Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαϊου 2021 ❤️


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xristina biman είπε:

Όλα καλά κι εγώ κοπέλα μου 💗 χαίρομαι που πήγαν όλα καλά.. πως ήταν η εξέταση.? Μιας και εγώ έχω ραντεβού την Τετάρτη κ όσο να πεις ένα ανχος το έχω..

Αυτό με τον πλακούντα είναι κάτι ανησυχητικό.?

Σου είπε ακριβή ημερομηνία γέννας.?

Καλέ ναι. Γράψε ότι θέλεις. Και πολύ καλά θα κάνεις για να βοηθήσεις κ άλλες μανουλες και να έχουν μια γνώμη.. σ

Λοιπόν κορίτσια φτιάξτε καφέ να σας τα πω😂

Πρώτα από όλα εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη και με παρακολουθεί γυναικολόγος στο ιδιωτικό του ιατρείο,καθώς όμως δεν είναι πιστοποιημένος (FMF αν δεν κάνω λάθος) για αυχενική,β'επιπεδου και Doppler με έστειλε στον κύριο Αρναούτογλου στη Θεσσαλονικη και πιο συγκεκριμένα στην Καλαμαριά.

Αρχικά(11πμ)πήγα έδωσα αίμα σε ένα εργαστήριο για Papp-a και στις 12 είχα ραντεβού για αυχενική.Υπηρξε μια καθυστέρηση ενός 20λεπτου μέχρι να με πάρουν αλλά χαλάλι.Ο γιατρός ήταν πάρα πολύ χαμογελαστός από την αρχή μέχρι το τέλος της εξέτασης και σε έκανε να νιώθεις άνετα.Πρωτα από όλα μου εξήγησε με απλά λόγια τι είναι η αυχενική διαφάνεια,ότι πάντα υπάρχει η πιθανότητα για σύνδρομο Down και απάντησε σε κάποιες απορίες.Μολιε ξαπλώσαμε ξεκίνησαν οι μετρήσεις οι οποίες ήταν άριστες.Η διαδικασία κράτησε 25 λεπτά αφού το πιάσαμε, στην κυριολεξία,στον ύπνο 😂Όσον αφορά τον πλακούντα δεν μου είπε ότι είναι κάτι ανησυχητικό αλλά φοβάται μήπως έχω κάποια μικρή αιμορραγία στο μέλλον λόγω αποκόλλησης.Οπως μου είπε αυτό είναι θέμα της φύσης και με έναν μήνα αποχής κατά πάσα πιθανότητα θα διορθωθεί μόνο του.Μου είπε κιόλας το φύλο του μωρού χωρίς βέβαια σιγουριά και κατά 90% είναι μπέμπα 🌺

Μου όρισε ξανά την ΠΗΤ καθώς είμαι μια εβδομάδα πίσω (νέα ΠΗΤ 15/05) .

Ξέρω ότι όλες αγχωνόμαστε,ειδικά εμείς οι πρωταρες αλλά δεν θα έπρεπε.Δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ και ξεκινώντας ο υπέρηχος η μήτρα μου είχε τη μια σύσπαση πίσω από την άλλη και μου λέει ο γιατρός ηρέμησε.Μολις μου είπε ότι όλα είναι καλά,ξαναεβαλε τον υπέρηχο και μάντεψε...Η μήτρα είχε χαλαρώσει και το μωρό έκανε τούμπες 😂😂😂

Φυσικά να σημειώσω ότι συνοδος δεν επιτρέπεται ούτε για αστείο (αουτς!) και ίσως αυτό το κάνει ένα Τσικ πιο δύσκολο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 543
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Λοιπόν κορίτσια φτιάξτε καφέ να σας τα πω😂

Πρώτα από όλα εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη και με παρακολουθεί γυναικολόγος στο ιδιωτικό του ιατρείο,καθώς όμως δεν είναι πιστοποιημένος (FMF αν δεν κάνω λάθος) για αυχενική,β'επιπεδου και Doppler με έστειλε στον κύριο Αρναούτογλου στη Θεσσαλονικη και πιο συγκεκριμένα στην Καλαμαριά.

Αρχικά(11πμ)πήγα έδωσα αίμα σε ένα εργαστήριο για Papp-a και στις 12 είχα ραντεβού για αυχενική.Υπηρξε μια καθυστέρηση ενός 20λεπτου μέχρι να με πάρουν αλλά χαλάλι.Ο γιατρός ήταν πάρα πολύ χαμογελαστός από την αρχή μέχρι το τέλος της εξέτασης και σε έκανε να νιώθεις άνετα.Πρωτα από όλα μου εξήγησε με απλά λόγια τι είναι η αυχενική διαφάνεια,ότι πάντα υπάρχει η πιθανότητα για σύνδρομο Down και απάντησε σε κάποιες απορίες.Μολιε ξαπλώσαμε ξεκίνησαν οι μετρήσεις οι οποίες ήταν άριστες.Η διαδικασία κράτησε 25 λεπτά αφού το πιάσαμε, στην κυριολεξία,στον ύπνο 😂Όσον αφορά τον πλακούντα δεν μου είπε ότι είναι κάτι ανησυχητικό αλλά φοβάται μήπως έχω κάποια μικρή αιμορραγία στο μέλλον λόγω αποκόλλησης.Οπως μου είπε αυτό είναι θέμα της φύσης και με έναν μήνα αποχής κατά πάσα πιθανότητα θα διορθωθεί μόνο του.Μου είπε κιόλας το φύλο του μωρού χωρίς βέβαια σιγουριά και κατά 90% είναι μπέμπα 🌺

Μου όρισε ξανά την ΠΗΤ καθώς είμαι μια εβδομάδα πίσω (νέα ΠΗΤ 15/05) .

Ξέρω ότι όλες αγχωνόμαστε,ειδικά εμείς οι πρωταρες αλλά δεν θα έπρεπε.Δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ και ξεκινώντας ο υπέρηχος η μήτρα μου είχε τη μια σύσπαση πίσω από την άλλη και μου λέει ο γιατρός ηρέμησε.Μολις μου είπε ότι όλα είναι καλά,ξαναεβαλε τον υπέρηχο και μάντεψε...Η μήτρα είχε χαλαρώσει και το μωρό έκανε τούμπες 😂😂😂

Φυσικά να σημειώσω ότι συνοδος δεν επιτρέπεται ούτε για αστείο (αουτς!) και ίσως αυτό το κάνει ένα Τσικ πιο δύσκολο...

Φαντάζομαι ήταν δύσκολο χωρίς να έχεις κάποιον δίπλα σου.. εμείς εδώ στην Λιβαδειά δεν έχουμε ακόμα κάποια ενημέρωση και ελπίζω να μπορέσει να έρθει και ο άντρας μου μαζί.. 

Αχ κοπέλα μου χαίρομαι πάρα μα πάρα πολύ.. 💗 αφού είδες ότι όλα είναι καλά δεν χρειάζεται να ανγωνεσαι.. 💗 

Όταν σου είπε το φύλλο κατά μία πιθανότητα πως ένιωσες.? Φαντάζομαι τρισευτιχισμενη 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Xristina biman είπε:

Φαντάζομαι ήταν δύσκολο χωρίς να έχεις κάποιον δίπλα σου.. εμείς εδώ στην Λιβαδειά δεν έχουμε ακόμα κάποια ενημέρωση και ελπίζω να μπορέσει να έρθει και ο άντρας μου μαζί.. 

Αχ κοπέλα μου χαίρομαι πάρα μα πάρα πολύ.. 💗 αφού είδες ότι όλα είναι καλά δεν χρειάζεται να ανγωνεσαι.. 💗 

Όταν σου είπε το φύλλο κατά μία πιθανότητα πως ένιωσες.? Φαντάζομαι τρισευτιχισμενη 💗

Μακάρι να μπορέσει να έρθει φαντάζομαι θα νιώσεις πολύ καλύτερα.Καλυτερα πάντως να πάρεις ένα τηλ να ρωτήσεις πριν πάτε μην σου έρθει απότομο εάν κάτι τέτοιο δεν συμβαίνει.

Όχι πλέον δεν αγχώνομαι,η αναμονή όμως με τσάκισε!Έλεγα δεν θα έχω άγχος και έκανα με απόλυτη ακρίβεια το απολύτως αντίθετο 😝Όλα είναι τέλεια πια!

Όταν μου είπε το φύλο να σου πω την αλήθεια το ήξερα.Ηταν σαν να το έλεγα και εγώ μαζί του.Δεν ξέρω πως αλλά ήμουν σίγουρη,το ένιωθα.Η αλήθεια είναι ότι ήθελα να είναι αγοράκι αλλά δεν πειράζει...ας γεννηθεί η κοκονα μου καλά και θα είναι το επόμενο με το καλό!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρομαι πάρα μα πάρα πολύ ♥️ να εχουμε όλες μια υπέροχη εγκυμοσύνη 💗 και να είναι γερά τα σπορακια μας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Λοιπόν κορίτσια φτιάξτε καφέ να σας τα πω😂

Πρώτα από όλα εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη και με παρακολουθεί γυναικολόγος στο ιδιωτικό του ιατρείο,καθώς όμως δεν είναι πιστοποιημένος (FMF αν δεν κάνω λάθος) για αυχενική,β'επιπεδου και Doppler με έστειλε στον κύριο Αρναούτογλου στη Θεσσαλονικη και πιο συγκεκριμένα στην Καλαμαριά.

Αρχικά(11πμ)πήγα έδωσα αίμα σε ένα εργαστήριο για Papp-a και στις 12 είχα ραντεβού για αυχενική.Υπηρξε μια καθυστέρηση ενός 20λεπτου μέχρι να με πάρουν αλλά χαλάλι.Ο γιατρός ήταν πάρα πολύ χαμογελαστός από την αρχή μέχρι το τέλος της εξέτασης και σε έκανε να νιώθεις άνετα.Πρωτα από όλα μου εξήγησε με απλά λόγια τι είναι η αυχενική διαφάνεια,ότι πάντα υπάρχει η πιθανότητα για σύνδρομο Down και απάντησε σε κάποιες απορίες.Μολιε ξαπλώσαμε ξεκίνησαν οι μετρήσεις οι οποίες ήταν άριστες.Η διαδικασία κράτησε 25 λεπτά αφού το πιάσαμε, στην κυριολεξία,στον ύπνο 😂Όσον αφορά τον πλακούντα δεν μου είπε ότι είναι κάτι ανησυχητικό αλλά φοβάται μήπως έχω κάποια μικρή αιμορραγία στο μέλλον λόγω αποκόλλησης.Οπως μου είπε αυτό είναι θέμα της φύσης και με έναν μήνα αποχής κατά πάσα πιθανότητα θα διορθωθεί μόνο του.Μου είπε κιόλας το φύλο του μωρού χωρίς βέβαια σιγουριά και κατά 90% είναι μπέμπα 🌺

Μου όρισε ξανά την ΠΗΤ καθώς είμαι μια εβδομάδα πίσω (νέα ΠΗΤ 15/05) .

Ξέρω ότι όλες αγχωνόμαστε,ειδικά εμείς οι πρωταρες αλλά δεν θα έπρεπε.Δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ και ξεκινώντας ο υπέρηχος η μήτρα μου είχε τη μια σύσπαση πίσω από την άλλη και μου λέει ο γιατρός ηρέμησε.Μολις μου είπε ότι όλα είναι καλά,ξαναεβαλε τον υπέρηχο και μάντεψε...Η μήτρα είχε χαλαρώσει και το μωρό έκανε τούμπες 😂😂😂

Φυσικά να σημειώσω ότι συνοδος δεν επιτρέπεται ούτε για αστείο (αουτς!) και ίσως αυτό το κάνει ένα Τσικ πιο δύσκολο...

Μπραβο κοπελα μου!! Με το καλο να ερθει η μπουκιτσα σας!!! Με εναν πονο!!! 

Ηρεμια λοιπον για λιγο και ολα θα πανε κατ ευχην!! Οπισθιο πλακουντα ειχα κι εγω στην μικρη μου..αυτο δεν ειναι κατι..ισα ισα θα νιωσεις τις κλωτσιτσες πιο νωρις... Ο χαμηλος πλακουντας θελει λιγη προσοχη για να μην κατεβει κιαλλο και κλείσει τον τραχηλο...σε αυτη την περιπτωση γινεται καισαρικη(τετοια περιπτωση ηταν η παιδικη μου φιλη..γεννησε με καισαρικη λογω επιπωματικου πλακουντα..γιαυτο γνωριζω καποια πραγματα) ευχομαι ολα να πανε τελειαααααααα και να ερθει η μικρουλα να συμπληρωσει την ευτυχια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Μπραβο κοπελα μου!! Με το καλο να ερθει η μπουκιτσα σας!!! Με εναν πονο!!! 

Ηρεμια λοιπον για λιγο και ολα θα πανε κατ ευχην!! Οπισθιο πλακουντα ειχα κι εγω στην μικρη μου..αυτο δεν ειναι κατι..ισα ισα θα νιωσεις τις κλωτσιτσες πιο νωρις... Ο χαμηλος πλακουντας θελει λιγη προσοχη για να μην κατεβει κιαλλο και κλείσει τον τραχηλο...σε αυτη την περιπτωση γινεται καισαρικη(τετοια περιπτωση ηταν η παιδικη μου φιλη..γεννησε με καισαρικη λογω επιπωματικου πλακουντα..γιαυτο γνωριζω καποια πραγματα) ευχομαι ολα να πανε τελειαααααααα και να ερθει η μικρουλα να συμπληρωσει την ευτυχια σας!!!

Μακάρι όλα να πάνε καλά σε όλες μας κορίτσια!Σας ευχαριστώ θερμά όλες για τις ευχές σας!Ο,τι και να συμβαίνει να ενημερωνόμαστε 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου ❤️ τι κάνετε.? Πώς περνάτε.? Εγώ σήμερα είχα την αυχενική διαφάνεια και δόξα το Θεό ήταν όλα πάρα πολύ καλά.. είδαμε και το φύλο του μωρού μας ♥️ είναι αγοράκι 👶♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Xristina biman είπε:

Γεια σας κορίτσια μου ❤️ τι κάνετε.? Πώς περνάτε.? Εγώ σήμερα είχα την αυχενική διαφάνεια και δόξα το Θεό ήταν όλα πάρα πολύ καλά.. είδαμε και το φύλο του μωρού μας ♥️ είναι αγοράκι 👶♥️

Μια χαρά κορίτσι μου!Να είσαι πάντα καλά εσύ και το παιδάκι σου,σου εύχομαι πάντα!ΠΗΤ σου είπε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Μια χαρά κορίτσι μου!Να είσαι πάντα καλά εσύ και το παιδάκι σου,σου εύχομαι πάντα!ΠΗΤ σου είπε;

40 εβδομάδες θα είμαι στις 16 Μαϊου οπότε μου έδωσε ημερομηνία στις 9 Μαίου. Ελπίζω να φτάσω μέχρι εκεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Xristina biman είπε:

40 εβδομάδες θα είμαι στις 16 Μαϊου οπότε μου έδωσε ημερομηνία στις 9 Μαίου. Ελπίζω να φτάσω μέχρι εκεί

Αχ μακάρι να φτάσουμε όλες στην πολυπόθητη ημερομηνία.Παρολα αυτά και λίγο νωρίτερα καμιά εβδομάδα δεν νομίζω να αποτελεί πρόβλημα 😊

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Xristina biman είπε:

Γεια σας κορίτσια μου ❤️ τι κάνετε.? Πώς περνάτε.? Εγώ σήμερα είχα την αυχενική διαφάνεια και δόξα το Θεό ήταν όλα πάρα πολύ καλά.. είδαμε και το φύλο του μωρού μας ♥️ είναι αγοράκι 👶♥️

Με το καλό κορίτσι ποσό είσαι; ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Xristina biman είπε:

40 εβδομάδες θα είμαι στις 16 Μαϊου οπότε μου έδωσε ημερομηνία στις 9 Μαίου. Ελπίζω να φτάσω μέχρι εκεί

Χριστίνα θα ήθελα να σου προτείνω να γράψεις και εσύ όνομα γυναικολόγου και εμπειρία όσον αφορά την αυχενική ώστε αν κάποια κοπέλα θέλει να μάθει κριτικές να υπάρχει αυτή η δυνατότητα 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα στον πρώτο υπέρηχο τι είχατε δει;μόνο σάκο;

Εγώ όταν πήγα είδα και καρδιά αναλόγως τι εβδομάδα είσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Beatricee είπε:

Αχ μακάρι να φτάσουμε όλες στην πολυπόθητη ημερομηνία.Παρολα αυτά και λίγο νωρίτερα καμιά εβδομάδα δεν νομίζω να αποτελεί πρόβλημα 😊

 

Καλά ναι. Εννοείται αυτό. Όποτε θέλει εκείνο ας βγει ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Με το καλό κορίτσι ποσό είσαι; ❤

Ευχαριστώ πολύ ❤️ είμαι 13 εβδομάδες και 3 ημέρες. Όσο ακριβώς είχαμε πει από την αρχή με την γιατρό μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Xristina biman είπε:

Ευχαριστώ πολύ ❤️ είμαι 13 εβδομάδες και 3 ημέρες. Όσο ακριβώς είχαμε πει από την αρχή με την γιατρό μου

Και είδατε και το φύλο αχουυ ❤ με το καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα στον πρώτο υπέρηχο τι είχατε δει;μόνο σάκο;

Εγώ στον πρώτο υπέρηχο είχα δει σάκο και το σπορακι αλλά ήταν πάρα μα πάρα πολύ μικρό. Ήταν μια κουκίδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

Και είδατε και το φύλο αχουυ ❤ με το καλό 

Ναι. Ήταν ολοφάνερο. Ήταν πολύ ζωηρό επειδή η γιατρός μου με είχε βάλει να φάω σοκολάτα και μόλις ξεκινήσαμε τον υπέρηχο πήρε ακριβώς την κατάλληλη θέση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας πω κάτι εγώ εκανα αυχενική 12+6 και βγήκε 2.3 και εκανα και εξετάσεις αίματος αλλά δεν κατάλαβα αν και με είπε η μικροβιολόγος οτι ήταν καλες αλλά αυτή με είχε πει οτι θα βγει με σύνδρομο και είχε γίνει χαμός γιατί ουτε ο γυναικολόγος μου δεν με είχε πει κάτι τέτοιο και αφήστε τα εσάς ποσο βγήκε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια να σας πω κάτι εγώ εκανα αυχενική 12+6 και βγήκε 2.3 και εκανα και εξετάσεις αίματος αλλά δεν κατάλαβα αν και με είπε η μικροβιολόγος οτι ήταν καλες αλλά αυτή με είχε πει οτι θα βγει με σύνδρομο και είχε γίνει χαμός γιατί ουτε ο γυναικολόγος μου δεν με είχε πει κάτι τέτοιο και αφήστε τα εσάς ποσο βγήκε 

Βρε κορίτσι μου,με όλο το θάρρος,σε εσένα όλοι οι στραβοί γιατροί τυχαίνουν.Εσενα σου είπε αυτό η μικροβιολόγος και δεν το συζητήσεις με τον γιατρό σου;εγώ σε τέτοια περίπτωση δεν θα μπορούσα να κοιμηθώ.Χαρα στο κουράγιο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Χριστίνα θα ήθελα να σου προτείνω να γράψεις και εσύ όνομα γυναικολόγου και εμπειρία όσον αφορά την αυχενική ώστε αν κάποια κοπέλα θέλει να μάθει κριτικές να υπάρχει αυτή η δυνατότητα 😘😘😘

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια να σας πω κάτι εγώ εκανα αυχενική 12+6 και βγήκε 2.3 και εκανα και εξετάσεις αίματος αλλά δεν κατάλαβα αν και με είπε η μικροβιολόγος οτι ήταν καλες αλλά αυτή με είχε πει οτι θα βγει με σύνδρομο και είχε γίνει χαμός γιατί ουτε ο γυναικολόγος μου δεν με είχε πει κάτι τέτοιο και αφήστε τα εσάς ποσο βγήκε 

Εμένα οι αιματολογικές μου θα βγουν από εβδομάδα. Αλλά στην αυχενική δεν φάνηκε απολύτως τίποτα.

 Στην δικιά σου αυχενική ο γιατρός σου δεν σου είπε απολύτως τίποτα.? Εάν είναι όλα φυσιολογικά η όχι.? Πώς η μικροβιολόγος σου λέει αλλά και ο γιατρός σου αλλά.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα στον πρώτο υπέρηχο τι είχατε δει;μόνο σάκο;

Κορίτσι μου καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις.Ναι εγώ στον πρώτο υπέρηχο που ήμουν 5 εβδομάδων είχα δει μόνο σάκο και μια βουλιτσα.Στηβ έκτη εβδομάδα ακούσαμε τη καρδούλα του.Σου εύχομαι να ακούσεις σύντομα τη καρδούλα του❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xristina biman είπε:

 

Εμένα οι αιματολογικές μου θα βγουν από εβδομάδα. Αλλά στην αυχενική δεν φάνηκε απολύτως τίποτα.

 Στην δικιά σου αυχενική ο γιατρός σου δεν σου είπε απολύτως τίποτα.? Εάν είναι όλα φυσιολογικά η όχι.? Πώς η μικροβιολόγος σου λέει αλλά και ο γιατρός σου αλλά.?

Α κορίτσι μου δεν βγήκαν οι αιματολογικές σου;Εμένα είχαν βγει την ίδια μέρα και έτσι πήραμε την τελικη(τροποποιημένη πιθανότητα)στις τρισωμιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...