Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Layla85 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Εγώ είμαι σε αναμονή τρίτης χοριακης αλλά δεν περιμένω και πολλά! Η δεύτερη χοριακη ανέβηκε μόλις μια μονάδα π γιατρός μου είπε να κάνω μια 3η την Κυριακή..είναι η δεύτερη μου εξωσωματικη κ έχω στο ενεργητικό μου 2 έξω μητριές κυήσεις με αφαίρεση σάλπιγγας.τι να πω βρε κορίτσια έχω κουραστεί ! Πολυ ψυχοφθόρα διαδικασία! Αυτή η αναμονή μπορεί να σε τρελάνει..

Κοπελα μου ευχομαι να παρει μπρος το εμβρυακι και να πανε Ολα τελεια ! Εχεις δικιο ..κουραγιο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια, ειναι η πρώτη φορά που γράφω. Είμαι 39 και πριν 2 μήνες έκανα εξωσωματική αποτυχημένη. Δεν εφτασα καν σε εμφύτεψη. Εχω πολυκυστικές και μου πήραν πολλα ωαρια (18) απο τα οποιο γονιμοποιηθηκαν τα 11. Και από τα 11 βρε κοριτσια μονο 1 έγινε βλαστοκύστη 5 ημερών αριστης ποιότητας. Και αυτο απέτυχε γιατι στο αποτέλεσμα της βιοψιας βγήκε με χρωμοσωμική ανωμαλια. Το καλοκαίρι που πέρασε είχα μια εγκυμοσύνη αλλα δυστυχως ήταν κενος σακος και παλινδρομησε με χρωμοσωμικο πρόβήμα και αυτό. Προσπαθώ να το σκεφτώ θετικά και να μην το βάλω κάτω αλλα με τρωει. Νιώθω ότι παλευω με μικρές πιθανότητες. Δεν φτάνει που εχω χαμηλής ποιότητας ωάρια βγαίνουν και αυτα με χρωμοσωμιακο. Τελος του μήνα όταν θα αδιαθετήσω θα κάνω ξανά διέγερση. Το μόνο που θα αλλάξει ο γιατρος ειναι να μου δίνει σταθερή δόση Altermon 150 .  Εχει καμια αλλη από σας αυτό το πρόβλημα με ποιότητα ωαριων? Εχω τρελαθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το νέο θεματάκι οι μανούλες να μας δίνουν τις ευχές τους και οι μέλλουσες μανούλες να παίρνουν θετική ενέργεια για το ταξίδι τους....

Μεγάλη ευλογία να φέρουμε στην ζωή μια νέα ψυχή, μεγάλος ο δρόμος της εξωσωματικής αλλά μεγαλύτερη η επιθυμία μας...εύχομαι το όνειρο μας να πραγματοποιηθεί σύντομα... 

 

IMG_20210508_004739.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!! Όλα να πάνε τέλεια!!💖 Μπορώ να σε ρωτήσω κάτι? Πόσο καιρό μετά την παλινδρομη σε άφησαν να ξεκινήσεις νέα προσπάθεια?

Ευχαριστω!!! Μου ηρθε μια περίοδος μετα την απόξεση (εμενα μου άργησε 32 μερες μετα την απόξεση) και στη δεύτερη περίοδο δλδ αυτη τωρα ξεκινάω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Συγχαρητηρια! Μονο χαρες Απο δω και περα! Υγεια για εσενα και το νινακι σου! Στειλε μας λιγη μπεμπεδόσκονη ❣️Ολα τα καλα κοριτσι μου🙏🏻

Όση θέλεις...... σύντομα να ακούσουμε και τα δικά σου όμορφα νέα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες ξεχωριστά παλιές και νέες για τις όμορφες ευχές σας.....μα τι όμορφα πράγματα και μηνύματα που γράφετε ειλικρινά με συγκινησατε.....θα σας ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου να έχετε δύναμη να πιστέψετε στον εαυτό σας ότι μπορείτε να τα καταφέρετε και να μην αφήσετε τίποτα και κανέναν να σας τσακίσει....θα νικήσετε και θα φτάσετε όλες να κατακτήσετε το στόχο σας... Μαζί και εγώ!!!🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Vibet είπε:

Καλησπέρα κοριτσια, ειναι η πρώτη φορά που γράφω. Είμαι 39 και πριν 2 μήνες έκανα εξωσωματική αποτυχημένη. Δεν εφτασα καν σε εμφύτεψη. Εχω πολυκυστικές και μου πήραν πολλα ωαρια (18) απο τα οποιο γονιμοποιηθηκαν τα 11. Και από τα 11 βρε κοριτσια μονο 1 έγινε βλαστοκύστη 5 ημερών αριστης ποιότητας. Και αυτο απέτυχε γιατι στο αποτέλεσμα της βιοψιας βγήκε με χρωμοσωμική ανωμαλια. Το καλοκαίρι που πέρασε είχα μια εγκυμοσύνη αλλα δυστυχως ήταν κενος σακος και παλινδρομησε με χρωμοσωμικο πρόβήμα και αυτό. Προσπαθώ να το σκεφτώ θετικά και να μην το βάλω κάτω αλλα με τρωει. Νιώθω ότι παλευω με μικρές πιθανότητες. Δεν φτάνει που εχω χαμηλής ποιότητας ωάρια βγαίνουν και αυτα με χρωμοσωμιακο. Τελος του μήνα όταν θα αδιαθετήσω θα κάνω ξανά διέγερση. Το μόνο που θα αλλάξει ο γιατρος ειναι να μου δίνει σταθερή δόση Altermon 150 .  Εχει καμια αλλη από σας αυτό το πρόβλημα με ποιότητα ωαριων? Εχω τρελαθει.

Καλησπέρα, εύχομαι η επόμενη σου να είναι κ η τυχερή!! Λοιπόν εμείς κάνουμε εξωσωματικη λόγω σπέρματος εγώ από την πλευρά μου έχω εικονα πολυκυστικων κατά τα άλλα έχω σταθερό κύκλο 28 ημερών. Για να αποφύγουμε την υπερδιέγερση ξεκίνησα με puregon 100 είμαι στην 8η μέρα κ πάμε πολύ καλά χθες έκανα υπέρηχο και ορμόνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Apol είπε:

Καλησπέρα, εύχομαι η επόμενη σου να είναι κ η τυχερή!! Λοιπόν εμείς κάνουμε εξωσωματικη λόγω σπέρματος εγώ από την πλευρά μου έχω εικονα πολυκυστικων κατά τα άλλα έχω σταθερό κύκλο 28 ημερών. Για να αποφύγουμε την υπερδιέγερση ξεκίνησα με puregon 100 είμαι στην 8η μέρα κ πάμε πολύ καλά χθες έκανα υπέρηχο και ορμόνες.

Καλησπέρα Απολ , σου ευχομαι να συνεχίσεις το ίδιο καλα και συντομαι με μωράκι :-) !!! Εγω είχα αργή απόκριση την πρωτη φορά και μου αυξησε την δόση την τρίτη ημέρα σε 225 αλτερμον. Εκεί παραπήρα φόρα και κόντεψα να πάθω υπερδιέγερση. Πήγαν οι ωωθήκες 10 εκατοστά που αμα πάνε 12 πας νοσοκομειο. Η εξήγηση που μου εδωσε ο γιατρος για την χαμηλη ποιοτητα ειναι οτι ισως ειναι λογω του ότι δεν έιχα σταθερή δόση. Οπότε την επόμενη φορά θα μου κανει 150 και ας μου πάρει περισσοτερες μέρες. Αίσθάνομαι ότι ειμαι πειραματοζωωο.... Εχω σκεφτει να αλλάξω και κέντρο αλλα ο μόνος λόγος που δεν το κάνω ειναι ότι ισως εχουν μάθει καλύτερα το σωμα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vibet είπε:

Καλησπέρα Απολ , σου ευχομαι να συνεχίσεις το ίδιο καλα και συντομαι με μωράκι :-) !!! Εγω είχα αργή απόκριση την πρωτη φορά και μου αυξησε την δόση την τρίτη ημέρα σε 225 αλτερμον. Εκεί παραπήρα φόρα και κόντεψα να πάθω υπερδιέγερση. Πήγαν οι ωωθήκες 10 εκατοστά που αμα πάνε 12 πας νοσοκομειο. Η εξήγηση που μου εδωσε ο γιατρος για την χαμηλη ποιοτητα ειναι οτι ισως ειναι λογω του ότι δεν έιχα σταθερή δόση. Οπότε την επόμενη φορά θα μου κανει 150 και ας μου πάρει περισσοτερες μέρες. Αίσθάνομαι ότι ειμαι πειραματοζωωο.... Εχω σκεφτει να αλλάξω και κέντρο αλλα ο μόνος λόγος που δεν το κάνω ειναι ότι ισως εχουν μάθει καλύτερα το σωμα μου.

Με πόσες μονάδες ξεκίνησες κ σε πηγε στις 225;εγώ προσωπικά με 100 δε νομίζω να μου πάρει περισσότερες μέρες από το κανονικό, απλά μου είχε πει θα ξεκινήσουμε με 100 γιατί έχουμε επικίνδυνοτητα για υπερδιέγερση ας κάνουμε λίγο ωαρια δε θέλω πολλά θέλω να είναι καλά έτσι μου είπε. Κ συνεχίζω με 100 με βάση τον υπέρηχο κ τις ορμόνες, αν έχεις αρχίσει να έχεις αμφιβολίες κ έχεις χάσει την εμπιστοσύνη σου δεν ξέρω κάνε μια κουβέντα κ με άλλο κέντρο.. Εσύ ξέρεις καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα, καλή επιτυχία σε όλες και εύχομαι το 2022 να κρατάμε αγκαλιά από ένα (ή γιατι όχι δύο) μωράκι.. Είμαι νέα στο γκρουπ, κάνουμε τη δεύτερη μας προσπάθεια με κατεψυγμένα έμβρυα 4 ημερών, κ έκανα και prp ενδομητρίου. Δεν ξέρουμε τι πήγε στραβά την πρώτη φορά, λένε ότι απλώς δεν έτυχε. Τη Δευτέρα έχω χοριακή, δεν ελπίζω πολλά, φοβάμαι. Όπως και να χει αυτή η σελίδα είναι μεγάλη παρηγοριά, δύναμη σε όλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/5/2021 at 12:02 ΠΜ, ο/η Vibet είπε:

Καλησπέρα κοριτσια, ειναι η πρώτη φορά που γράφω. Είμαι 39 και πριν 2 μήνες έκανα εξωσωματική αποτυχημένη. Δεν εφτασα καν σε εμφύτεψη. Εχω πολυκυστικές και μου πήραν πολλα ωαρια (18) απο τα οποιο γονιμοποιηθηκαν τα 11. Και από τα 11 βρε κοριτσια μονο 1 έγινε βλαστοκύστη 5 ημερών αριστης ποιότητας. Και αυτο απέτυχε γιατι στο αποτέλεσμα της βιοψιας βγήκε με χρωμοσωμική ανωμαλια. Το καλοκαίρι που πέρασε είχα μια εγκυμοσύνη αλλα δυστυχως ήταν κενος σακος και παλινδρομησε με χρωμοσωμικο πρόβήμα και αυτό. Προσπαθώ να το σκεφτώ θετικά και να μην το βάλω κάτω αλλα με τρωει. Νιώθω ότι παλευω με μικρές πιθανότητες. Δεν φτάνει που εχω χαμηλής ποιότητας ωάρια βγαίνουν και αυτα με χρωμοσωμιακο. Τελος του μήνα όταν θα αδιαθετήσω θα κάνω ξανά διέγερση. Το μόνο που θα αλλάξει ο γιατρος ειναι να μου δίνει σταθερή δόση Altermon 150 .  Εχει καμια αλλη από σας αυτό το πρόβλημα με ποιότητα ωαριων? Εχω τρελαθει.

Εχετε κοιταξει το σπερμα κατακερματισμο;καρυοτυπο ζευγους φανταζομαι κανατε κ οι 2.το εμβρυολογικο αραγε ειναι καλό στο κεντρο που εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες μας γιατί και εμείς γιορτάζουμε. Και εμείς έχουμε μωράκια, άσχετα αν τα χάσαμε ή θέλουμε να αποκτήσουμε μωράκια. Και χρόνια πολλά στις μανούλες που κρατάνε το παιδάκι τους αγκαλιά!

Εγώ σήμερα είμαι στις μαύρες μου, γιατί σήμερα ημέρα της Μητέρας, κανονικά θα γεννούσα...

Και για μία ακόμη χρονιά δεν μπορώ να το γιορτάσω, κανείς δεν θα μου πει χρόνια πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Πώς είστε; Περίεργη η μέρα σήμερα ε; Εγώ όμως θα ήθελα να ευχηθώ ...

Χρόνια πολλά σε όλες τις μαμάδες!! 

Χρόνια πολλά σε αυτή που έφερε στον κόσμο ένα μωρό, χρόνια πολλά σε αυτή που το περιμένει, χρόνια πολλά σε εκείνη που το έχασε, χρόνια πολλά σε εκείνη που παλεύει να το αποκτήσει, χρόνια πολλά στη μαμά της καρδιάς, χρόνια πολλά σε αυτή που νοιώθει μάνα για τα ζώα της!! 

Μαμά σημαίνει ανιδιοτελής αγάπη! Όταν βιώσεις αυτό το συναίσθημα, σημαίνει ότι είσαι ΜΑΜΑ με όποιον τρόπο.... 

@VibetΚαλώς όρισες κορίτσι! Εδώ είμαστε και τα λέμε! Και στα καλά και στα άσχημα! 

@Avocando Καλώς μας ήρθες! Εύχομαι αύριο να μας κάνεις την πιο όμορφη ανακοίνωση! Να είσαι η πρώτη θετική! Να έχεις πίστη! 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες μας γιατί και εμείς γιορτάζουμε. Και εμείς έχουμε μωράκια, άσχετα αν τα χάσαμε ή θέλουμε να αποκτήσουμε μωράκια. Και χρόνια πολλά στις μανούλες που κρατάνε το παιδάκι τους αγκαλιά!

Εγώ σήμερα είμαι στις μαύρες μου, γιατί σήμερα ημέρα της Μητέρας, κανονικά θα γεννούσα...

Και για μία ακόμη χρονιά δεν μπορώ να το γιορτάσω, κανείς δεν θα μου πει χρόνια πολλά...

Θα γιορτάσουμε κ εμείς που θα πάει... Ίσως του χρόνου να λέμε χρόνια πολλά η μία στην άλλη κρατώντας τα θαύματα μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Πώς είστε; Περίεργη η μέρα σήμερα ε; Εγώ όμως θα ήθελα να ευχηθώ ...

Χρόνια πολλά σε όλες τις μαμάδες!! 

Χρόνια πολλά σε αυτή που έφερε στον κόσμο ένα μωρό, χρόνια πολλά σε αυτή που το περιμένει, χρόνια πολλά σε εκείνη που το έχασε, χρόνια πολλά σε εκείνη που παλεύει να το αποκτήσει, χρόνια πολλά στη μαμά της καρδιάς, χρόνια πολλά σε αυτή που νοιώθει μάνα για τα ζώα της!! 

Μαμά σημαίνει ανιδιοτελής αγάπη! Όταν βιώσεις αυτό το συναίσθημα, σημαίνει ότι είσαι ΜΑΜΑ με όποιον τρόπο.... 

@VibetΚαλώς όρισες κορίτσι! Εδώ είμαστε και τα λέμε! Και στα καλά και στα άσχημα! 

@Avocando Καλώς μας ήρθες! Εύχομαι αύριο να μας κάνεις την πιο όμορφη ανακοίνωση! Να είσαι η πρώτη θετική! Να έχεις πίστη! 🙏🏻

Μακάρι να έχω μια όμορφη ανακοίνωση, αλλά ακόμα κ αν δεν έχω θα συνεχίσουμε να παλεύουμε μέχρι να πετύχουμε το στόχο μας! Χρόνια πολλά σε όλες τις μελλοντικές μανούλες, εύχομαι του χρόνου τέτοιο καιρό να έχουμε όλες αγκαλιά ένα μωρακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Πώς είστε; Περίεργη η μέρα σήμερα ε; Εγώ όμως θα ήθελα να ευχηθώ ...

Χρόνια πολλά σε όλες τις μαμάδες!! 

Χρόνια πολλά σε αυτή που έφερε στον κόσμο ένα μωρό, χρόνια πολλά σε αυτή που το περιμένει, χρόνια πολλά σε εκείνη που το έχασε, χρόνια πολλά σε εκείνη που παλεύει να το αποκτήσει, χρόνια πολλά στη μαμά της καρδιάς, χρόνια πολλά σε αυτή που νοιώθει μάνα για τα ζώα της!! 

Μαμά σημαίνει ανιδιοτελής αγάπη! Όταν βιώσεις αυτό το συναίσθημα, σημαίνει ότι είσαι ΜΑΜΑ με όποιον τρόπο.... 

@VibetΚαλώς όρισες κορίτσι! Εδώ είμαστε και τα λέμε! Και στα καλά και στα άσχημα! 

@Avocando Καλώς μας ήρθες! Εύχομαι αύριο να μας κάνεις την πιο όμορφη ανακοίνωση! Να είσαι η πρώτη θετική! Να έχεις πίστη! 🙏🏻

Ποοοοοοοοολυ ωραια τα ειπες φιλη μου και πολυ σωστα!!!!! Χρονια πολλα σε ολες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες μας γιατί και εμείς γιορτάζουμε. Και εμείς έχουμε μωράκια, άσχετα αν τα χάσαμε ή θέλουμε να αποκτήσουμε μωράκια. Και χρόνια πολλά στις μανούλες που κρατάνε το παιδάκι τους αγκαλιά!

Εγώ σήμερα είμαι στις μαύρες μου, γιατί σήμερα ημέρα της Μητέρας, κανονικά θα γεννούσα...

Και για μία ακόμη χρονιά δεν μπορώ να το γιορτάσω, κανείς δεν θα μου πει χρόνια πολλά...

Αχ βρε κοριτσι μου εχεις δικιο που σκεφτεσαι εσυ... κι εγω οταν ειμαι στις μαύρες μου τις ίδιες σκέψεις κανω (Ασε και χειρότερα σκεφτομαι και λεω)
Θα ερθει η ωρα μας που θα παει, δε μπορει να μην ερθει μετα απο τοσο κόπο!!! Και τοτε θα την ακούσεις την λέξη που τοσο ποθείς!!! Κι εσυ και ολες μας εδω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλορίζικο και γουρλίδικο το νεο θεματακι! Ευχομαι να τελειωσει το θεμα αυτο γεματο με εγκυμοσυνες και πολλα πολλα μωρακια! Καλη επιτυχια σε ολες μας! Καλη δυναμη, θετικη σκεψη, πιστη και ολα θα ερθουν στο χρονο τους! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Ελπίζω με όλη την ψυχή του χρόνου να γιορτάζουμε και εμείς μακάρι Παναγίτσα μου και ίσως του χρόνου τέτοια μέρα να έχουμε όλες μωράκια!!!

Εγώ είμαι 6η μέρα διέγερσης και σήμερα ξεκίνησα και cetrodite  το πρωί αύριο πάω για υπέρηχο.. δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο σύμπτωμα αυτές τις μέρες και νιώθω πολύ καλά. Το ίδιο εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που βρίσκονται αυτήν την στιγμή σε διαδικασία!!

Πιστεύω πως η πρώτη εγκυουλα της καινούργιας συζήτησης είναι ανάμεσα μας ... @Avocando🤞

Ποια κοπέλα ψήνεται να κάνει πινακακι?? Έτσι για να τικαρουμε επιτυχίες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nansi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Ελπίζω με όλη την ψυχή του χρόνου να γιορτάζουμε και εμείς μακάρι Παναγίτσα μου και ίσως του χρόνου τέτοια μέρα να έχουμε όλες μωράκια!!!

Εγώ είμαι 6η μέρα διέγερσης και σήμερα ξεκίνησα και cetrodite  το πρωί αύριο πάω για υπέρηχο.. δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο σύμπτωμα αυτές τις μέρες και νιώθω πολύ καλά. Το ίδιο εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που βρίσκονται αυτήν την στιγμή σε διαδικασία!!

Πιστεύω πως η πρώτη εγκυουλα της καινούργιας συζήτησης είναι ανάμεσα μας ... @Avocando🤞

Ποια κοπέλα ψήνεται να κάνει πινακακι?? Έτσι για να τικαρουμε επιτυχίες...

Μακάρι να τα καταφέρω και να φέρω λίγο καλή τύχη και στις υπόλοιπες.. Απόψε θα είναι ενα δύσκολο βράδυ αλλά η αναμονή το πρωί ακόμα χειρότερη.

Όπως και να χει το 2021 θα είναι η χρονιά μας, η χρονιά της εγκυμοσύνης μας!

Η διαδικασία της διέγερσης είναι λίγο μόνο ζόρικη αφού σου τσιμπήσουν τα αυγουλακια για δυο τρεις μέρες.. Όπως και να χει παρεμβαίνουν, τα αυξάνουν κ μας τα παίρνουν οπότε λογική να υπάρχει μια μικρή ενόχληση εκεί κάτω. Εύχομαι να βγάλεις αρκετά και να γονιμοποιηθούν όλα!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Avocando είπε:

Μακάρι να τα καταφέρω και να φέρω λίγο καλή τύχη και στις υπόλοιπες.. Απόψε θα είναι ενα δύσκολο βράδυ αλλά η αναμονή το πρωί ακόμα χειρότερη.

Όπως και να χει το 2021 θα είναι η χρονιά μας, η χρονιά της εγκυμοσύνης μας!

Η διαδικασία της διέγερσης είναι λίγο μόνο ζόρικη αφού σου τσιμπήσουν τα αυγουλακια για δυο τρεις μέρες.. Όπως και να χει παρεμβαίνουν, τα αυξάνουν κ μας τα παίρνουν οπότε λογική να υπάρχει μια μικρή ενόχληση εκεί κάτω. Εύχομαι να βγάλεις αρκετά και να γονιμοποιηθούν όλα!!! 

 

Με το καλο για αυριο κοριτσι μου!!! Θα περιμενουμε τα νεα σου και εμεις... ολα θετικά να ειναι μεσα απο την καρδια μου!!! Καλη επιτυχια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Ελπίζω με όλη την ψυχή του χρόνου να γιορτάζουμε και εμείς μακάρι Παναγίτσα μου και ίσως του χρόνου τέτοια μέρα να έχουμε όλες μωράκια!!!

Εγώ είμαι 6η μέρα διέγερσης και σήμερα ξεκίνησα και cetrodite  το πρωί αύριο πάω για υπέρηχο.. δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο σύμπτωμα αυτές τις μέρες και νιώθω πολύ καλά. Το ίδιο εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που βρίσκονται αυτήν την στιγμή σε διαδικασία!!

Πιστεύω πως η πρώτη εγκυουλα της καινούργιας συζήτησης είναι ανάμεσα μας ... @Avocando🤞

Ποια κοπέλα ψήνεται να κάνει πινακακι?? Έτσι για να τικαρουμε επιτυχίες...

Το αναλαμβάνω! Γράψτε μου σε τι φάση είστε!

Καλημέρα κ καλή μας εβδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...