 25 και τρέχαμε... Σήμερα πήρα τηλέφωνο, έδωσα την τιμή και μου είπε η γραμματέας αν ο γιατρός κρίνει ότι δεν είναι καλή η τιμή θα σε πάρει τηλ. Την Δευτέρα έχω κι εγώ υπέρηχο οπότε εκεί θα φανούν όλα!

Εγώ κορίτσια συμπτώματα του τύπου ναυτίες, ζαλάδες,κλπ δεν έχω και καθώς περνάει ο καιρός κατάλαβα ότι μάλλον δεν θα έχω γενικά. Θα τον ρωτήσω αυτή τη φορά που θα πάω γιατί ανησυχώ. Μα να μη νιώθω τίποτα?? Η κοιλιά μου άρχισε να φουσκώνει λιγάκι κ το στήθος παραμένει όπως ήταν λιγάκι πρησμένο και  ευαισθητο απο τις προηγούμενες εβδομάδες. 

Πάντως το πρώτο τρίμηνο δίνει τιμή 11-44. Οπότε όλα καλά θα είναι σίγουρα :) μην ανησυχείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η blueheart είπε:

Πάντως το πρώτο τρίμηνο δίνει τιμή 11-44. Οπότε όλα καλά θα είναι σίγουρα :) μην ανησυχείς 

Ααααα ευχαριστώ πολυ για τις τιμές! Στο χαρτί που πήρα από το μικροβιολογικό στις φυσιολογικές τιμές που έδινε δίπλα, έγραφε μόνο φάση πχ. ωχρινικη, ωοθυλακικη κλπ αλλά τίποτα για εγκυμοσύνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η blueheart είπε:

Καλησπέρα Mary! Εμένα ο γιατρός μου δεν μετράει προγεστερόνη πια γιατί θεωρεί πως με τόση που παίρνω κάθε μέρα ότι δεν χρειάζεται (600mg utrogestan, 400mg cyclogel και 1 prolutex). πάντως 46.70 δεν ακούγεται χαμηλή. Τι σου είπε ο γιατρός σου;

 

Με συμπτώματα πως πάτε; Έχω χθες και σήμερα δεν νιώθω τίποτα κι αγχώνομαι. Και που είχα τρέξιμο όλη μέρα σήμερα τίποτα, καμία ενόχληση. Χθες είχα δυο σταγόνες καφέ μαζί με τα υγρά αλλά προσπάθησα να μη με πιάσει πανικός. Αχ άντε να έρθει η Δευτέρα να δούμε ότι όλα προχωράνε καλά…. 
 

 

Αυτό με τις σταγόνες ροζ, καφέ το παθαίνω και εγώ. Συνήθως έχω ροζ μετά από καμιά επαφή με τον σύζυγο ή μετά από περπάτημα ενώ καφέ εχω όταν αργώ να αλλάξω σερβιέτα και έχω δουλειά που περιλαμβάνει ορθοστασία. Και στις δύο περιπτώσεις ο γιατρός με καθησυχασε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, παρατήρησα σήμερα τα κόπρανα μου ήταν μαύρα. Έψαξα λίγο, είπα να μην παρά τον γιατρό και διάβασα ότι ίσως φταίει το σίδηρο. Πράγματι ξεκίνησα σίδηρο 3 μέρες τώρα.  Εσάς σας συνέβη τπτ παρόμοιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Κορίτσια, παρατήρησα σήμερα τα κόπρανα μου ήταν μαύρα. Έψαξα λίγο, είπα να μην παρά τον γιατρό και διάβασα ότι ίσως φταίει το σίδηρο. Πράγματι ξεκίνησα σίδηρο 3 μέρες τώρα.  Εσάς σας συνέβη τπτ παρόμοιο;

 Μαργαρίτα μου από αυτό είναι... Εγώ νομίζω σα να μυρίζει και η ανάσα μου κάπως...είναι βαρύς ο σίδηρος και για το στομάχι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mary.Ger είπε:

 Μαργαρίτα μου από αυτό είναι... Εγώ νομίζω σα να μυρίζει και η ανάσα μου κάπως...είναι βαρύς ο σίδηρος και για το στομάχι. 

Ναι, και αυτό με την ανάσα! Σήμερα πήγα για ένα σωρο εξετάσεις. Ελπίζω να γλιτώσω το σίδηρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Κορίτσια, παρατήρησα σήμερα τα κόπρανα μου ήταν μαύρα. Έψαξα λίγο, είπα να μην παρά τον γιατρό και διάβασα ότι ίσως φταίει το σίδηρο. Πράγματι ξεκίνησα σίδηρο 3 μέρες τώρα.  Εσάς σας συνέβη τπτ παρόμοιο;

Πάντα έτσι γίνεται όταν παίρνουμε σίδηρο και εγώ σήμερα είχα αιματολογικες για έλεγχο θυροειδη. Καλά μας αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/1/2022 at 2:33 ΜΜ, ο/η evaioan είπε:

Αυτό με τις σταγόνες ροζ, καφέ το παθαίνω και εγώ. Συνήθως έχω ροζ μετά από καμιά επαφή με τον σύζυγο ή μετά από περπάτημα ενώ καφέ εχω όταν αργώ να αλλάξω σερβιέτα και έχω δουλειά που περιλαμβάνει ορθοστασία. Και στις δύο περιπτώσεις ο γιατρός με καθησυχασε.

Κορίτσια κάνετε σεξακι η φοβάστε ;;; Εμείς κανουμε αλλά αργά κ απαλά 😛 κ πολύ πιο αραιά πλέον 😛 τύπου 1-2 φορές τη βδομαδα κ αν. Δεν φοβόμαστε απλά έχουμε χαλαρώσει πολύ… φοβάμαι να μην χάσουμε τον ερωτισμό μας μιας κ είμαστε νέοι κ μένουμε μαζί μόνο 6 μηνες… πριν πηγαινοερχομασταν…. Εσείς πως τα πάτε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Riaki2022 είπε:

Κορίτσια κάνετε σεξακι η φοβάστε ;;; Εμείς κανουμε αλλά αργά κ απαλά 😛 κ πολύ πιο αραιά πλέον 😛 τύπου 1-2 φορές τη βδομαδα κ αν. Δεν φοβόμαστε απλά έχουμε χαλαρώσει πολύ… φοβάμαι να μην χάσουμε τον ερωτισμό μας μιας κ είμαστε νέοι κ μένουμε μαζί μόνο 6 μηνες… πριν πηγαινοερχομασταν…. Εσείς πως τα πάτε;;;

Λοιπόν εμείς είμαστε 11η εβδομάδα και από τότε που το μάθαμε δηλ. από αρχές Δεκεμβρίου κάνουμε 1 φορά την εβδομάδα κανονικά, ήρεμα και μπορεί να κάνουμε τις υπόλοιπες μέρες χάδια, αγκαλιές. Μπορείτε να κάνετε ντουζ μαζί να βλέπει και τις αλλαγές στο σώμα σου να σε αγγίζει, να συνειδητοποιήσει ότι έρχεται το μωράκι σας. Σκέφτομαι ότι αξίζει τον κόπο μέχρι να γεννηθεί το μικρούλι. Και εμείς είχαμε άλλο πρόγραμμα πριν την εγκυμοσύνη αλλά δε γίνεται να το κρατήσουμε τώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Riaki2022 είπε:

Κορίτσια κάνετε σεξακι η φοβάστε ;;; Εμείς κανουμε αλλά αργά κ απαλά 😛 κ πολύ πιο αραιά πλέον 😛 τύπου 1-2 φορές τη βδομαδα κ αν. Δεν φοβόμαστε απλά έχουμε χαλαρώσει πολύ… φοβάμαι να μην χάσουμε τον ερωτισμό μας μιας κ είμαστε νέοι κ μένουμε μαζί μόνο 6 μηνες… πριν πηγαινοερχομασταν…. Εσείς πως τα πάτε;;; 

Εμάς μας συμβούλεψε ο γιατρός το πρώτο τρίμηνο να αποφύγουμε τις επαφές μέχρι να δέσει η κατάσταση. Ότι φυσικά δεν απαγορεύεται σύμφωνα με τη βιβλιογραφία αλλά καλό θα ήταν να προσέχουμε...να είμαστε πιο ήσυχοι. Οπότε εγώ ΔΕΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Εμάς μας συμβούλεψε ο γιατρός το πρώτο τρίμηνο να αποφύγουμε τις επαφές μέχρι να δέσει η κατάσταση. Ότι φυσικά δεν απαγορεύεται σύμφωνα με τη βιβλιογραφία αλλά καλό θα ήταν να προσέχουμε...να είμαστε πιο ήσυχοι. Οπότε εγώ ΔΕΝ!

Το έχω ακούσει κ από φίλες αυτό που λες ότι στην αρχή δεν έκαναν… εμένα μου έδωσε το οκ ο γιατρός εφόσον είναι όλα καλά…. Αίμα δεν βλέπω ούτε πονάω ίσα ίσα που με χαλαρώνει κιόλας! Αλλά κάθε γιατρός είναι αλλιώς. Μαλλιά δε με αφήνει να βάψω (που τα βάφω ξανθά) για τουλάχιστον 3-4 μήνες :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Riaki2022 είπε:

Το έχω ακούσει κ από φίλες αυτό που λες ότι στην αρχή δεν έκαναν… εμένα μου έδωσε το οκ ο γιατρός εφόσον είναι όλα καλά…. Αίμα δεν βλέπω ούτε πονάω ίσα ίσα που με χαλαρώνει κιόλας! Αλλά κάθε γιατρός είναι αλλιώς. Μαλλιά δε με αφήνει να βάψω (που τα βάφω ξανθά) για τουλάχιστον 3-4 μήνες :(

Ναι, ούτε εμένα. Και μόνο με φυτική βαφή μετά τους 3 μήνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Εμάς μας συμβούλεψε ο γιατρός το πρώτο τρίμηνο να αποφύγουμε τις επαφές μέχρι να δέσει η κατάσταση. Ότι φυσικά δεν απαγορεύεται σύμφωνα με τη βιβλιογραφία αλλά καλό θα ήταν να προσέχουμε...να είμαστε πιο ήσυχοι. Οπότε εγώ ΔΕΝ!

Καλημέρα εμένα μου είπε την πρώτη φορά που πήγα να αποφύγω τις επαφές μέχρι να ακούσουνε καρδούλα και αν θελουμε να κάνουμε μόνο με προφυλακτικό.. την δεύτερη φορά που πήγα και άκουσα καρδούλα ήμουν τόσο χαρούμενη που το είχα ξεχάσει να το ρωτήσω αν μπορούμε αλλά να πω και την αλήθεια με τόσους εμετούς που κάνω κάθε  μέρα και με πιάνουν και βράδυ δεν έχω όρεξη για σεξ καθόλου όποτε ούτε εμείς κάνουμε 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα εμένα μου είπε την πρώτη φορά που πήγα να αποφύγω τις επαφές μέχρι να ακούσουνε καρδούλα και αν θελουμε να κάνουμε μόνο με προφυλακτικό.. την δεύτερη φορά που πήγα και άκουσα καρδούλα ήμουν τόσο χαρούμενη που το είχα ξεχάσει να το ρωτήσω αν μπορούμε αλλά να πω και την αλήθεια με τόσους εμετούς που κάνω κάθε  μέρα και με πιάνουν και βράδυ δεν έχω όρεξη για σεξ καθόλου όποτε ούτε εμείς κάνουμε 😊

Αυτό με το προφυλακτικό είναι σημαντικό τους τελευταίους μήνες ειδικά γιατί έχει το σπέρμα λένε μια ουσία που μπορεί να οδηγήσει σε πρόωρη γέννα, τώρα εμάς για το πρώτο τρίμηνο μας είπε δεν χρειάζεται αλλά το χρησιμοποιούμε ακόμα και για να αποφύγουμε αλλα μικρόβια που μπορεί να φέρουμε πιθανόν ασυμπτωματικα για εμάς αλλά μην ενοχλήσουν το έμβρυο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...