Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η εγκυμοσύνη μου βήμα βήμα.....


Recommended Posts

στις πριν 16 ώρες, ο/η Marakii είπε:

Άντε συνονόματη περιμένω λοιπόν αύριο και τα νέα σου !!!!! Να μας πάνε όλα καλά!!!!!!!❤️❤️❤️❤️

Μπράβο  Μαράκι!!! Είδα ανέβηκε και η δικη σου χοριακη!!! Τέλεια!!! Εγω μόλις πήρα το αποτέλεσμα της δεύτερης χοριακης και είναι 55.654 εχει ανέβει παρα πολυ οποτε προχωραει η εγκυμοσύνη θελω να πιστεύω φυσιολογικά!!! Αναμονή για καρδούλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maraki 986 είπε:

Μπράβο  Μαράκι!!! Είδα ανέβηκε και η δικη σου χοριακη!!! Τέλεια!!! Εγω μόλις πήρα το αποτέλεσμα της δεύτερης χοριακης και είναι 55.654 εχει ανέβει παρα πολυ οποτε προχωραει η εγκυμοσύνη θελω να πιστεύω φυσιολογικά!!! Αναμονή για καρδούλα!!! 

Είναι πολύ ανεβασμένη δική σου σε ποια μέρα καθυστέρηση είσαι? Συγχαρητήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Είναι πολύ ανεβασμένη δική σου σε ποια μέρα καθυστέρηση είσαι? Συγχαρητήρια!!!

Αν μετραω σωστά  15 μέρες καθυστέρηση!!! Εχω δει σακο την προηγούμενη εβδομάδα απλά επειδή εχω δυο αποβολές μέχρι τώρα ήθελα να δω αν προχωραει κανονικά η εγκυμοσύνη γι αυτο έκανα δεύτερη χοριακη.  Ευχαριστώ πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakii είπε:

Αγάπες μου η δεύτερη χοριακή σήμερα πήγε 2700 από 725 που ήταν την παρακευη!! Είμαι πολύ χαρούμενη!! Πέμπτη κλείσαμε για υπέρηχο!!!

Μπράβο Μαράκι τέλεια χοριακη!!Με το καλό και ο πρώτος υπέρηχος ανυπομονούμε κι εμείς να μας πεις τα ευχαριστα💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Xrys_Pa είπε:

Μπράβο Μαράκι τέλεια χοριακη!!Με το καλό και ο πρώτος υπέρηχος ανυπομονούμε κι εμείς να μας πεις τα ευχαριστα💗

Σε ευχαριστώ πολυυυ!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Maraki 986 είπε:

Αν μετραω σωστά  15 μέρες καθυστέρηση!!! Εχω δει σακο την προηγούμενη εβδομάδα απλά επειδή εχω δυο αποβολές μέχρι τώρα ήθελα να δω αν προχωραει κανονικά η εγκυμοσύνη γι αυτο έκανα δεύτερη χοριακη.  Ευχαριστώ πολυ!!!

Όλα καλά θα σου πάνε!!!!! Να είσαι αισιόδοξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Marakii είπε:

Αγάπες μου η δεύτερη χοριακή σήμερα πήγε 2700 από 725 που ήταν την παρακευη!! Είμαι πολύ χαρούμενη!! Πέμπτη κλείσαμε για υπέρηχο!!!

Μπράβο! Και εμένα μόλις με πήρε από 169,50 την Τετάρτη 1663 σήμερα!!!! Πετάω από χαρά. Μες την εβδομάδα θα πάω να με δει. Περιμένω να με πάρει τηλέφωνο ο γιατρός να μου πει πότε θα πάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η katelina είπε:

Μπράβο! Και εμένα μόλις με πήρε από 169,50 την Τετάρτη 1663 σήμερα!!!! Πετάω από χαρά. Μες την εβδομάδα θα πάω να με δει. Περιμένω να με πάρει τηλέφωνο ο γιατρός να μου πει πότε θα πάω.

Άντε αυτά είναι τέλεια νέα κορίτσι μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maraki 986 είπε:

Αν μετραω σωστά  15 μέρες καθυστέρηση!!! Εχω δει σακο την προηγούμενη εβδομάδα απλά επειδή εχω δυο αποβολές μέχρι τώρα ήθελα να δω αν προχωραει κανονικά η εγκυμοσύνη γι αυτο έκανα δεύτερη χοριακη.  Ευχαριστώ πολυ!!!

Αχχ τέλεια.. κι εγώ ανυπομονώ να δω σάκο την Πέμπτη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο το πρωί θα πάω να κάνω υπέρηχο! Με πήρε ο γιατρός μου και θα είναι στο νοσοκομείο το πρωί που θα πάω για εξετάσεις και μου λέει να με δει κιόλας! Θα σπάσει η καρδιά ❤️ μου! Αχ κορίτσια μακάρι όλες μας να είμαστε εδώ έτσι σε λίγους μήνες και να γκρινιάζουμε που δε μας αφήνουν να κοιμηθούμε τα μωράκια μας 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η katelina είπε:

Αύριο το πρωί θα πάω να κάνω υπέρηχο! Με πήρε ο γιατρός μου και θα είναι στο νοσοκομείο το πρωί που θα πάω για εξετάσεις και μου λέει να με δει κιόλας! Θα σπάσει η καρδιά ❤️ μου! Αχ κορίτσια μακάρι όλες μας να είμαστε εδώ έτσι σε λίγους μήνες και να γκρινιάζουμε που δε μας αφήνουν να κοιμηθούμε τα μωράκια μας 😍

Τελειααα κορίτσι μου!!!! Μόλις έχεις νέα να μας ενημερώσεις!!! Κι εγώ σε τρεις μερουλες... Στην αναμονή είμαι..μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Marakii είπε:

Τελειααα κορίτσι μου!!!! Μόλις έχεις νέα να μας ενημερώσεις!!! Κι εγώ σε τρεις μερουλες... Στην αναμονή είμαι..μ

Μολις γυρίσω θα σας ενημερώσω! Άλλη αγωνία πάλι... Αυτό δεν είναι εγκυμοσύνη αγώνας δρόμου είναι χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η katelina είπε:

Αύριο το πρωί θα πάω να κάνω υπέρηχο! Με πήρε ο γιατρός μου και θα είναι στο νοσοκομείο το πρωί που θα πάω για εξετάσεις και μου λέει να με δει κιόλας! Θα σπάσει η καρδιά ❤️ μου! Αχ κορίτσια μακάρι όλες μας να είμαστε εδώ έτσι σε λίγους μήνες και να γκρινιάζουμε που δε μας αφήνουν να κοιμηθούμε τα μωράκια μας 😍@katelina

@katelina μου για πες!! Έχουμε νεότερα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η katelina είπε:

Μολις γυρίσω θα σας ενημερώσω! Άλλη αγωνία πάλι... Αυτό δεν είναι εγκυμοσύνη αγώνας δρόμου είναι χαχαχαχα 

Είδαμε σάκο κορίτσια!!! Δόξα τω Θεώ πάμε καλά. Αντε με το καλό κορίτσι μου να πάνε όλα καλά και σε σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η katelina είπε:

Είδαμε σάκο κορίτσια!!! Δόξα τω Θεώ πάμε καλά. Αντε με το καλό κορίτσι μου να πάνε όλα καλά και σε σένα!

Τελειααααα !!!!! Συγχαρητήρια!!!! Και στον επόμενο υπέρηχο με το καλό που θα δείτε καρδούλα!!!! Να σαι καλά σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@katelina μου έχεις τπτ συμπτώματα εσύ σε αυτή τη βδομάδα που διανύουμε? Εγώ κάτι πονάκια που κ που χαμηλά στη κοιλια. Με πονά κ λίγο η μέση  και συχνοουρία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η katelina είπε:

Αύριο το πρωί θα πάω να κάνω υπέρηχο! Με πήρε ο γιατρός μου και θα είναι στο νοσοκομείο το πρωί που θα πάω για εξετάσεις και μου λέει να με δει κιόλας! Θα σπάσει η καρδιά ❤️ μου! Αχ κορίτσια μακάρι όλες μας να είμαστε εδώ έτσι σε λίγους μήνες και να γκρινιάζουμε που δε μας αφήνουν να κοιμηθούμε τα μωράκια μας 😍

Χαχαχχαχχ όντως σε λίγο καιρό θα γκρινιάζετε όλες για τα ξενύχτια και όχι μόνο όταν τρώνε κάνουν κακακια αμέσως τα γλυκουλικα και θέλει και πλυσιματακι στο νιπτήρα με κλειστά φώτα παρακαλώ για να μην ξυπνάει και πολύ χαχαχαχαχαχαχα εγώ πια σχεδόν ένα χρόνο αϋπνη δεν έχω θέμα το έχω συνηθίσει!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Χαχαχχαχχ όντως σε λίγο καιρό θα γκρινιάζετε όλες για τα ξενύχτια και όχι μόνο όταν τρώνε κάνουν κακακια αμέσως τα γλυκουλικα και θέλει και πλυσιματακι στο νιπτήρα με κλειστά φώτα παρακαλώ για να μην ξυπνάει και πολύ χαχαχαχαχαχαχα εγώ πια σχεδόν ένα χρόνο αϋπνη δεν έχω θέμα το έχω συνηθίσει!!!!!!!!

Βρε συ ας είναι όλα καλά και δεν με νοιάζουν όλα τα ξενύχτια του κόσμου!!! Χαλάλι!!!! 😘💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Βρε συ ας είναι όλα καλά και δεν με νοιάζουν όλα τα ξενύχτια του κόσμου!!! Χαλάλι!!!! 😘💋

Μια χαρά θα είναι,  και θα σε νοιξουν λίγο στην αρχή ειδικά με την γέννα, αλλά να μην είσαστε σαν εμένα που ήθελα όλα να τα κάνω εγώ να αφήνετε και κανένα να σας βοηθάει!!!! Τα λέω από τώρα γιατί μετά δεν θα έχουμε χρόνο για κουβεντούλες  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Marakii είπε:

@katelina μου έχεις τπτ συμπτώματα εσύ σε αυτή τη βδομάδα που διανύουμε? Εγώ κάτι πονάκια που κ που χαμηλά στη κοιλια. Με πονά κ λίγο η μέση  και συχνοουρία.

Κορίτσι μου κι εγώ λίγο μέση και πόνο στις θηλές. Κατά τα άλλα τίποτα το ιδιαίτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... Είμαι στη πέμπτη εβδομάδα. Αύριο έχω τον πρώτο υπέρηχο.αλλα χτες βράδυ είδα καφέ υγρά και κατααγχωθηκα. Πήρα γιατρό κ είπε να πάρω utrogestan  σήμερα πρωί κ βράδυ κ να μη πάω δουλειά σμρ. Φοβάμαι πολύ .. τι να είναι πάλι αυτό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Είμαι στη πέμπτη εβδομάδα. Αύριο έχω τον πρώτο υπέρηχο.αλλα χτες βράδυ είδα καφέ υγρά και κατααγχωθηκα. Πήρα γιατρό κ είπε να πάρω utrogestan  σήμερα πρωί κ βράδυ κ να μη πάω δουλειά σμρ. Φοβάμαι πολύ .. τι να είναι πάλι αυτό???

Καλημέρα. Στις περισσότερες περιπτώσεις δεν είναι τίποτα. Καταλαβαίνω ότι έχεις τρελαθεί αλλά αύριο έχεις υπέρηχο και όλα θα είναι μια χαρά. Οι περισσότερες έχουμε δει καφέ υγρά στην αρχή της εγκυμοσύνης. Χαλάρωσε, τεμπελιασε μη κάνεις τίποτα για σήμερα. Όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η katelina είπε:

Καλημέρα. Στις περισσότερες περιπτώσεις δεν είναι τίποτα. Καταλαβαίνω ότι έχεις τρελαθεί αλλά αύριο έχεις υπέρηχο και όλα θα είναι μια χαρά. Οι περισσότερες έχουμε δει καφέ υγρά στην αρχή της εγκυμοσύνης. Χαλάρωσε, τεμπελιασε μη κάνεις τίποτα για σήμερα. Όλα θα πάνε καλά!

Δεν ξέρω αλλά με έπιασε ένας φόβος μήπως συμβαίνει κάτι κακό... Και μια ανησυχία.. το πρωί που πήγα τουαλέτα πάντως δεν είδα τπτ. Πριν πάρω τα χάπια. Αλλά θα τα πάρω όπως μου είπε καλού κακού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Marakii είπε:

Δεν ξέρω αλλά με έπιασε ένας φόβος μήπως συμβαίνει κάτι κακό... Και μια ανησυχία.. το πρωί που πήγα τουαλέτα πάντως δεν είδα τπτ. Πριν πάρω τα χάπια. Αλλά θα τα πάρω όπως μου είπε καλού κακού!!!

Καλημέρα!Δεν θέλω να το παίξω γιατρός αλλά θα σου πω τι μου είπε η δική μου γιατρός γιατί κι εγώ έχω καφέ υγρά,όχι συνέχεια και όχι πολλά.Είμαι στην 3η βδομάδα από εκβρυομεταφορά και μου είπε το πιο πιθανό είναι της εμφύτευσης και ότι δεν είναι ανησυχητικό και μου έδωσε μαγνήσιο για να ηρεμήσει η μήτρα μου.Απο τότε που το πήρα δεν ξαναείδα είναι η αλήθεια καφέ υγρό ή κομματάκια.Μην ανησυχείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...