Μετάβαση σε περιεχόμενο

Για ολες εσάς...


Recommended Posts

Που προσπαθήσατε , που πονέσετε που το παλεύετε ακόμη, που πρόκειται  να Γίνετε μανουλες και που ειστε μανουλες....

χρονια πολλά Με υγεία ! 
ειστε ξεχωριστές και ειλικρινά καμαρώνω τη δύναμη σας 💕
 

445BBEB7-FD09-4507-A793-D5AD57143266.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η netspirit είπε:

Που προσπαθήσατε , που πονέσετε που το παλεύετε ακόμη, που πρόκειται  να Γίνετε μανουλες και που ειστε μανουλες....

χρονια πολλά Με υγεία ! 
ειστε ξεχωριστές και ειλικρινά καμαρώνω τη δύναμη σας 💕
 

445BBEB7-FD09-4507-A793-D5AD57143266.jpeg

Αγαπημένη μου..  🙏🙏❤️ 

Χρόνια σου πολλά μανούλα γλυκιά... 🌸💖💐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Αγαπημένη μου..  🙏🙏❤️ 

Χρόνια σου πολλά μανούλα γλυκιά... 🌸💖💐

Χρόνια πολλά γλυκιά μου και σε σενα που προσπαθείς και δε το βάζεις κατω! Χρόνια πολλά για τη δύναμη που έχεις στη ψυχή σου! 
ευχομαι γρηγορα να γιορτάζεις κ να σε φωνάζει «μαμα μου»

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι!! Να ακούσουμε και εμείς ένα χρόνια πολλά, εμείς που φτάσαμε στη πηγή αλλά δεν ήπιαμε νεράκι, που γεννήσαμε αλλά φύγαμε με άδεια χέρια και το θέλαμε, τόσο, τόσο, πολύ. Η κάθε μία από εμάς με τη δική της ιστορία,  η πιο πάνω είναι η δική μου. Παλεύω , παλεύουμε, με νύχια και με δόντια και δε το βάζουμε κάτω ❤️❤️ Χρόνια πολλά μας, Χρονια μου πολλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το παραθέτω κ εδώ για να πάρουν δύναμη όλες οι κοπέλες που είναι στην προσπάθεια..

Μετά από 5 χρόνια προσπαθειών, μια βιοχημική από την 1η σπερματεγχυση, μια παλλινδρομη από φυσική σύλληψη, 4 αποτυχημένες σπερματεγχυσεις, ένα χειρουργείο, μια εξωσωματική με 2 εμβρυομεταφορες, πολύ κλάμα, πόνο, απογοήτευση κ χάνοντας μέσα σε όλα αυτά τον εαυτό μου, κατάφερα να γίνω μανούλα κ να γιορτάζω για 2η χρονιά φέτος... ακούγοντας την μικρή να με φωνάζει μαμάκα κ να με ξυπνάει με χάδια!!!για άλλες μπορεί να φαίνονται πολλά όλα αυτά, για άλλες λίγα..αυτό που μετράει είναι η προσπάθεια!!μην την εγκαταλείπετε ποτέ... εύχομαι να μη ξυπνήσει πότε ξανά, καμιά γυναίκα αυτή τη μέρα κ να βλέπει την άδεια της αγκαλιά...μακάρι για όλες να είναι πιο εύκολος αυτός ο δρόμος.. γιατί γινόμαστε μανουλες από την πρώτη φορά που νοσταλγούμε το πολυπόθητο θετικό τεστ κ ελπίζουμε στο θαύμα!!έτσι κ εγώ έγινα μαμά 6 χρόνια πριν γεννήσω!! χρόνια πολλά σε όλες τις μανουλες του κόσμου κ ειδικά σ' αυτές που το πάλεψαν κ το νοσταλγησαν με όλη τη δύναμη της καρδιάς τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μασα μου, δεν έχω λόγια, πέραν απο οτι η δύναμη που έχεις μεσα σου και οι προσπάθειες σου θελουν κότσια κοριτσι μου! Και εσυ, οπως και ολες οι κοπελες εδώ μεσα που παλεύετε τοσα χρόνια χάνοντας κομμάτια του εαυτού σας γιορτάζετε απο τις πρώτες για εμενα! 
ναι θέλει δύναμη , ενεσεις, φάρμακα, εξετασεις, επιτροπές, ψυχολόγοι πονοι και πάει λέγοντας και σας δινω μια ευχή που μακαρι ο θεός να την ακούσει: 

καμια γυναίκα να μην ξανα πονέσει παρα μόνο για να γεννησει! 
καμια γυναίκα να μην ξανα κλάψει παρα μόνο απο χαρά!

καμια γυναίκα να μην ξαναδεί άδεια την αγκαλια της.

χρονια σας πολλά! Με την ευχή του χρονου τέτοια μερα να εχετε ή να περιμένετε στην αγκαλια σας το δώρο του θεού. 
 

@Smurf88 μπράβο και σε σένα που δεν το έβαλες κατω! Να χαιρεσε το θαυματακι σου!!!
Δυο χρόνων ειναι κ εμενα η μεγαλη μου κόρη κ τρελαίνομαι καθε φόρα το ιδιο που ακουω το «μαμα μου» και καθε μερα τις αγκαλιάζω και ευχαριστώ το θεό ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...