Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η annoula1987 είπε:

Περιμένουμε! Μην μας ξεχάσεις! Όλα καλά εύχομαι!!

Έχω το απόγευμα ραντεβού οπότε το βραδάκι πιστεύω θα σας γράψω...

Ανυπομονώ τόσο πολύ....δεν περνάνε οι ώρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 8/4/2021 at 12:31 ΠΜ, ο/η ALEXANDRAprg είπε:

Γεια σας κορίτσια! 
Περιμένω το πρώτο μου μωράκι τέλη Νοεμβρίου! Είμαι 6w και 5d, με πιθανή ημερομηνία τοκετού 27/11 και αύριο θα πάω για το 2ο υπέρηχο. Είμαι κατενθουσιασμένη αλλά συγχρόνως αισθάνομαι αγωνία. Έχω και λίγο άγχος, η αλήθεια να λέγεται...!!!

Καλησπέρα κορίτσι μου και σε όλη την παρέα!! Περιμένω και εγώ το πρώτο μου μωράκι, με πιθανή ημερομηνία 26/11, κάναμε τον πρώτο μας υπέρηχο και έχουμε τον δεύτερο στις 26/04!!! Εύχομαι σε όλες να έρθουν τα μωράκια μας γερά στην αγκαλιά μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dioni20 είπε:

Έχω το απόγευμα ραντεβού οπότε το βραδάκι πιστεύω θα σας γράψω...

Ανυπομονώ τόσο πολύ....δεν περνάνε οι ώρες!!!

Όλα καλά εύχομαι κοριτσάρα μου!!! Υπομονή, λίγες ώρες έμειναν ακόμη... Τι να πω και γω που πρέπει να περιμένω έως τη Πέμπτη χαχα

Περιμένουμε νέα σου!!! 🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου και σε όλη την παρέα!! Περιμένω και εγώ το πρώτο μου μωράκι, με πιθανή ημερομηνία 26/11, κάναμε τον πρώτο μας υπέρηχο και έχουμε τον δεύτερο στις 26/04!!! Εύχομαι σε όλες να έρθουν τα μωράκια μας γερά στην αγκαλιά μας!!!

Καλησπέρα Άννα και καλώς ήλθες στη παρέα μας Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!! Είμαστε σχεδόν στις ίδιες μέρες και πρώτα ο Θεός, μαζί θα πορευτούμε! Εδώ θα τα συζητάμε όλα, τις ανησυχίες μας, τις εξετάσεις μας, το τι μας λέει ο γιατρός κάθε φορά, το πως προχωράει η εγκυμοσύνη μας, απορίες κτλ κτλ... Με το καλό να κρατήσουμε τα μωράκια μας αγκαλιά!!! 
Τι είδατε στον πρώτο σας υπέρηχο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η ALEXANDRAprg είπε:

Όλα καλά εύχομαι κοριτσάρα μου!!! Υπομονή, λίγες ώρες έμειναν ακόμη... Τι να πω και γω που πρέπει να περιμένω έως τη Πέμπτη χαχα

Περιμένουμε νέα σου!!! 🙏🏼

Κι εγώ Πέμπτη 4:00 έχω ραντεβού! Ανυπομονώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Anna Tsak είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου και σε όλη την παρέα!! Περιμένω και εγώ το πρώτο μου μωράκι, με πιθανή ημερομηνία 26/11, κάναμε τον πρώτο μας υπέρηχο και έχουμε τον δεύτερο στις 26/04!!! Εύχομαι σε όλες να έρθουν τα μωράκια μας γερά στην αγκαλιά μας!!!

Καλώς ήρθες στην παρέα και με το καλό το μωράκι σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ALEXANDRAprg είπε:

Καλησπέρα Άννα και καλώς ήλθες στη παρέα μας Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!! Είμαστε σχεδόν στις ίδιες μέρες και πρώτα ο Θεός, μαζί θα πορευτούμε! Εδώ θα τα συζητάμε όλα, τις ανησυχίες μας, τις εξετάσεις μας, το τι μας λέει ο γιατρός κάθε φορά, το πως προχωράει η εγκυμοσύνη μας, απορίες κτλ κτλ... Με το καλό να κρατήσουμε τα μωράκια μας αγκαλιά!!! 
Τι είδατε στον πρώτο σας υπέρηχο; 

Είδαμε τον σάκο με το έμβρυο, αρχικά υπολογίζαμε ότι ήμουν γύρω στην έβδομη εβδομάδα αλλά επειδή δεν είχα σταθερό κύκλο από το μέγεθος του μωρού μ είπε ότι είμαι στην 5w 6d αγχώθηκα λίγο και εύχομαι όταν ξανά πάνε να κυλάνε όλα καλά και να ακούσουμε και την καρδούλα!!Εσύ πως τα πήγες με τον υπέρηχο σου?

  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Anna Tsak είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου και σε όλη την παρέα!! Περιμένω και εγώ το πρώτο μου μωράκι, με πιθανή ημερομηνία 26/11, κάναμε τον πρώτο μας υπέρηχο και έχουμε τον δεύτερο στις 26/04!!! Εύχομαι σε όλες να έρθουν τα μωράκια μας γερά στην αγκαλιά μας!!!

Γειά σου Άννα, είμαστε σχεδόν μαζί... :)  Με πιθανή ημερομηνία εγώ 25/11. Εχω κάνει 2 υπέρηχους, στον δεύτερο ακούσαμε και καρδούλα. Να έχουμε όλες μια όμορφη εγκυμοσύνη και να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dioni20 ολα καλα να πανε σημερα, περιμενουμε νεα σου!!

κοριτσια @Anna Tsak @annoula1987 @ALEXANDRAprg Να ακουσετε γρηγορα καρδουλα!! Θα ειναι μοναδικο συναισθημα!! 

@ALEXANDRAprg Πηγες σημερα για εξετασεις τελικα; Πως ηταν τα αποτελεσματα; 
Εμενα η χοριαακη μου ηταν 8483 ειναι χαμηλη για την εβδομαδα που βρισκομαι και ε2 255 κ προγεστ 21,3 

Σε καμια ωρα εχω ραντεβου με τον γιατρο παω κ επισημως να μου ανακοινωσουν την παλινδρομη 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

@Dioni20 ολα καλα να πανε σημερα, περιμενουμε νεα σου!!

κοριτσια @Anna Tsak @annoula1987 @ALEXANDRAprg Να ακουσετε γρηγορα καρδουλα!! Θα ειναι μοναδικο συναισθημα!! 

@ALEXANDRAprg Πηγες σημερα για εξετασεις τελικα; Πως ηταν τα αποτελεσματα; 
Εμενα η χοριαακη μου ηταν 8483 ειναι χαμηλη για την εβδομαδα που βρισκομαι και ε2 255 κ προγεστ 21,3 

Σε καμια ωρα εχω ραντεβου με τον γιατρο παω κ επισημως να μου ανακοινωσουν την παλινδρομη 😞

Λυπάμαι πολύ... 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Anna Tsak είπε:

Είδαμε τον σάκο με το έμβρυο, αρχικά υπολογίζαμε ότι ήμουν γύρω στην έβδομη εβδομάδα αλλά επειδή δεν είχα σταθερό κύκλο από το μέγεθος του μωρού μ είπε ότι είμαι στην 5w 6d αγχώθηκα λίγο και εύχομαι όταν ξανά πάνε να κυλάνε όλα καλά και να ακούσουμε και την καρδούλα!!Εσύ πως τα πήγες με τον υπέρηχο σου?

  

Κάτι παρόμοιο συνέβη και σε μένα. Στον πρώτο υπέρηχο η γυναικολόγος μου είπε ότι βάσει της ΤΕΡ, ήμουν 5μιση εβδομάδων. Είχαμε δει το σάκο και αχνοφαινόταν ο λεκιθικος ασκός. Μου είπε να πάω μετά από μια εβδομάδα να ακούσουμε καρδούλα. Αυτή η εβδομάδα πέρασε με ανυπομονησία αλλά σχετικά γρήγορα.
Πάω λοιπόν μια εβδομάδα αργότερα για το 2ο υπέρηχο και ενώ ο σάκος είχε μεγαλώσει 2 χιλιοστά, ο λεκιθικος ασκός φαινόταν ακόμη μέσα, έμβρυο & καρδούλα δεν είδαμε. Βάσει των μετρήσεων ήμουν πάλι 5μιση εβδομάδων🤦🏼‍♀️  Πέμπτη έχω πάλι ραντεβού να το δούμε και να το ακούσουμε πρώτα ο Θεός... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

@Dioni20 ολα καλα να πανε σημερα, περιμενουμε νεα σου!!

κοριτσια @Anna Tsak @annoula1987 @ALEXANDRAprg Να ακουσετε γρηγορα καρδουλα!! Θα ειναι μοναδικο συναισθημα!! 

@ALEXANDRAprg Πηγες σημερα για εξετασεις τελικα; Πως ηταν τα αποτελεσματα; 
Εμενα η χοριαακη μου ηταν 8483 ειναι χαμηλη για την εβδομαδα που βρισκομαι και ε2 255 κ προγεστ 21,3 

Σε καμια ωρα εχω ραντεβου με τον γιατρο παω κ επισημως να μου ανακοινωσουν την παλινδρομη 😞

Τι έγινε τελικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα δεν πρόλαβα να σας γράψω εχθές...Πήγαμε στο ραντεβού και το σποράκι μας έχει μεγαλώσει και ακούσαμε και καρδούλα...(Όντως τρομερό συναίσθημα)

Φαίνονται όλα φυσιολογικά...το έμβρυο ήταν 6ε και 3η βάση των μετρήσεων και για την εβδομάδα που διανύει είναι όλα καλά και όπως θα έπρεπε να φαίνονται...Τον ρώτησα εμείς ποια ημερομηνία να λαμβάνουμε υπόψιν και μου είπε ότι αφού είναι φυσιολογική σύλληψη και δεν έχουμε κάποιον άλλο παράγοντα πάμε βάση τελευταίας περιόδου.Άρα 7ε και 3η υπολογίζω εγώ όχι τις 6.

Μακάρι να συνεχίσουν όλα καλά και να μείνει το φασολάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

@Dioni20 ολα καλα να πανε σημερα, περιμενουμε νεα σου!!

κοριτσια @Anna Tsak @annoula1987 @ALEXANDRAprg Να ακουσετε γρηγορα καρδουλα!! Θα ειναι μοναδικο συναισθημα!! 

@ALEXANDRAprg Πηγες σημερα για εξετασεις τελικα; Πως ηταν τα αποτελεσματα; 
Εμενα η χοριαακη μου ηταν 8483 ειναι χαμηλη για την εβδομαδα που βρισκομαι και ε2 255 κ προγεστ 21,3 

Σε καμια ωρα εχω ραντεβου με τον γιατρο παω κ επισημως να μου ανακοινωσουν την παλινδρομη 😞

Τελικά τι έγινε κορίτσι μου;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

Καλημέρααααα δεν πρόλαβα να σας γράψω εχθές...Πήγαμε στο ραντεβού και το σποράκι μας έχει μεγαλώσει και ακούσαμε και καρδούλα...(Όντως τρομερό συναίσθημα)

Φαίνονται όλα φυσιολογικά...το έμβρυο ήταν 6ε και 3η βάση των μετρήσεων και για την εβδομάδα που διανύει είναι όλα καλά και όπως θα έπρεπε να φαίνονται...Τον ρώτησα εμείς ποια ημερομηνία να λαμβάνουμε υπόψιν και μου είπε ότι αφού είναι φυσιολογική σύλληψη και δεν έχουμε κάποιον άλλο παράγοντα πάμε βάση τελευταίας περιόδου.Άρα 7ε και 3η υπολογίζω εγώ όχι τις 6.

Μακάρι να συνεχίσουν όλα καλά και να μείνει το φασολάκι...

Καλημέρα κορίτσι μου! Υπέροχα νέα!!! Πολύ χάρηκα! 💕💕 Μακάρι να έχω και γω καλά νέα να σας πω τη Πέμπτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

Καλημέρααααα δεν πρόλαβα να σας γράψω εχθές...Πήγαμε στο ραντεβού και το σποράκι μας έχει μεγαλώσει και ακούσαμε και καρδούλα...(Όντως τρομερό συναίσθημα)

Φαίνονται όλα φυσιολογικά...το έμβρυο ήταν 6ε και 3η βάση των μετρήσεων και για την εβδομάδα που διανύει είναι όλα καλά και όπως θα έπρεπε να φαίνονται...Τον ρώτησα εμείς ποια ημερομηνία να λαμβάνουμε υπόψιν και μου είπε ότι αφού είναι φυσιολογική σύλληψη και δεν έχουμε κάποιον άλλο παράγοντα πάμε βάση τελευταίας περιόδου.Άρα 7ε και 3η υπολογίζω εγώ όχι τις 6.

Μακάρι να συνεχίσουν όλα καλά και να μείνει το φασολάκι...

Καλημέρα!! Τι όμορφα νέα είναι αυτά!! Συγχαρητήρια αγάπη μου, έτσι θα συνεχίσουν όλα καλά! Μαζί είμαστε και εγω είμαι 7ε και 2η σήμερα! Άρχισαν και τα όργανα με το στομάχι 2 μέρες τώρα, εσύ απο συμπτώματα πώς είσαι; Και πότε σου είπε για επόμενο υπέρηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

@Dioni20 ολα καλα να πανε σημερα, περιμενουμε νεα σου!!

κοριτσια @Anna Tsak @annoula1987 @ALEXANDRAprg Να ακουσετε γρηγορα καρδουλα!! Θα ειναι μοναδικο συναισθημα!! 

@ALEXANDRAprg Πηγες σημερα για εξετασεις τελικα; Πως ηταν τα αποτελεσματα; 
Εμενα η χοριαακη μου ηταν 8483 ειναι χαμηλη για την εβδομαδα που βρισκομαι και ε2 255 κ προγεστ 21,3 

Σε καμια ωρα εχω ραντεβου με τον γιατρο παω κ επισημως να μου ανακοινωσουν την παλινδρομη 😞

Angel μου τι έγινε τελικά;; Τι σου είπε ο γιατρός;
Εγώ δε πήγα τελικά για τις εξετάσεις... Δεν είχα κουράγιο ψυχολογικα. Ούτως η άλλως η γυναικολόγος είπε ότι δε χρειάζεται να τις κάνω παρα μόνο αν θέλω εγώ για να μου φυγει το άγχος. Θα πάω τη Πέμπτη μια και καλή στη γιατρο και αν χρειαστεί θα τις κάνω μετά το ραντεβού... είδωμεν! Περιμενω να μάθω τα δικά σου... φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dioni20 είπε:

Καλημέρααααα δεν πρόλαβα να σας γράψω εχθές...Πήγαμε στο ραντεβού και το σποράκι μας έχει μεγαλώσει και ακούσαμε και καρδούλα...(Όντως τρομερό συναίσθημα)

Φαίνονται όλα φυσιολογικά...το έμβρυο ήταν 6ε και 3η βάση των μετρήσεων και για την εβδομάδα που διανύει είναι όλα καλά και όπως θα έπρεπε να φαίνονται...Τον ρώτησα εμείς ποια ημερομηνία να λαμβάνουμε υπόψιν και μου είπε ότι αφού είναι φυσιολογική σύλληψη και δεν έχουμε κάποιον άλλο παράγοντα πάμε βάση τελευταίας περιόδου.Άρα 7ε και 3η υπολογίζω εγώ όχι τις 6.

Μακάρι να συνεχίσουν όλα καλά και να μείνει το φασολάκι...

Υπέροχα νέα καλή μου!!! Εύχομαι να συνεχίσουν όλα τέλεια! Διάβασα ότι αν ακούσεις καρδούλα, πέφτουν κατακόρυφα οι πιθανότητες για παλινδρομηση! Με το καλό!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annoula1987 είπε:

Υπέροχα νέα καλή μου!!! Εύχομαι να συνεχίσουν όλα τέλεια! Διάβασα ότι αν ακούσεις καρδούλα, πέφτουν κατακόρυφα οι πιθανότητες για παλινδρομηση! Με το καλό!!!❤❤❤

Πολύ ενθαρρυντικό αυτό!! Εγώ πάλι αγχώνομαι να παω για τον επόμενο υπέρηχο να ξανα ακούσουμε καρδούλα και να δω ότι εξελίσσετε καλά το εμβρυάκι μπας και χαλαρώσω λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ALEXANDRAprg είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Υπέροχα νέα!!! Πολύ χάρηκα! 💕💕 Μακάρι να έχω και γω καλά νέα να σας πω τη Πέμπτη!!!

Σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Καλημέρα!! Τι όμορφα νέα είναι αυτά!! Συγχαρητήρια αγάπη μου, έτσι θα συνεχίσουν όλα καλά! Μαζί είμαστε και εγω είμαι 7ε και 2η σήμερα! Άρχισαν και τα όργανα με το στομάχι 2 μέρες τώρα, εσύ απο συμπτώματα πώς είσαι; Και πότε σου είπε για επόμενο υπέρηχο;

Άστο κάθε μέρα και χειρότερα...προχθές απ'το πουθενά ο πρώτος εμετός...αν αργήσω να φάω τρομερές αναγούλες και ζαλάδες...αν φάω νιώθω ότι είναι πολύ και πάλι θέλω να κάνω εμετό...😂🤣😂 Μια τρέλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dioni20 είπε:

Άστο κάθε μέρα και χειρότερα...προχθές απ'το πουθενά ο πρώτος εμετός...αν αργήσω να φάω τρομερές αναγούλες και ζαλάδες...αν φάω νιώθω ότι είναι πολύ και πάλι θέλω να κάνω εμετό...😂🤣😂 Μια τρέλα...

Αχ σε καταλαβαίνω, εγώ ευτυχώς δεν εχω εμετούς (ακόμα τουλάχιστον) αλλά αν αργήσω και εγώ να φαω εχω απίστευτη αναγούλα και μόλις τρώω δεν μπορώ να χωνέψω με τίποτα για ώρες! Δεν πειράζει όμως υπομονή, τα μπεμπακια να είναι καλά και όλα τα άλλα θα περάσουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον ❤️ Δυστυχως εγινε αυτο που περιμεναμε...παλινδρομη..χθες κιολας ηταν ακομα πιο μικρο απο τον τελευταιο υπερηχο ,αρχισε ο οργανισμος μου να το απορροφα. Ο γιατρος μου ειπε να σταματησω τα φαρμακα κ να δουμε αν θα αποβληθει απο μονο του κ αν οχι θα πρεπει να κανουμε αποξεση... το θεμα ειναι δεν μου δινει κανεις εξηγηση γιατι μπορει να συνεβει αυτο ενω ειχε ελεχθει...μαλλον δεν ηταν θελημα Θεου ακομα να γινω μανουλα...ελπιζω κ ευχομαι την επομενη φορα να ειμαι τυχερη! Ευχομαι σε ολες πραγματικα το πολυποθητο κ να εχουν μια ομορφη εγκυμοσυνη!!! Θα διαβαζω τα νεα σας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον ❤️ Δυστυχως εγινε αυτο που περιμεναμε...παλινδρομη..χθες κιολας ηταν ακομα πιο μικρο απο τον τελευταιο υπερηχο ,αρχισε ο οργανισμος μου να το απορροφα. Ο γιατρος μου ειπε να σταματησω τα φαρμακα κ να δουμε αν θα αποβληθει απο μονο του κ αν οχι θα πρεπει να κανουμε αποξεση... το θεμα ειναι δεν μου δινει κανεις εξηγηση γιατι μπορει να συνεβει αυτο ενω ειχε ελεχθει...μαλλον δεν ηταν θελημα Θεου ακομα να γινω μανουλα...ελπιζω κ ευχομαι την επομενη φορα να ειμαι τυχερη! Ευχομαι σε ολες πραγματικα το πολυποθητο κ να εχουν μια ομορφη εγκυμοσυνη!!! Θα διαβαζω τα νεα σας!! 

Αχ βρε κοριτσάκι κρίμα...στις πόσες εβδομάδες έφτασες;

Μην ψάχνεις αιτία...δυστυχώς συμβαίνει σε μεγάλο ποσοστό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dioni20 είπε:

Αχ βρε κοριτσάκι κρίμα...στις πόσες εβδομάδες έφτασες;

Μην ψάχνεις αιτία...δυστυχώς συμβαίνει σε μεγάλο ποσοστό.

8 εβδ κ 2 μερες σημερα αλλα το εμβρυο πρεπει να σταματησε στισ 6

δεν ξερω αν διαβασες πιο πανω το ειχα αναφερει, επειδη εκανα εξωσωματικη εκανα κ προεμφυτευτικο ελεγχο για χρωμοσωμικα γι αυτο κ αναρωτιεμαι..τοσο ατυχη να σταθηκα? τι να πω...

Υγεια να εχουμε για να προσπαθουμε κ αλλες φορες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωχ βρε κορίτσι μου τι γκαντεμιά είναι αυτήν τουλάχιστον το αμαξι είναι μόνο ζημιές αλλά και πάλι μια στεναχώρια σε πιάνει είναι λογικό ελπίζω να μην χτύπησε ούτε η άλλη κοπέλα.. αχ και εμένα πριν 2 βδομαδες παιθανε και η δικιά μου γατούλα 😕  Τουλάχιστον με το λαπτοπ τρίτο σε τίποτα αλλο δεν θα συμβεί τώρα 😊 περιμένουμε τα νέα σου από τα γιατρό ήρθε ώρα να μάθεις το φύλο επλιζω μόνο αν έχει καλή θέση να το δει καθαρά 😊 Να σας ζήσει ο ανήψιος καλοφωτιστος να είναι γέρος και ευτυχισμένος   Και εγω άρχισα να το νιωθω αλλά όχι συνέχεια συνήθως μόνο όταν ξαπλώνω στο κρεβατι καταλαβαίνω καμία ελαφριά κλωτσιά 😂 
    • Λυπάμαι για τα στραβά που σου έτυχαν κορίτσι μου!!!!Άντε να πας το βράδυ να δεις το μικρουλι σου και μακάρι να σας κάνει και τα αποκαλυπτήρια!!!Εγώ προσωπικά συνεχίζω πολύ καλα,έκανα και την β' επιπέδου και πλέον νιώθω καθημερινά τον μικρό 🧿🧿🧿...πότε περισσότερο πότε λιγότερο!!!
    • Εγώ είμαι 1,74 και κάνα δύο εκατοστά πιο κοντός ο άντρας μου. Δεν τον λες και πρώτο μπόι 😂😂 Ααα θα έχετε και γενέθλια μετά; Τέλεια θα συμπέσουν με μια μέρα διάφορα 🥳  Με το μπουσουλημα θέλουν προσοχή και επίβλεψη να υποθέσω; Γιατί σκέφτομαι ότι θα έχει πρόσβαση σε όλα τα σημεία του σπιτιού. Χτες άρπαξε ένα πιάτο από το τραπέζι και το πέταξε κάτω 😂😂 Το τέρας 😂😂 Πολύ συγκινητικό το μήνυμα σου. Δεν έχω ζήσει την υπογονιμότητα αλλά έχω βιώσει δύο απώλειες και δώστου εξετάσεις και απογοήτευση και κλάμα.... Έγινε όμως το θαύμα και είμαι σίγουρη ότι θα γίνει για όλες τις γυναίκες που με τόση υπομονή παλεύουν 🫶🤞 Μπράβο στον καλό σου για την υποστήριξη και το κουράγιο που σου δίνει!! 
    • Η αλήθεια είναι ότι ήταν αρκετές μέρες! Πάρε ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να του το πεις, μήπως σου πει να πας να κάνεις έναν υπέρηχο να αποκλείσετε οτιδήποτε όπως μια κύστη ας πούμε!
    • Χρόνια πολλά κορίτσια μου και Καλή Σαρακοστή να έχουμε. Συγγνώμη που χάθηκα αλλά έχουν συμβεί διάφορα. Την Πέμπτη το πρωί έφυγα από Λευκάδα για Αθήνα. Φτάνοντας Αθήνα μαθαίνω ότι τράκαρα το αυτοκίνητο του μπαμπά μου. Ευτυχώς μόνο υλικές ζημιές που θα πληρωθούν από τη ασφάλεια της κοπέλας που έφταιγε. Μετά το laptop μου αποφάσισε να μην ανοίξει. Το έχω πάει στο μαγαζί για επισκευή και περιμένω. 3ον πέθανε δυστυχώς η μία μου γατούλα. Μέσα σε 5 μέρες σταμάτησε να τρώει κι έφυγε. Αυτά τα αρνητικά... Τα θετικά τώρα... Την Κυριακή βαφτίσαμε τον ανηψιό μου. Και σήμερα πάω να δω το μωράκι μου το βράδυ μπας και μάθω και τι είναι! Την Κυριακή νομίζω πως άρχισα να το αισθάνομαι κιόλας.!!!  Πως είστε εσείς κορίτσια μου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...