Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είναι θετικό;


Mariam123

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mariam123 είπε:

Γιατί εσένα είναι στρογγυλός εμένα δεν ήταν έτσι θα στο στείλω φωτο να το δεις 

αααα ναι στειλε μ να δω να καταλαβω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mariam123 είπε:

Και όταν το κούνησε λίγο έδειξε πιο στρογγυλό , αυτο :

20190724_152842.jpg

ααα τωρα το καταλαβα π το ειδα νομιζω πως ολα καλα ειναι αν ηταν κατι ασχημο θα σ το ελεγε ο γιατρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

ααα τωρα το καταλαβα π το ειδα νομιζω πως ολα καλα ειναι αν ηταν κατι ασχημο θα σ το ελεγε ο γιατρος...

Ναι το ξέρω όλα καλά μου είπε ότι είναι απλά να τα περνώ προληπτικά τα χάπια...τώρα ξεκούραση και σε 10 μέρες θα ξανά παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mariam123 είπε:

Ναι το ξέρω όλα καλά μου είπε ότι είναι απλά να τα περνώ προληπτικά τα χάπια...τώρα ξεκούραση και σε 10 μέρες θα ξανά παω

κ εμενα ξεκουραση μ ειπε κ 1 αυγουστου ξανα υπερηχο με την διαφορα πως εγω εχω καποιες φορες μπεζοκαφε υγρα,....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

κ εμενα ξεκουραση μ ειπε κ 1 αυγουστου ξανα υπερηχο με την διαφορα πως εγω εχω καποιες φορες μπεζοκαφε υγρα,....

Καθε βραδυ και εσύ πέρνεις ένα χάπι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

εγω 1 πρωι ενα βραδυ των 200mg!!

Αααα κατάλαβα ..Και στα έδωσε ο γιατρός επειδή έχεις καφέ υγρά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mariam123 είπε:

Αααα κατάλαβα ..Και στα έδωσε ο γιατρός επειδή έχεις καφέ υγρά;

οχι μ τα εδωσε απ την αρχη ισως επειδη στο ιστορικο μ εχω μια βιοχημικη κ μια εξωμητρια... δεν ξερω προληπτικα μαλλον...μ εχει δωσει κ σαλοσπιρ κ φυλλικο οξυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

οχι μ τα εδωσε απ την αρχη ισως επειδη στο ιστορικο μ εχω μια βιοχημικη κ μια εξωμητρια... δεν ξερω προληπτικα μαλλον...μ εχει δωσει κ σαλοσπιρ κ φυλλικο οξυ...

Εγώ γενικότερα τα πολλά φάρμακα τα φοβάμαι να σου πω την αλήθεια...Και εγώ περνώ φυλικο..για το utrogestan μου είπε ότι εάν την επόμενη φορά έχει γίνει ο σάκος Ίσως γα σταματήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mariam123 είπε:

Εγώ γενικότερα τα πολλά φάρμακα τα φοβάμαι να σου πω την αλήθεια...Και εγώ περνώ φυλικο..για το utrogestan μου είπε ότι εάν την επόμενη φορά έχει γίνει ο σάκος Ίσως γα σταματήσω 

φανταζομαι πως ξερουν τι δινουν δεν θα εδιναν κατι π κανει κακο...λογικα αν δεν τ χρειαζεσαι θα σ τ κοψει προγεστερονη ειναι δεν ειναι κατι κακο ενισχυει το εμβρυακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

φανταζομαι πως ξερουν τι δινουν δεν θα εδιναν κατι π κανει κακο...λογικα αν δεν τ χρειαζεσαι θα σ τ κοψει προγεστερονη ειναι δεν ειναι κατι κακο ενισχυει το εμβρυακι!!

Αυτό μου το διευκρίνισε ο γιατρός...πρώτου βέβαια είχα πάθει υστερία επειδή διάβασα τις παρενέργειες  (μέγα λάθος) ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mariam123 είπε:

Αυτό μου το διευκρίνισε ο γιατρός...πρώτου βέβαια είχα πάθει υστερία επειδή διάβασα τις παρενέργειες  (μέγα λάθος) ?

εγω τις διαβασα αφου με επιασε τρομερη ζαλη δεν μπορουσα να σταθω μ ειπε ο γιατρος κ τα κοριτσια εδω στο φορουμ αν με ενοχλουν να τα βαζω κολπικα αλλα τελικα μονο τις 2 πρωτες μερες με ενοχλησαν επειτα ολα καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

εγω τις διαβασα αφου με επιασε τρομερη ζαλη δεν μπορουσα να σταθω μ ειπε ο γιατρος κ τα κοριτσια εδω στο φορουμ αν με ενοχλουν να τα βαζω κολπικα αλλα τελικα μονο τις 2 πρωτες μερες με ενοχλησαν επειτα ολα καλα...

Εγώ τέτοια σύμπτωματα η αλήθεια είναι δεν έχω...Μόνο την πρώτη φορά που με είχε πιάσει έντονη υπνηλία...Αλλά εγώ το περνώ μόνο το βράδυ οπότε και ζαλάδα να φέρνει δεν το καταλαβαίνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mariam123 είπε:

Εγώ τέτοια σύμπτωματα η αλήθεια είναι δεν έχω...Μόνο την πρώτη φορά που με είχε πιάσει έντονη υπνηλία...Αλλά εγώ το περνώ μόνο το βράδυ οπότε και ζαλάδα να φέρνει δεν το καταλαβαίνω 

ναι σωστα... αν το παιρνεις πριν κοιμηθεις δεν αισθανεσαι τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας.  Είμαι πάλι εδώ για να σας πω τι έγινε σήμερα...Λοιπόν σήμερα πήγα για να ακούσουμε καρδούλα...ευτυχώς όλα καλά το μωρό μεγαλώνει . 

Υπάρχει όμως ένα θέμα...Λοιπόν κολλημένο στον σακο υπάρχει σαν μια μπάλα το οποίο δεν ξέρουμε τι είναι δεν ακουμπάει το μωρό.. το καλό είναι ότι μου είπε ο γιατρός ότι δεν έχει αγγεία και δεν αιματονετε οπότε δεν είναι κάτι κακο...Και ρωτώ εγώ τι μπορεί να είναι αυτό; 

Σε μια εβδομάδα θα πάμε να ξανά δούμε εμείς δεν θέλουμε αυτό να μεγαλώσει διότι αν μεγαλώσει θα επηρεάσει το μωρό και θα πρέπει να διακόψουμε την κύηση.   Ειμαι να σκάσω θα ανεβάσω φωτο να δείτε.. Αυτό το εξογκομα που θα δείτε στην φωτο δεν είναι προφανώς το μωρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...