Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση κ πόνοι περιόδου


Georgina05

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Να πω κ εγώ την δικιά μ ιστορία! Μετά από δύο βιοχημικές είμαστε στην προσπάθεια ξανά! Αυτόν τον μήνα έχω καθυστέρηση εδώ κ δύο μερες αλλά οι πόνοι περιόδου κ το πρησμένο στήθος είναι κανονικά στην ώρα τους 😋 λοιπόν περίμενα να αδιαθετησω 12/4 αλλά ακόμα άφαντη η κυρία! Το στήθος Μ είναι πρησμένο από τις 1/4 κ η  θερμοκρασία μ πρωί που την μετράω είναι 37-37.1-37.2 κ όλη την υπόλοιπη μέρα 37.1-37.5. λέτε από το άγχος Μ να καθυστερω εγώ την περίοδο Μ; Η λέτε επιτέλους να έγινε το θαύμα; Να πω ότι δεν έχω κάνει ακόμα τεστ γιατί κ την πρώτη φορά που είχα μείνει η χοριακη που είχα κάνει που είναι κ πιο αξιόπιστη απο ένα τεστ δεν έδειξε με την πρώτη λόγο καθυστερημένης σύλληψης!...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/4/2020 at 6:48 ΜΜ, ο/η Georgina05 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Να πω κ εγώ την δικιά μ ιστορία! Μετά από δύο βιοχημικές είμαστε στην προσπάθεια ξανά! Αυτόν τον μήνα έχω καθυστέρηση εδώ κ δύο μερες αλλά οι πόνοι περιόδου κ το πρησμένο στήθος είναι κανονικά στην ώρα τους 😋 λοιπόν περίμενα να αδιαθετησω 12/4 αλλά ακόμα άφαντη η κυρία! Το στήθος Μ είναι πρησμένο από τις 1/4 κ η  θερμοκρασία μ πρωί που την μετράω είναι 37-37.1-37.2 κ όλη την υπόλοιπη μέρα 37.1-37.5. λέτε από το άγχος Μ να καθυστερω εγώ την περίοδο Μ; Η λέτε επιτέλους να έγινε το θαύμα; Να πω ότι δεν έχω κάνει ακόμα τεστ γιατί κ την πρώτη φορά που είχα μείνει η χοριακη που είχα κάνει που είναι κ πιο αξιόπιστη απο ένα τεστ δεν έδειξε με την πρώτη λόγο καθυστερημένης σύλληψης!...

Καλησπέρα,

και εγώ τον προηγούμενο μήνα είχα παλίδνρομη κύηση. 

Τώρα είμαι στην 20στή μέρα του κύκλου και περιμένω να δω. 

Εσύ γιατί δεν κάνει ένα τεστ αφού έχει ήδη καθυστέρηση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέω να το καθυστερήσω λόγο ακόμα για να είμαι σίγουρη... Πάντως το πρήξιμο στο στήθος συνεχίζει μου ξεκίνησε 1/4 κ ακόμα τούμπανο.. η θερμοκρασία στο 37+ κ κάτι πονάκια περιόδου που πάνε κ έρχονται... Τι να πω μακάρι κ αυτή την φορά να είναι ομαλά τα πράγματα γιατί είχα κ εγώ δύο βιοχημικές κυήσεις λόγο θρομβοφιλιας. Τώρα κάνω ενεσακια ήδη κ περιμένω την άλλη εβδομάδα να κάνω ένα τεστακι να κλείσω κ ραντεβού στον γιατρό μ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...