Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!! Angela θα παντρευτώ έκτος Αθηνών. Δεν έχω κλείσει ακόμα ημερομηνία. Εγω πάντως σκέφτομαι αν μείνω έγκυος ( μακαρι) να το αναβαλω κ να κάνω γάμο βάφτιση το  17. Δεν ξερω αλλά φανταζομαι πολύ αγχος κ κούραση για μια εγγυο. Κρεβάτι δε θα κάνω γιατί είμαστε ήδη 5 χρόνια με πολιτικο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.
μια που λετε για νυφικα, να σας ρωτησω
μια καλη μου φιλη, ειναι σε οικονομικη δυσχερια και αναγκαστηκε να πουλησει το νυφικο της(το οποιο ηταν παραμυθενιο, ραμενο στο χερι κτλ)
 εχει βαλει αγγελια σε εφημεριδα αλλα αναγκαστηκε και την κατεβασε γτ την επερνε ενας ανωμαλος τηλεφωνο και καλα να την ρωτησει λεπτομερειες.
Την ρωτουσε λοιπον ποσο μεγαλο ειναι το στηθος, και καλα για να καταλαβει το μεγεθος και παραλληλα η φιλη μου ακουγε αναστεναγμους και τετοια.
Προφανως ο τυπος φτιαχνοταν ετσι.η φιλη μου αναγκαστηκε να κατεβασει τις αγγελιες γτ την επερνε 3-4 φορες τη μερα.Οποτε εδινε να απαντησει ο αντρας της(με αποκρυψη επερνε αυτος) αυτος το εκλεινε.
Οποτε κατεβασαν την αγγελια.
Καμια ιδεα που μπορει να το δωσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η rakoun είπε:

καλημερα κοριτσια.
μια που λετε για νυφικα, να σας ρωτησω
μια καλη μου φιλη, ειναι σε οικονομικη δυσχερια και αναγκαστηκε να πουλησει το νυφικο της(το οποιο ηταν παραμυθενιο, ραμενο στο χερι κτλ)
 εχει βαλει αγγελια σε εφημεριδα αλλα αναγκαστηκε και την κατεβασε γτ την επερνε ενας ανωμαλος τηλεφωνο και καλα να την ρωτησει λεπτομερειες.
Την ρωτουσε λοιπον ποσο μεγαλο ειναι το στηθος, και καλα για να καταλαβει το μεγεθος και παραλληλα η φιλη μου ακουγε αναστεναγμους και τετοια.
Προφανως ο τυπος φτιαχνοταν ετσι.η φιλη μου αναγκαστηκε να κατεβασει τις αγγελιες γτ την επερνε 3-4 φορες τη μερα.Οποτε εδινε να απαντησει ο αντρας της(με αποκρυψη επερνε αυτος) αυτος το εκλεινε.
Οποτε κατεβασαν την αγγελια.
Καμια ιδεα που μπορει να το δωσει?

Να το γινει μελος στο teleiosgamos.gr και να το βαλει εκει...να μπει στοις νυφουλες του 2016 η στις νυφουλες του 2017...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Nikh85 είπε:

Καλημέρα!!! Angela θα παντρευτώ έκτος Αθηνών. Δεν έχω κλείσει ακόμα ημερομηνία. Εγω πάντως σκέφτομαι αν μείνω έγκυος ( μακαρι) να το αναβαλω κ να κάνω γάμο βάφτιση το  17. Δεν ξερω αλλά φανταζομαι πολύ αγχος κ κούραση για μια εγγυο. Κρεβάτι δε θα κάνω γιατί είμαστε ήδη 5 χρόνια με πολιτικο. 

Η ωρα η καλη τοτε...γαμος βαπτιση συμφερει νικη μου....στο ευχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα διωνη καλο μηνα...κεκακι ε αχ μου χει λειψει το σπιτακι μου κοριτσια...αντε να γυρισψ ελλαδα...ανεβασε μια φωτο με το κεκακι διωνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Παρά πολύ ωραία....!!

Αχ αλήθεια? Σ ευχαριστώ! Στον άντρα μου δε πολυαρεσε θέλει τη κλασσική μπομπονιερα με το τουλι. Εγώ πάλι θέλω κάτι εναλλακτικό κ πρωτότυπο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pw pw niki fantastiki! Sigoura tha tin protimousa an pantreyomoun kalokairi. https://m.facebook.com/596235053825946/photos/pb.596235053825946.-2207520000.1454336967./596238070492311/?type=3&source=42 egw ayti eixa.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gia gamo kalokairi xristougenna exei poly wraia themata. Egw pantreytika septemvrio. Koritsia opws k na xei o kosmos den thymatai prosklitiria k mpomponieres. Mono an perase kala k an eixe kefi o gamos. K t kefi to kanei t zeygari.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...